Keresés

Részletes keresés

Les_L Creative Commons License 2001.03.04 0 0 5006
Sziasztok! Ilyen király meccs már rég volt a Fáyban. Csak így tovább, hajrá Bozsik Peti!!!!

Gratulálok mégegyszer a 11-es bajnokoknak Némonak és Geyza-nak!!

HARJÁ VASAS, találkozunk Dunaújvárosban!!

majkell Creative Commons License 2001.03.04 0 0 5005
Béka !

Vagy a fateromnak kéne jönni mindig ?! :)))

Egyébként szerintem a pálya talaja sokat segített a csapatnak, a mi alacsonyabb, fürgébb játékosaink jobban éltek ezen a pályán. És tényleg baromira motiváltan játszottak, valahogy Mezey sosem tudta ezt elérni. Eddig nem semmi Bozsik Peti mérlege : teremfoci győzelem, 6:2 a lilák ellen. Csak így tovább !!!

Imádjuk őt, drága Angyalföld !

Májkell

Előzmény: BéKa_d (4991)
karesz4 Creative Commons License 2001.03.04 0 0 5004
Üdv Mindenkinek!

Hogy kimaradtam ebből a diadalból, az ok a felmondásra a munkahelyemen! Bár állást ugye azóta sem ajánlott senki... úgy látszik én már nem is hiányzom a Fáy utcából... :-((((

Szóval! Gratulálok a fiúknak, különösen Bozsik Petinek! Remélem a folytatás is ehhez méltó lesz!

Te szerencsételen fradista, ki ide írogatsz!!!!
Mi lesz ha elfogy a pénz, ha belefulladtok az adósságba???? Ezt a harmatgyenge, szintén állami pénzből fölpumpált s most kipukkadt Dunaferrt még meg tudtátok verni, valszínűleg saját erőből, de mi lesz a többi csapat ellen??? Ha majd nem lesz pénzetek a bírók meg az ellenfelek megvételére akkor is ekkora lesz a szád tudatlan??? Fogtok ti még igencsak sírni, bánkódni...! Ennyit rólatok!

Más:
Szegedi különítmény!
Március 7-én Vásárhelyen játszik a női kézilabdacsapat Magyar Kupa meccset! UGYE OTT lESZTEK!!!!!

Más:
Reggel a szerencsétlen rádió azt mondta be, hogy a póló csapatuk megsemmisítő vereséget szenvedett a Honvédtól... Na szitkozódtam is egy sort, azután látom az újságban, hogy jelentős bírói segédlettel is csak három gólós előnyt tudott venni a Honvéd... /hiába, sajnos BéKa nem volt ott, hogy szabálymagyarázatot tartson a tudatlan bíróknak... :-)))/ Sebaj, állítólag hétfőn van a visszavágó, akkor majd mi győzünk hattal! Tud valaki részleteket? Mikor lesz és hol??? Megy valaki?

ÁDI!
Mi történt? Hiába akarsz különcködni, én akkor is melléd ülök!!!!!!

Üdv:

Karesz

t12 Creative Commons License 2001.03.04 0 0 5003
Az a lényeg, hogy az utolsó forduló után velünk kezdődjön a Sport...

A többi lehet a fradié...

Hajrá VASAS!

Előzmény: Jissi (5000)
nemo_d Creative Commons License 2001.03.04 0 0 5002
BOZSIK PETYA! ISTEN VAGY!!!
nemo_d Creative Commons License 2001.03.04 0 0 5001
PIROS - KÉK JÓ NAPOIT MINDENKINEK!!!

FANTASZTIKUS EZ A HÉZVÉGE!!! Igy elverni az Utét! Ez csodálatos! Így megnyerni a 11-es rugó bajnokságot! Ez Fantasztikus! Schumi győzött! Ez Király! Ezért megérte nyakig sárosan haza jönni! Na jó elötte azért inni!
Bálna!

Nagyon jó volt újra olvasni a közvetítésedet! Bár a helyszínen azért jobb volt!

Ádi!

Én nem akartalak bántani. De ha megkérnek valamire akkor szerintem azt illik betartani. Az, hogy a primitív lila szurkolók miattad dobáljanak és anyádozzanak, már ne haragudj de nem fogom lenyelni. De hidd el szeretlek. Békejobbot nyújtok neked:-))) Hidd el nekem is lenne okom bőven megsértődni. De nem teszem!!!

Némó

HAJRÁ VASAS!!! HAJRÁ ANGYALFÖLD!!!

Jissi Creative Commons License 2001.03.04 0 0 5000
A Sport hozta a szokasos formajat : nalunk 4500 nezo, focimben a Ferenvaros. Sebaj, igy minden szezonban ketszer mi is odakerulhetunk...
tot tibi_d Creative Commons License 2001.03.04 0 0 4999
Szevasztok!
Beleolvasva más topicokba is , azt hiszem , rendes felfordulást okozott az első tavaszi forduló. Teljesen érthetően a 6-2 is sokat emlegetett eredmény. Tisztelet a kivételnek , de hihetetlen , hogy milyen "színvonalas" reagálások is olvashatóak. Na de sebaj! A lényeg , hogy ezt a hatost egy - két nagyszájú alakulat is el tudja majd csomagolni!!
HAJRÁ VASAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BéKa_d Creative Commons License 2001.03.04 0 0 4991
Üdv, visszafelé:

Conti! Szerintem hiányzott Pető, az újság valóban profi, a cikkeimmel nem vagyok elégedett, túl sok fogalmazásbeli hibám van.

huszabi! Jó volt látni téget egészségesen, kár, hogy a meccs után nem tudtunk összeülni. Újvárosban?

Ádi! Mások vagyunk. Plíz. Szerintem igazad van.

Bálna! Köszönet Bálnának a közvetítésért, jó volt így is újra élni az eseményeket - egyébként nagypályás csapatunkban nekem is Bálna a becenevem...

Mash! Te is tudod, hogy ki(k)ről van szó. Remélem leszünk még előttetek is...

RWG! Nagyjából egyet értünk, de azért kétségtelen, hogy több a személyes jó kapcsolat a lilák és piros-kékek között, mind a zöldekkel. És azért ezúton is gratula a D'ferr elleni győzelemért, még ha nem is igazán örültem neki...

májkell! Remélem ezután minden meccsen ott leszel - hátha ez kell az ilyen meccsekhez...

csiszi! Kár, hogy nem találkoztunk, MCsabit nehogy beengedd az országba...

Némó! Isten voltál a 11-eseddel, de Ádival szemben nem volt igazad.

Számomra szép nap volt a tegnapi, jó lenne ha mindannyian így élnénk meg.
GALA! Örülnék, ha benéznél...:-) - különösen Zováth teljesítménye kapcsán...:-)

HAJRÁ VASAS!

csiszi Creative Commons License 2001.03.04 0 0 4990
Sziasztok!

A cudar idő ellenére szuper volt a Fáyba lenni, ezen az estén. Egy pillanatig nem fért kétség ahhoz, hogy melyik csapat a jobb ezen a meccsen. Nagyon szép az újság is, elismerés mindenkinek, aki részt vett az elkészítésben. Keresték és nagy örömmel vették kézbe, sajnos a dobozokba úgy láttam nem sok pénz potyogott... Ma a csapat és a szurkolók is egymásra találtak?! Ádit villanásokban láttam, de majd tudatja velünk mi a sérelme. Ő már így is egy Vasas jelkép, de az is marad... A Petőt láttam vigyorogra a szünetben, a Zalánnal együtt mentek. Kérdeztem tőle "Nem lenne e jobb most sárosnak lenni? A válasza: Leszek én még sáros." Szerintetek hiányzott a mostani gárdából? Mindenkinek jó hétvégét és akkor a jövő vasárnap kapjuk el a Dunaferrt is.

Conti!
Ügyesen új dolgokat gyártottál. Remélem a kezedbe jutott a boríték.
Üdv.: CSISZI!!!

huszabi Creative Commons License 2001.03.04 0 0 4989
Tiszelt VDK tagok!

Ezúton szeretném megköszönni az ajándékot, igazán kedves dolog volt. Teljesen megleptetek vele!!

A meccs pedig szuper volt, azt hiszem sok évig fogjuk még emlegetni, hiszen 6-2 az UTE ellen nem semmi...

Vajon Pető Tomi hogy érezte most magát? Én jól az biztos.

GALA most hol vagy, hogy ismét leszedd a vizet a "zsoldosaidról"??!!

Ádi mi van Veled??!! Rosszul néznél ki, mint magányos farkas. Vagy Te leszel a VASAS új kabala figurája? :))

Most már csak arra kell figyelni, nehogy elszálljanak a fiúk, és minden meccsre ugyanígy készüljenek, így hajtsanak, akkor nem lehet baj!!!

mash Creative Commons License 2001.03.04 0 0 4988
ezt kikérem magamnak!!!!
Előzmény: t12 (4977)
majkell Creative Commons License 2001.03.04 0 0 4987
Ádi !

Teljesen megrémítesz. Mi történt ? Emilben ?

Hajrá Vasas !

Májkell

Előzmény: ádi (4980)
Timót Creative Commons License 2001.03.03 0 0 4986
Ha jól emlékszem, egy '85 őszi 6-3-as meccs óta még négyet sem lőttünk soha az Újpestnek, hármat is csak egyszer-kétszer. (Ha tévednék, valaki legyen szíves jelezni.) Talán most már sűrűbben lesz ez így...

HAJRÁ VASAS!!!

lepete Creative Commons License 2001.03.03 0 0 4985
Vasaka!

Én ilyen nagyon régen nem örültem győzelemnek!!
Minden köszönet a fiúknak! Bár megjegyzem még ez a brilliáns győzelem is hordoz magában némi ürömöt.Előre félek az ÁDÁM hozzászólásaitól!:-)

Ez a fradista meg nem hogy hálálkodna,parasztkodik?!(Azért Józsi bá'ezek szerint nem minden eredmény nélkül ténykedett náluk!)

VASASKA

A.Sch. Creative Commons License 2001.03.03 0 0 4984
Így jöjjön be minden jóslatom-pl. az is,miszerint,ha az első két meccset behúzzuk,bajnokok leszünk!!!Bicskei behívta Thomast is a válogatottba.Röviden annyit:BOZSIK PETI A LEGNAGYOBB KIRÁLY! ÚJRA BAJNOK LESZ A VASAS!
Előzmény: A.Sch. (4926)
Timót Creative Commons License 2001.03.03 0 0 4983
Csatlakozom tot tibihez, igen furcsa dolgokat látok itt, a meccsről jőve, de akkor is azt írom, amit eredetileg akartam:

ÉLJENEK A PIROS-KÉK PRÜNTYIBABÁK!!!

HAJRÁ VASAS!!!

Előzmény: tot tibi_d (4982)
tot tibi_d Creative Commons License 2001.03.03 0 0 4982
Azért fura , hogy még egy ilyen győzelem után is a rengeteg sz..-t kell itt olvasgatni!!!!
HAJRÁ VASAS!!!!!!!!!!!!!!!!
Jissi Creative Commons License 2001.03.03 0 0 4981
Mi tortent Adi?
Előzmény: ádi (4980)
ádi Creative Commons License 2001.03.03 0 0 4980
én nem érzem jól magam abban a közegben, ahol hazai pályán el kell rejtenem a felségjelzéseimet...

én nem érzem jól magam abban a társaságban, ahol a barátom, a vérem leparasztoz...

mától kezdve tekintsetek magányos farkasnak...

sziasztok

hajrá vasas!

t12 Creative Commons License 2001.03.03 0 0 4979
SZÉP VOLT FIÚK ! GRATULÁLOK BOZSIK PETI !
t12 Creative Commons License 2001.03.03 0 0 4978
HAJRÁ VASAS !

A szentélyből jövök ! Sajnálhatja minden piroskék vérű barátom aki nem lehetett ott személyesen a VASAS VARÁZSLATON !

t12 Creative Commons License 2001.03.03 0 0 4977
Gratulálni szeretnék a hozzászólásodhoz olyan igazi fradista volt !

:(

Előzmény: nike1 (4976)
mash Creative Commons License 2001.03.03 0 0 4975
beérett Mezey munkája???
Balna Creative Commons License 2001.03.03 0 0 4974
Gratulálok a Vasasnak. ÉS köszönjük.
Előzmény: Bálna (4971)
JanusHu Creative Commons License 2001.03.03 0 0 4973
Ég az Újpest mint a rongy....

Szép volt Angyalföld!

De annak örülök jobban hogy leszakadtak töllünk a lilák HAJRÁ ZÖLDEK!

gguszti Creative Commons License 2001.03.03 0 0 4972
Én speciel örülök a közvetítésnek, mert nincs Sport1-ünk, a meccs kezdetekor pedig még vidéken voltam!

Mindezek ellenére: Hajrá Lilák!

Előzmény: Bálna (4959)
Bálna Creative Commons License 2001.03.03 0 0 4971
Végeredmény hat-kettő...

A CSAPAT MINDEN DICSÉRETET MEGÉRDEMEL!!!!!

NAGYON-NAGYON SZÉP VOLT, FIÚK!!! KÖSZI SZÉPEN!

Bálna Creative Commons License 2001.03.03 0 0 4970
CSILLAGOS HATOS!!!!

Kabát Peti szerzett labdát egy elcsúszó lila védőtől, majd 18-ról szépen átemelt a kapuson...

Nem találok szavakat!!!!

HAJRÁ VASAS!!!!!

Bálna Creative Commons License 2001.03.03 0 0 4968
Szili parádés átadással találta meg a jobb oldalon Mónost, aki egy icipicit hosszan adta be a labdát, melyről így a kapu torkában Tiber lemaradt... (akit még nem cseréltek le.)

5:2!!! Thomas Sowumni!!! Szép labdával lépett ki Thomas, és a hosszúba lőtt...

Csodálatos! El vagyok ragadtatva!

HAJRÁ VASAS!!!

CSILLAGOS ÖTÖS!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!