Keresés

Részletes keresés

DeeDee83 Creative Commons License 2007.05.13 0 0 11
A német nem volt gyenge.
Előzmény: Faramir74 (10)
Faramir74 Creative Commons License 2007.05.13 0 0 10
Gratulálok Magdinak a remek szerepléshez Friderika után másodszor került magyar a legjobb 10-ben, igaz a NOX is nagyon megérdemelte volna a sikert. Legalább a második legjobb szerb lány nert Ha MAgdi a szerb és Marija a magyar, akkor Magdi nyer A szavazás nemzetek szerinti, ezért sem itt sem a Miss World ben soha nem nyerhet magyar, mert mi vagyunk a világ legrosszabbul lobbyzó nemzete, és ez meglátszik És a zsüri szövegíró-díjáért is gra Az elődöntőben második lett Amit nem értek a beloruusz, aki a svéd után a második legrosszabb volt (az elődöntővel együtt a dán , osztráék, svéd után negyedik legrosszabb) hogy lehetett hatodik A harmatgyenge német, spanyol, angol is helyére került, viszont nem értem a tehetséges írek, illetve az euro-disco műfajban kimagasló DJ Bobo lepontozását (igaz e műfaj nem a kritikusok kedvence, de a spanyolok, beloroszok, oroszok mögött végezzen az unfair, ps én mindenevő vagyok és egyszerere tudom szeretni Magdit és DJ Bobot! A spanyolok és a belorsuszok nagyon cikikvoltak
Bogyó 2 Creative Commons License 2007.01.11 0 0 9
A' nem olyan biztos. Sokan mondták ez Oláh Ibolyára is. De Gáspár Laci is ismert még, Tóth Vera meg minden TV-ben megfordul, így ő is megmaradt a köztudatban. Lassan már három éve volt a döntő, de Ibolya még itt van a rádiókban két lemez után, amik elég jól fogytak magyar viszonylatban. Magdinak is elég sok a támogatója, nyomják. Közben meghallgattam a lemezét, tényleg elég gyenge eresztés, de szerintem van a csajban kurázsi, kár leírni.
Az persze egészen más hogy ki mit szeretne.
Előzmény: négyeshatos (8)
négyeshatos Creative Commons License 2007.01.11 0 0 8
Ja, a megafrászt is végigordibálta.....sikerrel persze.
1-2 év és sehol sem lesz. :DD
Előzmény: juventino24 (7)
juventino24 Creative Commons License 2007.01.10 0 0 7

A Magdit sajnálnám, ha eltűnne a süllyesztőben, mert szerintem kiemelkedik a sok balfasz közül (pl. Gáspár Laci, Caramel, Tóth Vera és tsai.)

Tény, hogy a következő albumára sokkal kevesebb lassú szám kell. Neki a rock áll jól. De nem lassan.

Előzmény: négyeshatos (6)
négyeshatos Creative Commons License 2007.01.08 0 0 6
Fárasztó dolog ez és én már nagyon unom. :D

1-2 év és sehol sem lesznek...
Előzmény: Hierro Nyh. (5)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2007.01.08 0 0 5

Nem hiszem, erre ott volt a Döntőben elhangzott dalok album.

 

De ha már említed: nem egyszer volt már, hogy rádióban egymás után elhangzott Magditól a Most élsz és Gáspár Lacitól a Zene nélkül mit érek én?

Előzmény: négyeshatos (4)
négyeshatos Creative Commons License 2007.01.07 0 0 4
Remélem a Most élsz című Máté Péter dal nem lesz fönt a lemezen, rosszul vagyok, ha elkezd szólni az autórádiómban.
Azonnal el kell kapcsolnom.
Ez a kedvenc számom M. Pétertől, de ez a csaj teljesen lehangol az agonizáló mindjártbelehalok "előadásmódjával".
Amúgy drukkolok neki, jöjjön össze az élete...
Pár év múlva úgyis kiderül, hogy volt-e mögötte valódi érték, vagy csak kellett egy percemberke, akiről olcsón cikkezhetnek a bulvárlapok.
Bogyó 2 Creative Commons License 2006.12.13 0 0 3
Nahát!

Idáig még nem volt topic Rúzsa Magdiról?
Én még nem hallottam a lemezt, de nem írnak róla túl jókat!
juventino24 Creative Commons License 2006.12.10 0 0 2

Nagyon jó ez a lemez. Le a kalappal!

Mondjuk sajnáltam volna ha egy ilyen "HANG" egy szar, átlagos albumot ad ki.

Nem csodálom, hogy döntögeti a rekordokat.

A Csak a zenével nem tudok betelni. Ha nem ezzel a számmal fogja kezdeni a koncerteket, az elég nagy balgaság lenne. :)

Jumping Jack F. Creative Commons License 2006.12.03 0 0 1

Szerintem szenzációs lemez lett,kompromisszumok nélküli,olyan ami abszolút illik Rúzsa Magdi egyéniségéhez.

 

 

 

castropia Creative Commons License 2006.12.03 0 0 0
m0gdi lemz, hol lehet letölteni?
DegeneraBocsinka Creative Commons License 2006.12.03 0 0 topiknyitó

Megjelent az új, önálló lemez.

Az biztos, hogy Rúzsa Magdi nem köpte szembe saját magát, mert a divatirányzatok ellenében valódi rock-lemezt készített.

Már csak az a kérdés, hogy a közönség mit fog szólni ehhez.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!