Keresés

Részletes keresés

Poltorato Creative Commons License 2014.11.20 0 0 3202

       

 

 

 

                                               Küzdjük le a félelmeinket..

 

 

Poltorato Creative Commons License 2014.11.09 0 0 3201

 

 

                                              

 

 

 

Poltorato Creative Commons License 2014.11.03 0 0 3200

 

 

            

 

 

 

                               Ha nem eléggé szoros, húzzunk még rajta!

 

 

 

 

 

 



justtape Creative Commons License 2014.10.27 0 0 3199

Nna, akkor haladtok ! Így tovább ! :) De én még mindig azt mondom, próbálj lépni, egyelőre akár csak kendővel ..:)

Előzmény: krisztina6980 (3198)
krisztina6980 Creative Commons License 2014.10.22 0 0 3198

Ma megint volt jó kis lefogos szex. :-)

És kaptam a számba egy ujjat keresztbe. Ez nagy dolog, mert éreztem rajta, hogy figyeli a reakciómat. És én csak a boxerjat cibaltam le ébresztőkent. A többi ő volt. :D

Előzmény: justtape (3195)
Poltorato Creative Commons License 2014.10.21 0 0 3197

 

 

                                                

 

                                                                                          

 

 

 

                                    Kicsit időigényes ...de megéri!

 

 

krisztina6980 Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3196

Na ehhez kell némi bátorságot gyűjtenem... :-)

Előzmény: justtape (3195)
justtape Creative Commons License 2014.10.16 0 0 3195

Én vagy azt ajánlanám, hogy beszélj vele, nagyon óvatosan hozd fel neki a témát vagy pedig csak kezdeményezz. Mondtad, hogy talán tetszik ez az egész neki. Kötözd te ki őt ! De csak finoman..egy selyemsál a szemre + kézre, esetleg szájra..és mellette kényeztesd. Ha nem tetszik neki, hülye.. :)

Előzmény: krisztina6980 (3194)
krisztina6980 Creative Commons License 2014.10.16 0 0 3194

Azért akadtunk meg, mert nem merem raszanni magam egy következő lépésre. Lehet, hogy szar duma, de félek attól hogy reagálna. :-(

Elég rosszul viselem, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy én szeretném.

Nagyon szeretném ezt, de most még a félelem erősebb. :-((((

Előzmény: justtape (3192)
krisztina6980 Creative Commons License 2014.10.16 0 0 3193

Szia! Köszi a tippeket. Igazából nem áll messze tőlem, hogy valamibe belebujjak, de a párom első dolga az ilyenkor, hogy mindent levesz rólam. Mondjuk ilyen ruhát konkrétan nem próbáltam még bevetni, amiket írtál. Tetszik az ötlet. :-)

Biztos nem a technikai tudás hiánya miatt nem kötöz meg a drágám, hanem szerintem azért nem, mert nem tudja/sejti, hogy ezt szeretném. 

Képtelen vagyok beszélni erről vele. Nagyon szeretem, de nem tudnám elviselni, ha nem úgy reagálna, ahogy elvarom tőle. 

 

Előzmény: pcurtis555 (3190)
justtape Creative Commons License 2014.10.15 0 0 3192

Miért akadtatok meg ? Mesélsz róla ? 

Próbálok segíteni, ösztönözni, ha tudok ! :)

Előzmény: krisztina6980 (3188)
pcurtis555 Creative Commons License 2014.10.14 0 0 3191

Néhány kép illusztrációként.....

pcurtis555 Creative Commons License 2014.10.14 0 0 3190

Kedves Krisztina ! Tipp vagy ötletként próbáld ki a lycra /spandex fétis és a bondage ötvözetét: az ilyen anyagú overálok, cicaruhák ( catsuit ) és a tornadresszek ( leotard ) általában bejönnek a férfiaknak, a nők már inkább előítéletesebbek, elutasítóak ezzel szemben - legalábbis kis hazánkban ( a neten számos külföldi oldal és fórum is van ). Készítenek láb között cipzárosat, de ollóval is megoldható, így megkötözve a szex-et sem akadályozza a ruha. A ragasztószalag eltávolítása sem olyan kellemetlen a végén.

A kötözős - bondage - játékoknál fontos, hogy legyen bizalom a partnerek között ( de a párkapcsolat alapja is ). A technikát tanulni kell, az egyszerűtől - fantázia kérdése - a bonyolultig. Felmerült bennem a kérdés, hogy a párod esetleg nem attól fél, hogy nem tud kötözni, nem ért a technikához, ezért nem meri bevállalni? Szerintem a legegyszerűbb lenne ha leülnétek és megbeszélnétek egy jó vacsora mellett.

Mindezt gondolatébresztőként és esetleges segítségként írtam ( és tapasztalatból ).

 

 

Előzmény: krisztina6980 (3188)
Poltorato Creative Commons License 2014.10.14 0 0 3189

       

 

 

 

 

 

                                        

 

 

 

                           Csinos!

 

  

 

 

 


 

krisztina6980 Creative Commons License 2014.10.13 0 0 3188

Szóval neked 10 év nem sok. :-) Akkor jó. 

Biztos izgalmas lehet ez a szabadulos játék is.

Mostanában kicsit megakadtunk a vágyak megvalósításában, jó lenne valami kis lendület, ami tovább visz. :-( Na majd kitalálok valamit. 

Előzmény: justtape (3187)
justtape Creative Commons License 2014.10.12 0 0 3187

Akkor nem vagy túl sokkal idősebb nálam ! :P

Egyébként én is imádom a szexxel társítani ezt az egészet, szinte én is mindig bepörgök, ha kötözésről van szó, de ettől függetlenül szeretem a sima kötözést / kiszabadulós játékot ! Hú..tud az is jó lenni, legalábbis számomra. Volt már rá példa régebben, hogy kaptam(volt hogy adtam) egy jó erős kötözést, szájragasztást, szembekötést, majd "hajrá, szabadulj ki, ahogy tudsz, nem segítek!"  - Izgalmas ;)

Előzmény: krisztina6980 (3186)
krisztina6980 Creative Commons License 2014.10.12 0 0 3186

Ez érdekes. Egyébként pont egy tizessel vagyok nálad idősebb. ;-)

Mi még nem műveljük - sajnos. Egészen idáig magamba fojtottam ezt az érdeklődést. Most jutottam el arra a pontra, hogy be merném vállalni a dolgot. Szerintem egy karnyujtasnyira vagyunk a dologtól. :-)

Kötözéssel vagy anélkül -imádom a szexet, szóval most még el sem tudom képzelni, hogy kötözzünk szex nélkül. Ráadásul annyira beindit ez a dolog, hogy rosszul is esne, ha nem "kapnék" valamit a végén/közben. 

Poltorato, ismét elnyerte a tetszésem a kép, amit felraktál. Megmozgatja a fantáziámat. ;-)

Előzmény: justtape (3184)
Poltorato Creative Commons License 2014.10.12 0 0 3185

 

 

 

                              

 

 

 

justtape Creative Commons License 2014.10.12 0 0 3184

Hogy tettem ? Háát, huh..bár "csak" 22éves vagyok, nagyon régóta vonz ez az egész ! Nehéz úgy megismerkedni bárkivel, hogy már az elején kipuhatolózd az illetőtől, hogyan viszonyul a témához..de nekem mindig sikerül ! :) Persze nem azt mondom, hogy ez alapján válogattam partnert/barátnőt, hogy csak akkor lehet köztünk valami, ha őt is érdekli a bdsm/bondage, de mint mondtam, játékosan-viccelődve majdnem mindig sikerült megtudnom, hogy ki szereti ezt és ki nem..most pedig ott tartok, hogy 1-2hetente 1-2x lehetőségem van kötözős dolgok űzésére ! :)

 

bár nagyon szeretem ezt az egészet a szexuális életembe belevinni, de néha hiányolok egy olyan női partnert, akivel csak simán kötözzük egymást, gyakorolunk, játszunk egymással, testiségek nélkül! Majd remélem lesz ilyen partner IS valamikor.. :)

Előzmény: krisztina6980 (3183)
krisztina6980 Creative Commons License 2014.10.09 0 0 3183

Köszi justtape, jó fej vagy. Eddig is szimpi voltál a hozzaszolasaid alapján. Te hogy tetted a mindennapjaid részévé a kötözést?

Kedves Poltorato, azért a második, mert amellett, hogy szép a nő, és jó a testhelyzet, a szája sem maradt ki. Ennyi. Az új képeidből az első a nyerő. ;-)

Előzmény: justtape (3180)
Poltorato Creative Commons License 2014.10.09 0 0 3182

  

 

 

                                                   

 

                                                                                          

                                                                                               

 

 

 

                         

 

 

 

                           Annyira helyesek ezek a csajok! Meg az hogy bevállalják..        

 

     

 

 

 

 

                

Poltorato Creative Commons License 2014.10.09 0 0 3181

Valóban!

 

Mindhárom hölgy rendkívül csinos, és felettébb izgató ilyen megalázó helyzetben

 

látni őket.

 

De téged mi fogott meg a második képben, elmeséled?  ;-)

 

 

 

Előzmény: krisztina6980 (3179)
justtape Creative Commons License 2014.10.09 0 0 3180

Csak így tovább !! Én nagyon szurkolok nektek ! Tudom, sőt gondolom itt mindenki tudja, hogy milyen az, ha valóra válhatjuk a kötözős /fétishes álmainkat.. :) 

Folytasd így, ahogy eddig és lassan rátérhettek a kötélre esetleg más egyéb eszközökre is .. ;)

Előzmény: krisztina6980 (3176)
krisztina6980 Creative Commons License 2014.10.08 0 0 3179

Jó képek. Részemről a másodikra szavazok. ;-)

Előzmény: Poltorato (3178)
Poltorato Creative Commons License 2014.10.08 0 0 3178

  

 

 

                                                

 

 

                                                                                                  

 

 

                                 Élvezkedjünk! :-)

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.08 0 0 3177

Kipróbálni a párommal az édes hármast...

Amikor hazaérek egy szál miniruhában várjon bekötött szemmel kissé bedőlve háttal nekem a bútorra támaszkodva amikor megérkezem...

Mondja azt hogy beteheted  és belemehetsz akárhova akárhányszor gumi nélkül...hmmmm.

 

Másik hogy kipróbálni 2ff+1l felállásban a párommal...

gumi nélkül egy másik férfivel.. jól televágni!!! (persze ez már önmagában is csak álom...)

Szendvicsben dugni vele gumi nélkül és egyszerre el és beleélvezni!

 

 

Utána 2lány+én,  dugom addig a másik nő nyalja a csiklóját! Tuti nagy nyögés lenne...

Persze ez csak álom mert ugye nem dugunk idegenekkel gumi nélkül (csak egymással) és amúgy sem bírja a tablettát ógy hogy marad a megszakításos szex... :-((

krisztina6980 Creative Commons License 2014.10.06 0 0 3176

Na képzeljétek, kezd megtörni a jég! Ma délután anyoseknal aludt a csöpp lányunk, és egymásnak estünk a férjemmel. Jobban ő esett nekem. Az első körben is hecceltem kicsit a drágámat, és mostmar teljesen biztos vagyok benne, hogy tetszik neki, ha a pici kezem szorosan a szájára tapad. A második menetben simán letepert, és úgy lefogott, hogy nagyon moccanni sem tudtam. Szettárta a combjaim, és a terdhajlatom a vállán volt. A kezeimet pedig megmarkolta a csuklomnal, és lenyomta, fogva tartotta. Egy pillanat alatt berakta a farkát, és úgy megdugott, hogy az hihetetlen volt. Aztán hasra fordított, és úgy fejezte be a dolgot. :D

Majd csak eljutunk lassan a kötözeshez... gondoskodom róla, hogy így legyen. ;-) Ezért érdemes volt két napig böjtölni. 

Előzmény: justtape (3173)
karfetish Creative Commons License 2014.10.06 0 0 3175

Szia!

 

Nagyon szívesen leveleznék Veled!

 

Írj légyszíves az

 

armfetis@gmail.com

 

címre, írok Neked részletesen!

Előzmény: krisztina6980 (3174)
krisztina6980 Creative Commons License 2014.10.06 0 0 3174

De igen. Pontosan tudta, mi jön be nekem. Mostmar benne lenne, de előttem leírta magát. Nem fogok könyörögni neki. Volt egy esélye, nem élt vele. 

Igen, ennyire nagyon bejön. Elég rágondolni, kicsit elfantáziálni róla,  és máris felizgulok tőle. Még a gondolattól is. Vagy ha megengedem magamnak azt a luxust, hogy megnézek pár szép képet, vagy egy videót, na ott van végem. Csak épp a csiklomhoz érintem az ujjam párszor, és kész...

Megismertem itt egy nagyon tettrekész srácot, csak az a baj, hogy messze lakunk egymástól. Úgy néz ki, kölcsönös a szimpátia, és tetszik, amiket ír. Szívesen rábiznám magam pár órára.

Te/más itt a fórumban ismerkedett már így? 

Előzmény: justtape (3173)
justtape Creative Commons License 2014.10.05 0 0 3173

Na, ezt mondom, a párodnak szép lassan vezesd fel ! :) 

 

De megcsaltad volna Őt a kötözős szexért ? Ennyire gerjedsz már erre ? :) 

Egyébként ha mással akarod ezt, ne sima chaten ismerkedj, hanem bdsm-bondage fórumokon, oldalakon. Sok fake/kamu regisztrált tag van ott, de sok ember valódi ! 

 

Egyébként miért nem akart megkötözni ? Ennyire puhapöcs ? Már ne haragudj ! :D Vagy csak nem ismerte ezt a fétished és ő esetleg nem kedvelte ezt az egészet ?!

Előzmény: krisztina6980 (3172)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!