Keresés

Részletes keresés

division by zero Creative Commons License 1999.08.13 -1 1 5
Na végre nekünk is van már topicunk!

Kecskeméten jobb lett volna egy kicsit elöbb megállni fotózni, az elött a hülye kerités elött...
Nekem is lesz jó pár képem, a Gigant Club meg a mercurio biztos kap belőlük...
12.-n mért nem jött senki? Tök jót vonatoztunk egy Púpossal...
Nyolcan voltunk, ebből 5: Joó Feri és a négy angol.
Reggel Rákoson láttunk egy tripla V43 gép menetet, egy 2xxx + egy 1xxx (a pontos számot, amikor előhívták a képeimet...) + a csúnyán törött 1246. A V43 1246 volt az újfehértói gép? mi arra tippeltünk...

Vahren Creative Commons License 1999.08.13 -1 1 4
Sziasztok!

Ha mar vasut, erdekel valakit a vasutmodellezes?

Vahren

Törölt nick Creative Commons License 1999.08.13 -1 1 3
Itt vagyok, itt vagyok.
Kinek van terepasztala? Én most építgetem, a lagújabb mániám a Car System - állati jó!
A különvonatról lesz két tekercsnyi fotó (pl. a NoHAB belseje, M31 Röszkén tárva-nyitva), valami közös helyre fel kellene tenni mindenki képeit.
Kecskeméten a deltában mindenki a Bobót fotózta, pedig szerintem az M28 érdekesebb volt (én spec. azt). A vezér elmondása szerint 1927-ben épült, MAN motoros, 120 LE-s mindössze! A Bobó vezérei mondták, hogy tulajdonképpen nem bírt volna a vonattal, úgyhogy ők is besegítettek indulásnál, fékezésnél meg pláne (nem is volt rákötve a levegőrendszere).
Arthur Dent Creative Commons License 1999.08.13 -1 1 2
A vonat bizony jó dolog! Főleg ha különvonat, és jó sok sör van rajta!
A napfogyatkozásnéző különvonaton ugyanis 10 láda sör állt rendelkezésre a kedves utazóközönség részére...
Az aug. 11-i különvonat fő címszavakban:
Indulás Józsefvárosból 6.47-kor, M61 017-tel. Irány Újszász. (1. üveg sör)Itt fotómegállás a deltában, miattunk kialakuló kilométeres kocsisor az átjáróban, miattunk megállásra és késésre kényszerített IC. (2. üveg sör)
Szeged: m31 Zetor küzdelme a két kocsival és a NOHAB-bal. Rendkívüli látvány.(3. üveg sör)
Napfogyatkozás Röszkén.... (4-5-6. üveg sör) Közben isteni finom, embertelen mennyiségű bográcsgulyás a pályavendéglőben...
Őrült fotósok a közúti felüljárón, alant pöfögő vonat fotózása ezerrel... (7. üveg sör)
Vissza Szegedre, irány Kecskemét...
Városföldön M44-es csere. (8. üveg sör)
Fűnyírás a kecskeméti deltában. Kecskemét alsón 4 üveg sörért elcseréljük - idegiglenesen - a mozdonyunkat egy M28-asra. (9-10. üveg sör) Rulez...
Innentől cammogás Lajozsmizsén, Dabason, Ócsán keresztül Bp-re. (11-12-13-14. üveg sör) De laaaaassú ez a vonat...
Érkezés 20.51-kor Zuglóba...

Szerintem ez az út fenékig tejfel volt...

Zaxxon Creative Commons License 1999.08.13 -1 1 1
A vonat jó dolog.

De nem fenékig tejfel!

Arthur Dent Creative Commons License 1999.08.13 -1 1 0
M61 001
Arthur Dent Creative Commons License 1999.08.13 -1 1 topiknyitó
Division by zero és Matiz kolléga segítségével egész szép vasutaskolónia alakult ki a Hol leszel augusztus 11-én topicban... IMHO kialakítok egy vasúttal foglalkozó topicot. Vasútbarátok ide!!! Friss híreket, élményeket várunk!
Mi meg beszámolunk a legutóbbi túráról... Meg miegymás....
Szóval: AKIKET A MOZDONY FÜSTJE MEGCSAPOTT...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!