Keresés

Részletes keresés

patakveer 2 Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3225
Brekkkkkkkkkk!

48 órája fogadás felé nem néztem, ilyen utoljára négy és fél éves koromban történt velem.
Azért az itteni góltotóba most beszálltam és rögvest eltaláltam a Vasikát. Telibe!

Holnap már Poroszországból hívlak.

Ma jók voltunk.
Kár, hogy nem láttad.:-))))))))))

pv.

Előzmény: BéKa_d (3223)
tot tibi_d Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3224
Milyen emberek veszik körül a klubot!
Hát!
Amíg nálatok kihangosítják néhány ember kiabálását,amíg 3500 vendégszurkoló számára 1 pénztárat nyitnak,amíg ok nélkül inkalosok ÜTHETNEK!!,amíg akadnak olyan mötökások ,mint te, vagy képesek vagytok 3 mondattal magatok ellen fordítani mindenkit,addig nálunk
-sok egyszerű vagy tanult szurker közös és kulturált hangot találva cseveg,újságot szerkeszt,utazást szervez,ajándékot ad a távozóknak,megtapsolja a volt játékosait-bár már a ti mezeteket viselik,tűrik a ti bosszantó rendezési stiklijeiteket.
Nem vagyok biztos benne , hogy használt a csapatodnak a ma esti agyatlan köpködésed!!!

Más !
Szevasz Karesz!
Csak felvételről és nemrég tudtam megnézni a meccset.Ha valaha egyszerre lesz jó formába a Kabát ,Tiber,Sowunmi,Tóth Norbi kvartett,akkor szerintem mindenkinek csöngetttek!!!!
Alattomos,és sunyi volt a Loki! /ezt nem a Malactól tanulták/ A jenő már klasszikusan csak hülye!!!
HAJRÁ VASAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BéKa_d Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3223
Jajj neeeee, rosszul adtam meg a jelszavam és elveszett minden hozzászólásom...

Sz'al. Gratula és ÉLJEN ÉLJEN ÉLJEN!!!! HAJRÁ VASAS! HAJRÁ VASAS! HAJRÁ VASAS!

1. wwiinneerr!! Nincsen egészen igazad, szerintem jó focit csinálunk, a Fáyban nem gyerekeket vertek, ezzel együtt tényleg szégyen, ami a Fáyban történt Veletek kapcsolatosan, legyen igaz a legminimálisabb attrocitással kapcsolatos beszámoló is...

2. mash! Te áldott Topicgazda! Ha ezen múlna, akár minden 10. hozzászólást is neked hagynék, csak ilyen örömteli esemény után szóljál hozzá. Mindenesetre én nem fogom egyetlen 100-asunkat sem lenyúlni, amig ez bejön... Thanx da gratulation...

3. Drága VASAS Drukkerek!
Éljenek azok, akik kritizálták a csapatot, mert az ő eredményük is ez a győzelem és éljenek, akik mindig is hittek Mezey munkájában, mert az ő győzelmük is ez a siker. Sajnálom, hogy nem láthattam élőben a meccset és a Loki topic után az első dolgom lesz a tévé műsort megnézni, hogy mizu a 2-esen - remélem, hogy hajnalban megnézhetem ezt az igazán fantasztikus meccset.

Tul.képp egy szezonban 2x győztük le a Lokit Debóban és én ezt igenis fantasztikus sikernek tartom.

HAJRÁ VASAS!

ui.: patakveer2! Ezt is megjáccottad vhol vmi komolyabb összeggel? Addigis én örölök a 46 megnyert DM-nek.
HAJRÁ VASAS!

JanoMano Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3222
Hát nem elfelejtettem?
Hajrá Vasas!!!
JanoMano Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3221
Így van! Hatból hat? Hmmmm!
Mind a tíz ujjam megnyalom egy ilyen statisztika láttán.
Ja, és ez az én csapatomról szól!!!
:-))))))))
rage Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3220
Mellesleg én is pont így képzelem a szurkolást - és sok éven
át így is csináltam
Tök jól el lehet beszélgetni a másik csapat drukkereivel, stb
Bár, ez a fajta szurkolási stílus leginkább az ellenfél nyugdíjas szurkolóival lehetséges
- sajnos.

Úgyhogy egy utat járunk , egy utat keresünk
Már csak azt nem értem, első beírásodnak mi volt a célja

Mert én ilyet nem írnék beköszönőnek az MTK baráti kör oldalára

patakveer 2 Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3219
wwiinneerr!

Biztos,hogy MTK-drukker vagy?
Akár az, akár nem, nyugodjál le, gratulálj szépen a Vasas ma mutatott teljesítményéhez, amivel egy szintén jól játszó Debrecent győzött le megérdemelten!

Hőzöngeni és vádaskodni meg járj a különböző "ultra-topicokba", ott méltó társakra lelsz.

rage Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3218
Amíg 6 meccsből hatot nyerünk,
addig nem szomorkodom
Ráérek majd máskor, nem?

:))))

JanoMano Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3217
Nem szégyenled magad? Beszemtelenkedsz a legszentebb topicunkba és nem átallsz mocskolódni?
Gyomorforgató volt,de végigolvastam a mondandódat,
ezért javaslom,hogy villámgyorsan szállj magadba,és huzz el innen!!!
KÖSZÖNÖM.
Gratulálok a fiúknak a mai kitűnő győzelemhez!!!
Hajrá VASAS!!!

Előzmény: wwiinneerr (3212)
wwiinneerr Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3216
Kedves Rage,
Így képzelem én is el az igazi szurkolást.
Ott ülünk egymás mellett, zrikáljuk ugratjuk egymást és békésen szurkolunk a csapatunknak.
De hidd el ugyanannyira csapod be magad ha azt hiszed, hogy én ezt a Fáy utcában megtehetem, mint hogy ilyen fociért lelkesedni tudsz.
Egyszerűen döbbenetesnek tartom, hogy a gyerekverést tagadjátok. Csak gondolj bele, nekünk ennek a híresztelése több kárt okoz mint nektek, mert így is túlságosan félünk mecssre járni.
Ha szereted a klubbodat nem hagyod, hogy olyan emberek vegyék körül akik szégyent hoznak a klubbodra.
Üdv
w.
S akár szívesen megnézem veled a Vasas-MTK-t.
Előzmény: rage (3214)
karesz4 Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3215
Üdv totibi!

Winner! Szóval... Azt írod, hogy "sajnos" fölöttem álsz szellemileg... Ha tényleg fölöttem állnál, ilyet le nem írnál... A helyesírási hibák (nem elütések!!!!) tömkelege jellemzi szellemi szintedet... De sebaj! A többi mellet ezt is elnézzük Neked! Mi tényleg türelmesek vagyunk Veletek! És elnézzük az oktalan mocskolódást, a vagdalkozást. Tudjuk, hogy a labilis idegzetű emberekből ezt hozza ki, ha érzik belül, hogy nincs igazuk... Beszéld ki magadból nyugodtan! Meghallgatunk, s igyekszünk úgy összemosolyogni, hogy ne vedd észre... Ez a mentalitás teljesen jellemző egyébként: a tények szintjén porba lettél alázva, erre elővettél hallomásból vett dolgokat, tényként adod elő a "semmi alapja sincs" félelmeidet, a kábszergőzös vízióidat... Nem baj... Mondhatod. Ettől mi csak többek leszünk, Te pedig kevesebb már úgysem tudsz lenni!

Üdv:

Karesz

rage Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3214
Én a múltkor az MTK elleni meccsen több MTK-s között néztem végig a meccset
néhány barátom társaságában.

Érdekes módon, nem vertük meg egymást, sőt egymás lábát sem törtük
el. Sőt mi több, a végén újdonsült MTK-s ismerőseink gratuláltak azzal,
hogy mi voltunk a jobbak.
Kezet fogtunk, s megbeszéltük,legközelebb találkozunk.

Biztos nem te voltál, drága barátom, mert olyat egyikük sem mondott,
hogy "ilyen csapatnak hogy lehet drukkolni, meg ilyen játékért hogy lehet
lelkesedni"
Teljesen baráti hangulatban váltunk el, számodra ez bizonyára elképzelhetetlen.

Most nézegetem a topicot visszamenőleg, hogy hol is foglalkoztunk az MTK
mocskolódásával, de valahogy nem találok ilyet
Olyan, mintha csak te ide jöttél volna mocskolódni közénk.
Ettől szerinted jobb lesz a béke a táborok között?
Ettől jobban és nagyobb békében fogsz tudni meccsre járni?
15 éve járok mérkőzésekre, még soha senkibe sem kötöttem bele, senkivel sem álltam le
verekedni, tőlük elhatárolom magam, és gondolom, még sokan mások is itt
Viszont abban nem vagyok biztos,hogy te most először kötsz bele másokba...
Sajnos az ilyen emberek miatt nem lehet családdal mérkőzésekre járni
Ha azokat az embereket keresed, akikkel itt lehet jókat anyázni, hát rossz helyen jársz.
Olvasd csak át az eddig beírtakat, úgy 3000 hozzászólás erejéig, s hasonlítsd össze más
topicokkal.

Csak ennyit szerettem volna írni,
s csak arra kérni, hagyd inkább ezt az oldalt, van még annyi másik csapatnak
topicja, ott biztos jókat tudsz veszekedni
Amennyiben véleményed sportemberhez méltó, s azt szeretnéd velünk megosztani,
azt szívesen vesszük.
Üdvözlettel,
rage.

tot tibi_d Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3213
Kedves Walami Dupla W betűs!
-Először is szerintetek mötökásokat vadásztak fegyverrel a Fáyban. Hát! A mai magyar btk. ezt nagyon keményen szankcionálja! Ehhez képest pedig a sport újság lapjain kívülre sem gurult a hazudozásotok!
-Gyerekeket vernek a Fáyban. Hát ! Ehhez képest nem a Fáyban történt, nem gyerekkel és a látlelet után még az ismeretlen tettes elleni feljelentésig sem jutottatok el! Újabb geller!
-A kupadöntőn a buznyák inkalotok , felvételek tanulsága szerint aprított a táborunkon belül. Hát ! Kemény atrocitás lehetett ezt nektek végignézni!
-Ti a Fradi játékosait köpködtétek és fasisztáztátok le. Hát! A fradi drukkerekkel kellett volna próbálkozni. Nem a játékosokkal és nem a kerítések biztonságában.
-Ha a mötökát valaki megszólítja az bűnt követ el. Hát! Ki kezdett szórakozni a MI topikunkban !

Szállj magadba és gondolkodj el azon amit leírtál! Ha a te csapatod munkán szerzett pénzen épült volna,akkor most is a Kazincbarcika ellen készültök!!!

Hajrá csütörtökön! A csapatod nem tehet arról , hogy te is nekik szurkolsz! Pedig , ha tudnának róla!

Más!
Nagyszerű volt a győzelem! A focisuli következő felvonása tavasszal a Fáy utcában! Remélem leszmég debreceni jelentkező!
HAJRÁ VASAS!!!!!!!!!!!!!!!

wwiinneerr Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3212
Karcsikám,
Nem tudom mi okod van kételkedni a szavamban. S valóban ténykérdés a lábtörés ( a Nemzeti Sport nem azért foglalkozott ezzel az üggyel mert nem látta a látleleteket a 8 napon túló sérülésről), ahogy az is, hogy valóban minden idegenbeli meccsünkön kint vagyok. Nem kiabálok, hogy hajrá MTK de ott vagyok és hallom amit hallok, s látom amit látok. Ha ti és mindenki más valóban olyan, hogy minket semmi atrocitás nem ér, akkor miért ne járhatnék ki? Nagyokos.
Azt pedig, hogy a Vasas nagyon gyenge meccseket játszik azt nem csak nekem kell elhidd. Angyalföldön is többségben vannak az elvakulatlanok, akiket nem lehet becsapni, s őket nem érdekli ez a szenvedve küszködés, amit produkáltok. A Fáy utcába sem járnak többen már mint hozzánk. Ez mindent elmond rólatok.

Sajnos szellemileg is feletted állok. Nem veszed fel velem a versenyt. De na add fel, mert nem vagy rangon aluli nebuló.
Sok sikert.

Előzmény: karesz4 (3211)
karesz4 Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3211
Hello!

No persze, én vegyek vissza!??? Ennek a verekedős, lábtörős állításodnak és az összes meccsen való kintléteteknek is pont annyi valóságalapja van, mint azoknak, amiket a Vasasról oly "tényszerűen és objektíven" összemocskolódtál... Öregem. A szavaid téged minősítenek... és azt sem csodálom, hogy az egyszerűbbjének igencsak viszket a tenyere a tudatlanságtól és rosszindulattól sütő nagyarcú megnyilatkozásaid után... Ha tényleg kint voltál, gondolom ott is ilyen alpárian sikerült előadnod magad... no comment. Járj békével!

Üdv:

Karesz

wwiinneerr Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3210
Karesz,

Most már vegyél vissza. Én minden MTK meccsen ott vagyok, s vagyunk így még pár tucatnyian ( valóban csak ennyien). Mi nem félünk.
Ennek ellenére csak a Vasas pályán fordult elő kötözködés, pedig ott voltunk Újpesten is, s tavaly a Fradi pályán sem bántottak minket.
Nem attól vagy nagy Vasas szurkoló, hogy kiállsz olyanok mellett akik szégyent hoznak a klubbodra.
Kiállsz olyanok mellett akik kisgyerekek lábát törik. Erre nem mondasz semmit? Neked mi a véleményed az ilyenekről?

A magyar foci azért tart ott ahol tart mert ilyen csapatért és ilyen játékért lelkesedni vagytok képesek!

Előzmény: karesz4 (3209)
karesz4 Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3209
Hm...

Örülök annak, hogy ily széles látogatótábora van a VASAS topicjának!

Egy fradista (üdv MASH!) ha csak áttételesen is, de dícséri a csapatunkat. Tényleg nagyon jók vagyunk!!! Ráadásul mindezt egy idelátogató MTK szurkolónak írja... (üdv Winner!) Szóval én elfogult vagyok?? Egy: én tényeket hoztam föl. Győztünk ellenetek, vagy sem??? Mi kaptuk a legkevesebb gólt vagy sem? Kidolgoztunk egy rakás helyzetet a Loki ellen vagy sem? Rendszer?? Hm. Lehet, hogy szerinted nem rendszerben focizunk, de az utolsó hat meccsünket megnyertük... Veletek ellentétben! Ezek tények. Elfogulatlanul. Amiket Te leírtál, azok a tény fogalmától igen messze járnak. Egyéni, szubjektív vélemény, amiket Te leírtál... És még én vagyok elfogult... No persze... Furcsa világlátás a tied... De megszoktuk. S persze azt is tudom, hogy a félelem beszél belőled. Sokan azt hiszik, hogy amit sokszor elmondanak, az attól igazzá válik. Nos! Akárhányszor mondod el, hogy a Vasas szar és klegyőztök bennünket, attól egyik sem lesz igaz. Sőt! Sem attól, sem mástól! Mire sor kerül az első Vasas-MTK meccsre, ti már messze lemaradtatok mögöttünk... Hát ennyi...
Szégyenkezni nem hiszem, hogy volna okom. Mint kiderült, szinte semmi sem történt, viszont azt is az MTK szurkolók kezdték... Csak utólag persze elfelejtettetek bocsánatot kérni a vaklármáért. De ez sem baj, elnézzük nektek! Persze, hogy másutt nem ért benneteket attrocitás. Ahol nem vagytok ott, ott nem is érhet... Ilyen egyszerű!

Üdv:

Karesz

TZS Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3208
Nem kell az ilyen provokátorokkal foglalkozni.

Conti, Ádi, Némó és Lángzoli épségben kijutott a városból, jó hangulatban lassan haza is érnek.

A csapatnak gratula, Hajdú, Szili - nagyok voltatok!

SZÉP VOLT FIÚK!

robi25 Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3206
Hagytam Neked....
Előzmény: mash (3205)
mash Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3205
Robi az aljas most sem elözött meg!

Elnézést, de mint "topic gazdának" jogom van ehhez!!!

Hajrá Fradi!!!
remélem idén végre elverünk titeket a pályán!!!!

mash Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3204
a 3200!-öt
mash Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3203
le kell nyulnom
mash Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3202
menthetetlen érzés kapott el!
mash Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3201
hát baszkikám, ha az én Fradim tökrendszertelenül játszva(ami szerinetm most is igaz!) verne majdnem mindnkit oda-visszza és ő kapná a legkevesebb gólt, akkor majdnem elégedett lennék!!!
Előzmény: wwiinneerr (3200)
wwiinneerr Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3200
Kedves Karesz,
Szép dolog, hogy így szurkolsz a csapatodnak, de azért ne vakítson el a szereteted klubbod iránt.
Magam is elismerem, hogy az MTK nagyon rossz meccseket játszik idén ( de még így is sokkal jobb és meggyőzőbb csapat a Vasasnál).
Ti bűn rossz meccseket jáétszotok. Jó erőben lesztek egész évben, ti fogjátok a legjobban bírni a mecsseket kondival, de amit játszotok az nem futball.
Nem tudtok egymáshoz passzolni, nincsenek támadásaitok, tök rendszertelenül védekeztek. Semmi szabályos alakzat, semmitudatosság, semmi játékosság, csak a brusztolás.
Nem tenne jót a magyar focinak ha ilyen szintű csapatok érvényesülnének benne. Jó a játékosállományotok. A Debrecenben nincsen játékos aki hozzátok beférne s mégis megérdemeltek volna egy pontot. Egyébként bűntudatom van, hogy megnéztem ezt a meccset, de ez nem a Vasanak szól, volt már ilyen érzésem MTK meccs után is.

A félelemről. EGyedül a Fáy utcában érte atrocitás MTK szurkolót, ezt letagadni nagyon csúnya dolog volna. Ráadásul egy-két gusztustalan szurkolótársad többedmagával 12-13 éves gyerekeket volt oly erős móresre tanítani. Nőnél a szemembe ha e miatt szégyellenéd egy kicsit magad.

Az jólesik, hogy drukkolsz nekünk csütörtökön.

Előzmény: karesz4 (3197)
lepete Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3199
WWiinneerr!

Mi van veled ember? Miért találsz meg bennünket ily' hevesen? Vasas szurkolóval csal a barátnőd?

Érdekes a beállítódásotok! Az én MTK szurkoló barátaim is azzal jönnek, hogy ha majd kell akkor megmutatjátok. Lehetőség volt rá...

Abban hogy nem játszunk szépen talán igazad van. De kérdem én hány mecset néztél te a mieink közül végig? Megalapozott véleményed forrása, hogy hozzánk jársz mecsre? Barátom! Észrevétlenül a csapat bűvkörébe kerültél! (Sálat a büfében kapsz.)

Lepete

Vasaska

Előzmény: wwiinneerr (3196)
mash Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3198
Gratula!!!

csak az a baj, hogy elgelejtettem tippelni a góltotóban így lemaradtam egy telitalálatról!!!
Mindjárt 3200!!!

karesz4 Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3197
Kedves Winner!

Én nem tudom, te miről beszélsz! Én kint voltam például most az utolsó MTK meccsen, és még azt az egy-két szórványosan magáról megfeledkező ökröt mi raktuk helyre...

A félelemről pedig... Úgy vettem észre, hogy a
Fáy utcán kívül máshova már el sem mertek menni, úgyhogy, ezt végül, akár dícséretnek is vehetem...

A tabellára nézve, pedig annyira szar a csapatunk, hogy messze a legkevesebb gólt kaptuk az egész alapszakaszban... De kettőnél többet például egyszer sem... Veletek ellentétben... Ráadásul, pl. ezen a meccsen sem voltunk szarok, elég szép számmal dolgoztunk ki helyzeteket... mindemellett meg lefutottuk a végére a Lokit a pályáról...

persze lehet, hogy hiába írok én ide bármit is, Te is az emberek azon nem kis csoportjába tarozol, akiknek a tények nem homályosítják el az ideológiai éleslátásukat! Mond! Van egyáltalán neked tévékészülékezd?

Üdv:

Karesz

wwiinneerr Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3196
Kedves Karesz,
Komolyan jól esnek soraid, végre nem zsidóztok.
Pedig eljuottunk oda, hogy a Kispest után egy MTKs-nak a Fáy utcába a legrosszab mennie.
Ennek ellenére nagyon rossz meccseket játszotok és úgy is megverünk titeket ha kell. MTK-Vasasokon ez így szokás.
Előzmény: karesz4 (3195)
karesz4 Creative Commons License 2000.11.03 0 0 3195
wwwiinnner! (vagy valahogy így..)

Egy: szégyeljük magunkat! A helyedben leginkább, és miattad! Lehet, hoyg Európa leggyengébb bajnoksága a magyar, de a Tied meg az egyik leggyengébb magyar helyesírás, itt a topicok sűrűjében!

Kettő:
Vasas - MTK 0:0
MTK - Vasas 1:2...
S ha Vidi, vagy a ZTE elleni itthoni meccseinket nem szórakozzuk el, akkor bizony már az alapszakaszban előttetek végzünk...
Az a sajnálatos igazság, hogy elnézve a másik csoportot, jó esetben az 5. helyet megcsíphetitek a bajnokság végére... De ez nem baj, egyszer már végre nektek is föl kell ébrednetek az állandó öntömjénező, önámító, nagyképű hozzáállású rémálmotokból! (remélem, tudod követni e képszerű mondanivalót!!!!)

Három:
Mindemellett szorítok nagyon az MTK-nak csütörtökön!

Négy:
anélkül is megbocsájtunk, hogy elnézést kérsz!!!

Üdv:

Karesz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!