Keresés

Részletes keresés

iRvINe Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2086
Jahh, a legfontosabbat majnem elfelejtettem =D

a lap nempicit legjobb lett! :D asszem a sorkorsos Adi kepet bescannelem :Đ desc: Adi vs. Sor =)

eddie iRvINe

iRvINe Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2085
Nnaszal...

hat ha a meccs 100%-at nezem: szanalmas
ha az utolso 2%ot nezem: brutalis
ha csak az eredmenyt nezem: kellemes

ha athenban is ugy lebecsulnek minket, mint itt a vegen, akkor egy otost bepakolunk =D aztan UEFA 1. hely, vagy valami =) de addig is.... Komodi bacsival csinalni kellene valamit, mert ma nemegyeszer emlegettem meg az edesanjat, mint a turelmi zona kedvezmenyezettjet =D... mind1

Kabat petivel meg voltam elgedve, csak elfaratt, szegeny thomasnak meg egy csel sem jott ma be a vegere :/

Akik meg elmentek 5 percel a vege elott: EZT NEKTEK :P

eddie iRvINe

VasasMano_d Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2084
Sziasztok!

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

AzértishajráVASASANGYALFÖLD!!!!!!!

ÁDI!

Köszi a mintapéldányokat, a Gyulabátyó nevében is.

MINDENKI VAAAAAAAAAAAAASAS!!!

tot tibi_d Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2083
Hát!
Nem akarok semmit írni a meccsről , majd később!!
De azt nem állhatom meg , hogy a sok "marha drukker" még lapot is csinál! Azt hiszem nagy a különbség egy klub szeretete és egy munkahely között!!!! Volt olyan " alkalmazott" akinek a teljesítményére a TRAGÉDIA csak egyszerű középfokú jelző!!! Nem pofáztam soha bele a Galashek körüli vitába , de azt a hülye is látja , hogy ezt a csapatot senki sem irányítja. NINCSEN KARMESTER!!!!!!!!!!!!
Ha innen tovább megyünk, akkor a görögöket valaki elátkozta!!!!
A remény él, de amit láttam az semmi!
HAJRÁ VASAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rage Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2082
Nos, első vélemény hazatérés után:

Az első 90 percet felejtsük el....
Utána meg legalább a becsületünk megmaradt.

Az új csapatban a pozitívum, amit eddig fel lehet fedezni, hogy nem adjuk
fel a meccseket.
Legalább a 4. mérkőzés, ahol hosszú kínlódás után csak begyötrődik 1 gól,
sőt, néha több is....

Sajnos a 11 játékos még mindig csak itt-ott alkot csapatot, egyszerűen nem érzik
egymást a fiúk.
Persze,még egy biztos összeállítást se tudunk mondani,az még kialakítás alatt van...

Lehet,hogy a Gelei féle csapatban egyénileg kevésbé voltak jó a játékosok,
de csapatként jobbak voltak, ez tény.
S még volt egy sokat szidott irányítónk is,akinek ma mintha a nevét hallottam volna...
Nagy pech,hogy a nemzetközi szereplés pont a csapatépítés elején kell,hogy jöjjön,
mert nekünk még sajnos más a feladatunk....

Örüljünk annak, hogy legalább az X meglett, s reménykedjünk, hogy
senki sem sérült meg súlyosan.
Minden tiszteletem azoknak, akik kiutaznak Athénbe, mert szívük mélyén szerintem
ők is tudják, hogy mennyi esélyünk van...
S szeretnék gratulálni a VDK igényes, és jól megszerkesztett kiadványához.
Sok sikert a továbbiakhoz is!

rage

nevtelen nulla Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2081
Vasa - AEK 1:2. Peto lott 2 golt . . .
es most Komodi goljaval 2:2 !!!
biancoblu Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2080
Egyelőre 0-0, kb. 2-3000 Vasas szurkolót lehetett látni a TV-ben.

Ádi!

Előre is kösz! Küldök cserébe 2 fotót a kupadöntőről, az úgy rendben lesz?

TZS Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2079
Ádi!

Te mikor indulsz?
Én már abszolut nem tudok a munkámra koncentrálni. Pedig még egy órát legalább ki kell bírnom.

Hajrá V@s@s!

Előzmény: ádi (2078)
ádi Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2078
Elso jelentés a Népstadionból:
Conti a Népstadionban muködo nyomdában átvette a VDK szurkolói lapját, a Hajrá VASAS-t 1000 példányban. Tudósítása szerint felemelo érzés kézben tartani a szépen nyomott muvünket. Az elso lépést sikeresen megtettük.
Csak így tovább!
Hajrá Vasas!
tot tibi_d Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2077
Szevasztok!
Jegy megvan! /Köszi Zsuzsi!/ Nagyon nem érzem a meccset! Elképzelésem sincsen róla, hogy mire számíthatunk! Az biztos , hogy a hétvégi "5 perc foci" csak akkor elég. ha az eredmény is ugyanaz lesz! Addigra viszont szívbajban meghal az összes szurkoló a stadionban! Marad a bizalom a csapatban és Gyuri bácsiban! Nagyon kellene a győzelem! Nemzetközi kupában szereplő együttest a média régen "sz..t" le ennyire! De ez van , csak nem kell szeretni!!!!!
Hajrá VASAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
/BTC IS!!!!/
GALA Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2076
Ezek szerint tvs bevételek szempontjából indifferens hogy továbbjutunk/nem jutunk , adja vagy nem adja egy tv-sem- ?
Előzmény: Jackd (2072)
ADAM17 Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2075
HAJRA VASAS!!!

Remelem, senki nem ver ma (sem) senkit az utcan a masik fel beleegyezese nelkul. :(

Tenyleg 3000 jegy van csak? Leci, erositsetek meg vagy cafoljatok eme infot! Mert akkor lehet, hogy nem 17.55-kor kene jegyet vennem!

Ma reggel kb. 6,8 masodpercben beharangoztak a meccset az m1 sporthireiben. Valahogy igy:
"...Ma este 18-kor a Nepstadionban fogadja a VASAS az Aek Athent az Ujefakupa elsofordulojaban. A teveben is lathanak ma jo focit a kedves nezok, 23.15(?)-kor kezdodik a mai BL-meccsek osszefoglaloja..."
Eszrevehettetek, hogy a 2. resz mar nem rolunk szol, de az atkotes kidolgozottsaga(...) miatt azert ideirtam a folytatast is.

Remelem, a visszavagot kozvetiti valamelyik teve.

HAJRA VASAS!!!!!!!!!! Nagyon nyerunk, ugy erzem.

Jackd Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2074
BéKa!
A szolgáltatóval lehet valami probléma, mint eddig is általában. Nem vettük le és a hozzáférést sem változtattuk meg. A feltöltések sem mindig sikerülnek. Szóval technikai zűr lehet, ami pár nap alatt elmúlik.

Üdv
Hajrá VASAS!

Előzmény: BéKa_d (2073)
BéKa_d Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2073
Dan!

Tegnap óta nem férek hozzá az extrás honlaphoz. Miért?

HAJRÁ VASAS!

MÉG 4 és 1/2 ÓRA!!!

Jackd Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2072
A TV jogokról a televízióknak nem a VASAS-sal kell tárgyalniuk, hanem az UFA nevű céggel. Nekik adtuk el a jogokat annak idején.
Ha jók a súgóim, akkor szóba sem került, a mérkőzésünk közvetítése.

Üdv

Hajrá VASAS!

MCsaba_d Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2071
Az, hogy nem adja a meccset egyetlen TV sem, elég komoly bevételkiesést jelent. Nem lehetett volna megegyezni valamelyik TV-vel, vagy egyáltalan volt-e ilyen irányú tárgyalás?
ádi Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2070
Zele!
Igen, cinizmussal leplezem a balsejtelmeimet - azokat nem merem leírni.

TZs!
A Stadionban tényleg nem lehet csúsztatni? Ott is emberek léptetnek be.

Előzmény: TZS (2069)
TZS Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2069
Ádi!

Az a Pista bácsi, aki csúsztat egy-kétszáz forintot a jegyszedőnek a Fáy-ban, és úgy megy be, az nem fogja megvenni az 1500 Ft-os belépőt.

Előzmény: ádi (2067)
zele_d Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2068
Nagyon cinikus vagy Ádi!
Előzmény: ádi (2067)
ádi Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2067
H a görögök 2800-an jönnek. :)

Miért is drága a jegy? Egy Vasas-Nagykanizsa jegy árának másfélszerese.

Előzmény: TZS (2065)
MCsaba_d Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2066
A tegnap esti Duna TV részletesen foglalkozott a mai meccsünkről, Mezey és Kabát nyilatkozott.

A legfrissebb Westel Press szerint Zováth mégsem játszik, Komódi kezd.
18 -or meglátjuk.

TZS Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2065
Nem csak velünk, az MTK-val sem foglalkoznak. Pedig őket többen tartják továbbjutónak, mint minket.
Én spec. nem bánom, hogy nincs tele velünk a sajtó, gondoljatok arra, a bajnokság előtt minden cikk arról szólt, hogy bajnokok leszünk. Ettől aztán a fiúk is begörcsöltek.
Csak azt sajnálom, hogy kevés néző lesz. TV nem adja, a jegy elég drága ahhoz, hogy Semleges Józsi bácsi is kijöjjön. És lehet, hogy nem is tud róla. Az igazi fanatikusok pedig Győrbe készülnek.
Pedig szerintem az Athén is van annyira érdekes, mint a Feyenoord.
Azért én reménykedek, hogy legalább a kinyomtatott jegymennyiség (3000 db) elfogy.

Hajrá V@s@s!

Előzmény: ádi (2064)
ádi Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2064
Ha nem érsz oda fél hatra, hogy lesz jegyed? Húzzá' beleeeee!
A sportmusorokon én is kiakadtam. Jó, hogy közelg az Olimpia, de hogy meg sem elmlítik, hogy ma délután micsoda drámai mérkozés várható...
Bezzeg a Fradi-BTC-re van terjedelem.

Gyerünk, gyerünk Angyalföld!

Előzmény: BéKa_d (2063)
BéKa_d Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2063
Polyci!

Mindenesetre thanx - t'od, még ha visszavágóról lenne szó, de így, hogy még megyünk Athénba...:-?

2500-at már betettem a mai meccsbe, ha minden bejön (mert hát azért mindenféle idétlen kötéseket mellé kellett tenni) kb. 40 jön ki belőle.

Nem hiszem, hogy kikaphatunk. Szerintem csak az a kérdés, hogy megússzuk-e kapott gól nélkül. Ha igen, akkor jó, ha nem, még akkor is lehet bármi - na ezt jól megaszondtam.

Sajnos nem t'om, hogy hogyan t'ok lelépni a munkahelyemről, remélhetőleg olyan 5-1/26-ra ott leszek a Tücsökben.

HAJRÁ VASAS! HAJRÁ VASAS! HAJRÁ VASAS! HAJRÁ VASAS! HAJRÁ VASAS! HAJRÁ VASAS! HAJRÁ VASAS!

Részemről már nagyon rá vagyok hangolódva a meccsre és fenntartom, hogy pofátlanság, hogy tul.képp egyetlen Sportműsor se foglalkozott velünk (lásd tegnap esti TS, amiben még csak annyi sem volt, hogy ma meccs lesz...).

Na de majd holnap...:-)

GYERÜNK, GYERÜNK ANGYALFÖLD!!!

ádi Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2062
Bian!
Ha kint leszel a meccsen, keress meg az M-ben, ha nem, elküldök egy példányt közös ismerosünkkel (nem a nagydarab, szakállas állatra gondoltam).

Hajrá Vasas!

Előzmény: biancoblu (2054)
TZS Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2061
Dan!

Abba ne hagyd!

Ha ma nem jön több igény, délben 14 jegyet veszek.
A Tücsökben megkapjátok. Én lehet, hogy nem leszek ott, hála Continak:-)))

Hajrá V@s@s!

Előzmény: Jackd (2058)
Jackd Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2058
Szevasztok!

Hát eljött a nagy nap! Az informatív lap és az UEFA főtáblán való megjelenés és bemutatkozás.
Az egyik eredményesebb lesz, mint a másik!

Zsuzsika!
Eszem ágában sem volt, hogy megbántsalak, vagy sértéseket írjak le. Félreértettél, de valószínübb az, hogy én mentem a kelleténél messzebbre a poénokkal!
Tanultam belőle, többet nem fordul elő!

Ugyan nem beszétem Gyuri bácsival a követendő taktikáról, de láttam tegnap az AEK-et. Ennek alapján azt mondom, hogy rendkívül aggresszívan kell fellépnünk, és határozott támadójátékkal állandó stressz alatt tartani a görögök védelmét.
Játszani nagyon tudnak, ha hagyjuk is őket, baj lehet. Gyakorolták egymás között a letámadás elleni taktikát, de nem jutottak semmire. Edzőjük szinte percenként állította meg a játékot, mert pontatlanok voltak.

Üdv

Hajrá VASAS!

majkell Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2057

TZS !

Naná ! A rokonok már elmentek.:))) Már csak a vezérigazgató akadályozhat meg.

Hol találkozunk, hánykor ? Tücsök ?

májkell

Előzmény: TZS (2047)
geyza_d Creative Commons License 2000.09.11 0 0 2056
Újságírók! (Karesz és a többbiek...)

Mit szóltok ehhez?

"Kedden este 18 órakor a Népstadionban a Vasas találkozik a nemzetközi kupában a magyarok mumusának számító görög együttessel, az AEK Athénnal. Mezey György játékosai kiköszörülhetik a klubcsapataink becsületén esett csorbát."
(NS)

Szakmabeli lévén, valamikor én is ilyesmivel kerestem a kenyerem, akkor a képzavarokat még kiüldözték a szerkesztők az anyagokból. De hát már öreg vagyok. Elszállt fölöttem az idő vasfoga.

TZS! A magunk részéről intézzük a jegyeket, a szektorban találkozunk.

NAGYON HAJRÁ VASAS!!!

conti Creative Commons License 2000.09.11 0 0 2055
Sziasztok!

Ebben a nagy felbuzdulásban lehet, hogy több pénzünk gyűlik össze, mint amennyibe az újság került. Ha ez a csoda megtörténne, azt a következő számra kellene fordítani. Javaslom, hogy a szombati UTE elleni meccs előtt találkozzunk a Santa Fében, vagy a kézilabdacsarnok büféjében. Azért ezeket a helyeket javaslom, mert itt nagyobb asztalok vannak, mint a Gólban, és remélhetőleg sokan összegyűlűnk. Meg kell beszélni a következő lapszám tartalmát, és azt, hogy ki mit vállal. Én, ha megbíztok, szívesen intézem a gazdasági ügyeket, szponzorok szerzését. A pénztárt viszont átadnám Zsuzsinak, ha vállalja. És szeptembertől minden tag fizessen tagdíjat. Hogy ez egységes összeg legyen, vagy felajánlások, azt beszéljük meg, de lesz mire fordítani.
Holnap az újságból 200 darabot elteszek magunknak, illetve a csapatnak, vezetőknek, leendő, és jelenlegi hírdetőknek. A többit kiteszem a standokra, szerintem el fog fogyni onnan is. A kiírást, miszerint mindenki adjon érte, amennyit gondol, nem csináltam meg, Ádi véleményét figyelembe véve. Nagyon remélem, hogy egy ilyen világszínvonalú kiadvánnyal tudunk találni olyan Vasas érzelmű szponzorokat, aki mellénk állnak anyagilag, és a terveinknek megfelelően sokkal több a szurkolókat érdeklő dologról be tudunk majd számolni. /régi meccsek, játékosok, utánpótlás, esetleg a többi sportág eseményei/

Nagyon remélem, hogy a Fradi szurkolói nem a mi meccsünkre jönnek balhézni. Egyrészt ez tényleg nagy kibaszás azzal a néhány /nem huligán/ szurkolóval, aki vállalja az athéni utat, másrészt a görögök többsége is békés szurkoló lesz, akik turistaként jönnek, és megnézik a meccset is.

A mi szurkolóink is jó lenne, ha átéreznék ennek a MECCSNEK a fontosságát, és az előzőnél jóval nagyobb számban jönnének és buzdítanák a CSAPATOT!!!

Ádi!

Ha a lap terjesztéséhez segítség kell, mindenképp rátok csörgök, de azért jó lenne, ha legalább fél órával a kezdés előtt bejönnétek. Már csak a kíváncsiság miatt is...

Holnap találkozunk, a tippem kapott gól nélküli győzelem, ami elég lesz a továbbjutáshoz. Már az 1-0 is!!!

HAJRÁ VASAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!