Keresés

Részletes keresés

Apádfüle Creative Commons License 2022.10.07 -4 6 5897

Fel nem foghatom, hogy Patriknak miért kell úton-útfélen hangoztatnia, hogy micsoda szexőrült, szuperférfi! Érdekes, hogy George Cloony-tól még sosem hallottam, hogy kivel és hányszor kefélt. 
A villa-életükről is ez a legfőbb mondanivalója? Miért? Se a verseny nem volt érdekes, se a versenytársak? Szexelni otthon is tudtak, nem? Már ha tényleg...

Ilhilla Creative Commons License 2022.10.07 -4 1 5896
Salvor2 Creative Commons License 2022.10.06 -3 1 5895

"Az azonnali szabályváltoztatást pedig az indokolhatta, nem akarták, hogy a többiek szeretetből szánalomból még mindig bent tartsák a tuti veszélyzónás Patrikékat!"

 

Igen, nagyon logikus volt, amit írtál. És a készítők számára szerencsésen be is jött. Bár nem sokat kockáztattak, mert ez a páros elég gyenge volt a fizikai feladatokban.

Előzmény: Ilhilla (5893)
Salvor2 Creative Commons License 2022.10.06 -3 1 5894

Akkor valószínűleg az izületi problémákra szedett szteroid gyógyszertől van Cushing szindrómája (holdvilág arc).

Előzmény: Ilhilla (5892)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.06 -5 2 5893

Ez az évad valahogy annyira kiszámítható.

 

Nem mellesleg: Szabiék csomagolásának végeredményét nem láttuk, szerintem Veronikáék alaposabban és szebben csomagoltak, de annak végét sem mutatták. Ez olyasmi "győzelem" lehetett, mint legutóbb Pataki Zitáéké, mert egyértelmű volt, hogy ezeknek a párosoknak kell visszamenniük, ha "műsort" akarnak. 

 

Az azonnali szabályváltoztatást pedig az indokolhatta, nem akarták, hogy a többiek szeretetből szánalomból még mindig bent tartsák a tuti veszélyzónás Patrikékat!

Előzmény: Salvor2 (5891)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.06 -4 1 5892

Arra gondolhatott Alekosz, hogy Norina terhessége alatt állapították meg, hogy rosszindulatú méhnyak daganata van. Többször kellett megműteni emiatt.

Béci pedig az ízületeivel kínlódik, krónikus betegsége van.

Előzmény: Salvor2 (5890)
Salvor2 Creative Commons License 2022.10.06 -3 0 5891

Szép találat volt mind a kettő.

Előzmény: Ilhilla (5866)
Salvor2 Creative Commons License 2022.10.06 -2 0 5890

 "A családját ért folyamatos hányattatásai-betegségei miatt sajnálom őt."

 

Milyen hányattatásai és betegségei voltak

 

Nagy Alekosz: a Győztes

 

Ő se teljesen százas, ha így írja alá.

Előzmény: Ilhilla (5839)
Apádfüle Creative Commons License 2022.10.06 -3 3 5889

Azt tényleg nem tudhatjuk legtöbb ismerősünkről. :) Nem is tartozik ránk. Remélem, a legtöbb gyereket kényeztetik, óvják, segítik otthon. Nem lehet egész életünkben a gyerekkorunkra hivatkozni. Se a pihe-puha fészekre, se a részeges apára. A gyerekkoráról senki sem tehet, de egy idő után magunk vagyunk felelősek a viselkedésünkért. Szerintem.

Előzmény: gombóc63 (5888)
gombóc63 Creative Commons License 2022.10.06 -5 1 5888

Azt viszont nem tudhatod, hogy otthon az anyja, nagyanyja milyen szintű elkényeztetésben nevelte fel.

Előzmény: Apádfüle (5887)
Apádfüle Creative Commons License 2022.10.06 -3 5 5887

Nagyon sok embert nevelnek fel elvált asszonyok, vagy eleve egyedülálló anyák, és sajnos ez emelkedő tendenciát mutat. De a komplett családok többségében is rendszerint többet foglalkoznak az anyák a gyerekekkel, mint az apukák. Szükség esetén a nagymamák, nagynénik, egyéb nőrokonok és barátnők pesztrálják őket. A pedagógusok többsége is nő, főleg az alsóbb évfolyamokban. Szóval nem lehet erre fogni, hogy Patrik olyan, amilyen. Egyszerűen önző, és mivel mással nem tudja elérni, hogy körülötte forogjon a világ, játssza a kis gyámoltalant, és mindenki anyai/apai ösztöneit megmozgatja. Egy ideig...

 

Előzmény: gombóc63 (5885)
Apádfüle Creative Commons License 2022.10.06 -3 5 5886

Én sem szeretem, ha valaki üvöltözik, se férfi, se nő, de elfogadom, hogy egy ilyen játék hevében, ahol az idő is számít, mindenki sürgeti, hajtja a másikat.

Betti üvöltözését és haragját maximálisan meg tudtam érteni. Ő a férfi kettőjük közül, aki határozott és talpraesett... lenne, ha hagynák. Nem elég a megoldandó, sokszor nem könnyű feladat, nem koncentrálhatja arra az erejét, mert előbb Patrik baba lelkét és önbizalmát kell helyre tennie. Ez a pasas egy valódi energiavámpír, mindenkit mentsen meg tőle az ég. Férfit, nőt, kollégát, barátnőt. Mindig vele kell foglalkozni, őt kell dédelgetni, vigasztalgatni, mert szegény olyan kis esendő. "Utyuli, mutyuli, kicsi baba, szeretünk, ne sírjál!" Rémes. Egy idő után megunja ezt az ember, de addigra már rengeteg időt és energiát elfecsérelt rá.

Mellesleg azért lett olyan rossz az idejük a tegnapi játékban, mert Patrik három eszközt is rossz helyre dobott. Gyakorlatilag kidobta őket a pályáról, ahelyett, hogy Bettinek dobta volna vissza, aki így nem tudta mivel/mibe gyűjteni az anyagokat. Vagyis nem csak mimózalelkű a "pasas", de még kétbalkezes is.

Előzmény: Ilhilla (5883)
gombóc63 Creative Commons License 2022.10.06 -2 1 5885

Talán itt mutatkozik meg, hogy nők nevelték fel.

Előzmény: Apádfüle (5881)
gombóc63 Creative Commons License 2022.10.06 -2 2 5884

Nálánál már csak Bence üvöltése volt visszataszítóbb. Értem én, hogy a játék heve...

Előzmény: Ilhilla (5883)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.06 -5 2 5883

Nekem Betti viselkedése nem tetszett tegnap a játék alatt. Úgy üvöltözött, mint egy igazi fúria! Nem jósolok hosszú életet ennek a kapcsolatnak, nagyon nem illenek össze!

Előzmény: Apádfüle (5881)
Apádfüle Creative Commons License 2022.10.06 -4 0 5882

Azt hittem, az lesz a csattanó, hogy Norina kénytelen feladni a versenyt. Többször mondta, hogy rosszul van, nagyon fáj a nemrég műtött hasa, de Béci csak hajtotta, hogy lapátoljon tovább.

Apádfüle Creative Commons License 2022.10.06 -3 8 5881

Drukkoltam, hogy Pameláék essenek ki, végül mégsem bántam, hogy Patrikéknak kellett menniük. Az utóbbi napokban egyre nehezebben viseltem ennek a nyálas fiúcskának az állandó sértődöttségét és nyafogását. Nem értem, Betti mit eszik ezen a totálisan férfiatlan, alakon. És itt most nem arra célozgatok, mint sokan, hogy Patrik meleg, mert ha az lenne, se lenne semmi köze a viselkedéséhez. Egy elkényeztetett óvodás, állandóan picsog valamiért, mellesleg a párjával is is bunkó és udvariatlan. Visszahúzza, szívja az energiáját. Ezen nem segít, hogy miután kihisztizte magát, "puszi, puszi, Baba, nagyon szeretlek, Baba".

Ilhilla Creative Commons License 2022.10.06 -8 2 5880

Én úgy látom, Bea és Dani szereti egymást, csak most "szoknak össze" igazán, mert eddig sokat éltek távkapcsolatban!

 

Nekem inkább Enikő rajongása túlzott, egy "félistent" akar csinálni Szabiból, akinek -szerintem- esze ágában sincs ezt a rajongást viszonozni, elvenni és gyereket is összehozni. Jó neki így, mert "kéznél van" és a zenekara énekesnőjeként is eddig ő vált be a legjobban. 

Előzmény: lilive (5878)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.06 -5 1 5879

Nem tudták mire vélni Béciék nagy sírás-rívását mikor távoztak Patrikék? Hát én igen! Nem őket siratták, hanem a feszültség jött ki belőlük, mert nagyon féltek, hogy kiesnek!

 

...és Patriknál miért volt ott egy egész "mikrofonos" felszerelés? Csak nem énekelt? Kár, mi ebből semmit nem láttunk!

 

Csilláék szuper teljesítményét ismét nem értem, még Daniéknál (akik könnyebben átadták a dolgokat, mert mindkettőnek hosszú a karja) is jobban voltak? Így hamar összejöhet a pénz a házra!

lilive Creative Commons License 2022.10.05 -2 4 5878

Szerintem Bea-Dani nem rossz páros. 

Én imádom Bea rajongását, tisztaságát. Nagyon szimpatikus, ahogy örülni tud, ahogy értékeli az apróságokat. Szép, de ezt természetességgel viseli. Imádja a párját, nem okoz neki gondot, hogy az morci, mert valószínű ő mélyebben ismeri.  

Nagyon jó természete van ennek a lánynak. 

 

Danit meg azért tudom kedvelni, mert én is ilyen típus vagyok. Ez nem érzéketlenség. Egyszerűen nem vagyok olyan érzelem mutogatós-kitörős mások előtt, így könnyen tűnök unottnak, érzéketlennek

Ha kettesben vagyunk, -vagy ismerős közegben- akkor teljesen fel tudok oldódni a másikban. 

Még az is közös bennünk, hogy én sem viselem el, ha belém fojtják a szót, ha nem hallgatnak végig. Én is simán felállok, és elmegyek ilyenkor. 

 

Velem, illetve ilyen típusú párral Dani nem érezné jól magát. Neki pont egy olyan cuki-lányra van szüksége, mint Bea. Az a lány olyan "tiszta".

 

Előzmény: Cappuc Cino (5877)
Cappuc Cino Creative Commons License 2022.10.05 -2 1 5877

Igen, emlékszem hogy írtál róluk.

 

Nekem még akkor nem nagyon tűntek ki mint esélyes párosok, a kapcsolatukat én eléggé problémásnak gondoltam. Túl messze voltak látszatra egymástól egy ideig, de ez mostanra a szememben változott.

 

A nagy szavazásnál meg remélem, hogy nem Bea szépsége dönt. Emiatt nem hiszem, hogy irigységből ellenük szavaznának. Szerintem sok párossal nem volt különösebb afférjuk, nagyon is nyíltan és őszintén játszottak eddig, amit remélem majd díjaznak a többiek. És összetartanak, ügyesek!

 

(Közben bejön egy páros, mindig le vagyok maradva.

A legizgalmasabb nyilván az Enikő-Szabi páros lenne, de én örömmel venném Begiéket is.)

Előzmény: Ilhilla (5867)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.05 -4 3 5876

...akkor már ketten is ugyanazt láttuk! :-)

Előzmény: flamingó88 (5874)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.05 -5 2 5875

Ha azt írom, hogy "kerekesszékben tolta a párját és jól megetette bekötött szemmel", ugye rémlik? ...és az is, hogy ezzel a "győzelemmel" a nézőket etették (én kizártnak tartom, hogy a leggyorsabbak voltak (30 másodperc?).

Előzmény: Apádfüle (5869)
flamingó88 Creative Commons License 2022.10.05 -7 6 5874

Nekem a szakadék fölött játéknál tűnt fel, hogy Bence az elején 5-ször, 6-szor ment vissza, mert nem volt jó a sorrend, Pamelának mégsem állították egyre gyorsabbra a futópadot. Még a végén is csak sétált. A Dani-Bea párosnál sokkal gyorsabbnak tűnt Dani, keveset is tévesztett, Beának mégis futnia kellett. A legjobb idő meg Bencééké lett. Hogyne.

Amúgy az órát simán meg lehet állítani közben, nekünk úgysem mutatják. Olyan időket mondanak a végén, amilyeneket akarnak. Persze, értem, hogy összevágott műsort látunk, de a szereplők mozgásán azért látszik, ki gyors és ki nem.

Előzmény: Ilhilla (5873)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.05 -5 4 5873

Szerintem olyanok, mint akik legalább 40 éve házasok és már nagyon unják a másikat. Pamela mindig csak összehúzza magát, úgy gubbaszt a férfi mellett (mintha állandóan büntetésben lenne), aki nem törődik az asszonnyal, soha egy szerelmes pillantás, egy érintés, csak az agyalás jön le róla, mindig a "taktikán" jár az agya! Csak nehogy hamarosan az utcán  találják magukat!

Oké, a játékokban jól teljesítenek (bár a napraforgós csendélet hiánya a begyemben van), az órát tegnap sem láttuk, csak azt, nem tudta egyik választ sem, tehát újra és újra fel kellett tenni a kérdéseket, mégis második idővel végeztek. 

Előzmény: gombóc63 (5871)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.05 -4 5 5872

Igen, játszani kell, de senki előtt nem lehet kétséges, hogy sem Veronikáék, sem Begiék nem teljesítettek jól a játékokban, Szabiék viszont igen. Az sem lehet kétséges, hogy a másik két párnak nem volt konfliktusa, illetve Begi feleségének egy ici-pici Bélával, de arra nem lehet a jövőben "balhés műsort" építeni.

 

Amikor korábban visszakerültek versenyzők, nekik is játszani kellett: teljesen nyilvánvaló volt akkor is, hogy a nagyszájú Zsanették nyernek, a pelenkázó asztal összeszerelésével, illetve Zita nagyasszonyt is vissza kellett hozni, mert még nem döngölt földbe mindenkit! :D 

Előzmény: r.tonyo4 (5868)
gombóc63 Creative Commons License 2022.10.05 -2 4 5871

Ugyanezt gondolom én is. Savanyú a szőlő...sajnos pontosan az jön le róla, ami benne volt a paródiába. Nem tetszik neki amit a görbe tükör mutat. Pedig ez a valóság. Számomra ő nagyon nagy csalódás, bár mint tudjuk a bulvár minden csak nem a valóság.

Előzmény: Apádfüle (5870)
Apádfüle Creative Commons License 2022.10.05 -4 7 5870

Nekem tetszettek a tegnapi paródiák, szinte mindenki jól megragadta a lényeget.

 

Nem értettem viszont Pamela sértődött lamentálását. "Csak ennyi jött le belőlünk? Csak ennyit látnak bennünk?" Eltűnődtem, vajon mit kellene látni bennük? A férfi legalább focista volt, olyan, amilyen, de valamiben nevet szerzett magának. Pamela egy karót nyelt, savanyú nő. És mit is kell tudni róla? Van valami szakmája, végzettsége, letett bármit is az asztalra? Egy botrányhős neje volt, onnan lett ismert. Erre olyan büszke?

Apádfüle Creative Commons License 2022.10.05 -4 5 5869


Tavaly is volt ilyen, Pataki Zitáék tértek vissza, a játékosok és a nézők közös bánatára. Arra már nem emlékszem, hogy mit kellett ezért tenniük. A műsor óta ráz a hideg ettől a nőtől. Tudálékos, karót nyelt, a humor szikráját is nélkülöző nőszemély.

Előzmény: r.tonyo4 (5868)
r.tonyo4 Creative Commons License 2022.10.05 -1 0 5868

Valamilyen játékot kell megnyerni ahhoz, hogy a kiesett hármasból valaki visszakerüljön. Az előzetesből nekem ez derült ki. 

Előzmény: Ilhilla (5866)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!