Keresés

Részletes keresés

GALA Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5102
Láttam én is. Elég jó volt az egész riport.A kapus jelenet vér égő.Ez valami egészen hihetetlen.

Még volt 1 jelenet , nem tudom hányótoknak tünt fel. Gala kb 3.x kezdett bele sápadtan a mondókájába ,amikor a csapat elsétált mögötte , és Thomas beleturt a hajába . Ez nekem nagyon mélyen emberi és megható volt. Thomas mennyi , 2 éve van itt ? Mennyit jelenthetett neki Gala , akár mondjuk Jucihoz képest ,aki szerintem kb 20 éve ismerheti...

Előzmény: BéKa_d (5095)
Campi Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5101
Tenyleg meg meg sem koszontem, hogy elvertetek az Ujpestet. Gratulalok! Pal Zoli az Isten! :)
Mickie Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5100
Üdv mindenkinek!

Eddig nem volt rá lehetőségem, de dícséretből sosem elég, ígyhát ezúton részemről is gratulálok
a csapatnak, valami fantasztikus volt a szombat
este! Csak ÍGY tovább! (Legközelebb Újvárosban!!!)

Bár adott témától baromi messze állok, azért nem
egészen értem, hogy épeszű ember miért jár focimeccsre, vagy bármilyen egyéb meccsre, ha ott
nem a csapat buzdításával, nem a játékkal, hanem
a másik csapat szurkolóival van elfoglalva, és
ez egészen a tettlegességig fajul. Ezek után csoda, ha a legtöbben inkább otthon nézik a meccseket?!
Szóval, ahelyett, hogy a másikat szidnánk, inkább
zúgjon a HAJRÁ VASAS!!!

Üdv:
Mickie

Béka!
Köszi a felvilágosítást az ankéttal kapcsolatban!

majkell Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5099
Egy újabb bizonyíték, hogy a VDK milyen barátsággal viszonyul az UTE-hez: nézzétek meg, Vérten Orsi milyen színű mezben van a Hajrá Vasas-ban !:))))
karesz4 Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5098
Úgy legyen! Ámen!

De azért azt vedd figyelembe, hogy bírók is lesznek azon a meccsen... és hát a BVSC-vel még elbírunk, de...

üdv:

Karesz

t12 Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5097
A kupagyőztesek jellemzője, hogy mindenkit legyőznek akivel a sors összehozza őket...

Ha a sors most hoz össze bennünket a BVSC-vel akkor könnyebb döntőre számíthatunk... :-)

HAJRÁ VASAS!

Előzmény: Sanyi1974 (5092)
Husky Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5096
Kedves Béka_d !

Én is láttam és a tény az tény igen megható volt még lilaként is végignézni a riportot.

Bye

u.i
A jegyszedő elmehetne a búsba !

Előzmény: BéKa_d (5095)
BéKa_d Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5095
Látta valaki tegnap a M2-n a gólösszefoglaló bővebb verzióját - no meg az interjút Pál Zolival?

Voltak benne igazán megható és jó részek. És örök szégyenünk marad, hogy problémáznia kellett a kapunál a biztonságiakkal, akik nem akarták jegy nélkül beengedni; és hosszas huzavona, valamint valami öreg Vasasos jegyszedő kellett hozzá, hogy a búcsúmeccsére nyugodtan bemehessen kocsival...
Ez az igazi szégyen, kár, hogy ez is benne volt a búcsújában és egy kicsit jellemző az egész Vasasra...

Kár, hogy ilyen is megeshetett a búcsúmeccsén és még 1x köszönet PÁL ZOLI-nak a Vasas mezben töltött évekért.

HAJRÁ VASAS!

Belepofázok én is Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5094
Kedves Bálna !

Ha jól emlékszem vissza akkor nem nagyon tudsz mondani olyan esetet, hogy a tribünön valami is történt volna Vasas drukkerrel a Megyeri úton. Egy sajnálatos eset volt kb 5-6 éve de az a vendégszektort érintette. Megnyugtatlak, hogy most is nyugodtan felülhetsz a tribünre és végigszurkolhatod a meccset.

Egyet viszont a többi lila nevében is megigérhetek. Nálunk nem lesz félreértésre okot adó megnyilvánulás a vendégszektor elött.

Részemről ez az utcsó a témához.

u.i
Én továbbra is barátként viszonyulok hozzátok !

Előzmény: Bálna (5091)
karesz4 Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5093
Üdv Mindenkinek!

a franc essen bele... már megint alig van hangom a tegnapi diadal után... :-)))))))))))
Remélem, elkerüljük az elődöntőben a BVSC-t és akkor minden lehetséges!

Üdv:

Karesz

Sanyi1974 Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5092
Sziasztok!

Nagyon ritkan szoktam irni (iden meg egyszer sem irtam) a kocsmaba, es mivel augusztus ota nem elek Magyarorszagon, eleg sok mindenhez –informacio hianyaban - nem is t’ok hozzaszolni.
Most viszont mindenkeppen szeretnem leirni a velemenyemet errol az egesz ugyrol. Eloszor is nem t’om, mit mondott/mutatott Adi, de abban biztos vagyok, hogy O nem kezdene el minden ok nelkul az ellenfel szurkolotaboraval szorakozni.
Egyebkent nem igazan ertem, hogy egy ember miatt miert lenne vege az eddigi baratsagnak?!? Az utobbi napokban a legkulonbozobb velemenyeket lattam itt. Most mar olyat is olvastam, hogy koztunk mar egyre kevesbe szorosak a barati szalak. Nekem szemely szerint a legszebb meccs-emlekeim mindig valahogy osszefuggesben alltak az Ujpesttel.
Ket meccs nagyon-nagyon kozel all a szivemhez. Az elso 99 decembereben volt, amikor a Fradi elleni kupameccsen egy csapat ujpestivel unnepeltuk a Vasas gyozelmet. A masik pedig egy Megyery uti Vasas vereseg. A lilak rendesen elpaholtak minket, de megis nagyon jol ereztem magam azon az esten, mert az egesz meccsnek nagyon jo hangulata volt, es nem kellett attol felni, hogy ha nem rejtem el a Vasas salamat, akkor meg a sz@rt is kiverik belolem. Ezen kivul meg tudnek meselni, mert jopar szep emlekem van a szomszedok elleni meccsekrol.
Csak annyit szeretnek kerni Toletek, hogy ne romboljatok le ezt a baratsagot, mert szerintem kar lenne erte!!!
Hajra Vasas! Mocskos Fradi!!!

Giovanne (regebben ezen a neven irtam, ha valaki igy emlexik ram)

Előzmény: Bálna (5091)
Bálna Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5091
Kedves U-Boat, szeretném megkérdezni Tőled, hogy ha Újpesten kimegyek a meccsünkre, és leülök a tribünre, piros-kék felszerelésben, nyugodtan ugrálhatok majd a (remélem minél nagyobb számú) gólunknál? Nem lesz megemlítve az édesanyám, nem lesz beverve a pofám? Csak azért, mert Vasas-szurkoló vagyok?

Ha melletted állnék azon a meccsen, nekem esnél? Vagy inkább megnéznénk a derbit kultúráltan?

190 centi vagyok, és szépen 100 kiló felett... soha nem ütöttem meg senkit azért, mert egy másik csapatnak szurkolt. Eddig azt hittem, ugyanerre számíthatok az UTE elleni meccseken is. Úgy tűnik, Te háborút szeretnél, mert egy ember állítólagos mutogatása súlyosabb bűn a szemedben, mint négy-öt ember köpködése, anyázása, dobálása... Érdekes mérleg, amire teszed a dolgokat... Megnyugtatlak, velem nem fogsz háborúzni. Nem megyek meccsre, csak ha a Haladással játszunk. Nem azért, mert félek Tőled, vagy mástól. De félek húsz elvakult, vért és fájdalmat látni akaró idiótától, legyen rajtuk lila, zöld vagy akár piros-kék sál.

Üdvözöl: Bálna

HAJRÁ VASAS!!!!

Előzmény: U-boat (5087)
BREE-the-Real_d Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5090
Most már Vasas szurkoló lettem? Azért a Debrecen ellen még kimegyek!! ;))
Ha gondolod emailben folytathatjuk, ne a Vasas topicot irogassuk tele a "vitánkkal". ;)
Előzmény: U-boat (5087)
patakveer 2 Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5089
Ovoda!!!
Előzmény: U-boat (5086)
Zsenya Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5088
Kedves Vasas és UTE szurkolók!

Nagyon szeretem ezt a fórumot, de én úgy gondolom, hogy ha tovább vitatkoztok , akkor ennek soha nem lesz vége. Szerintem ugyanazt a témát már sokszor átrágtátok. Hagyjátok már abba ezt a gyerekes egymásramutogatást.

Itt inkább sporthíreket szeretnék olvasni és szerintem mások is.

Sziasztok

Előzmény: U-boat (5086)
U-boat Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5087
Bree

Olvass lejjebb is.
Elfogadni nem fogom a véleményedet csak meghalgattam.
Amikor az összes Újpesti egyféleképpen látta akkor biztos az az igazság. Lehet belemagyarázni barátságot jopofaságot de az Újpesti igazság ez.
Tudod legyen akármekkora barátság oda én elvből nem ülnék ahol szidják a csapatomat vagy a csapatkapitányt. Nem érezném jól magam. Te Vasas oldalra ültél a Vasas szurkoló barátaiddal. Én az Újpest oldalra ültem az Újpesti barátaimmal.
Lehet ez a különbség.

U-boot

Előzmény: BREE-the-Real_d (5085)
U-boat Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5086
Ádi

Most olvastalak vissza.

A vendégszektor nem a hazai pálya sehol a világon.

Végig szerepeltél. Igaz beszóltak neked ezt te is tudod kb 2-3 ember volt. Te rögtön mutogattál. Nem egyszer nem kétszer..sokszor nagyon sokszor.
Volt időd mérlegelni a kispadok mögött. Nem tetted vissza jöttél mutogatni. Semmi másért Ádi.
Nem a barátaidat nézted, hogy rugják a 11-est, nem mentél be velük, nem a kispadoktól nézted, nem. Te vissza jöttél 50 métert és mutogattál.
Ezért furcsa nekem, hogy barátságról beszlsz itt nekünk. Ha egyszer érdekel elmesélem mi volt a barátság és miért lett vége.
A sok sok emlék közül most csak 1. Amikor 4-5 éve megvertek titeket győrben nem mertetek lemenni. Megkértetek minket. Mi 1 autóval mentünk a barátaink kérésére. Nos összesen 10-en voltunk a vendégszektorban. Ádi te nem voltál ott. Oda álltunk a szünetben a győrieknek a Vasas szinek miatt. Sok történet van Ádi..de olyan mint a te történeted olyan nincsen. Soha nem volt ilyen csak 2001-ben a Vasas-Újpesten.

U-boot

Előzmény: U-boat (5084)
BREE-the-Real_d Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5085
Nem tudom miért kéne megváltoztatnom a véleményem? Azért vélemény, mert kifejezi, hogy ÉN hogy láttam a történéseket. Neked is van egy álláspontod és nekem is. Már megbocsáss, ha én mégse fogok véres szemmel Vasas szurkolókra vadászni. Ez azért csak nem bűn?
Elfogadom, bár nem értek egyet a véleményeddel, kérlek tedd te is ezt az enyémmel!!

üdv,

Előzmény: U-boat (5084)
U-boat Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5084
Bree

Csak szólok az Urbán mocskolását lehetett a mi oldalunkon is hallani
De biztos megkérdezed majd mástól is ahogy én tettem és nem mindig magadból indulsz ki, hogy megitélj egy tömeget.
Arra külön kíváncsi leszek miután más véleményét is magadévá teszed esetleg az Újpest topicban bocsánatot kérsz-e azért mert neked fontos volt védened a saját véleményedet a többséggel szemben.
Esetleg javaslom kérdezd meg Urbánt az őt érintő kérdésről...a módját tudod.

U-boot

Előzmény: BREE-the-Real_d (5081)
nemo_d Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5083
U-boat!

Mivel meggyőzni nem tudlak, úgy, hogy az egészet sajnos átéltem én a témát lezárom ezennel! Gondolsz amit gondolsz! Boccs de nem fog érdekelni.

További sok sikert nektek: Némó

Előzmény: U-boat (5082)
U-boat Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5082
Némó

Soha nem mondtam, hogy 2-3-an nem szóltak be.
Bedobálás nem volt csak késöbb. Kb 1 öngyújtó volt a salakon.

"Miért Mit kellett volna tenni? Oda menni elétek anyádozni, vissza köpni vagy dobálni? Na annak örülök, hogy végre kibújik a szög a zsákból. "

Pontosan kibújt.
Ezt csinálta a barátotok.
Akiről itt írták: "Én sem hiszem, hogy bármilyen beszólásra reagálni kellett volna, még úgy sem, hogy az ember "viccesre veszi a figurát", egyet értek, hogy nem az UVB előtt kellett volna; de talán baráti táborok között egyvalaki "jópofizása" nem kellene"

Ezek ellentétek.

U-boot

Előzmény: nemo_d (5078)
BREE-the-Real_d Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5081
Az Urbánt nem csoportosan szidták, de sokan mégis az egész Vasas táborra általánosítanak. Mindenhol vannak hülye szurkolók. Nálunk is van sajnos néhány, sőt olyan is, aki a saját játékosunkat szidja csak mert veszétésre állunk. Ez így volt és lesz is sajnos mindenhol. Nem azt mondom, hogy legyen puszi-barátság a 2 tábor között, de ez már szinte ellenséges viszony, ami most kezd kialakulni. Ezért pedig kár.
Előzmény: U-boat (5076)
geyza_d Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5080
Bravo!
Előzmény: BREE-the-Real_d (5073)
U-boat Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5079
Bree...

Ha majd nem egyénben azaz magadban gondolkozol hanem csoportban tágabb szurkolói körben akkor láthatnál olyan dolgokat ami sérti a szurkolótársaidat de téged nem. Ha 1000-ek lázadnak a történtek miatt és te másképp látod akkor ki látja rosszul?
Javaslom tályékozódj...ha neked adnak igazat megkövetlek.
Volt barátság...lett szimpátia..elmúlt a barátság...múlik a szimpátia.

U-boot

Előzmény: U-boat (5076)
nemo_d Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5078
Kedves U-boat!

Endedd meg azt, hogy hadj tudjam mitt csináltatok miközben mi mentünk felétek! Ja most azt mondod, hogy fel sem tünt nekünk. No akkor itt kép hiba van. Akkor ki provokált titeket? Engedelmeddel észre vettem, hogy mit dobáltok és stb felénk. Ja, nem reagáltam le. Miért Mit kellett volna tenni? Oda menni elétek anyádozni, vissza köpni vagy dobálni? Na annak örülök, hogy végre kibújik a szög a zsákból.
Na akkor ki kezdet mit? 5 hülye Vasas szurkoló kezd el balhézni az UVB elött? Nem gondolod, hogy képtelenség?
Na részemről ezt lezárom. Ennek semmi értelme. Főleg így, hogy elszoltad magad.

Üdvözlettel: Némó (aki nem mamo)

Előzmény: U-boat (5074)
BéKa_d Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5077
U-Boat!

Nem hiszem, hogy 1-4 ember anyázott és dobálta a 11-es rúgókat.

Szerinted "felállt" 5-6 kerítésen átmászó embernek egyedül? Akkor ezek szerint jobbak vagyunk sok hazai tábornál...

BREE-the-Real!

Kár, hogy régen jártál a kocsmában és főleg kár, hogy ilyen miatt vizitáltál ismét. Mindenesetre köszönöm hozzászólásod.

U-boat Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5076
BREE...

Akkor meg kell próbálni úgy viselkedni.
A barátság kétoldalú dolog...ha pedig egyik oldalról sem megy akkor nem kell fentartani.
Álszent viselkedés azt hinni azért mert te és a barátaid nem anyáztátok egymást attól még nem szidták az urbánt ok nélkül, nem mutogatott a tábor elött 4 méterre egy Vasas szurkoló. Ne dugd homokba a fejed mert nagy csalódás fog érni.
Belefér...a mérkőzés hevében...Ez nem erre a mecsre volt jellemző.

U-boot

Előzmény: BREE-the-Real_d (5073)
nemo_d Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5075
Kössz! Ez egy tényleg higgadt írás volt részedröl!

Üdv: Némó

Előzmény: BREE-the-Real_d (5073)
U-boat Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5074
mamo

Én egy kérdésre sem kapok választ.

1. Szerintem nem volt ilyen. Pár megjegyzés volt..ami akkor úgy tünt nektek fel sem tünt. Olyanyira, hogy ha megnézed a hölgy által készített 11-es rúgó képeket meglátod nem is foglalkoztatok mi történik a táborunk elött. Valószínüleg észre sem vettétek...a ti szemszögetekből kb ilyen komoly volt az atrocitás.
Senki meg sem fordult, fel sem nézett...így utólag már persze megdobáltak.

2. Szomorú vagyok ha ezt nem tudod. De nem a Vasas miatt nem a játék miatt. Sem Kabát, sem Tiber, sem Szili sem senki nem lett szidva még azért sem mert buktatott. Pedig Kabát sárgát is kapott Urbán nem.

U-boot

Előzmény: nemo_d (5071)
BREE-the-Real_d Creative Commons License 2001.03.06 0 0 5073
Nem igazán szoktam beírkálni ide a DK3-ba, de most kissé én is kiakadtam. A 6-2-n is természetesen, de az utána kialakult helyzeten méginkább. Nagyon szomorú, ami most folyik itt.
Mi a terasz jobb oldalán voltunk jópáran újpestiek, sok Vasas szurkolóval körülvéve abszolút békében. Természetesen voltak kisebb beszólások egymásnak, de semmi komoly nem történt, egy-egy vita után hamar lecsendesedtek a kedélyek. Azt hiszem az ilyen, a meccs hevében abszolút belefér. Urbánt valóban szídták, de nem csoportosan, hanem csak egy-két elszállt agyú. Az, hogy mi történt a félidőben, nem tudom, nem láttam, csak annyit, hogy néhányan beugrálnak a pályára. De még ha történt is volna valami, ezért kiásni a csatabárdot nagyon elszomorító és kiábrándító dolognak tartanám. Az egyetlen meccs az évben, amikor az ellenfél szurkolóival EGYÜTT lehet nézni a meccset, annélkül, hogy a másik torkának ugorjanak az emberek. Nagyon ritka ez!! MIÉRT KELL EZT IS ELRONTANI??

Lila szurkolótársaim!
Ne legyünk már olyanok, mint a szutyok fradisták, akik azt hiszik, mindenkinél felsőbbrendűek és lenézik az összes többi csapat szurkolóit.
És mi az, hogy nem kell nekünk ilyen barátság?? Mintha olyan sok barátunk lenne. Szerintem eddig sem barátság volt a 2 tábor között, hanem inkább szimpátia. És ez akkor is meg fog maradni, ha néhányan máris háborút hírdetnek olyasmi miatt, amit már mi is rengetegszer megtettünk a Vasassal. Őszintén remélem, hogy a visszavágón nem lesz semmiféle szervezett balhé, de ha mégis lenne, akkor komolyan át fogom gondolni, hogy érdemes-e ilyen közegben meccsre járnom. :((

üdvözlet minden lilának és Vasas-szurkolónak!

HAJRÁ LILÁK!!
UTEEEE!!

BREE the Real

ui: Ja, még valami. Mikor gólt lőttünk természetesen tomboltunk és énekeltünk a teraszon, és még csak 1 rossz szót sem kaptunk emiatt az angyalföldiektől!! El tudja ezt valaki képzelni fordított helyzetben, Újpesten? Én sajnos nem. Mielőtt összeromboltok egy jó kapcsolatot pár hülye miatt, előbb gondolkozzatok el ezen. Mi sem vagyunk angyalok. Tényleg ne csak akkor legyünk barátok ha mi nyerünk!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!