Keresés

Részletes keresés

bleroy Creative Commons License 2005.02.09 0 0 427

hé ralicska

 

ég mindig várjuk a hazugságaid alátámasztását, jellemtelen alak....

 

szar érzés hogy belebuktál, mi?

 

talán kevesebbet kellene hazudozni, és gondolkodni sem ártana, bár ahogy nézzem a képed ez nem jellemző rád...........

 

de azért várunk,,,,,,,,,,,,,

Előzmény: rali (420)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.07 0 0 426

"Az egész világ egy Mátrixban él...."

 

De majd jön a Kínurívsz a lézerkardjával, oszt rendet csap rögvest...!

 

Na, ez a  hsz-od önmagáért beszél és sokmindent megmogyoróz, akarom mondani, megmagyaráz...

 

Előzmény: Gól35 (395)
Tahitian Noni Creative Commons License 2005.02.07 0 0 425

A citrom sem mindenhol egyformán citrom, hogy vitatkozzak egy kicsit a dolgon. Akkor ezek szerint a bor is mondenhol bor? Neked mindegy, hogy egy tokaji bort vagy egy alföldit iszol? Tényleg bor mind a kettő, mindkettőtől be is lehet rúgni, de nem egyforma!

Kb. Ilyen a különbség a Noni és a Noni között is.

Előzmény: Gól35 (383)
Tahitian Noni Creative Commons License 2005.02.07 0 0 424
Szívemből szóltál.
Előzmény: Gól35 (367)
Tahitian Noni Creative Commons License 2005.02.07 0 0 423

A családi, baráti kör folyamatosan bővül. Már több mint négy éve foglalkozom vele és még mindig nem kell elkezdenem házalni. Mivel ebbőlk a rendszerből mindenki annyit veszki, amennyit bele is, így nem mondom, hog degeszre keresem magam. Ahhoz még több mindennel vagyok kissé nagyon elfoglat.

Veszteséges nem lehetek már régen. Sőt. Itt nem is lehet senki az. Max aki meggondolatlenul belép, el sem kezd vele foglal kozni és már ki is lép. Az bukta a belépési díjat. Aki már dolgozik is vele az nem tudja már azt sem elbukni. Arrol nem is beszélve, hogy az egészsége mint fogyasztó, sokkal jobb lesz.

Ebben a rendszerben ugyanis csak két olyan fontos cikket tudunk ajánlani, mit az egészéséget és a pénzt. Tudsz olyanm embert akinek legalább az egyikből nem kellene még egy kicsi legalább?

Mindenek ellenére kösz az aggódást, de szoktam haszlnálni az agyamat.

Előzmény: Törölt nick (364)
Tahitian Noni Creative Commons License 2005.02.07 0 0 422
Szeretném, ha megmondanád, hogy hol? Még nem láttam eddig sehol. A másik, hogy lehet, hogy összetéveszted, mivel van pár ami véletlenül "nagyon hasonlít" a miénkre. Pl: Tahiti Noni Juice.  A mi gyártó cégünk eredeti nevew Morinda, no van már N'Orindás noni is. Viszont azt is mondtad, hogy olcsón tudsz szerezni! Ez az ár, mármint a 15.750 még az ajánlott eladási árnál is magasabb.
Előzmény: Törölt nick (363)
bleroy Creative Commons License 2005.02.07 0 0 421

hát akkor meg is van a válasz ki hazudik....

buktad, pancser...

Előzmény: rali (420)
rali Creative Commons License 2005.02.07 0 0 420
Neked támasszak, arra gondolsz?Nem vagy eszednél, kicsi provó.
Előzmény: bleroy (419)
bleroy Creative Commons License 2005.02.07 0 0 419

 

rali gyerek:

 

"Bizony, te voltál, aki a legkisebb kételkedő megnyilvánulásra azonnali anyázással reagált.

De ennek treális megítélése nem rád van bízva - szerencsére."

 

ezt te írtad. a gyengébbek kedvéért, várom a hazugságaid alátámasztását, gyenge jellem.

Előzmény: rali (406)
bleroy Creative Commons License 2005.02.07 0 0 418
rali

válasz | megnéz | könyvjelző

2004.08.27 09:15:10 (619)

Anyádnak üzengess, te szemét.

Előzmény: bleroy (613)

 

rali

válasz | megnéz | könyvjelző

2004.08.26 10:30:23 (536)

Szemétkedjél anyáddal.

Előzmény: bleroy (535)

 

 

rali

válasz | megnéz | könyvjelző

2004.08.26 10:09:21 (529)

Na, édew kisfiam, húzódjál a segged lukába mostmár!Ne provokálgass, mert kettészakítalek, te kis szennyrakás!

Előzmény: bleroy (526)

 

rali

válasz | megnéz | könyvjelző

2004.08.26 10:00:01 (517)

A stílus meg a te szinted, te hoztad be ezt ebbe topicba, te primkó kis takony.

Előzmény: bleroy (515)

 

rali

válasz | megnéz | könyvjelző

2004.08.26 09:59:11 (516)

Takonguszti, tudod, ki neked a gyerek?

Hatelemis parasztlegényke, te ne ugráljál, mert fostos lesze liberód.Egyed szépem a az aloét meg a maszlagot.

Előzmény: bleroy (515)

 

rali

válasz | megnéz | könyvjelző

2004.08.26 11:15:48 (550)

Szerinted.
De ez nem jelent semmit, annyi a te véleményed, mint fing a forgószélben.

Előzmény: bleroy (548)

 

Na ennyi: csak egy-két szemezgetés rali gyerek intelligens válasziból, elől az anyázásokkal, hogy lássuk ki hazudik és ki nem.

bleroy Creative Commons License 2005.02.06 0 0 417

nálam van különbség a: butuska vagy a menj az anyádba közt....

 

lehet hogy ez óvodás de ez van....

Előzmény: Törölt nick (415)
bleroy Creative Commons License 2005.02.06 0 0 414
nem válaszoltál..
Előzmény: Törölt nick (411)
bleroy Creative Commons License 2005.02.06 0 0 413

ez így van, sehol anyázás ...........

ez a másik félről nem moöndható el..........

 

:-))

 

ez van ,

Előzmény: Törölt nick (412)
bleroy Creative Commons License 2005.02.06 0 0 409

gondoltam, hazudsz valamit aztán a bízonyitás már nem megy :-))

 

átlátszó vagy gyerek....

Előzmény: rali (408)
rali Creative Commons License 2005.02.06 0 0 408
Várhatod, hatelemis bunkó.
Előzmény: bleroy (407)
bleroy Creative Commons License 2005.02.06 0 0 407

másolj be már egyett amin én anyáztam, érdeklődve várom, ...

persze megszoktam, hogy folyamatosan hazudsz......

 

várom gyerek...

Előzmény: rali (406)
rali Creative Commons License 2005.02.06 0 0 406
Te voltál a kettes számú csúcsbunkó - lötyögtesd csak egy oldalba a mosogatólevet a fejedben és emlékezz vissza.

Bizony, te voltál, aki a legkisebb kételkedő megnyilvánulásra azonnali anyázással reagált.

De ennek treális megítélése nem rád van bízva - szerencsére.
Előzmény: bleroy (404)
bleroy Creative Commons License 2005.02.06 0 0 405

persze neked nem hiteles más, csak ami a te sötét fejedben megszületik,

 

Még mindig nem tudod mi a különbség a két kereskedelmi forma közt, ne égesd magad azzal hogy semmi, habár ennél jobban már nem tudod.

Előzmény: Törölt nick (403)
bleroy Creative Commons License 2005.02.06 0 0 404
Szegény butuska Rali

 eddig csak te anyáztál egyedül, ugye ezt, mát el is felejtetted?

Nem csodálkozom.

Előzmény: rali (400)
rali Creative Commons License 2005.02.06 0 0 402
Ne reménykedj, Albertinka - nem lesz ilyesmi hitelt érdemlő garfikon.
Előzmény: Albertinka (401)
Albertinka Creative Commons License 2005.02.06 0 0 401

Leegyszerűsítve, de talán minden mlm-üzletnek az a lényege, hogy a cégnek évről évre több törzsvásárlója legyen, és aki segít ezt a célt elérni, azt jutalékkal jutalmazzák. Komoly jövedelmet csak a törzsvásárlói kör bővítésétől lehet remélni, különösen akkor, ha olyan belépőket is találok, akik szintén bővíteni szeretnék a hálózatot.

 

Nos, ilyen munkára az nyerhető meg, aki:

- nem elkötelezett tagja még egyik mlm-rendszerű üzletnek sem

- alkalmas ilyen jellegű munka végzésére

- akar ilyen jellegű munkát végezni

 

Van egy provokatív feltételezésem: Magyarországon már elfogytak ezek az emberek, nincs több lekötetlen vegyérték. Legalábbis nem annyi, amelyre dinamikusan fejlődő létszámnövekedést lehetne alapozni.

 

Ezt a kissé merész állításomat azzal lehetne cáfolni, ha összeszednénk a különböző mlm-es cégek évről évre alakuló létszámadatait. Tehát arra kérnélek Benneteket, minden általatok ismert számot írjatok be ide. Minden mlm-es cégről szeretnék valami hasonlót grafikont elkészíteni, mint amilyen az alábbi.

 

rali Creative Commons License 2005.02.06 0 0 400
Szerencse, hogy ez a versenyző viszonylag kulturált - nem anyázik, köcsögözik összevissza, mint az elődei.
Előzmény: Törölt nick (398)
Gól35 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 396

Tudod, az nem fordult meg a fejecskédben, mert igaz is lehet?

 

Hiszen hogyan tudunk egyformán hazudni, ha nem is ismerjük egymást?

 

Én sem akarok azonos dolgokat leírni többször, de eddig még minden tényeken alapuló írásomat kétségbevontad, ironízáltál rajta, akkor ezek után te még beszélgetnél egy kávézóban az illetővel?

 

Mert ezzel az állítod, hogy hazudok. 

 

Gyere, találkozzunk a Maxval boltja közelében, és előtte megmutatom Neked a jutalékértestőmet (gyorsan gyártok egyet) és a bankszámlámat, ( azt is gyorsan hamisítok) és utána megmutatom a Maxval drágább termékeit, amelyek mlm-ben olcsóbbak.

 

Oké?

 

Többet kár erről itt írni, úgyis felesleges, ha a tényeket ti másképp látjátok.

 

 

Szia 

 

 

Előzmény: Törölt nick (390)
Gól35 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 395

Én is nevetek azon, amiket írsz, hogy mindent kétségbevonsz. 

:-))))))))))))))))))))

 

Az egész világ egy Mátrixban él.

 

:-))))))))))))))))))

 

De csak Te látod a valóságot és a frankót.  :)))))))))))

Előzmény: Törölt nick (392)
Gól35 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 394

:-DDD Ezt nem hiszem el. Ugyanaz a szöveg mindegyikőtöknél. :-DDDDDDD

De ugye nem te vagy az, aki ennyit keres? Te is csak hallottál róla hogy van ilyen.

Esetleg ismersz pár embert -akinek mellesleg nem láttad a bankszámláját, ergo azt mond amit akar-. "

 

Ez vagy!

 

Te kétségbe vonod más írását!

 

Itt kezdődik az egész!

 

 

Miért kell azonnal ironizálnod, hogy én vagyok-e.

 

Vagyok annyira gerinces, hogy megírtam volna, ha én keresnék ennyit.

 

Ez a bankszámlás duma teljesen inkorrekt.

 

Te mikor láttad más ember bankszámláját?

 

Menjd oda egy Villa tulajdonosához és kérd meg, hogy mutassa meg, mert te nem hiszed el, hogy ezt legálisan kereste meg. Hogyan nézne rád?

 

Szerinted a jutalékértesítőkön kamu számok vannak, és nem is akkora a forgalom, és nem is annyi jutalék százakék jár neki. Ugye?

 

 

Mindenki benne van a nagy átverésben!

 

Bitosítás esetén sem kapja meg az éves díj 70%-át, az üzletkötő aki megkötötte, csak a többieknek játszák el.

 

Azt a mindenit! Ezt a gondolkodást!

 

Akkor mindenki átvan verve, és csak te és a barátaid kapnak igazi fizetést 

 

 

:-))))))))))))))))))))))))

Előzmény: Törölt nick (390)
Gól35 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 393

"Barát. Egy MLM-es "vasalóügynök" soha az életben nem lesz konkurenciája egy  hagyományos kereskedőnek. "

 

Te miről beszélsz?

 

Az egyik gyártó (és még másik kettő is), akkor miért akarja velünk forgalmaztatni a temékét???

 

Mi ez a vasalóügynők hülyeség?

 

Soha életemben nem hallottam ilyenről. Te kevered a direkt eladással foglalkozó teleshop és egyéb ügynökőket az mlm-es hálózatépítőkkel.

 

Mondom, a többieket betudjátok etetni evvel a vasalóügynők dumával, de engem nem.

 

Másik.

 

Igenis az eléggé konkurencia, ha egy termék olcsóbb egy országos klubban, mint a gyógyszertárban, vagy Maxval picike boltjában.

 

 

Előzmény: Törölt nick (388)
Gól35 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 391

Az előbb mintha példákat is felsoroltam volna.

 

Na ezért nem vagytok korrektek egy vitában, mert a példákra misztikumokat írtok.

 

 

Nem emlékszel az Oriflme-Loreál példára?

 

Ja?

 

Ennyire vagytok korrektek általában egy vitában! :(

Kötözkődni azt tudtok, de odafigyelni, mit ír a másik, az none. :( 

 

 

A többiről pedig ígérem megfogod tudni márciusban.

 

Írjál nyugodtan akkor majd egy emlékeztetőt, hogy adjam meg a weblapot.

Oké?

piszkeri@freemail.hu

 

Én tartom mindig a szavam.

 

  

Előzmény: Törölt nick (387)
Gól35 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 389

"Barát. Hetek óta azt bizonygatjuk, hogy az MLM rendszerben az alapítókon kívül senki sem lesz jómódú. "

 

Miféle alapítókon kívül?

 

Több tucat embert ismerek akik az mlm-ben csak a mi cégünknél akik, kétszer-háromszor annyit keresnek, mint ami a jövedelmük, vagy jövedelmük volt előtte.

 

 

Ha valaki kétszer, háromszor többet keres, mint előtte, vagy amit tudna a hagyományos üzletben, akkor az nem jó?

 

Második mondatomban nem írtam, de ismerek olyat is, aki milliós jövedelmet keres ebből az üzletből, hogy nem az elsők között csatlakozott, hanem több év múlva!!!

Ilyenek minden más mlm cégben vannak.

Mindenki annyit keres ebben az Üzletben, amennyit akar és amenyiért tesz is, hogy elérje.

 

Ha létrehozok egy hagyományos céget, de semmilyen marketingtevékenységet nem végzek, akkor bukom a befeketett pénzemet.

Nálunk, ha ugyanezt a tevékenységet elhagyom, akkor nem bukok semmit sem. Mert ami megvásároltam olcsóbban, mint a gyógyszertárban vagy maxval boltjában azt megettem, vagy eladtam haszonnal.

 

Viszont ha megcsinálom amit kell, akkor igenis először többet fogok keresni és több szabadidőm lesz, később jómodú leszek.

 

Mert én nem hazudom azt, hogy itt valaki azonnal milliókat fog keresni.

 

Mert ezt emberek állítják, és nem reális. Ahogyan egy hagyományos üzletben sem az, hogy két hónap után dől a lé.

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (385)
Gól35 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 386

"Pontosan ez a legnagyobb hazugság. A "sorsmegváltoztatás" nem egyenlő az "mlm-ezés" szóval, sőt a kettő egymásnak inkább ellentétje. "

 

Nem mondtam, hogy csak az mlm-el lehet sorsot megváltoztatni, de hogy ellentétje lenne egymásnak, ez nem fedi a valóságot. 

 

 

Mert az én esetemben bejött.

 

Aki azt mondja, hogy ellentétje egymásnak, az nincs tisztában szinte semmivel,  vagy direkt szelektíven gondolkodik.

 

Erre a szelektív gondolkodásra már sok példa van, hogy drágább terméket emlegettek, és arról MÉLYEN hallgattok, hogy nagyon sok termék van az MLM-ben ami viszont olcsóbb.

 

Arról is hallgatsz, hogy a Te boltodban is van  több olyan termék is, ami az mlm-ben olcsóbb, mint nálad!! !!!

 

Tehát ezért vagy te mlm ellenes, mert  félted a piacod. Nem fogadod el, hogy konkurencia is létezik a világon.

 

Azt elfogadod, hogy az emberek egy a gyárban, vállalatokban, Tescóban dolgozzák ki a belüket, de a haszonból csak a vezetők részesedhessenek.

 

Nem úgy alakul a világ, ahogy szeretnétek, és ezért támadjátok azt, ami a konkurenciátok.

 

Remélem nem csak mlm-es és ellenzők olvassák ezt a fórumot, és képet kapnak az indítékaitokról, és szelektív gondolkodásotokról!

 

Bármikor kész vagyok elmenni a Pesten lévő boltodba, és rmutatni azokra a termékekre amelyeket te drágábban adsz,mint az mlm-ben, és más hagyományos boltban is.

 

 

 

 

  

Előzmény: Törölt nick (369)
rali Creative Commons License 2005.02.06 0 0 384
Panaszkodni mindenkinek szíve joga, a tevés meg sokszor lehetetlen.
Előzmény: Gól35 (381)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!