Keresés

Részletes keresés

e_dora Creative Commons License 2005.04.20 0 0 568

és honnét van meg a lemez (oly messze) íly hamar?

Előzmény: MVP (567)
MVP Creative Commons License 2005.04.20 0 0 567
Okorseg. Osszekevertem. A regi Karthagobol a gitaros Szigeti Ferenc, kifigurazza a nyolcvanas evek vege fele, hogy azokat a csumpi, kek, hajlithato orosz lemezeket olcsobb eloallitani. Beruhaz ra, megalapitja a lemez tarsasagot ismet egy elefantos logoval, es a tehetsegkutatas rogos utja a kovetkezo lepes. Tobbek kozott a radioban is fellep egy ilyen kiszavazos, megasztar jellegu programmal ami altalaban Nagy Fero Garazsaval tolt ki egy orat. Azt hittem onnan emlekszem rajuk, de aztan kis asas utan par evvel kesobbrol jott elo. Ilyeszto neha , hogy hol dolt el, hogy ezek utan a tinedzser evek utan nem a sorozatgyilkosi palyat valasztottam.
Előzmény: e_dora (565)
e_dora Creative Commons License 2005.04.20 0 0 566
na, egyszerre írtunk. viszont lejjebb még két dalt is említettél, melyik a másik és honnét? :)
Előzmény: MVP (564)
e_dora Creative Commons License 2005.04.20 0 0 565

Ja, az az Ébredés c. a magyar CDről 95ből.. az is rajta van most. De mi ez a dolog 89-ből?!? (remélem nem valami poént szedek éppen ízekre, tényleg fáradok..)

Előzmény: MVP (563)
MVP Creative Commons License 2005.04.20 0 0 564
En vagyok szetesve. 94-95 korul volt, ebredes volt a szam cime es egy kazettarol hallottam meg. Jo sokszor. Minden nap ajandek inenntol eskuszom. Kavinton nelkul egy lepest sem.
Előzmény: e_dora (562)
MVP Creative Commons License 2005.04.20 0 0 563
Ki mire emlekszik. :-)

Latod van azert mirol beszelni. Kodos tiz ev. Nem mondom , hogy en emlekszem jol. A "Szazszor talpra alltam" kezdetu szam a lemezen amire szorol szora emlekeztem elso hallasra. Nem volt most, lehet, hogy hibazom honnan szedtem fel. Viszont 95 ota nincs szerencsem magyar radiot hallgatni, kazettat azota nem halottam es ez azon volt ugyhogy elotte kellett, hogy legyen. Turkalok meg az emlekeimben. Lehet ez sem az ovek? :-)
Előzmény: e_dora (559)
e_dora Creative Commons License 2005.04.20 0 0 562
sötétítsetek fel lécci :) minnyá lefordulok a székrő, de így nem fogok tudni aludni..
MVP Creative Commons License 2005.04.20 0 0 561
Orulok.....
Előzmény: as_roma (558)
e_dora Creative Commons License 2005.04.20 0 0 560

csak én nem :(((

Előzmény: as_roma (558)
e_dora Creative Commons License 2005.04.20 0 0 559

mi?????

ki volt a SZ.F. műsorában, akinek utánajártál??

A MM 90 végén alakult, és angolul játszott kb 95-ig.

Honnét van, amit idéztél?

Előzmény: MVP (556)
as_roma Creative Commons License 2005.04.20 0 0 558

:)))

asszem, ezt mindenki érti...

Előzmény: MVP (556)
MVP Creative Commons License 2005.04.20 0 0 557
Meglepne ha meginnank egy italt a kozeljovoben valahol. Nem kicsit!
Előzmény: as_roma (554)
MVP Creative Commons License 2005.04.20 0 0 556
Korulbelul '89 lehetett es Szigeti Ferencnek volt egy kiszavazos musora a radioban ahol bejatszott ot szamot, a gyoztes kovetkezo heten tovabbjutott es uj versenyzokkel merte ossze az erejet. A vegen lemez, szerzodes agyoztesnek. Nagyjabol erre emlekszem. Ott kaptam el veletlenul, kezdtem utana jarni kik ok. Aztan jottek es mentek. Most, hogy ujra halottam lepett meg mennyire beegett. Tudtam kivulrol, bar mar arra sem emlekeztem honnan van. A "testemet itt hagyhatom, de a lelkem vagyogik nagyon, a kepzeletem valahova elkiser" sorokban benne volt minden almom, mintha en irtam volna. Tizenot ev utan kb. mondhaton hogy akar az eletem mottoja is lehetne. Jolesett ujra hallani.

Ki allitototta talpra es, hogy tudja hasznalni a nevet es a dalokat ha nem az ove?
Előzmény: e_dora (551)
e_dora Creative Commons License 2005.04.20 0 0 555
gondolom, a két angol nyelvűre.. megvannak kazettán vagy csak emlékből jöttek?
Előzmény: MVP (553)
as_roma Creative Commons License 2005.04.20 0 0 554
na ne b@ssz! a végén még belesimulsz a társaságba... :))))
Előzmény: MVP (553)
MVP Creative Commons License 2005.04.20 0 0 553
Veletlenul sem hasznaltam volna meg csak hasonlo jelzot sem. Latom , hogy intelligensen irsz, van velemenyed, nekem meg felkeltette az erdeklodesem ez az erzelmektul tulhevult vita egy zenekar felett. Az alpariasan falusi megjegyzeseket kiveve erdekesnek talaltam. Igy hat kerdezem, de nem itelkezem. Megborzongatott kicsit mikor raismertem ket dalra regrol. Oregszem.....

Előzmény: e_dora (550)
e_dora Creative Commons License 2005.04.20 0 0 552
mármint én személyeskedek, amikor te azzal indítasz, hogy "ersekdora leszophat"?!? hú, bocs. :)
Előzmény: angelspirit (535)
e_dora Creative Commons License 2005.04.20 0 0 551

ha unod a meccset, írhatnál az albumról részletesen :) .. mit ismertél, vártál, mi jó mi nem, másokhoz képest stb. mondjuk érdekelne magyar viszonylatban hova lehet ezt tenni, más bandákhoz képest stb.

Előzmény: MVP (542)
e_dora Creative Commons License 2005.04.20 0 0 550

Tévedsz. Olvass utánam nyugodtan más fórumokban is ugyanilyen gyökér vagyok :)

A "Machine Mouse"-zal azért foglalkozom, mert felvette gyerekkorom kedvenc bandájának a nevét. Ha másként jöttek volna elő, akkor valószínűleg ignorálnám jelen munkásságukat addig, amíg meg nem tetszik. De a fórum akkor is itt lenne, in memoriam, mivel megnyitásakor még csak nem is tudtam erről a revivalról. Ennyi.

Előzmény: MVP (537)
MVP Creative Commons License 2005.04.20 0 0 549
Ebbol adodoan jottem be. Kukkants korbe a ket utolso oldalon, mennyi ilyen jellegu hozzaszolas van. Kicsit elkanyarodott a tarsalgas. De orulok, hogy Te nem osztasz eszt azert. Biztos vagyok, hogy lenne mibol, csak az onkritikad bekjoz le.
Előzmény: as_roma (547)
e_dora Creative Commons License 2005.04.20 0 0 548

Nem veszem személyes sértésnek a zenekar szárnyalását. Úgy tűnik, hogy te veszed személyes sértésnek a véleményemet. Amit a hozzáállással kapcsolatban írsz, az egyszerűen hazugság, kelted vele a hangulatot, hisztizel. Amiről eddig vélemények hangzottak el, nem az ismeretlen jövő volt, hanem a koncert, amit láttak, akik ott voltak rajta, a dalok, amiket hallottunk, a klip, amit láthattunk, a borító, ami lenn virít. Hol hallottál itt bárkit is az általa nem ismert dalokról vagy a nem látott koncertről nyilatkozni, bármiről, amit nem maga vizsgált meg?!??

 

Amit a tetszésnyilvánításról olvastál, sem pontos. (Kritikát pénzért írok, tudod, ez egy netes fórum, itt csak vélemények vannak.) Volt, ami tetszett, és azt le is írtam. Nem csak én. Az pedig, hogyha nem tetszik valami, nem szardobálás, legfeljebb szarhallgatás. Komolyan gyerekes ez a hisztid. Mintha még nem láttál volna ilyet.

Aztán valaki leszólja a kedvencedet, és akkor az "angyalka-lélek" már fasszopásról beszél. Nem primitív ez egy kicsit? Hol vagyunk, fradimeccsen??

 

A MM fontos volt a számomra, nem csak a benne levők, hanem a zenéjük, szellemiségük miatt. Sajnálom, hogy ebből kimaradtál annó. A mostanival pedig korántsincs annyi bajom, mint amit megpróbálsz rámvetíteni, vihar egy kanál vízben.

("there is no spoon")

Előzmény: angelspirit (530)
as_roma Creative Commons License 2005.04.20 0 0 547

látom még mindig nem sikerült elolvasni! :)))

 

Lassan másolom, hogy megértsd!

"Magyar (hard rock) zenekar a 90-es években. Ki emlékszik és mire?"

 

teccikérteni?

Előzmény: angelspirit (544)
MVP Creative Commons License 2005.04.20 0 0 546
A topic nyitas 11 oldallal ezelott volt, nekem az utolso kettobol nehez volt kikalkulalnom mirol is szol a topic igazan. A zenenek is, a lemeznek is orultem, aztan Dorika magenelete amibe csoppentem ahelyett, hogy par ertelmes velemenyt olvashattam volna. Most meg reszletes helyszinrajzzal latsz el azzal, hogy mi van a nadragodban ahelyett, hogy megis viszonylag ertelmesen hozzaszolnal. Lehet, hogy az egyedi stilusodbol van eleged?
Előzmény: as_roma (543)
Alexrose72 Creative Commons License 2005.04.20 0 0 545
Szerintem menj csak vissza a kartel topikodba, az a te szellemi otthonod.
Előzmény: angelspirit (544)
angelspirit Creative Commons License 2005.04.20 0 0 544
Vagy egy" Machine Mouse szar és picit durcás is vagyok" topicot..
Előzmény: as_roma (543)
as_roma Creative Commons License 2005.04.20 0 0 543

na többek között ezért sz@rok az internetes fórumokra, de ez már felháborító!!!  

 

idejönnek a kis gyíkok emvépé és éndzsölke, azt kiosztják az észt, miközben a topic címét sem olvassák el...

 

Tessék, lehet nyitni Machine Mouse 2005 topicot azt kész... 

Előzmény: MVP (542)
MVP Creative Commons License 2005.04.20 0 0 542
En is remegek kicsit. Kicsordult a nyal a szam szelen.

Ket szamra emlekszem a lemezrol kolyok korombol. Ez jobban van hangszerelve. A gitar ugyes, a basszus huzos, a zene kicsit retro.. Nem tokeletes, de semmi esetre sem leugatasra melto. Remelem egyutt maradnak egy darabig.
angelspirit Creative Commons License 2005.04.20 0 0 541
...de persze dora most egy velőt rázó reflektálásra készül,amiben jól megmondja ki a fasza gyerek és azt még megvárom!
Előzmény: angelspirit (539)
MVP Creative Commons License 2005.04.20 0 0 540
Kifejezetten szorakoztat. Abba ne hagyd!
angelspirit Creative Commons License 2005.04.20 0 0 539
Oh! Nem,nem! Azért feldühíteni nem fog a téma!Meg unom is már egy picit...
Előzmény: MVP (538)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!