A félidőben tőrténtekről meg az a véleményem, hogy
komolyan nem számítottak rá hogy ez lesz? Kapja be az összes biztonsági és rendőr (kivéve a mi szegény Bajusz rendőrünket,aki a játékoskijáróban szokott ácsorogni Zé mellett, és most Ő is kapott.)

Mi az, hogy a hangulat megfelelő volt? Ha azt veszem, hogy a játékot jónak itélte, akkor elég siri hangulat lehetett...:-)))))

Vagy csak előttem titkolta mindenki, hogy milyen nagy spiler? Tényleg, kik voltak a focin?

HAJRÁ VASAS!

tot tibi_d Creative Commons License 2000.10.23 0 0 2901
Nem elégedetlen szerintem senki, csupán azon kellene elmélázni, hogy milyen lenne a csapat, ha folyamatosan tizenegy ember lenne a pályán! Remélem nem kell gyomorgörcsöt kapni attól, hogy esetleg "üzleti okokból" szétszedik ÓKET!!Most hagyni kellene érni Őket, mint PICK szalámin a nemes penészt!!!!!!Végre jó ízt kaphatnánk!!!

Hát nem tudom...

Eddig általában én voltam a(z egyik) borúlátó, szidtam a csapatot.

Most viszont azt mondom, több, mint alakulunk!
Voltak 10-15 perces üresjáratok, de össze nem lehet hasonlítani ezt a csapatot az egész őszivel!

Mentalitásban, futásteljesítményben, kombinációs játékban... Nem tudom, miért vagytok elégedetlenek???!

Első hírközlőként szomorú kötelességemnek teszek eleget, amikor közlöm, hogy a derby előtt a Sportcsarnokban megmérkőzött a Vasas-trikós és s nem-Vasas-trikós VDK-sok csapata és az előbbbiek 8:5 arányban diadalmaskodtak. (8 néző, v.: Hánácsek - gyengén -)
Ha még egy kicsit tovább tart, megfordítjuk az eredményt, hiszen 1:8-ról támadtunk fel. Lehet, BéKa hiányzott.
Én elől mindent megpróbáltam, de hát a többiek...

Szerdán találkozunk?

"Szép szín nagyon ez a piros-kék"

BéKa_d Creative Commons License 2000.10.23 0 0 2897
Köszönöm az eddigi értékeléseket várom a további jelzéseket.

Hol volt a hires VIP? Azért én ezt is szomorúnak (ill. hihetetlennek) tartom, hogy a saját pályánkon verjék meg vidékiek a szurkolóinkat.
Ha vki tud erről bővebben, akkor az külön érdekelne.

tot tibi_d Creative Commons License 2000.10.23 0 0 2896
Minden jó,ha a vége jó! Mondja a közmondás,ami nem aktuális a Vasas mai meccsén! Ismét kétségek között maradtak a szurkolók a csapat igazi énjét illetően. Egy közel sem harapós Loki elleni tuképpen 15 perc foci után 3 KABÁT PETI GÓL!!!
Vajon mennyi tartaléka lehet ennek a csapatnak, amikor a kapott gól után- AZONNAL!!! -mozgásba lendülve percek alatt kettőt berámoltak az ellenfélnek! El kellett viselni a gyenge Thomast, a feledhető Szili Ati produkciót, és még így is esélyt sem kapott az ellenfél! Nehéz így valós értékelést megfogalmazni , hiszen valamennyi körülöttem szurkoló véleménye szerint csoda gólok , és valószínű nátha a rengeteg ácsorgás miatt. Egészen hihetetlen, de mégis abszolút könnyed győzelmet lehet elkönyvelni!
SZERDÁN IS HAJRÁ VASAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bálna Creative Commons License 2000.10.23 0 0 2895
Naszóval: Vasas - Debrecen 3:1

Meglátásom szerint nem játszottunk jól, mindkét félidőben volt egy-egy pocsék tízperces időszak, de a meccs többi (és jelentősebb) részében jobbak voltunk a kifejezetten gyenge Debrecennél, tehát a győzelem teljesen megérdemelt. Kabát Peti mellett jól játszott Juhár Tomi (szokás szerint...), Mónos, Pető, Hajdú Attila is jól védett, de mindenki igyekezett. Sajnos, Sowumni egyenesen pocsék teljesítményt nyújtott, nem tudom, mi van a sráccal, pedig nem lenne baj, ha a régi formáját hozná. A meccs színvonala nem verdeste a plafont, dehát ehhez már hozzászoktam, ha magyar bajnokiról van szó. Sajnos... :(

Nem mehetek el szó nélkül a debreceni "szurkolók" viselkedése mellett. A meccs elején ott álltam, ahova a tizedik perc körül megérkeztek, át is mentem az eredményjelzőhöz... Soha nem értettem, mi járhat olyan emberszabású állatok fejében, akik bemennek egy stadionba, és élből az ellenfelet "szarozzák"... Ennyit tudnak, a pályán sem többet. A szünetben lezajlott egy balhé, nemzetiszín szalaggal díszített, feketébe öltözött bőrfejűek (tehát nem a KDNP szimpatizánsai...:)) szivárogtak az eredményjelző környékére, elhangzott egy-két "komcsizás", majd nekiestek a Vasas, büféből éppen kijövő szurkolóinak. Ha nem a saját szememmel látom, nem hiszem el: öten ütöttek-rúgtak egy srácot a földön, miközben három rendőr két méterre a helyszíntől "szolgált és védett"... Aztán csitultak a kedélyek, de hogy ilyen barmok minek járnak meccsre, nem tudom. Az pedig végképp nevetséges, hogy a Vasast még mindig a baloldallal azonosítják, a szurkolóival együtt... Én pl. soha nem voltam kommunista, nem is leszek, de a Vasasnak szurkolok. Örülök, hogy a debreceni bőrfejűek verekedésben elért, kétes értékű győzelmét a pályán sikerült felülmúlnunk.

cserju Creative Commons License 2000.10.23 0 0 2894
Nofene, akkor bővebben:
20. perc: Mónos több csellel becsapta a debreceniek baloldali védelmét, majd élesen középre lőtte a labdát, Kabát 8 m-ről a jobb felső sarokba csúsztatott (1-0).
24. perc: Vadicska ugratta ki Bajzátot, aki már csak Hajduval állt szemben, de nagy helyzetben lyukat rúgott.
32. perc: Kabát 25 m-es bombáját Fekete kiütötte, Tiber ismételhetett, de közeli lövését is védte a vendégek kapusa.
55. perc: Böőr baloldali szögletét Bajzát a felső kapufára fejelte, a kipattanót Ulveczki 3 m-ről vágta a hálóba (1-1).
59. perc: Ismét Mónos futott el a jobb oldalon, élesen középre lőtt labdáját Fekete kiejtette, így Kabát könnyedén guríthatott 8 m-ről az üres kapuba (2-1).
64. perc: Pető indította Tibert a debreceni térfél közepéről, a balszélső egyből középre játszott és Kabát 7 m-ről a rossz ütemben kimozduló Fekete mellett a kapuba fejelt (3-1).
A Vasas az őszi idény legjobbját nyújtotta és megérdemelten nyert a harcosan futballozó debreceniekkel szemben.

Végeredmény: Vasas-Debrecen 3-1 (1-0) ------------------------ Fáy u., 2000 néző, V: Megyebíró
gólszerzők: Kabát (20., 59., 64.), illetve Ulveczki (55.)
sárga lap: Pető (87.), illetve Turján (80.)
Vasas:
------
Hajdu - Mónos, Juhár, Zováth, Tóth A. - Pető, Szili (Komódi, 78.), Zabos (Tóth N., a szünetben) - Sowunmi (Simek, 69.), Kabát, Tiber
Debrecen:
---------
Fekete - Frida, Aleksic, Turján, Szatmári - Siklósi (Hanák, 72.), Vadicska, Sándor Cs. (Flick, 60.), Böőr - Bajzát (Horváth I., 68.), Ulveczki
Eddig az MTI, az NB1.hu-n is van tudósítás.
Hogy én ilyenkor itt rohadok a munkahelyemen, és nem bírok kint kiabálni!? Bezzeg, ha hatost kapunk a Gázszertől, mindig ráérek...
Hajrá VASAS!
(Úgyis, mint Exgabó)

BéKa_d Creative Commons License 2000.10.23 0 0 2893
Hát ez sima lett.

Kérem a bővebb beszámolókat.

cserju Creative Commons License 2000.10.23 0 0 2892
Nofene, háromszoros isten, ha szabad megjegyeznem!

BéKa_d Creative Commons License 2000.10.23 0 0 2889
Óóóóó, hogy a jó isten áldja meg őket...

1-1. Nyerni kell!

Előzmény: BéKa_d (2888)
BéKa_d Creative Commons License 2000.10.23 0 0 2888
VEZETÜNK!!!

Jajj, mi lesz velem, Kabát Peti egészen elhúz tőlem...:-)

BéKa_d Creative Commons License 2000.10.23 0 0 2887
Ha valaki neten van közvetithetne ill. nyomhatná a megjegyzéseket a meccsről.

thanx

Bálna Creative Commons License 2000.10.23 0 0 2886
Na srácok, ünnepélyes pillanat, satöbbi, satöbbi, az idén VÉGRE SIKERÜL MECCSRE mennem... Igaz, elég fáradt vagyok, de nem hagyom ki. Sajnálom Malacot, de ma csúnya este elé néznek... remélem... :))

BéKa_d Creative Commons License 2000.10.23 0 0 2885
Sziasztok dolgozók és lógósok!

Sajnos részemről is "munkával" telt/-ik a nap, remélem, hogy este a fiúk hozzák a papirformát. Sajnos csak olyan fél 6-tól leszek bekapcs.

Szurkoljatok helyettem is.

ádi Creative Commons License 2000.10.23 0 0 2884
A hír az NB1.huról származik.
Én ma már sajnálnám, ha elmenne Tiber Krsztián, kezdi megtalálni a helyét a csapatban.
Őt is meg tudom érteni, mert nem sok lehetőséget kap, és esélye sincs sok, hogy állandó kezdő legyen.
Hajrá Vasas!
Előzmény: tot tibi_d (2882)
conti Creative Commons License 2000.10.23 0 0 2883
Szegények...
Elmegy Zombori, jön Egressy...

tot tibi_d Creative Commons License 2000.10.23 0 0 2882
Van egy jó hírem! A Vidi és az Egressi 99 százalékban megegyezett! Csak minél előbb aláírná a szerződést!
Hajrá VASAS!!!!!!!!!!!!!
ádi Creative Commons License 2000.10.23 0 0 2881
A fiúk a bányában dolgoznak...
Meg tegnap is ott voltak - valamikor be kell hozniuk a lemaradást, amit az előző két hétben összehoztak. De kész A LAP...

Éljen! Ma is megvertük az MTK-t! Nagyon szurkoltál?
Elég húzós lesz ez a hét, cspatnak, szurkolónak egyaránt. Három meccs 6 nap alatt!

Gyerünk, gyerünk Angyalföld!

Előzmény: tot tibi_d (2880)
tot tibi_d Creative Commons License 2000.10.23 0 0 2880
Csak nem azt akarod mondani,hogy dolgozol? Vagy a gályára gondolsz? Ma már egyszer nyertünk!!! Megnéztem videón az MTK-VASAS-t, és nagyon tetszett megint. Szerintem a D.ferr edzőmeccs , és a fenti bajnoki volt elfogadható eddig. Sajnos ,lehetett volna több is! Na sebaj! Majd ma este!