Keresés

Részletes keresés

Zs Zs Creative Commons License 2002.08.21 0 0 358
Akkor bocsi :)
Előzmény: Ramius (354)
kvasm Creative Commons License 2002.08.20 0 0 357
Kicsit helyesbíteném a hírt, Hradec Králové Csehországban van és nem Szlovákiában.
Előzmény: Törölt nick (341)
Foltos Creative Commons License 2002.08.18 0 0 356
És ráadásul csak rendezvény, repülőprogram nélkül. Földön lesznek csak gépek.
Előzmény: Ramius (354)
Hülyesamu Creative Commons License 2002.08.18 0 0 355
Király. Mi meg mehetünk külföldre, a világ végére. Nem tudtok róla, hogy lesz-e valami Szentkirályon, vagy már azt is sikertült stornózni?
Előzmény: Ramius (354)
Ramius Creative Commons License 2002.08.18 0 0 354
24-én zártkörű rendezvény lesz Taszáron, csak meghívóval lehet bejutni.
Előzmény: Zs Zs (352)
Hülyesamu Creative Commons License 2002.08.18 0 0 353
Én hoszonnegyedikén sem tudok semmiről, kérlek linkelj ide valamit, hogy megnézhessük!
Előzmény: Zs Zs (352)
Zs Zs Creative Commons License 2002.08.18 0 0 352
Bocsánat, elnéztem! 24-én lesz, mostmár biztos.
Mégegyszer elnézést a hülyeségért!
Előzmény: Hülyesamu (351)
Hülyesamu Creative Commons License 2002.08.17 0 0 351
???!!! Az holnapután lesz !!!
Ha lesz ilyen, nagyon kiváncsi volnék rá, mert én erről semmit sem hallottam, közben meg szervezzük a világvégi Hradec Královét!!!
Előzmény: Zs Zs (350)
Zs Zs Creative Commons License 2002.08.17 0 0 350
Sziasztok!

Nem biztos az infó, meg lehet, hogy már volt is róla szó itt, de azért megosztom: aug. 19. Taszár, repülőnap.
Tud róla valaki valami bővebbet?

Moralles Obranna Creative Commons License 2002.08.17 0 0 349
ugyvan!!! semmi se lesz!!!hahaha!!! MInd itt halunk meg!!! vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Hamster Creative Commons License 2002.08.16 0 0 348
Na, update: a tévében épp most mondták be, hogy légiparádé se lesz. Valaki bővebbet tud?
Előzmény: Hamster (347)
Hamster Creative Commons License 2002.08.14 0 0 347
'husztushúsz lesz, azt majd meg meglátjuk, hogy belváros is lesz-e, járható. De eddig csak a viziparádéról mondtak le...
Előzmény: doncike (346)
doncike Creative Commons License 2002.08.14 0 0 346
gusztushúsz
Előzmény: Hamster (344)
doncike Creative Commons License 2002.08.14 0 0 345
Jelenlegi állás szerint a viziizé elmarad, légiizé lesz, ohne ejtőernyősök.
Előzmény: Moralles Obranna (343)
Hamster Creative Commons License 2002.08.14 0 0 344
melyikizé?
Előzmény: Moralles Obranna (343)
Moralles Obranna Creative Commons License 2002.08.14 0 0 343
most akkor ez a vizi-legi ize elmarad?
Pivel Creative Commons License 2002.08.12 0 0 342
Sziasztok! A következ? információt kaptam Horvátországból, melyet ezúton szeretnék Veletek megosztani:
Augusztus 25.-én repül?napot szerveznek Cakovec repül?terén. Elötte való nap, szombat 24.-én reggel 9-t?l célleszálló verseny kezd?dik, melyre nevezési díj nincsen. A repül?térre díjmentesen lehet leszállni, reggel 8 órától este 8.-ig biztosítanak vámot és határ?rséget. Avgas 100LL ára 1 EUR/liter.
A célleszálló verseny els? helyezettje 500 EUR -t, a második 250 EUR-t, a harmadik 125 EUR-t kap!
A részletekr?l a honlapjukon tájékozódhattok: www.akck.hr
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.12 0 0 341
Sziasztok

Takács Frigyestől kaptuk a következő Szlovákiai repülőnapról a hírt.
"2002. augusztus 31-én és szeptember 1-én,  Hradec Králové katonai repülőterén megrendezésre kerül a CIAF – nemzetközi légi fesztivál, immár IX. évfolyama.  Ez a légi fesztivál, Európa egyik legjelentősebb ilyen jellegű bemutatója, hol átfogó képet kaphat az érdeklődő a katonai repülés jelenlegi helyzetéről a világban......."

A folytatás itt olvasható:




Hülyesamu Creative Commons License 2002.08.11 0 0 340
Nekem az egész teljesen bejött, a Stuka meg szerintem nem volt zavaró, sőt az egész II. vh-s játék király volt, Szentkirályon semmi nem látszott belőle, itt, az arénában meg mindent lehetett látni. Csak én meg ott álltam du egykor, és úgy döntöttem, hazamegyek, és nem várom be pl. a Veres Zolit.

Igyazi bujkálós képem nincsen, mert ahhoz kicsi a fényképezőm, a videokamera 22*-es zoommal királyul hozta, csak az egy más világ. Itt vannak a földhátteres képek:

Egyik kép


Másik kép

Előzmény: RNZoli (339)
RNZoli Creative Commons License 2002.08.11 0 0 339
Nnna, de amikor a Stuka "bombázása" 2 percel előbb érkezett, mint a gép...nem volt szép!

Egyébként egyetértek: laza program volt, de ha kisebb gyerekkel van az ember, akkor ez nem baj, mert van idő elugrani a játszótérre két érdekes esemény között (cserébe nem unja agyon magát, és nem rángatja a nadrágod szárát a vége felé, hogy "menjünk már haza, apu!"). Viszont volt a programban éppen annyit szép és jó (pl. Manguszta bújócskázik a bokrok között - erről nincs képed?), ami megérte a mérsékelt jegyárat és az utazást.

Előzmény: Hülyesamu (338)
Hülyesamu Creative Commons License 2002.08.11 0 0 338
Na, voltam ezen a táborfalvai fesztiválon, s elmondhatom, hogy kellemesen csalódtam. A cucc egy nagy dombon volt, s alant nagyon jól lehetett látni a harcjárműveket, a repülőeszközök meg földháttérben repültek, elég jól nézett ki. A programot megint sikerült vurstli jelleggel, kétórás szünetekkel megtartani, amikor az MC épp nem beszélt, akkor a Láger Rádiót bömböltették, ami aztán mindennek a teteje. Az olasz Mangusta és a harckocsik viszont lenyűgözőek voltak. Többi késbb, képek klikk ide.
Moralles Obranna Creative Commons License 2002.08.11 0 0 337
az elmult 11 ev osszes lenyeges esemenyerol van valamennyi, de egy sincs beszkennelve...
Petibaba Creative Commons License 2002.08.10 0 0 336
Üdv!

A Magyar Aviatikai Honlapon próbálok a magyar repölésről és a Magyar Légierőről minél többet összehozni. Ezért hoztam létre a lapot. Ha vannak érdekes és pláne jó minőségű fotóid írj!

Egyébként új cikk olvasható, fotókkal illusztrálva a moszkvai haditechnikai múzeumokról az oldalamon. www.extra.hu/aviatika Muzeumok rovat.

Temesvári Péter
www.extra.hu/aviatika

Moralles Obranna Creative Commons License 2002.08.10 0 0 335
kene valami nagy page ahol meglenne az osszes eddigi magyar repulonaprol a foto, meg minden masrol.Anno en jarogattam a Fehervari uti Repules Barati Korbe ahol lattam rengeteg fotot a budaorsi 85-86-87... repnapokrol, Papa, Taszar Kecskemet nyilt napokrol, kecskemeti, taszari repulonapokrol, az azutani kecskemeti napokrol.
Nekem is van egy csomo de jo lenne ha egy helyen volna ezekrol a temakrol annyi amennyi csak osszejohetne....
Hülyesamu Creative Commons License 2002.08.08 0 0 334
Wazzeg nem elfelejteni: a csehek a CIAF-ot (Hradec Králové) nem szeptemberben csinálják, hanem az aug. 31.-szep 1.-ei hétvégén . Lesz az a király francia Jaguar géppár, spanyol Mirage F1-esek, olasz AMX és F-104, ukrán Szu-24 és 27, és hatgépes MiG-29 kötelék, ha a Kucsma be nem tiltja őket, és igérnek a statikusra B-1-est is.
http://www.airshow.cz
a t o s z Creative Commons License 2002.07.31 0 0 333
Epp most nezegetem az oldaladat es nagyon jol szorakozom, jo latni a kepeket foleg igy kommentarral, egy szoval remek! Koszi!
A Harrierek 'tanca' tenyleg nem volt semmi :-)))
Előzmény: Hamster (332)
Hamster Creative Commons License 2002.07.29 0 0 332
Na, lássunk pár képet is Fairfordról, ne csak beszéljünk róla:
Kattints ide!Kattints ide!Kattints ide!
Royal International Air Tattoo 2002, Fairford
Előzmény: a t o s z (330)
Hamster Creative Commons License 2002.07.28 0 0 331
Igen, valóban hiányzott az igazán tuti vadászgépes bemutató, persze a kötelékek most is nagyon jók voltak (a Patrouille Suisse például a szétválós rózsát megspékelte flare dobálásával, jól nézett ki, a Red Arrow és az Il Frecce Tricolori programjára pedig nincs elég jó jelző). Igazából a statikus sorokon voltak igazán érdekes gépek, persze nem volt rossz B-52-t vagy B-1-et felszállni látni... Amúgy bent voltunk, a nézőtéren.

Ja, tényleg, az egyik highlight: két Sea harrier szabályosan táncot járt egymással: szembehussantak, orral egymás felé nézve pörögtek körbe körbe - valami eszeveszett koreográfia volt, illik a géphez!

Előzmény: a t o s z (330)
a t o s z Creative Commons License 2002.07.28 0 0 330
Csao!

En is tt voltam Fairfordban vasarnap. de en nem mentem be. Eloszor csak kint parkiroztam es hazakellett mennem del korul, mert velem volt egy kutya aki sokkot kapott a hangzavartol (nem igazan ertek a gepekhez-vmelyik ket sugaras gep pont folottunk huzta fel mindig a gep orrat es adott ra meg egy jokora kakajot...aszittem tornek a kocsiablakok), de utana (is) fantasztikus volt, mert pont a kifuto vegenel voltam (ahol leszalltak a gepek) es iszonyu alacsonyan huztak at a gepek felettunk. Nekem a B-1-es es a B-2-es jott be igazabol a legjobban, iszonyu elmeny volt amikor pont felettunk nagyonnagyon alacsonyan meltosagteljesen elvonult a B-2-es 4 vadasz kisereteben. Sajnos asse tudtam mit csinaljak, igy sikeresen a semmit fenykepeztem le, szep felhok azert vannak rajta :-)) ugy igazabol vadaszgeppel nagyon penge cuccot szerintem nem nagyon mutattak, de karpotolt a kozelseg es a lopakodok.
Te merre voltal?

Előzmény: Hamster (329)
Hamster Creative Commons License 2002.07.27 0 0 329
Fairford, második nap, később lesznek képek, addig: legszebb repülés - Bristol Blenheim (lendületes, gyors, nem vagánykodós). Legszarabb bemutató: F-15 (lassú, szaggattott, béna, túllihegett (külön szpíker meg minden), egy Mig-21 kisebb íven fordul, mint amit ez a pilóta csinált). Egy ilyen jó géppel ilyen unalmasan repülni, ráadásul egy állítólagos bemutatócsapat keretében, hát, furcsa.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!