azért tetszik az, hogy még a pajzsos nickek sem tudják egyformán értelmezni az MM-t. egyébként az a véleményem, hogy az user személyes megnyilvánulásait, ha valaki rosszindulatúan összegyűjti, akkor valid IRL információkhoz juthat. ezért minden korábban leírt infomorzsa felhasználását tiltani kellene, mint IRL-t. az a biztos.
Ha a nick lelepleződése bekövetkezik (értsd: "fécesz kerül a kútba"), akkor az azt kiváltó esemény (az azonosult ex-nick - nick összerendelés) bizony IRL.
Akár direktbe' nyomta be valaki az IRL-t okozó infót ("beledefekált a kútba"), akár "csak" lehetővé tette azt ("a kávájára szart..." - verzió).
De nagyon szívesen olvasnék erről valami ellenérvet is, mert a szimpla tagadás és az "úgyis hazudott - mindenki hazudik" az nem igazán az. :)
Irl az ha valakit név lakcím munkahely alapján be lehet azonosítani a valós életben.Az hogy valaki picike 28 -on mit hazudozott és a stílusában most bubuka1 re emlékeztet és ezt valaki leírja annak köze nincs az irlezéshez.
"A magyar moderátor arról is beszélt a 444-nek, hogy a munka igen jól fizet, a havi alapbér 1400 euró, vagyis szűk 450 ezer forint, amelyhez még pár száz euró összegereblyézhető különféle bónuszok formájában (jó teljesítmény, éjszakai műszak, hétvégi munka)."
ebből is látszik, hogy vagy beteg vagy, vagy rosszindulatú. az ő korában az én apám már meghalt. az ember élete véges. szóval ezt kiforgatni csak egy ilyen izé képes, mint te...