Keresés

Részletes keresés

kovikati76 Creative Commons License 2009.01.06 0 0 103
Hello!
Ha még nem találtál takarítónőt, akkor én szívesen elvállalom. Az ajánlatod az időpontra és a fizetésre oké. Gyakorlatom van.
Köszönöm
Kati
szabi1986 Creative Commons License 2009.01.04 0 0 102
Üdvözlet Mindenkinek.

n egy 22éves fiú vagyok. Mellékállásban szeretnék takarítást vállalni. Fő állásban egy Mcdonald's-ban dolgozom vezetőként. Ott is nagyon sokat kell takarítani éjszaka. Albérletben vagyok így tudom mi az a rend és tisztaság és szeretem is. Szeretek takarítani. A munkámra nagyon igényes vagyok.tudom, hogy sok mindenki nem bízik meg a fiúkban, de ha esetleg szeretné valaki megnézni, h h takarítok, akkor adjon egy esélyt nekem és jelentkezzenek a szabi1986@citromail.hu email címen.

Előre is köszönöm mindenkinek!

Szöllősi Szabolcs
Ginger0707 Creative Commons License 2009.01.03 0 0 101
Írtam.
Előzmény: N.Kriszy (100)
N.Kriszy Creative Commons License 2009.01.03 0 0 100

Szia Ginger0707!

Ha nem találtál még senkit szívesen elvállalom.Bármikor tudnék menni és gyakorlatom is van.Üdv Kriszti

Előzmény: Ginger0707 (84)
lábtörl Creative Commons License 2009.01.03 0 0 99
Sziasztok, Én takarítói munkát keresek a Csepel szigeten vagy környékén. 57 éves nő vagyok. Refernciám még nincs.
N.Kriszy Creative Commons License 2009.01.03 0 0 98

Sziasztok!

Bocsi hogy idepofátlankodok,de sokan írtátok hogy takarítónőt kerestek.Nos én Kriszti vagyok és szívesen vállalok állandó vagy alkalmi takarítást,ház körüli munkát stb.Amit rólam tudni lehet már kb.2 éve dolgozom egy szőnyegtísztítással és takarítással foglalkozó cégnél,teljaesen rugalmas vagyok és szeretem azt amit csinálok.Ha valakit esetleg érdekel itt megtalál:kriszti981@freemail.hu

Üdv Kriszti

Előzmény: ggabobp (97)
ggabobp Creative Commons License 2009.01.03 0 0 97
Sziasztok!

Én csak azt tudom mondani, hogy az én fickóm lelkiismeretesen takarít, nem volt vele gondom. A barátnőm meg is lepődött, hogy még a nem látható helyeken is takarít. Mondjuk az ülőgarnitúra mögött, vagy pl. a fúgákat is takarítja. Szerintem nem attól függ, hogy férfi vagy takinéni. De kösz a véleményed, asszem megint igaz a mondás, hogy vann ak kivételek. Ez szerintem jó!(Azt a "gépfusizós" gondolatot nem értem. )
Előzmény: AliceCsodaországban01 (91)
Előkelő ismerős Creative Commons License 2009.01.03 0 0 96
Az csak egy egyértelmű olcsó bepróbálkozás, amikor a munka előtt jajong a takarító, hogy milyen kosz van :)
Tényleg ki kell dobni, abban a pillanatban...
Előzmény: AliceCsodaországban01 (91)
Ginger0707 Creative Commons License 2009.01.02 0 0 95
Azt elfelejtettem írni, hogy van macskánk. Nem lenne hátrány, ha nem nagyon útálná:-)
Ginger0707 Creative Commons License 2009.01.02 0 0 94
Írtam.
Előzmény: AliceCsodaországban01 (92)
jazmine35 Creative Commons License 2009.01.02 0 0 93
:) Hja, azért kell takarítani, mert kosz van. Ha ráérnék/nem koszolnánk(=nem élnénk a lakásunkban), akkor nem kellene a munkájuk=nem kapnának pénzt...
Előzmény: AliceCsodaországban01 (91)
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2009.01.02 0 0 92
Kóldj egy mailt, majd holnap elrendezem, már kezd a gépem kifingani... ( tényleg így van, döglődik a gépem, és holnap jön a szerelő...)

Mail cím: endrezet@freemail.hu


Előzmény: Ginger0707 (90)
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2009.01.02 0 0 91
Az ilyen irodai takarító fickók naccerűen kitakarítják a lakás látható részét, de a részletekre nem ügyelnek. A gépeiket az irodai takaraításukból "fusizzák", nem a saját tulajdonuk... volt velük is dolgom, semmi bajuk velük, csak éppen nem ők a szívem csücske folyamatos takaírtásra. (Egy költözés után nagyon jó szolgálatot tettek, de végülis fél év mulva a takinéni tette tisztává a lakás felső - szemmagasságban nem látható - részét)..

Egyébként mégegyszer mindenkinek elmondom, aki elsőnek választ takinénit vagy takifickót: ha megjegyzést tesz a lakás koszos állapotára, már küldjétek is őket elfelé, azonnal. Ez nem az igazi. Ne szégyelljétek, ha koszos a lakás, végülis ezért van erre a szolgáltatásra szükségetek!!! (Ismerek olyan barom háziasszonyt, aki a takinéni előtt kitakarít, hát normáááális??? )

Első szabály: azért fogadunk segítséget, mert nekünk nem megy! És emiatt KOSZOS A LAKÁS.

No innen kell kiindulni mindenkinek.
Előzmény: ggabobp (87)
Ginger0707 Creative Commons License 2009.01.02 0 0 90
Jó lenne ha megkérdeznéd tőle, hogy tudna-e jönni. Az e-mail címemen tudunk telefonszámot cserélni. Előre is köszönöm.
Előzmény: AliceCsodaországban01 (89)
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2009.01.02 0 0 89
Ha érdekel a takinénim, most nálam spec nem takarít, mert izé... nem jut rá, de megkérdezhetem, illetve megadhatom a telefonszámát.

(Már alig várom, hogy a férjem kapjon megint egy olyan munkát, amiből rá is tellik)...:-(((
Előzmény: Ginger0707 (86)
Ginger0707 Creative Commons License 2009.01.02 0 0 88
....nálam vasalni nem kell ( azt csak én tudok:-)))))))))) )
Előzmény: Ginger0707 (84)
ggabobp Creative Commons License 2009.01.02 0 0 87
Sziasztok!

Mi a véleményetek a férfi takarítókról? Nálam egy srác takarít és én meg vagyok vele elégedve. Egyébként neki is elmegy 2 óra a 46 m2 kitakarítására, pedig nem a tv-t nézi. Ha takarít inkább nem vagyok otthon - amúgy sem sokat - de amikor találkozunk rémtörténeteket mesél a kedves megrendelőkről.Őt ajánlhatom, de azt hiszem irodákat jobban szeret takarítani. vasalást viszont nem vállal.
Ginger0707 Creative Commons License 2009.01.02 0 0 86
Bocsi, a 3-as metró Kőbánya-Kispesti végállomása:-)))
Előzmény: AliceCsodaországban01 (85)
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2009.01.02 0 0 85
MI az a KÖki?
Lehet hülyének tűnök, de tényleg nem tudom.. Móricz Zs. körtér mondjuk?
Előzmény: Ginger0707 (84)
Ginger0707 Creative Commons License 2009.01.02 0 0 84
Sziasztok,

Segítséget keresek heti egy alkalomra (péntek) kb. 85m2-es családi ház rendbentartásához megbízható, precíz hölgy személyében.
Pestimre és Gyál határán van a ház, a Kökiről induló 184-es vagy 284E-s busz végállomásától nincs messze.
Igaz nem Bp-en van a belvárosban, de ha tudtok valakit ajánlani azt megköszönném.
Mikolt Creative Commons License 2009.01.01 0 0 83

en pl. minden hetre kerek valami extrat a szokasos takaritason kivul. pl. egyik heten hutoolvasztas es furdo vizkotlenitese, masik heten ablakok es suto, harmadik heten a polcok kitakaritasa es visszapakolasa.

 

nalunk amit minden heten kell az a ruhak hajtogatasa, felmosas, porszivozas, portorles, szekrenyek kivulrol letorolgetese, pakolas, kanape athuzasa, meg az egyeb szokvanyos dolgok. ja, es en nem pucoltatok vecet massal, az szerintem intim dolog:)

Előzmény: Törölt nick (81)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.31 0 0 81
Ez jogos, a kéthavonkénti nagytakarítás (minden ablak, lámpabúra belseje, ajtók, szőnyeg- és kárpittisztítás) jóval nagyobb falat, sőt, a havonkénti sütő-hűtő nagytaki is elég elrettentő, pedig a hűtőt hetente áttörlöm kívül-belül, olvasztás nélkül. De a fentiek az átlag heti takarításba nem tartoznak bele (vagy csak én nem tisztítom meg a lámpabúrák belsejét hetente?).
Előzmény: AliceCsodaországban01 (80)
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2008.12.31 0 0 80
Szerintem is sok, de hidd el, vannak akik ennyiért dolgoznak és vannak akik meg is adják ezt érte. Csak amiatt írtam, hogy azért el ne szálljatok az álmaitokkal, hogy mondjuk 500 ft-os órabér az már igen megfelelő vagy hasonló. Az én takinénimnek is van egy külföldi kliense, és az ennyit fizet neki. Másoknál olyan 1000 ft-ért vállal munkát.

Nem akarok cikiskedni, de valaki írta, hogy 54 nm-es lakást nem vágott ragyogóra 3 óra alatt egy takaritónő... hát nem is (ha valóban takarí)t, akkor valóban legfeljebb a mellékhelységekkel meg a porszívózással végez...

Egyet tudomásul kéne venni. a takarítás is egy szakma. Pl. az én takinénim azt mesélte nekem, hogy őt úgy tanították, hogy amire ránéz, azt ki kell takarítani, gondolom keveseknek jut eszébe mondjuk a lámpák búráját megtisztítani, vagy a kábeleket áttörölni, vagy a kapcsolókat is megtisztítani, nem bezsélve pl a kilincsekről és hasonlókról. Egy háziasszony napi, heti takarítása tényleg megoldható 3 órán belül, de egy igazi takarítás (ami szinten tartja a laksá tisztaságát) NEM.

Még egy dolog: én egészen biztosan nem alaklmaznék oylan takarítónőt, aki azzal jön, hogy "jaj de piszkos ez a lakás". Hát vazze miért akarom kitakaríttani????
Előzmény: Ammandina (78)
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2008.12.31 0 0 79
:-)
Előzmény: nag champa (77)
Ammandina Creative Commons License 2008.12.31 0 0 78
1500 Ft szerintem nagyon sok. Én 5e Ft-ot fizetek 84 nm-re + vasalás 4 emberre, és nem csak ingek. 4 órát tuti itt van, de általában többet.
Előzmény: AliceCsodaországban01 (70)
jazmine35 Creative Commons License 2008.12.29 0 0 76
Nekem most pont hasonlókért nincs takarítóm: akik eddig voltak, hihetetlen időt tudtak eltölteni az 54 nm-es lakásunkban: 3-4 óra alatt (!!!) nem jutottak túl a fürdő-WC, konyha, porszívózás részen (tehát 0 portörlés, ablak stb.). Ha ráveszem magam csak fix összegért keresek majd embert pont ezért. És ha kiszámoljuk, akkor lassan egy tanár (nem magántanár) óra bére nincs ennyi (készülést is beleszámítva)...
Előzmény: Törölt nick (73)
_Szilvi_ Creative Commons License 2008.12.29 0 0 75
Megbízható(nem dohányzó) nő lakástakarítást, ablak tisztítást vállal, referenciával!
Hívjon bizalommal! :) Sürgős lenne.

Tel.: 06 30-446-0178
Mikolt Creative Commons License 2008.12.25 0 0 74
csatlakozom. 3e-t fizettem a leanyzonak par napja, ezert 3 ora alatt ugy nagytakaritott a lakasban, hogy 6-an voltunk benne, es egy szava nem volt.
Előzmény: Törölt nick (73)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.23 0 0 73
Az 1000 inkább reális mint az 1500 szvsz. Amúgy én most pü. válságkezelek és magam takarítok; a 130 nm-es ház feltakarítása (portörlés, porszívózás bútorápolás, felmosás, vízkövetlenítés (két fürdő, mosogató, mosókonyha), WC súrolás) kb 3, max 4 órámba telik. És a sajátomat takarítom, tehát nyilván odafigyelek. Szóval meg lehet ezt csinálni ennyi idő alatt.
Előzmény: AliceCsodaországban01 (70)
_eszter_ Creative Commons License 2008.12.22 0 0 72
Elnézést, hogycsak mostí írok vissza, de elment a netem.
Vállanám, ha még aktuális.
Üdv.
Előzmény: gralla pokobra (69)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!