Keresés

Részletes keresés

ádi Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3162
Té!
Most úgy áll a helyzet, hogy én is tudok menni. Nehéz tervezni, ha kijutottunk a városból, hívlak, egyeztetünk. Egy sörre mindenképp kell időt szakítani a meccs előtt.

Hajrá Vasas!

Előzmény: Té (3161)
Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3161
Némó!
Bele(belétek)fér még egy sör a meccs előtt?
Szükségetek lesz vigaszra, nagy zakó (nem Kabát) néz ki Nektek:-)

HAJRÁ LOKI!

majkell Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3160
Zoli nagyon bizakodó, az a megérzése, hogy nyerünk és Thomas jól fog játszani.Úgy legyen !
Előzmény: BéKa_d (3159)
BéKa_d Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3159
Szicsu!

Most láttalak TZS és Conti a meccs szünetében titeket; Kabát Peti pedig éppen most értékesitette a büntetőt a 2. félidő elején.
Örülök neki, hogy jó a lap fogadtatása és keresnek miatta, tudom, hogy miért maradt ki az objektiv értékelés, csak azért mondtam, hogy ne feledkezzünk el róla (hmmm... milyen szép is ez a királyi többes).
A pártoló tagságról mit lehet tudni? Hányan vannak benne, milyen a kapcsolatuk a klubbal, a pénzt mire használják, meg ilyesmi.

Debrecenben -tartsatok kishitűnek és kövezzetek meg- én mindig jó eredménynek tartom az x-et is, de persze reménykedek benne, hogy ismét lesz okunk ünnepelni. Ha nyerünk, akkor... mindenesetre nagyon értékes 3 pontnak tartanám.

Kivánok már most az utazóknak minden jót, és sok örömet - no meg a sörömet.

HAJRÁ VASAS!

Előzmény: conti (3157)
TZS Creative Commons License 2000.11.02 0 0 3158
Sziasztok!

Holnap nagyon nehéz meccs lesz, de remélem győzni fogunk.
És azt is remélem, hogy a leutazókat az előzetes fenyegetések ellenére sem éri semmi atrocitás.

Hajrá V@s@s!

conti Creative Commons License 2000.11.02 0 0 3157
BéKa!

Tudod, hogy terveztük, végül különböző okok miatt kimaradt a lapból a szurkolói értékelés. A jövőben viszont írhatnánk pár sort a meccsekről, és erre azért is lenne szükség, mert a vidéki szurkolóink körében nagy igény van erre,mivel ők nem jutnak el a meccsekre. Az ő körükből nagyon sok pozitív visszajelzés érkezik, küldtem pár helyre újságot, és egyre többen keresnek emiatt. Ezt fel kell majd vállalnunk, ha a Klub nem tudja, bár valószínűleg erre van egy felelős személy, Ilonka néni.
Ő tartja a kapcsolatot a pártoló tagokkal, a következő számban erről írunk majd, és javaslom, mindannyian lépjünk be!!! Mindenki annyi pénzt ad havonta, amennyit megengedhet magának, egy kis reklám ennek sem árt, én pl. azt hittem, már nincs ilyen.

Holnap nyerünk. Gól: Thomas!!!!!

Hajrá Vasas!!!!!!

tot tibi_d Creative Commons License 2000.11.02 0 0 3156
Fel a tetejére!!!!
Hajrá Vasas!!!!!
ADAM17 Creative Commons License 2000.11.02 0 0 3155
HAJRA VASAS!!!

No de BeKa, furcsa elvonasi tuneteid vannak.
"Kár, hogy az utolsó debreceni meccsünkön győztünk..." ?

Holnap pedig simabb lesz, nem 1 golos, ahogy mar emlitettem ugye.

VASAS!!!!!!!!!

BéKa_d Creative Commons License 2000.11.02 0 0 3154
Csakhogy "történik" valami. Végre elolvastam az egész újságot, tényleg jó lett. De szerintem meg kellene próbálni vhogy további konkrét meccsbeszámolókat is betenni, ha mást nem, akkor ilyen szurkolói zsengéket, hogy mi mit láttunk a meccsen - na jó, nem okoskodok innen a Lajtán túlról... Gratula hozzá, szép munka volt.

Némó!
Aztán nem ám megkülönböztető jelzésként ordibálni kifelé a kocsiból!

Kár, hogy az utolsó debreceni meccsünkön győztünk... Elcserélném a holnapi eredményt igy látatlanba a legutóbbi vizitünkön elért eredményért.

HAJRÁ VASAS!

ádi Creative Commons License 2000.11.02 0 0 3153
Mikor indultok? Van még hely Conti személyi használatú járművében? LZ is veletek megy?
Előzmény: nemo_d (3151)
ADAM17 Creative Commons License 2000.11.02 0 0 3152
Nagykanizsa junior - VASAS DH junior 1-9(1-2)

Azert ez dofi
GOLOK: pl. KOVRIG 2, ...

Az alapszakaszban 3. a VASAS

Az alapszakasz gollovolistajan elokelo helyen vegzett

8 KOVRIG
6 ZSOLNAI
6 TIBER
5 LAZAR
(asszem - Szines)

VASAS!!!

Debrecen - VASAS DH 0-6

nemo_d Creative Commons License 2000.11.02 0 0 3151
Ádi!

Természetesen készülődök Debrecenbe! Conti személyi használatu gépjárművével!

Előzmény: ádi (3150)
ádi Creative Commons License 2000.11.02 0 0 3150
Némó!
Nagyszerű piciáter lennél...
Készülsz Debrecenbe?
Előzmény: nemo_d (3149)
nemo_d Creative Commons License 2000.11.02 0 0 3149
Ádi!

Azért nincs semmi gond:-) Beszéljünk róla?:-)

Előzmény: ádi (3148)
ádi Creative Commons License 2000.11.02 0 0 3148
Sasolok, de pang a topic.
De a kocsma bezzeg hangos... legalább is ez a diliház, ahol vagyok.

Mi akkor is bajnokok leszünk... (ugye Zele?)

Előzmény: Gólvágó (3147)
Gólvágó Creative Commons License 2000.11.02 0 0 3147
Megérkeztem én is, de hol vannak a
többiek?Ádi.....
Hajtá VASAS!
Előzmény: nemo_d (3146)
nemo_d Creative Commons License 2000.11.02 0 0 3146
Na ne süllyedjünk már le! Ezért most csak: HAJRÁ VASAS!!!

Némó

nemo_d Creative Commons License 2000.11.02 0 0 3145
Piros - Kék Jó Napot!

Ez a stadion betiltás qrvára felháborító! Másutt miért nem teszik ugyanezt??? Velünk kell mindíg szórakozni??? Tény valami megoldást találni kell, de ne így!!! Petit meg sajnálom, hogy eltiltották remélem mérsékelni fogják!

SZGYSZ!

Vigyázz mert elnáspángollak! Különben is te nem papoljál mert a te csapatodat rabolt pénzből menették meg!

Némó

HAJRÁ VASAS!!! HAJRÁ ANGYALFÖLD!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.11.02 0 0 3144
HAJRA VASAS!!!

Maroti es Filo?
Nem ertem.
Hat annyi jo junior jatekosunk van...

Fradi-VASAS 7-10

A Fradi az ismert problemak miatt megsokszorozott erovel kuzdott az epp csak osszeszokogato VASAS ellen, a piros-kekek megis meggyozoen fantasztikus gyozelmet arattak, meg a 6-0 utani tudatalatti kiengedessel egyutt is.
BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JATSZIK A VASAS!!!!!

Ebbol is latszik, hogy a Honved elleni meccs csak kisiklas volt.
S a jo eg tudja, mi lesz, ha meg pl. VARI BOMBASZTIKUS ATTI is formaba lendul, plusz STEINMI elkezd paradezni centerben, es ugy alt. osszall a csapat.
JAJ EUROPANAK!!!!!!!!!!!

Foci

En KABAT eltiltasat is megfellebbeznem. Nevetseges.
No persze nelkule is agyonverunk mindenkit.
S vegre talan PAL is kicsit tobb lehetoseget kap.
Kevesebb betegeskedes, tobb bizalom, es ZOLI szarnyalni fog, mint regen.
Visszajohetne persze NYERGES KRISZ is!!! KRISZTIAN, KRISZTIAN, KRISZTIAN!!!!!!!!!!!!

VASAS...VASAS...!!!

BéKa_d Creative Commons License 2000.11.02 0 0 3143
Hi!

Remélem, azért nem lesz semmi Debóban - csak egy unalmas 0-1-es győztes meccs.

Miért éppen 27 hétfő? Csak mert arra a hétvégére hazamenetelt terveztem. Na mindjárt utánanézek vmi nb1.hu-n; csak nem tettek velem ilyent, hogy hazamegyek és nem lesz meccs a hétvégén...?

Azért is...

ui.: Májkell a hónap embere, ha nem a meccslátogatás számit...:-)

Előzmény: majkell (3142)
majkell Creative Commons License 2000.11.01 0 0 3142
Halihó !

Az edzés elég jó hangulatban zajlott, ahogy TZS is írta. Ő ápolónői funkciója mellet a labdaszedői feladatokat is jól látta el.:))

Végre kezembe került a Hajrá Vasas 2. száma. Rendkívül tetszik. Örömmel konstatálom, hogy rajta vagyok a címlapon. Conti megmutatta a tagságim fénymásolatát. ( 001 !) Ha ehhez hozzáveszem, hogy enyém a 3000-ik hozzászólás , akkor nyugodtan megállapíthatjuk, hogy én vagyok a hónap embere a VDK BK-ban !:)))))))

Rudi bácsi azt mondta, hogy a debreceniek megüzenték, hogy ne nagyon merészeljünk elmenni Debrecenbe.

Májkell, a hónap embere ?

Ui: Befizettem a tagdíjat, úgyhogy ez egy megelőlegezett bizalom a részemről a közgyűlésnek.

conti Creative Commons License 2000.11.01 0 0 3141
Karesz!

Az interjút azért tudod vállalni, vagy osszuk ki másnak???

A fociról pedig nincs mit beszélni, mert nem volt.

geyza_d Creative Commons License 2000.11.01 0 0 3140
karesz!

Megnéznéd, hogy a Rex-Kiss-testvérek dobtak-e gólt, ill. játszott-e mind a kettő?

Köszi!

Hajrá Vasas!!!

Előzmény: karesz4 (3137)
karesz4 Creative Commons License 2000.11.01 0 0 3139
Üdv Mindenkinek!

Conti!

Én nem tűntem el, de annyi most a meló, hogy letiltottak a netről... Most is stikában vagyok fönt... Szóval jövő héten nekem csak a csütörtök délutánom szabad, meg talán a péntek... A fociról pedig mélyen hallgattok...

Üdv:

Karesz

conti Creative Commons License 2000.11.01 0 0 3138
Az elkülönített vendégszektor valószínűleg nem kivitelezhető egy hét alatt. Azonkívűl, ha az állón lenne továbbra is, kellene egy külön bejárat is, ami szintén nem kivitelezhető. Az egyetlen megoldásnak átmenetileg a teljes állóhelyi rész lezárása, illetve átengedése a vendégszurkolóknak lenne.

Karesz!

Jó hogy előkerültél! Jövő héten tartanánk egy megbeszélést a következő újsággal kapcsolatban, jó lenne, ha tudnál jönni!

A Hajrá Vasas 3. számának megjelenése november 27. hétfő. Az összes anyagnak végső stádiumban, kijavítva, stb. 17-én pénteken meg kell lenni. Most kell, hogy időt hagyjunk a tördelőnek is, mert a múltkor szinte csak pár órája volt, az is éjszaka, és nem tudtuk megnézni a kész anyagot. Egy-két dolgot javíthattunk volna még akkor.

Írjatok, ki mikor érne rá, jó lenne a hét elején, esetleg kedd?

A 4. szám március 1-én a Vasas-UTE meccsre lesz kész. Abban remélem már főszerkesztőnk munkája is benne lesz...

karesz4 Creative Commons License 2000.11.01 0 0 3137
Üdv Mindenkinek!

A körmömre ég a munka, de zet nem hagyhatom ki:

ftc - Vasas-Plaket 7 : 10 (0:5, 2:1, 3:3, 2:1)

Milyen fociról van már megint szó? Hát nekem már senki sem szól???? :-((

Üdv:

Karesz

BéKa_d Creative Commons License 2000.11.01 0 0 3136
TZS!

Köszi az infókat, edzés hangulat, kezdőcsapatra vmi tipp?
A szurkolóktól is lesz ott vki, hogy mégis hogyan legyenek a vendégek bekeritve?

TÓDIt lassan útnak eresztem, vigyázzatok rá továbbra is.

HAJRÁ VASAS!

Előzmény: TZS (3135)
TZS Creative Commons License 2000.11.01 0 0 3135
Sziasztok!

Foci érdektelenség miatt elnapolva. Csak hárman voltunk, meg a Sch-ék. Az a kis eső nem zavart volna:-))))
Az edzés jó hangulatban telt, kivéve, hogy az elején a Kavics összefejelt Thomasszal, és dőlt a kapus orrából a vér. Szerencsére tudott edzeni a szakszerű elsösegélyem ellenére:-)))

Most mondja a TV, hogy 10-7-re legyőztük a Fradit vizilabdában. Szép volt fiúk!!!

Pál Zoli beteg, legalább egy hétig nem edzhet.
Nem láttam Polonkait sem.

Pénteken nagy derbi lesz, nyerni kell.

A pályával kapcsolatban holnap összeülnek az illetékesek, hogy hol legyenek lezárt szektorok.

Ja, és a legfontosabb:
Az idén mindenki marad!

Hajrá V@s@s!

huszabi Creative Commons License 2000.11.01 0 0 3134
Hát mit csinálsz Te ott?!
Előzmény: ádi (3133)
ádi Creative Commons License 2000.11.01 0 0 3133
Én meg még mindig itt ülök a gép mellett...
Előzmény: geyza_d (3131)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!