Keresés

Részletes keresés

ádi Creative Commons License 2000.11.01 0 0 3133
Én meg még mindig itt ülök a gép mellett...
Előzmény: geyza_d (3131)
BéKa_d Creative Commons License 2000.11.01 0 0 3132
Itt meg 1000-rel süt a nap, de a tegnapi eső következtében havasak a hegycsúcsok.

Most akkor mikor lesz a debreceni meccs?

Azért is...

Előzmény: majkell (3130)
geyza_d Creative Commons License 2000.11.01 0 0 3131
hát igen...
majkell Creative Commons License 2000.11.01 0 0 3130
Akkor megállapítom, hogy nem lesz foci. Ez az eső is...

geyza_d Creative Commons License 2000.11.01 0 0 3129
négyből nem jövünk ki, mert én csak félnek számítok...
majkell Creative Commons License 2000.11.01 0 0 3128
Hát négy embert érdekelne a foci. TZS, te, Conti és én. Én mindenesetre megyek az edzésre és lesz nálam focicucc meg labda.

Májkell

Előzmény: geyza_d (3126)
majkell Creative Commons License 2000.10.31 0 0 3127
TZS !

3-ra megyünk. Jössz ?

Májkell

Előzmény: TZS (3123)
geyza_d Creative Commons License 2000.10.31 0 0 3126
akkor foci nem lesz?
TZS Creative Commons License 2000.10.31 0 0 3125
De ott én sem voltam:-(
Előzmény: Scab (3124)
Scab Creative Commons License 2000.10.31 0 0 3124
TZS!

Athén után nincs nosztalgiád?? Mintha ott sem lett volna vendégszektor... :))

Lesz még idén HAJRÁ VASAS?

Scab

Előzmény: TZS (3123)
TZS Creative Commons License 2000.10.31 0 0 3123
Ezt a büntit nem értem.
Az Ute-Fradin a redbontó Fradi kapta a nagybüntetést, a rendező UTE a kicsit. Nálunk fordítva történt.
Teljesen úgy tünik, mintha a Fáy utca egy balhés pálya lenne.
Kérdezem én is, hol voltak a rendőrök. Máskor az állón nincs sétafika, csak rendőrkordon.

Kicsit nosztalgiám van Ventspils után. Ott semmiféle szektor nem volt!!!

Az más kérdés, hogy a pálya tényleg siralmas. TESSÉK ISM, LEHET BERUHÁZNI!!!!!

Kabát Peti eltiltása gyakorlatilag 3 meccs. Lipcsei előadása hatot ér, szerintem Peti olcsón megúszta. Remélem tanul belőle.

SzGySz!
Lemaradtunk volna valamiről?

Conti!
Mikor lesz az edzés?

Hajrá V@s@s!

tot tibi_d Creative Commons License 2000.10.31 0 0 3122
Ez a bunyó semmi más nem volt csak provokáció.Elég sok csapatot elkaptunk a közelmúltban,de még a Fradi,Vidi,stb meccseken sem volt botrány! Igaz az MTK meccsein "lövöldözés,gránátdobálás,gyermekverés"
volt napirenden,legalábbis szerintük!
Tartom a véleményem,hogy a gazda fizessen! Azt pedig eddig megmagyarázták , hogy miért nem mi vagyunk a tulajok,úgyhogy az igazi nyúljon a zsebbe!!
Sajnos a Kabát Petiben az agresszivitás néha sok ,és benne van potenciálisan a kiállítás,akár a Váczi Zoliban volt! Húzós lesz a három meccs!
HAJRÁ VASAS!!!!!!!!!!!!!!!!
conti Creative Commons License 2000.10.31 0 0 3121
Ez az ítélet tényleg felháborítóan súlyos!!! Bár igaz, hogy nincs kellőképpen elválasztva a vendégszektor, de ha az a kb. 30-40 rendőr nem egymást szórakoztatja az eredményjelző alatt, hanem a biztosításért felelős személy elosztja őket - főleg a vendégszurkolók környékére, ahol általában az atrocitások vannak - mest nem kellene fizetnünk, és tartani az esetleges zárt kapus rendezés rémétől!!! Nem tudom, nálunk van-e biztonsági igazgató, majd holnap megérdeklődöm, de jó lenne őt is beszámoltatni!! Mondjuk a rendőrségtől is vissza lehetne követelni a biztosítás árát, mivel nem megfelelően látták el a feladatukat.
Peti nélkül nehéz lesz, de számítani lehetett a súlyos eltiltásra.

Csiszi!

Remélem Debrecenben tényleg "összecsorgunk", de ez csak úgy lesz lehetséges, ha nem az inkongnitó mellett döntötök.

Holnap délután kimegyek az edzésre, hátha megtudok valamit.

Hajrá Vasas!!!!!!!!!!!

Scab Creative Commons License 2000.10.31 0 0 3120
Ádi!

Egérke úgyis gyengélkedik idén...

Előzmény: ádi (3117)
Scab Creative Commons License 2000.10.31 0 0 3119
BéKa!

Szerintem nagy igazolásról nem maradsz le...legfeljebb az Egressy-ről, de :

1. Nagy igazolásnak nem mondható

2. Gondolom nem lenne nagy baj (ha lemaradnál róla)

Scab

Előzmény: BéKa_d (3118)
BéKa_d Creative Commons License 2000.10.31 0 0 3118
Poló kezdett Ventspilsben, és nagyon jó volt, úgyhogy nem hiszem, hogy Mezey biztalmatlan lenne vele, vagy ne favorizálná kellőképpen.
Kabát Petit elmeszelték 3 meccsre? Igazán kiváncsi vagyok, hogy mit tett. Kár érte.

A stadionbetiltást túlzásnak tartom, de emlékezhetünk, hogy Kispesten már vagy egy jó éve le van zárva szinte a teljes álló rész, az Üllőin is lezárnak a rázósabb meccseken két szektort a vendégek mellett, de vehetem bármelyik pályát az országban, van rendes vendégszektor, elkeritve, elkülönitve, biztositva, hogy a meccsen semmiképpen ne kerülhessenek kapcsolatba a balhésok csak nálunk nincsen állandóra megoldva. Hát most az orrunkra koppintottak. Mindenesetre szerintem is meg lehet oldani másfél hét alatt ezt és ki lehet találni, hogy melyik sarokban legyen az általános vendégszektor (aztán a pesti csapatok elleni meccsen úgyis kitelepül(itik) a tábor(t)... ami azér' továbbra is a begyemben van - de a legrosszabb megoldásnak azt tartanám, ha a tábor állandóra beköltözne az ülőhely közepére...szerintem igen komoly balhék lennének a tábor és az ülőhely között).

Ha átigazolásokról is van valami, akkor pliz.

Azért is...

ádi Creative Commons License 2000.10.31 0 0 3117
Ne felejtsd el Scab, hogy Attila szinte folyamatosan sérült. Szerintem is helye van a kezdőben rettentően jó játékos már most is.
Előzmény: Scab (3116)
Scab Creative Commons License 2000.10.31 0 0 3116
Sziasztok Piroskék Barátaim!

Telejesen egyetértek Veled, hiszen újabban tényleg mindig minket találnak meg. Az évelején az a nevezési ügy, aztán a Tóth Norbi és a Pető Tomi átigazolásával szívóztak...

Kabát Petit majd a Töfi és a Pálzoli pótolja. Thomasban sajnos nem érzem a gólt. Igazoltunk tehetséges fiatalokat, mint például Zabos, Simek (még korábban) és itt van ugye a Poló...
Őszintén szólva, nem értem a Mestert: Az első kettőnek már megadta a bizonyítási lehetőséget, és pk szerencsére éltek is vele, de szegény Polót nem vmiért nem favorizálja. Pedig, amikor játszott (10-20 perc), nem játszott rosszul, sőt... Állítólag nagyon tehetséges és a Gala utódja lehet. Akkor miért nem?? Egy-egy már megnyert meccsen (legalább) beküldhetné.

Lesz még idén HAJRÁ VASAS ?

Minden elismerésem azoké, akik mennek Lokiba!!!

És zúgjon a HAJRÁ VASAS, HAJRÁ ANGYALFÖLD!!!

Scab

Előzmény: rage (3115)
rage Creative Commons License 2000.10.31 0 0 3115
Érdekes ez az ítélet
Mintha a Vasas pályán mindennaposak lennének a verekedések, vagy a balhék
A Debrecen meccs előtt mikor volt balhé utoljára?

Ilyen szigorral felléphetnének más csapatok pályáin is,
akkor ott milyen szankciókat kellene alkalmazni?

Biztos megoldják persze a problémát, mehetünk az ülőhelyre állni.
De hogy tőlünk féltik a vendégdrukkereket, azért elég érdekes...
Mindenesetre most jobb is, hogy pénteken előbb idegenben kezdünk,
addig van idő átgondolni a dolgokat.

Kabát Peti pótlását egy egyre jobban belelendülő Tibertől,
és a góllövő cipőjét remélem mihamarább megtaláló Thomastól várom.

S innentől nagyon fogom figyelni, hogy a Fegyelmi Bizottság
másutt is ilyen szigorú lesz-e...

Kedves SzGySz!
Légy szíves ugyanolyan hangosan drukkolni Hámori Ferinek,
mint amilyen hangosan szidtad nem is oly régen

Üdv,
rage

tot tibi_d Creative Commons License 2000.10.31 0 0 3114
Szerintem rendben van és tudomásul lehet venni!!!Na most akkor jöhet a tulajdonos és a helyzet magaslatán megépítheti a HLSZ szerinti ideális stadiont!!!Most lehet kűzdeni a pálya tulajdonjogáért!!!!
A zárt kapu pedig röhej!!! Az ilyen kvalitású atrocitás esetén néhány magyar csapat folyamatosan külföldön játszhatna!
HAJRÁ VASAS!!!!!!!!!!!!!!!!!
ádi Creative Commons License 2000.10.31 0 0 3113
Sajnos, aki mostanában járt hazai meccsen az láthatta, hogy valóban elég gyenge a biztosítás. Nem védik (szeparálják) kellően a vendég szurkolókat (illetve minket tőlük). A lelátók, illetve a bejáratok elhelyezkedése sem segíti ebben a rendezőket. Egyetlen valós elkülönítési lehetőség adódik, hogy az állót teljes egésszében átengedjük a vendégeknek. Ennek meg senki sem örül.
Előzmény: evad (3112)
evad Creative Commons License 2000.10.31 0 0 3112
Nade ezt tényleg nem értem. Mit kell tennie a klubnak azért hogy biztonságosan jussanak be a vendégszurkolók?
Ki dönti el, hogy most akkor jó-e a rendszer vagy sem? Ha azt mondják nem jó (látatalnba), akkor zárt kapu?
Ilyen hülye döntést még nem b...m.
evad Creative Commons License 2000.10.31 0 0 3111
A Hivatásos Labdarúgó Alszövetség fegyelmi bizottsága 1.5 millió forint pénzbírsággal sújtotta a Ferencváros csapatát, mert a zöld-fehér szurkolók megrongálták a vendégszektort és székeket dobáltak a pályára az Újpest elleni kupamérkőzés után.
A rendező Újpest büntetése 200 000 forint. Mindkét együttes saját költségén szövetségi ellenőrt köteles kérni a következő két Magyar Kupa találkozóra.
A Vasas egymillió forint pénzbírságot fizet rendezési hiányosságok miatt - a szurkolók a Debrecen elleni mérkőzésen verekedtek össze -, és amíg a klub nem biztosítja a vendégdrukkerek
biztonságos bejutását, valamint elhelyezését a stadionban, addig mérkőzéseit zárt kapuk mögött kell játszania.

Szurkolóinak rendbontása miatt a Debrecen büntetése 100 ezer forint. A Kispest a Haladás elleni találkozó rendezési hiányosságaiért 300 ezer forint bírságot köteles fizetni.
Az NB I. alapszakaszának utolsó fordulójában kiállított játékosok közül Kabát Péter (Vasas) és Marius Cheregi (FTC) november 21-ig , Hornyák Vendel (Lombard) november 28-ig nem léphet pályára.
Lipcsei Péter (FTC) hat, Balaskó Iván (MTK) és Hompoth Balázs (Videoton) két-két bajnoki mérkőzésen nem játszhat.
Sárga és piros lapok miatt az FTC büntetése 35 000, a Videotoné 25 000, a Nagykanizsáé 20 000 forint.

Most akkor mi a f.sz van a zárt kapukkal?
Kabát eltiltása is k. jól jött, 3 meccset hagy ki.

geyza_d Creative Commons License 2000.10.31 0 0 3110
Sziasztok!

Én szívesen mennék (mentem volna?) holnap focizni, bár még a múltkori lazsálást se hevertem ki teljesen...

Hajrá Vasas!

(pénteken sajna én is a sörbe hűtött tévé előtt...)

tot tibi_d Creative Commons License 2000.10.31 0 0 3109
Lehet,hogy van igazság a "tisztelt" SZGYSZ mondandójában,de azt,hogy ki a hülye.azt igazolja a cím,amiről dolgozik!!!Már csak a az illem kedvéért is,de freemail címről jobb lett volna!!! Ezt egy politikus nem engedheti meg magának! Vagy mégis???
HAJRÁ VASAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BéeM_d Creative Commons License 2000.10.31 0 0 3108
Kedves Barátom SzGySz!

Láttál Te már futball mérkőzést az életedben? Ha igen, akkor rá kellene jönnöd, hogy amit írtál, az a Bruhahába való, nem ebbe a topicba!

Sporttársi üdvözlettel!

Azért is Hajrá Vasas!

Előzmény: SzGySz (3107)
SzGySz Creative Commons License 2000.10.31 0 0 3107
Szerintem a Fradi elleni meccs dönti el a Vasas sorsát: A Vasas sorsa megpecsételődik, néhány év másod osztály következik, Kádár apátok forogni fog sírjában.
Előzmény: nemo_d (3062)
GALA Creative Commons License 2000.10.31 0 0 3106
:-)
:-)
Előzmény: ádi (3105)
ádi Creative Commons License 2000.10.31 0 0 3105
Hrutka? :)
Lipcsei nagyon béna, de annyira nem...
Előzmény: szaki2 (3104)
szaki2 Creative Commons License 2000.10.31 0 0 3104
Cseregi az kerekkotoje a FRADInak, Lipcseit meg Hrutka fogja potolni.
Előzmény: ádi (3103)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!