Keresés

Részletes keresés

nemo_d Creative Commons License 2001.02.25 0 0 4845
Karesz!

Jelentem szabaddá tettem a szerda 6 órát! Jelentem ott leszek és ordibálok!!! Sőt viszem a kürtömet is! Hajrá Lányok!

Némó

HAJRÁ VASAS!!! HAJRÁ ANGYALFÖLD!!!

Előzmény: karesz4 (4842)
conti Creative Commons License 2001.02.25 0 0 4844
A vizilabdáról Sinkovics csak egy keretes írást jegyez, egyébként a beszámoló Amler Zoltán "műve".
A számonkérésünket már továbbítottam felé.

Holnap ankét, szerdán kézi. Csak utóbbira tudok menni.

Ma délután lesz nyomdakész a lap. Kimaradt belőle helyhiány miatt Rudi bácsi. A következőre viszont így már van egy anyagunk.

majkell Creative Commons License 2001.02.25 0 0 4843
Mi van Béka, ki jött belőled az állat?! Az igazság az, hogy már amikor az NS-t olvastam, sejtettem, hogy te lehettél az.Azért remélem maradt még valami G. Molnárnak is !
És legalább nem mondhatják rád, hogy divatszurkoló vagy ! :))))

Ankét hétfőn 5-kor a VIP-ben ?

Májkell

karesz4 Creative Commons License 2001.02.25 0 0 4842
!!!!!!!!!!!!!FONTOS!!!!!!!!!!!!!!!!!

Üdv Mindenkinek!

Az imént beszéltem Zsiga Gyulával. Az a kérése a csapattal együtt, hogy aki csak teheti jöjjön ki szerdán tényleg a női kézi meccsre, és bíztassa mindenki végig a csapatot, mert nagyon kell a győzelem!!!!

Hajrá VASAS!

Üdv:

Karesz

dr.agon Creative Commons License 2001.02.25 0 0 4841
Beka, Nemo!

Nem a birókon múlt. Persze voltak vitatható ítéleteik (ellenünk: valóban főleg a III. negyedben befújt kontrafaultok) de összességében korektek voltak. Sajnos egyszerűen jobb volt a Mladost. A bírók egyszerűen nem adták meg a hazai pálya előnyét. DE az igazság az, hogy ez korekt játékvezetés (még ha adott esetben fáj is).

Hajrá Vasas!

karesz4 Creative Commons License 2001.02.25 0 0 4840
Üdv Mindenkinek!

A tegnapi napról annyit, hogy élmény volt hallgatni Béka élménybeszámolóját a bírókkal való kis afférjáról. Ezt többször elismételte, és mindíg hangosabban, így a Don Pepe vacsorázó közönsége is legalább utólag fültanúja lehetett a csaló bíró megszégyenülésének... :-)))
Egyébként meg Zágrábra föl! Megesszük őket!!!! vagy nem...

Más:
Szerdán este hatkor:
VASAS-HUNGAROWEISS - cornexi-alcoa (fogalmam sincs honnan szalajtották ezt a csapatot!)
na mindegy... Ha a múltkor azt írtam a Vác elleni meccsünk kapcsán, hogy az egy négypontos meccs, akkor ez 8 pontos... :-))) némi képzavar, de ez titeket se zavarjon! /hallod Zele! :-))/
Szóval a békéscsabai döntetlenünk után át kellett adnunk a negyedik helyet, és pont a cornexinek! Ha szerdán leverjük őket is, mint a vácot, akkor nagyon jó eséllyel pályzunk idén a negyedik helyre. Ez pedig hihetetlenül fontos lenne a csapat jövője szempontjából, úgyhogy nagyon kell a bíztatás!!!! Átkozott legyen tehát mindenki, aki nem lesz ott szerdán este legkésőbb hatkor, hogy bíztassa a lányokat!!!! :-))))
Na ebbe jól belelovalltam magam! :-)))
Gyertek tehát e!!

Hajrá VASAS!

Üdv:

Karesz

nemo_d Creative Commons License 2001.02.25 0 0 4839
BéKa!

Gratula ahhoz, hogy MÉDIA SZTÁR LETTÉL:-))) Tényleg a bíró elmehetne a k...a mamikájába! Sajnálom a fiukat. A Mladost tényleg jobb csapat de ennyire azért nem. Sajnos tény a bírók is nekik segítettek! Nem baj. Mi Zelével tényleg kimegyünk Zágrábba, hátha ott nekünk segítenek-(((

Némó

HAJRÁ VASAS!!! HAJRÁ ANGYALFÖLD!!!

Előzmény: BéKa_d (4838)
BéKa_d Creative Commons License 2001.02.25 0 0 4838
Egyébként szerintem Varga T. feje mellett úszkált az a "" labda, amikor nem vette észre.

Ahogy Sinkó is megemlékezik róla 6-4-nél volt szerintem is (mint öreg vizimágus szerint is) a meccs valódi fordulópontja, ott lőtt kapufára egy "ziccert" kb. 8-ról Varga T. majd a kipattanóból kaptunk egy kontra faultot, amiből lefordultak és így lett 6-5 helyett 7-4... Szomorú eset volt...

Na de majd szerdán kéziben és főleg szombaton...:-) - sőt, ha belefér, akkor Zágrábban is...

Azért is...

BéKa_d Creative Commons License 2001.02.25 0 0 4837
Nos, sajnos jellemzően magyarul próbáltam az értésére hozni, hogy szerintem nem egészen korrekt módon vezeti a meccset; mivel Némóék keményen kiröhögték a "Why don't you fuck your mother" típusú próbálkozásaimat...

Ettől függetlenül a csapat elismerésre méltó módon harcolt, de sajnos ezzel együtt tippmix szelvényeimet vitték...

Azért is...

t12 Creative Commons License 2001.02.25 0 0 4836
Bocsesz egy kicsit késtem az elejéről és lemaradtam az első gólról..

Hajrá Vasas!

Előzmény: Scab (4831)
patakveer 2 Creative Commons License 2001.02.25 0 0 4835
Brekk!

:-))
Valószínüleg meghaltam volna a röhögéstöl, ha látom, ahogy a bíró után rohansz szabály-magyarázatra!

Mit mondtál neki? Hogy Te sem elöször látsz vizilabdát, ez már legalább a negyedik meccs az életedben?
Vagy.."Ne mááá, ezen megy el a tippmixem"

Milyen nyelven folyt a diskurzus?

Előzmény: BéKa_d (4834)
BéKa_d Creative Commons License 2001.02.24 0 0 4834
Nos, Sinkó is megemlékezik rólam az NS hasábjain, de ezzel együtt (sajnos?) nem értem hozzá a bírókhoz.
Valóban jobb volt a Zágráb, de a hazai pályát nem kaptuk meg, ez kétségtelen.

Sz'al szarul vezettek és ez nagyon rosszul esett.... Jobbak voltak, de ha 6-4-nél...Varga T. jobban céloz, vagy a bírók befújnak egy kétségtelen faultot... na de most már mind 1. Azért én legalább a 3. negyed után is jól éreztem magam fél percig...

A foci nagyon sima volt, tul.képp jól játszottunk, de majd az UTE ellen kell igazán... én nem biztos, hogy Pető T.t Simekpetihozzegysört helyén játszatnám, inkább Zováth J. helyét kapná, aki menne vissza Juci mellé és nálam gólja ellenére Kuka lenne kispados. De persze ez az én kis buta véleményem, mint ahogy nem biztos, hogy a zizilaptán is nekem volt igazam (de azért szerintem igen...)

Nos, minden jótat és

HAJRÁ VASAS! HAJRÁ VASAS! HAJRÁ VASAS!

tot tibi_d Creative Commons License 2001.02.24 0 0 4833
Köszönöm!
geyza_d Creative Commons License 2001.02.24 0 0 4832
Nem azért, de fociban 5:0 volt...

A Mladost sajnos jobb csapat. A mieinknél valami nem stimmelt. Egyszerűen semmi nem ment, nem tudtunk mit kezdeni a labdával. Törvényszerű volt, hogy a kényszermegoldások nem jönnek be. Persze szerencsénk sem volt, rengeteg esetben úgy vesztettük el a labdát, hogy hajszál hiányzott. (Aki nem volt ott, annak írom: Vári feje mellé pattant vissza egy távoli lövésünk a kapufáról. Mintegy öt centire volt a fejétől a labda, de ő nem látta. A közönség egy emberként üvöltött, Vári nem értette, fogalma sem volt..., végül a tőle két méterre lévő horvát vitte el a labdát, úgy, hogy az utolsó pillanatban persze Vári is észrevette, szabálytalankodott, kiállították, majd az emberhátrányból gólt kaptunk... Na ilyen volt az egész meccs. Kihagyott emberelőnyök, elgondolás nélküli játék, rossz védekezés stb.

A szurkolói Vasas-csapat nagyon kitett magáért - a verés ellenére végig rendesen szurkoltunk - BéKa G-Molnár óta nem látott alakítást produkált.
Sokan voltunk, és hangosak...

Ez egy jobb csapat.

De akkor is...

HAJRÁ VASAS!

Scab Creative Commons License 2001.02.24 0 0 4831
Sziasztok!!!

Tibi! Megnyitja az oldalt, beírsz valamilyen felhasználói nevet, és a szobák között megkeresed a Vasast és belépésre kattintasz!

egyébként:
VASAS-Rimaszombat 5:0

g: Tiber(2), Kabát, TóthN., Kuka(!)közel a vég!! :)))

A vizilabdáról inkább nem írok csak annyit, hogy Béka majdnem megette a bírókat! (szószerint)

HAJRÁ VASAS!!!!! ZÁGRÁBBAN MEGMUTATJUK!!!!!

Előzmény: tot tibi_d (4828)
t12 Creative Commons License 2001.02.24 0 0 4830
Hajrá Vasas !

Fociban 4:0
Vizilabdában 7:12

Majdnem x az összesítés...

Viszont, ha azt nézzük, hogy a jobbtól nem szégyen kikapni akkor a mai napot lehet szebben is látni.

Luca 41 Creative Commons License 2001.02.24 0 0 4829
Kedves Ádi! Kimásoltam az Asport cikkét, szerintem az eredmény alakulásából látszik, hogy jó, hogy legalább az 1 pontot el tudtuk hozni.

Békéscsabai Előre NK : Vasas-Hungaroweiss: 23 - 23 (10 - 12)

Mátyás - Mezőségi 1, PÔCZE 4 (3), Csernus 1, Kovács T. 2, KENYERES 7, SZÔKE 6. Cs: Bartek (kapus), Borbás, Vérten 1, Grezner, Turtóczky 1. Edző: Zsiga Gyula. Hétméteresek: 4/3, ill. 3/3. Kiállítások: 4, ill. 8 perc. Az eredmény alakulása. 6. p.: 4-0. 11. p.: 6-3. 15. p.: 8-3. 21. p.: 9-9. 27. p.: 9-11. 33. p.: 12-12. 38. p.: 14-15. 43. p.: 17-16. 52. p.: 20-20. 54. p.: 20-22

Villámrajtot vettek a házigaz dák, és látványos, gólerős játékkal négygólos előnyre tettek szert. A folytatásban is a csabaiak akarata érvényesült, a félidő közepén már ötgólos volt az előnyük. Ekkor érthetetlenül megtorpantak, amit jól használt ki a fővárosi együttes, és előbb egyenlített, majd a játékrész hajrájában a vezetést is átvette, miközben a hazaiak tizenhárom percig nem tudtak a kapuba találni. Fordulás után gyorsan egyenlítettek a csabaiak, Kovácsné remekül védett, ám ebben az időszakban ez csak ahhoz volt elég, hogy tartani tudja a lépést a fővárosiakkal a hazai gárda. A Vasas gyors indításokból szerezte góljait, és a hajrában is két góllal vezetett, ám a csabaiak nem adták fel, 23-22-re átvették a vezetést húsz másodperccel a lefújás előtt, amikor a piros-kékek támadásánál - kilenc másodperccel a vége előtt - hétméterest ítéltek a játékvezetők, amelyet Pőcze biztosan értékesített. A küzdelmes, jó iramú mérkőzésen a látottak alapján a döntetlen igazságosnak mondható. Szabó Károly: - A kezdeti jó lendület után megtorpantunk, ami elbizonytalanította a csapatot, és ekkor sokat hibáztunk. A végén óriási küzdelemben született meg a reális eredmény. Zsiga Gyula: - Védekezésünk jól működött, ám támadásban olykor akadozott a gépezet, és ebben szerepe volt Kovácsnénak is. Igazságos pontosztozkodással zárult a találkozó.

Sziasztok! Hajrá Vasas!

Előzmény: ádi (4825)
tot tibi_d Creative Commons License 2001.02.24 0 0 4828
Sziasztok!
Valaki legyenszíves leírni,hogy a treforton hogyan lehet szobába menni! Már unom , hogy nekem soha nem sikerül!!
Köszi!!
Győzedelmes hétvégét és sok VASAS gólt!!
HAJRÁ VASAS!!!!!!!!!!!!

Előzmény: geyza_d (4827)
geyza_d Creative Commons License 2001.02.23 0 0 4827
karesz és mindenki

Orsi irtó helyes lány. Elmondta, hogy a csapatban nagyon jól érzi magát mindenki. Zsigát szeretik, közvetlen velük (tegeződnek), részt vesz a bulikon. A játékosok ugyanis privátin is összejárnak!

Személy szerint Orsinak elég kemény időszaka ez, hiszen ketős igazolással nemcsak nálunk játszik, hanem az NB1-B-s Kecskemétben is!!! (+ a junior-válogatottbeli kötelezettségek...)

Köszönte az eddigi szurkolást és vár minket jövő szerdán a Fáy-ban (18 óra) a Cornexi elleni meccsen... Szimpatikus, szerény lány. (Van barátja, megkérdeztem...)

(Aki tud, esténként jöjjön a Trefort.chat Vasas-szobájába, ott a fél csapat innen és néha betéved egy-két igazolt játékosunk. Pl. Rex-Kis Endre a pólócsapatból vagy Góhér István a foci-ifiből.)

HAJRÁ VASAS!!!

Előzmény: karesz4 (4814)
ádi Creative Commons License 2001.02.23 0 0 4826
Vasas DH-Rimaszombat (román), Fáy u., 14.

Hajrá Vasas!

ádi Creative Commons License 2001.02.23 0 0 4825
Dzsojszi!
:)

Luca!
Örülök, hogy itt vagy közöttünk. Ez az eredmény most jó, vagy rossz?

Hajrá Vasas!

Előzmény: Dzsojszi (4823)
Luca 41 Creative Commons License 2001.02.23 0 0 4824
Sziasztok!

Békéscsaba : Vasas 23:23

Részleteket nem tudok!

sziasztok

Hajrá Vasas!

Előzmény: conti (4818)
Dzsojszi Creative Commons License 2001.02.23 0 0 4823
Most hallottam, hogy Újpesten bevezették, ezentúl tilos az öltözőtől a kezdőkörig vezető utat futva megtenni, mert Galaschek Peti mindig elfárad a kezdésre !!!
Előzmény: t12 (4822)
t12 Creative Commons License 2001.02.23 0 0 4822
És Galát is láthatjuk...
t12 Creative Commons License 2001.02.23 0 0 4821
Ott a helyünk ! Szép tavaszt igérnek a meteorológusok!

Hajrá Vasas!

Dzsojszi Creative Commons License 2001.02.23 0 0 4820
Hajrá Vasas !!! Jövő héttől kezdve hosszú, tömött sorokban érkezzenek a Fáy-utcai stadionba a Vasas-gólokra éhes drukkerek !!!
majkell Creative Commons License 2001.02.23 0 0 4819
TZS !

Talán először férjhez kéne menned !:))))

Szóval irigykedtek az asszonyomra ?

Pál Zoli ajándékról van valami ?

Májkell

Előzmény: TZS (4816)
conti Creative Commons License 2001.02.23 0 0 4818
Holnap du. 2-kor edzőmeccs, nem tudom kivel, ötkor vizilabda a Zágrábbal. Sajnos a focira nem tudok kimenni, mert a tördelőhöz kell mennem pont akkor.
A Komiba, ha minden jól megy, viszem a kiprintelt lapváltozatot.

Jövő szerdán hatkor kézimeccs otthon a Cornexivel. Ha nyerünk, majdnem tuti a 4. hely, és a kupaszereplés!

Úgyhogy holnap vizi, szerda kézi, szombat foci, és mindenhol diadal!

Hajrá Vasas!!!

BéKa_d Creative Commons License 2001.02.23 0 0 4817
TZS!

Számomra Te vagy a "VDK örökös év asszonya"!

Holnap ki lesz - de., du., mindkettő?

Részemről egész napos VDK fergetegpartyt tervezek.

HAJRÁ VASAS!

TZS Creative Commons License 2001.02.23 0 0 4816
Piros-kék Jó Napot!

Sok mindent intéztem a héten, egyenlőre sikerélmény nélkül:-(

Azon gondolkodtam, mit kell ahhoz tennem, hogy az idén én nyerjem el az Év Asszonya címet:-))
Esetleg visszamenőleg egy Évszázad Asszonya, uram bocsá' egy Évezred Asszonya cimet?:-)))

Na jó!
Holnap mikor és hol?
Valaki hívjon majd fel! Köszi.

Hajrá V@s@s!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!