Keresés

Részletes keresés

Déenes Creative Commons License 2009.06.05 0 0 185
Jövő hétvégén én is csatlakozom!
Előzmény: Kann Matti (184)
Kann Matti Creative Commons License 2009.06.05 0 0 184
Na akkor szombaton kőrengeteg túra és ha lehet akkor vasárnap mennék veletek...szerintem fáradt leszek :)
Előzmény: Törölt nick (181)
emptytrash Creative Commons License 2009.06.05 0 0 183
Akkor már csak a Pelsot kell túlélni! :-D

Amúgy mit tudsz te amit én még nem!?:-)
Előzmény: vtmgq8 (179)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.05 0 0 182
Római Fürdő

Vajon sikerült képet beillesztenem????


Nos, ide mennénk. Az sem baj, ha eső lesz. Akkor több a víz a fürdőben...:-)))
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.05 0 0 181
Körvonalazódik a vasárnapi terv:

A reggeli 9.43-as vonattal húzás Várpalotára. Innét Ano által idegenvezetve kerékpározás a Római Fürdőig.

Onnét bringával vissza Vp-be, egy eddig még pontosan meg nem határozott úton... :-)))
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.05 0 0 180
Nekem is nagyon ismerős a mukunda-gép! Talán a szentkirályi bringaútról? Hm...


Amúgy gyógyulgatsz?
Előzmény: Dózerbike (176)
vtmgq8 Creative Commons License 2009.06.05 0 0 179
itt van az!

Baromi szép grat a szín is nagyon megy hozzá.
Előzmény: emptytrash (169)
Kann Matti Creative Commons License 2009.06.05 0 0 178
OK..... viva la Merida
Előzmény: mukunda... (175)
mukunda... Creative Commons License 2009.06.05 0 0 177
Nem.   :)        (Csak ritkán szoktam kikötni rövid időre ezt a bringát !!! )
Előzmény: Dózerbike (176)
Dózerbike Creative Commons License 2009.06.05 0 0 176
Mukunda,nem ez a bicaj van kikötve minden nap,a Stadion mellett,egy kapuban?
Előzmény: mukunda... (175)
mukunda... Creative Commons License 2009.06.05 0 0 175

A bringámról felismersz !!!  :)

Előzmény: Kann Matti (174)
Kann Matti Creative Commons License 2009.06.05 0 0 174
Ha sikerül szombaton menni, akkor miről ismerlek fel....1 doboz sör a kézben vagy valami ilyesmi :) ?
Előzmény: mukunda... (164)
Kann Matti Creative Commons License 2009.06.05 0 0 173
OK.. :) nagyon vad a kicsike, elsőre bele keveredtem , de tanulgatom.
Előzmény: emptytrash (171)
kerdojel Creative Commons License 2009.06.05 0 0 172
Ha megtalálsz a Pelso-n, Z3-at is nyomogathatsz:)
Előzmény: emptytrash (171)
emptytrash Creative Commons License 2009.06.04 0 0 171
Na majd jól összenyomkodom,
ameddig te a kicsikémet nézegeted! :-D
Előzmény: Kann Matti (170)
Kann Matti Creative Commons License 2009.06.04 0 0 170
Én most vettem egy VDO Z1-t
Előzmény: emptytrash (169)
emptytrash Creative Commons License 2009.06.04 0 0 169
Egye fene megfoghatod!:-D
Bár kicsit parázok! Szerintem a hétvégére
még nem lesz itt a gép! Sőt! Szerintem még a
következő héten sem! És ennyi "szenvedés" után
már semmin sem csodálkoznék! :-((

Mindegy! Reménykedjünk!! Fő a pozitív gondolkodás!:-)

Ui.: Azért tudok én választani! A KM-óra, amit kinéztem,
szintén nincsen raktáron!:-D
Előzmény: Kann Matti (166)
kerdojel Creative Commons License 2009.06.04 0 0 168
Hát persze, ez is hatodikán... Más nap nem volt a naptárban?
Előzmény: laciklon1 (156)
Kann Matti Creative Commons License 2009.06.04 0 0 167
O.K. , ha sikerül lelépnem a boltból akkor csatlakozom, nagyon csábít az a sörözés :).
Előzmény: mukunda... (164)
Kann Matti Creative Commons License 2009.06.04 0 0 166
A győri túrában én is benne lennék és mielőbb szeretném már látni Emty gépét, remélem gyorsan itt lesz :) és ígérem többet nem viccelődök a papírkutyával csak próbálhassam ki :) azt a gyönyörűséget.
Előzmény: Törölt nick (161)
mukunda... Creative Commons License 2009.06.03 0 0 165

Völgytalálka, avagy a KAPOLCSI KŐLEVES 2009. július 22-26.

 

Kedves Völgybarátok!

Köztudott, hogy a Kapolcsi Kulturális és Természetvédelmi Egylet ebben az évben szünetelteti a Művészetek Völgye Fesztivált. Mi azonban úgy gondoljuk - és tudjuk: Ti is -, hogy legyen „Valami" idén is.

És lesz!!! Lesznek kisebb-nagyobb, rövidebb-hosszabb programok Kapolcson, Monostorapátiban, Öcsön, Vigántpetenden, Taliándörögdön, és lesz Völgytornác Nagyvázsonyban!

Reméljük, itt lesztek Ti is!

Völgytalálka, avagy a KAPOLCSI KŐLEVES! 2009. július 22-26.

Néhány a régi és új helyszínekből: Malomsziget, Faluház, iskoludvarok, Gástya-árok, Győriványi-rét, templomok, kastély, pajtamozgó, nyugdíjasház, nyitott udvarok, raklappódiumok.
És lesznek persze kocsmák, programokkal: Cili néni, Pokollik, Kávéház, Kobuci, Csipszer, Falumalom, Malompart és minden, amit szerettek....

Néhány a tervezett programok közül: LGT emlékzenekar - Kézműves vásár - Kabóca Bábszínház - Blúz tér 10 - Jóga - Ajka-Padragkút Néptáncegyüttes - Örkény Egypercesek - Auer Szimfonikusok - Orlando énekegyüttes - Istenarc (Kolti Helga)- Társasjáték - Bluespot - fűszer- és gyógynövények az iskolakertben - Zöldprogramok - A bor filozófiája - Állatsimogató - Városminor Kamarakórus - Balaton-játszóház - Kiállítások - Mendelssohn Kamarazenekar - Veszprém Néptánc Együttes - Bulgakov: Mester és Margarita - Kapolcsi Földönfutó Verseny,  avagy Kapolcsi Földön Futóverseny - Escargoz zenekar - Leader-programok - Moldvai táncház - Botosánka - utcazene

A kapolcsi terveket, felhívásokat és reméljük hamarosan a konkrét programokat is olvashatjátok az Egylet honlapján (www.kapolcs.hu - később Kapolcs Község honlapján). A többi település honlapjait is érdemes böngészni!

Mi gőzerővel dolgozunk, és rengeteg segítő szándékkal találkoztunk már eddig is (Kapolcsi Kulturális és Természetvédelmi Egylet, Veszprém Város Önkormányzata, Veszprém Megyei Önkormányzat, Független Ökológiai Központ, Veszprém Megyei Közművelődési Intézet, helyi lakosok, művészek, vállalkozók, magánszemélyek).

Amit kérünk, amiben a segítségeteket várjuk: Segítsetek megfőzni ezt a kapolcsi kőlevest - mindnyájunknak! A legnagyobb segítség, ha eljöttök! Várjuk a vendégeket, várunk Benneteket! Várjuk a támogatók, szponzorok segítségét is!

Ez a rendezvény a Művészetek Völgyénél nagyságrendekkel kisebb költségvetésű program, de azért nincs ingyen.
Az adományokat a Kapolcs Jövőjéért Alapítványra (közhasznú alapítvány) várjuk, amely elkülönített számlán kezeli a befizetéseket.
Kinizsi Bank, Számlaszám: 73200017-10000472
A szponzorok nevét a honlapon és programfüzeten feltüntetjük.
Nemcsak anyagi, hanem természetbeni támogatást is szívesen elfogadunk.

Várjuk a rendezvény lebonyolításában segítő önkénteseket!

Elérhetőségek:
Telefon / fax: 87-437-029
e-mail: <!-- var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy84399 = 'kapolcs' + '@'; addy84399 = addy84399 + 'level' + '.' + 'datanet' + '.' + 'hu'; document.write( '' ); document.write( addy84399 ); document.write( '' ); //-->n kapolcs@level.datanet.hu Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd. <!-- document.write( '' ); //--> ; <!-- var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy27957 = 'konyvtarkapolcs' + '@'; addy27957 = addy27957 + 'level' + '.' + 'datanet' + '.' + 'hu'; document.write( '' ); document.write( addy27957 ); document.write( '' ); //-->n konyvtarkapolcs@level.datanet.hu Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd. <!-- document.write( '' ); //-->
www.kapolcs.hu

A kapolcsi szervezők nevében:

Göntér Gyula
polgármester


Készüljetek, figyeljétek a sajtót, a honlapot!

Adjátok tovább: lesz Völgytalálka !!!!

mukunda... Creative Commons License 2009.06.03 0 0 164

Én megyek szombaton Kőtenger túrára montival & ha nincsen jóbb programod mehetünk 1-ütt ,+ sörözhetünk is :)  

 

 

Előzmény: Kann Matti (158)
emptytrash Creative Commons License 2009.06.03 0 0 163
Mindegyik nagyon jó ötlet!
A soproni kifejezetten tetszik,
csak most az anyagi vonzata miatt nekem
tuti kiesik!:-DD

A győri még vállalható részemről!
Mondjuk a soproni is de max. augusztusban!

Felavatva a kicsike az "edzőkörömön" lesz! :-)
Megkeresztelve még nem tudom hol!
Majd kitaláljuk! Amit azonnal ki szeretnék próbálni
az Hárskút fel és le!:-D
Kiindulásnak jó! Aztán meglátjuk!;-)

Előzmény: Törölt nick (161)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.03 0 0 162
Elnézést a borbarátoktól! Természetesen KÉKFRANKOS-ra, és nem Kadarkára gondoltam...
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.03 0 0 161
Empty: Rendben! Kezdem tölteni az akksikat a fényképezőgépbe! És hol lesz felavatva?

Mindenki: Erősen gondolkodom, hogy a 13-14-i hétvégén kellene valami komolyabb eksönt szervezni. Nem tudom, hogy benne lenne-e valaki, eseleg vannak-e akkor bringás rendezvények, amik elcsábítanák a potenciális partnereket.

Igazából a Soproni Hegységbe mennék szívesen. Leszerveznénk kisbuszt vagy kocsikat, aztán szombat hajnalban usgyi! Szállás elfoglalása (tipp: Lővér kemping fa- vagy kőházai), majd irány a Hegy! Este kiskocsma jellegű kajálás és Kadarka kóstolás. Másnap reggel irány a Hegy. Este pedig vidám és dögfáradt hazautazás...
Éltem ott egy darabig, valamennyire ismerem a Lővérek tuti ösvényeit és látnivalóit. Szerény méhlepényem szerint az ország egyik legjobb montis terepéről van szó!!! Vélemények??

"B" terv: Megint a régi mániám: Győr-Veszprém egész napos kultúrendúró. Hajnalban vonattal fel Arrabonába, városnézés két keréken. Utána mondjuk Győrújbarát-Lilahegy, vagy Pannonhalma déhával. Majd Ravazdon a Sokorói Dombságot átszelő trail felderítése. Onnan Bszentlászló, Vinye, majd a szokásos... Csak lazán, finom kajákkal, mindenre időt szakítva. Ez mondjuk egy napos progi.

Ha valakit érdekel, az kérem, szóljon mielébb, mert kellene némi idő a szervezésre... (Főleg szállás és gyerekfelügyelet miatt.) Esetleg a soproni buli családostól is kivitelezhető lenne. Az asszonyok-gyerekek jól ellehetnének ott egymással....
Előzmény: emptytrash (160)
emptytrash Creative Commons License 2009.06.03 0 0 160
Kedves Keresztapuka!

Készülődj, mert ha minden jól megy következő héten
megtartjuk a keresztelőt!

Feltételei!:-D

1., Megkapjam a fizetésem! (Erre nagy esély van!)

2., Ne zuhanjon le a repülő, ami hozza a gyermekemet,
ugyanis Amcsiból jön a kicsike. :-)

Előzmény: Törölt nick (159)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.03 0 0 159
Nekem szombat kilőve (gyereknap az oviban). Vasárnap szeretnék menni, remélem összejön valami.
Kann Matti Creative Commons License 2009.06.03 0 0 158
Igazság szerint nem... ez a köves túra fogott meg, mert nem jártam még arra, de ha nem jön senki akkor nem megyek egyedül, úgy hogy szabad a vásár ....
Előzmény: Déenes (155)
emptytrash Creative Commons License 2009.06.02 0 0 157
Majd talán jövőre! :-)
Tavaly is ezt mondtam!:-D
Előzmény: laciklon1 (156)
laciklon1 Creative Commons License 2009.06.02 0 0 156
Valaki jön a Velence 10X-re?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!