Keresés

Részletes keresés

Elwood Creative Commons License 2000.03.08 0 0 854
Üdvözlet mindenkinek!

Hogy kicsoda Elwood? A Blues Brothers a válasz. :))))))

Bolas vasárnapi kocsija nagyon tuti! Honnan lehet ellopni?

De ami a legtutibb: hát az a mélykék 780, az naggyon király!!!
A sárga 850R már nem annyira, egyszer láttam ilyet Pesten, néhány KGST-indián ült benne (már bocsánat). Hogy honnét volt nekik, rejtély.

Valaki modja meg, ki gyártotta a 780-at? Mert nem biztos, hogy a Volvo. Annak idején egy kisebb cég a Senatorból épített kupét.

A talira sajna nem tudok jönni :(((((((( de bízom bennetek. A klub nagyon érdekel, az alkotmányt tegyétek közkinccsé!

Ami a Volvo-rakást illeti: szerintetek a legalsó 7-es gépen mekkora súly van? És szerintetek leült alatta? :))))))))

Egyszer láttam egy svéd filmben 850-es rendőrautót akcióban... Hát ott nem szívesen lennék bűnöző. Akkor már inkább a hazai Astrák.
Kint a zsaruknak azelőtt 760-asaik és Saab 9000 kocsijaik voltak. Jó, mi?

Templar Creative Commons License 2000.03.08 0 0 853
Az teljesen korrekt, hogy egy ilyen tárgyaláson két embernél több már csak ronthatja a dolog hatásfokát.
Én egyébként optimista vagyok, ha Ivanics urat nem érdekelné a dolog akkor minek találkozna ez ügyben bárkivel.
Annak meg végképp semmi értelme, hogy számára teljesen ismeretlen emberekkel tárgyaljon, úgyhogy jó lesz ez így.

Szóval hajrá!

Előzmény: fargo (850)
fargo Creative Commons License 2000.03.08 0 0 852
...a Klubot illetôen...

Nem megy ez már ma nekem, basszus, inkább elteszem magam holnapra. Hosszú volt ez a nap.

fargo Creative Commons License 2000.03.08 0 0 851
Naná, hogy lemaradt a lényeg...

Szóval mindenesetre szeretném megosztani Veletek a gondolataimat, és kikérni a véleményeiteket, javaslataitokat a lubot illetôen...

fargo Creative Commons License 2000.03.08 0 0 850
Ne értsetek félre, nem akarom "kisajátítani" az Ivanicsot, csak mivel a találkozót az Árpi beszélte meg (ô az Ivanicsnál dolgozott), nekem igazán nincs jogom azt mondani bárkinek, hogy csatlakozzon. Másrészt véleményem szerint ez inkább egy személyes jellegű találkozó, ahol az Ivanics úr 2 emberre számít. Harmadrészt többen is jelezték, hogy esetleg eljönnének -- akkor most kinek mondjam azt, hogy jöjjön, és kinek ne? Lerohanni az embert egy tucat ffôvel kissé udvariatlab lenne...

Javítsatok ki, ha rosszul gondolom, kissé már fáradt vagyok, és elnézést, ha az elôbb félreérthetôen fogalmaztam. Agyam zokni.

Előzmény: Templar (846)
fargo Creative Commons License 2000.03.08 0 0 849
T5 Rulez :-)
fargo Creative Commons License 2000.03.08 0 0 848
Azt hiszem 1.37-tel kell szorozni a kW értéket, hogy megkapd a lóerôt...
Előzmény: Templar (846)
fargo Creative Commons License 2000.03.08 0 0 847
esznek?
Előzmény: lore (845)
Templar Creative Commons License 2000.03.08 0 0 846
fargo,

Tedd fel szerintem is.
Képviselj minket Ivanics úrnál. Aki a vállalkozását és párszáz hozzászólással korábban részletezett családját ilyen sikeresen menedzseli, azt én vakon követem :-)))))).

keton,

Elvileg a forgalmiban benne kéne lenni a motor teljesítményének, igaz Kw-ban megadva, ami elég könnyen átszámítható, ha ebben segítség kell lore meg én biztosan segítünk.

Lyóccakát

lore Creative Commons License 2000.03.08 0 0 845
Ja, persze naná, hogy mindenkit érdekel csak még esznek...
Előzmény: fargo (841)
lore Creative Commons License 2000.03.08 0 0 844
Ha nem vagy érzékeny az időnként arrogáns pincérekre... + azért az két buszmegálló és bő egy km.
Előzmény: fargo (839)
fargo Creative Commons License 2000.03.08 0 0 843
OK, egy-két fertály óra s kész leszek...
Előzmény: keton (842)
keton Creative Commons License 2000.03.08 0 0 842
Én örömmel venném, ha vmi konkrétot is megtudnék, úgyhogy támogatom ötletedet. Előre is köszi.

DCs

Előzmény: fargo (841)
fargo Creative Commons License 2000.03.08 0 0 841
Most próbálkozok összeállítani egy kis doksit a Klubról, feltegyem, ha elkészült?
keton Creative Commons License 2000.03.08 0 0 840
Minden jel szerint igen (esélye 95%)

DCs

Előzmény: lore (838)
fargo Creative Commons License 2000.03.08 0 0 839
Ha az adyligeti mosó ott van, ahol sejtem, akkor egy alapos takarítás ideje alatt remekül be lehet lakni a Náncsi Néniben, ugyebár?
lore Creative Commons License 2000.03.08 0 0 838
Ja, ez Templar szerint (igaza is van:)) nekem kell, hogy szóljon.
szvsz 115 ló. De nem tuti. Ott lesz szombaton?
Előzmény: keton (837)
keton Creative Commons License 2000.03.08 0 0 837
Bocs, a második rész Templarnak ill. lore-nak szólt
DCs
keton Creative Commons License 2000.03.08 0 0 836
Üdv mindenki

Nem semmi hozzászólást gyártottatok, én sajna csak esténként tudok beszélni.
Az étterem minden gyanúm szerint a Forgó (nem fargo:-)nevű, nagyon kellemes, Duna mellett van.

A 740-esünket nem pakolták tele extrákkal, elöl elektromos ablakok, űlésfűtés, és kb itt vége is. A motor a szokásos 2.0i. Nem tudja vki hogy ez hány lóerős? Elég eltérő infókat láttam erről.
Később még benézek, hali

DCs

fargo Creative Commons License 2000.03.08 0 0 835
Üdv kollegák,

Azannya! Ennyi hozzászólás még nem volt egy nap alatt! Szép termés, csak így tovább. Szerintem egyébként nem baj, ha sokan és sokat csacsogunk itt, nem kell halál komolyan venni az on-topicolást. Ha jó a társaság, akkor hadd szóljon. A BMW-s topic meg úgy tök jó, ahogy van :-)

Kösz a nagynyomású mosó gépek felajánlását, de a kocsit az Ivanicsék kozmetikázzák, sokkl olcsóbb így, mint külön-külön megvenni az összes műanyag-, króm-, felni-, bôr-, fa-, kárpit és mittoménmi ápolóanyagokat. Ráadásul nem kell 2 napot szöszölni a munkával -- sokkal szakavatottabb kezek fogják gondozni, mint az enyém. Azért kiváncsi leszek, mennyit használ majd a polírozás az elsô sárvédôknek. Tavaly is leápolta már egy másik társaság, de akkor matt maradt, ezen a mostani banda csak mosolygott. Jó lenne, ha sikerülne, mert akkor csak a motorháztetôt kell majd fényeztetni.

Külön köszönet a 780-as képekért, GYÖNYÖRŰEK!!! A 780. hozzászólásról sajna lemaradtam, az utóbbi napokban kénytelen vagyok szana-széjjel dolgozni magam, ez történt éjjel is, meg ma nap közben. A holnapi nap sem lesz sokkal különb, de a hétvégém szabad. (NANÁ!!!)

Akik kérdezték a Volvos tali helyét, azoknak mégegyszer: szombaton, 11-én de. 10 órától lesz gyülekezô a budakalászi Cora áruház melletti Brico Store áruház parkolójában. Odatalálni a Szentendrei úton lehet, Szentendre felé haladva a Cora ki lesz táblázva, és az út bal oldalán már meszirôl látható. Ott sok Volvot kell keresni egy kupacban, az lesz a Tali. Jöjjön, aki tud!

A találkozó programja elsôsorban az ismerkedés, rácsodálkozás, nyálcsorgatás és próbálgatás. Másodsorban az alakulófélben lévô Volvo Klub megvitatása, illetve effektive megalapítása. A klubot szervezô srácok úgy tervezik, hogy dél körül el lehetne vonulni Dunabogdányba, ahol egy étteremben foglaltattak helyet, és itt kerülne sor a Klub alapító okiratának ismertetésére és aláírására. A bökkenô, hogy az étteremben a rendelkezésre álló helyek száma véges, ezért ha valaki jönni akar, az idôben jelezze Szôke Gergônek. (Telefonszáma valahol 100-130 hozzászólással lehhebb.)

A holnapi napra jelentkeztünk be Szerencsés Árpival az Ivanicshoz, a Klubot ismertetendô és az ô álláspontja iránt érdeklôdendô. Mivel egy ilyen találkozót szerintem nem szerencsés ôrsgyűléssé degradálni, és mivel bejelenteni is csak 2 fôt jelentettünk be, ezért arra kérem az erre jelentkezôket, bízzanak bennünk, a tôlünk telhetô legjobbat fogjuk nyújtani, és holnap a lehetô leggyorsabban be fogunk számolni a fejleményekrôl.

Ha minden igaz, a Szôke Gergô már felhívta a vezérképviseletet, hamarosan rá fogok csörögni, és meg fogom tudni, mi történt.

Long Live the Swedish Bricks!

fargo
(aki ma egész nap Volvo nélkül volt, és holnap is nélkülözni fogja azt, ezért lelkibeteg.)

lore Creative Commons License 2000.03.08 0 0 834
Már küldtem is, kösz a figyelmeztetést Templar! :) Szombaton egymásnak eresztjük agyhullámainkat :-))))

Bolas!
Megvagy!!!!! Uralja a környék képét a géped! A rendszámra klikkelve indul? :-))))

lore

Előzmény: Bolas (833)
Bolas Creative Commons License 2000.03.08 0 0 833
fargo!
Akkor holnap mikor mentek Ivanicshoz?

850. topicnál nem leszek gépközelben, ezért előre küldöm ezeket..


Bolas Creative Commons License 2000.03.08 0 0 832
Küggyünk!
Keressünk valahonnan virágot is!
Előzmény: Templar (831)
Templar Creative Commons License 2000.03.08 0 0 831
lore,

Le vagyok nyűgözve! Nem tudok olyan témát bedobni amiben ne lennél otthon, ha nem lenne off megvitathatnánk az angol irodalom nagyjait is :-))))).

Templar ma azon morfondírozott, hogy hiba volt szegény M. Beus Volvótulajdonost alábecsülni a találkozón. Mégiscsak az egyetlen nő közöttünk (bár Jedy is gyanús, de az első személyes találkozásig az is marad:-)).

Ha lenne lelkiismeretem most bizony isten furdalna!

Felvetnék egy olyan javaslatot, hogy az alakulóban lévő Volvo klub egyszem nőtagjának küggyön egy nőnapi üdv mailt a klub összes hímtagja.

Mit szóltok?

lore Creative Commons License 2000.03.08 0 0 830
Ugye a 40-es a nyerő? :-)))))
off
CYRUS hétvégén baromi lassú tömegközlekedni, kocsizni viszont 15 perc alatt akráhova eljutok. Szal menj ki a haveroddal az első főútig és felveszlek. Vagy mailben pontosíts. Még azért van időnk.
on
Ezt a volvos egymásrahalmozást mi is megcsinálhatjuk a klubtalin. Sajna csak 7-esek és 2-esek vehetnek részt rajta :-)))
Előzmény: CYRUS (828)
Bolas Creative Commons License 2000.03.08 0 0 829
És ehhez a kis aranyoshoz mit szóltok?
Régen és ma..



CYRUS Creative Commons License 2000.03.08 0 0 828
Na bazd látom ti alkottatok amig nem voltam :)) azlrt ezeka képek durvák!

Lore sogor kocsija nem lesz sajna kész igy nála lesz a Volvo szoval én bárhol tudok veled találkozni csak mondj egy helyet ami utba esik neked! milyen utvonalon mész?

Előzmény: Bolas (825)
lore Creative Commons License 2000.03.08 0 0 827
Ja, kérem. Svédországban kevés a parkolóhely. Én láttam: van egy 20 nm-es placc, ki van írva, hogy 50 férőhely, a parkolóőrnek meg van egy bazi nagy targoncája....
Előzmény: Bolas (825)
doktor úr Creative Commons License 2000.03.08 0 0 826
dear bolas
köszönöm érdeklôdésedet ne k...vára nincs idôm a verdával foglalkozni. Éjjel-nappal meló, a fiam beteg, a feleségem a diplomamunkáját írja, stb. Talán elôbb-utóbb sikerül rendbe raknom, de szombaton még így lesz. Még nem tudom, hogy ott leszek-e, de nagyon remélem hogy IGEN. (Csak el ne szóljam magam.)
a doktor úr
Előzmény: Bolas (822)
Bolas Creative Commons License 2000.03.08 0 0 825
Mit szóltok a Volvok biztonságához?


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!