Keresés

Részletes keresés

conti Creative Commons License 2000.08.11 0 0 1219
A visszavágó 24-én lesz a Népstadionban. Pontos kezdési időpont még nincs.
Jön valaki Pécsre?

Vasas Ollé!!!!!!!!!!!!!!!!!!

virtus Creative Commons License 2000.08.11 0 0 1218
Piros - kékek !!

Ez elég harmatos produkció volt !!! Ez a Mezei már itthon is egyre-másra nyilatkozta azt, hogy meleg lehet kint a helyzet.

Azért remélem a Stadionban a helyére teszitek a letteket !!

SOK SIKERT !!! ( vagy KÉZ ÉS LÁBTÖRÉST ???? )

HAJRÁ LILÁK !!!!

virtus

majkell Creative Commons License 2000.08.11 0 0 1217
Látom, mindenki gondolkodik, hogy hogyan viszonyuljon a tegnapi eredményhez.:))Én úgy döntöttem, hogy az alapszakasz végéig várok, akkor értékelem magamban a csapatot.

májkell

Azért is.....

gabriolet_d Creative Commons License 2000.08.11 0 0 1216
Hello!

Sajna kikaptunk, de remélem a Stadionban ledolgozzuk a hátrányt.
A visszavágón ott leszek - tud már valaki kezdési időpontot?

Hajrá VASAS!
gabriolet

Előzmény: Belepofázok én is (1215)
Belepofázok én is Creative Commons License 2000.08.11 0 0 1215
Üdv szomszédok !

Valahogy nem igazán hozott sikert számotokra a Mezey........ hétvégén illene már győzni.

Remélem idehaza kiharcoljátok a továbbjutást !

geyza_d Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1214
Íme a mieink utolsó mai SMS-üzenete:

"MOST JÖVÜNK EL A CSAPATTÓL. BESZÉLTÜNK GYURIBÁVAL, MAJD NÉHÁNY FIÚVAL. MAJD BESZÁMOLUNK. MEGYÜNK SÖRÖZNI. JOCCAKÁT!"

conti Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1213
Szétizgultam az agyam a meccs alatt. Nagyon meleg lett volna a visszavágó, ha marad a 2-0.Én is sima továbbjutásban bíztam, de most már azt mondom, ne vegyük félvállról a második meccset, és ne 5-0-kban ábrándozzunk, hanem a továbbjutásban!!! Jó lenne, ha nem 2-3000 néző lenne kint a Népstadionban, de reálisan nem látok rá sok esélyt, hogy többen lennénk. Én mindenesetre két rivális /UTE, FTC/ szurkoló haveromat is kiviszem. Persze nem leszek szomorú, ha gólzáporral nyerünk, de az első mérkőzés tanulságul kell, hogy szolgáljon!!!
Mezeyre sokan mondják, hogy sértődékeny, személyes tapasztalatom inkább pozitív, és lehet, hogy valamennyien megsértődnénk, ha kiforgatnák az újságírók a szavainkat, és olyan cikkek jelennének meg rólunk, amiket nem is mondtunk.
Mészáros Zolit nem tisztem védeni, de én úgy látom, amióta szponzorként, majd vezetőként a csapat mellett áll, valami megmozdult, a korábbi állóvíz, és középmezőny helyett egyre jobb csapatot kapunk. Persze jó lenne, ha idén is az erősítések után már most az élen állnánk, de leszünk még ott is!!! Az nevet, aki utóljára nevet, és azok remélem mi leszünk!
Kiváncsi lennék, a károgók mennyire segítik a csapatot, elutaznak-e érte idegenbe is? Vagy csak olyan "Vasas szurkolók", akik hátat fordítanak, ha nem jönnek az eredmények? Jó lenne, ha mindenki magába nézne, és szeretett klubunk segítésén, mint pocskondiázásán törekedne!
Pl. vasárnap este Pécsen! Létszámunkra a tippem 30 fő. Lehet, hogy sokat mondtam...

ÖRÖKKÉ HAJRÁ VASAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

geyza_d Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1212
Ime TZS-ék újabb üzenete:

"ITT VAGYUNK A CSAPAT SZÁLLÓJÁBAN, EDDIG TARTOTT ELSZABADULNI A HELYI SZURKOLÓKTÓL. MINDENKI MOJ DRUG, A HANGULAT MINT TRÁPIÓN. VAN EGY HALOM SÁRGA SÁLUNK."

karesz4 Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1211
No, most látom, hogy ez már dupla Ámen... Csak bejön....

Üdv:

Karesz

karesz4 Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1210
Íme az MTI-nek adott nyilatkozatok:

Garry Djonson, a Ventspils vezetőedzője:

- Öt napja dolgozom a csapatnál, ez volt az első mérkőzésem, így nagyon boldog vagyok, hogy győzelemmel sikerült bemutatkoznom. Kétszer megnéztük a Vasas játékát videóról, a csapat szerkezetét is úgy alakítottam át, hogy eredményes legyen a magyarok ellen, és
részben ennek köszönhetjük sikerünket. A továbbjutásról még korai lenne beszélni, az biztos, hogy nagy meccs lesz a visszavágó.

Mezey György, a Vasas vezetőedzője:

- Az első félidőben jól játszott a Ventspils, könyörtelenül kihasználta hibáinkat. A második játékrészben egyértelműen mi voltunk fölényben, de mivel ellenfelünk foggal-körömmel védekezett,
kevesebb lehetőségünk adódott. Számunkra és a magyar futball számára figyelmeztető ez a vereség, senkit sem szabad lebecsülni. Abban
azonban biztos vagyok, hogy mi jutunk tovább."

Na, úgy legyen, Ámen!

Üdv Mindenkinek:

Karesz

cserju Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1209
Nofene, ezt találták mondani:
Garry Djonson, a Ventspils vezetőedzője:
- Öt napja dolgozom a csapatnál, ez volt az első mérkőzésem, így nagyon boldog vagyok, hogy győzelemmel sikerült bemutatkoznom. Kétszer megnéztük a Vasas játékát videóról, a csapat szerkezetét is úgy alakítottam át, hogy eredményes legyen a magyarok ellen, és részben ennek köszönhetjük sikerünket. A továbbjutásról még korai lenne beszélni, az biztos, hogy nagy meccs lesz a visszavágó.
Mezey György, a Vasas vezetőedzője:
- Az első félidőben jól játszott a Ventspils, könyörtelenül kihasználta hibáinkat. A második játékrészben egyértelműen mi voltunk fölényben, de mivel ellenfelünk foggal-körömmel védekezett, kevesebb lehetőségünk adódott. Számunkra és a magyar futball számára figyelmeztető ez a vereség, senkit sem szabad lebecsülni. Abban azonban biztos vagyok, hogy mi jutunk tovább.

Ámen.
Hajrá Vasas!
(Úgyis, mint ExGabó)

cserju Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1208
Nofene, tényleg Hajrá MTK, már 1:0!
A stadionban mi is kint leszünk, teljes családi csapattal, végre szabin leszek és nem kell melózni a meccs alatt.
Hajrá Vasas!
(Úgyis mint ExGabó)
ebihal Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1207
az mtk topic wajh mer ily csendes ?
Pöszi Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1206
Hajrá MTK, Gyerünk SZABOLCS! (Elvégre a mi fiunk volna, vagy mifene...)
Pöszi Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1205
A TV"-n éppen most nyilatkozik a finnek egyik sztárja ... valami Szilágyi Gábor ... életemben nem hallottam a nevét!
tribe Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1204
ez az, hajrá Magyarok, hajrá MTK!

Pöszi Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1203
Figyu, a TV2-n most kezdődik az MTK meccs ... hajrá Magyarok!!!
tribe Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1202
Labdarúgás - Ventspils-Vasas (2.), II. félidő

Ventspils, 2000. augusztus 10., csütörtök (MTI) - A Vasas egygólos vereséget szenvedett a labdarúgó UEFA Kupa selejtezőjének első mérkőzésén. Az angyalföldiek helyzetét javítja, hogy idegenben sikerült gólt szerezniük, így már egy 1-0-ás sikerrel is továbbjutnak.
59. perc: Pál a lett kaputól 20 m-re tisztára játszotta magát, majd ballal alig csavart a jobb alsó sarok mellé.
79. perc: Mónos futott fel a jobb oldalon, jobbal beadott a kaputól 10 m-re álló Kabát a bal sarok felé fejelte a labdát, ám az a kapufáról az alapvonalon túlra pattant.
87. perc: Kabát adott be jobbról jobbal, az ötösön érkező Szili a jobb sarokba fejelte a labdát (2-1).
Az idegesen, kapkodóan futballozó Vasas ellen a szinte valamennyi helyzetét kihasználó Ventspils rászolgált a győzelemre.

Végeredmény:
Ventspils (lett)-Vasas 2-1 (2-0)
--------------------------------
Ventspils, 3000 néző, V: Maszczyk (lengyel)
gólszerzők: Landirev (18., 43.), illetve Szili (87.)
sárga lap: Smirnovs (42.), illetve Juhár (65.)

Ventspils:
----------
Vanins - Osicenko, Troickis, Zizmanovs, Panferov - Zangarejev (Agafonov, 83.), Smirnovs, Stepanovs, Zavoronkovs (Rudakov, 68.) - Bezborodov, Landirev (Bulders, 88.)

Vasas:
------
Kövesfalvi - Mónos, Zováth, Juhár, Tóth A. - Polonkai, Pető T., Tóth N. (Pál, a szünetben), Aranyos - Sowunmi (Szili, 68.), Kabát
(folyt.köv.)
(MTI)

JanoMano Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1201
Most már nagyon kíváncsi vagyok, tovább kell jutnunk,méghozzá több góllal kell nyernünk.
Én mindenesetre ott leszek, ezen ne múljon!

Hajrá VASAS!!!

tribe Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1200
a livescore szerint még megy a meccs...

jó, akkor a Népstadionban leszek ott, csak legyen időm jósolni a sűrű lett középkezdések között...

:))))

tribe Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1199
azért értékelem, hogy MZ szerint nem voltunk olyan hű de jók....Zelinka Ildikó meg nemtom mér' gondolja, hogy egy ilyen eredmény a magunkra találást jelenti...

ja, lehet hogy a livescore tök megbízhatatlan, de szerinta a Partizan is kikapott Máltán.....
a Hacken meccs meg félidőben 0-0

svéd edző öltözőben, gyújtó hangú beszéd, tuggyátok... :)

geyza_d Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1198
A liveScore-on a 90. percben 2:0

Ugyanennyi az állás a "Csak nálunk!" topicban!!

Gratulálunk!!!

dr.agon Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1197
Ja, egy 5-0-val én is megbocsájtanék. Az 1-2 egyébként tényleg esélyt nyújt a továbbjutásra, de így is nagyon ciki!

Én is köszönöm MZS és geyza kooperatív tudosítását.

Előzmény: Bálna (1189)
ebihal Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1196
ugye a visszavago 2 het múlva lesz ?
Előzmény: geyza_d (1192)
cserju Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1195
Nofene, beszurkoltuk! A kiscsapatok ellen nagyon nehéz is lehet... Itthon a Népstadionban(!) talán könnyebb lesz. Addig a formánk is javulhat. Kezdésnek győzni kéne egy pici góllal Pécsett!
Hajrá Vasas!
(Úgyis, mint ExGabó)
Pöszi Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1194
Ez az!!! Asszem tényleg legalább két-három góllal kellene nyerni ahhoz, hogy lemossuk magunkról ezt a szégyent. Ami azt illeti, erre simán képesek a fiúk, csak kérdés hogy fejben hogyan fogják bírni a dolgot.

Én mindenesetre megigérem, hogy ott leszek a Fáyban, és rajtam SEMMI sem fog múlni!

JanoMano Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1193
Hála Istennek!
Igy legalább maradt valami esélyünk.

Hajrá VASAS!!!

geyza_d Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1192
Mészáros Zoltán a Híradóban:

A második félidőben egy kapura játszottunk, a lettek 9 emberrel védekeztek. Szili gólja nagyon sokat jelent.

Mondhatjuk, hogy magára talált a Vasas? - kérdezte Zelinka ILdikó.

- Azt azért nem mondanám... - felelte MZ...

kb ennyi volt

tot tibi_d Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1191
Az MZ szerint egykapuztunk, denagyon sz..-k voltunk!!! Szerinte lesz ez jobb is!!!!
Szerintem meg jobbnak kell lenni!!!! Már Pécsett!!!!!!!!!!!!!!!
tribe Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1190
Lőrinc!

Ha kiesik a Dferr, akkor ők is jönnek át az UEFA-ba...
3 magyar csapat....a 4 között!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!