Keresés

Részletes keresés

BéKa_d Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3711
Gazdag???? Na jó, nem mondom, hogy veszteséget termeltem, de azért nem a tippjeimből gazdagodok meg (mondjuk volt egy olyan szelvényem, ahol a 15 feltett piz 80x-osa lett volna , de az a ... Metz x-elt...).

A lap fogadtatása; vmi bővebb értékelés a meccsről; Herczeg a csatársorban? Mondjatok már vmi érdemlegeset.

"Tomicica" interjú az nb1.hu-n!

HAJRÁ VASAS!

rage Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3710
Ma sikerült valamit megállapítanom
A csapat ugyanolyan , mint a közönség.
Akkor indul be, ha megszerezzük a vezetést
Addig viszont rossz nézni...

Az újság viszont nagyon klassz lett, szerintem tök jók a cikkek,
olyanoknak is tetszett, akik egyébként se nem járnak meccsre, se nem
ismerik különösebben a Vasast.
De a cikkeket ők is kifejezetten érdekesnek találták.

Én személy szerint 400 Ft-ot dobtam be, remélem, nem nagyon kevés....
Viszont azt megígérem, hogy minden szám megjelenésekor ugyanennyit
fogok áldozni rá.

Üdv, és további sok sikert hozzá!

rage

csiszi Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3709
mash!
Nem voltal figyelmes!
Csütörtökön is mi nyerünk 2:0-RA!
HAJRÁ VASAS !
Előzmény: mash (3706)
conti Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3708
Tényleg rendes volt Tépé, hogy beírta a sportba az újság hírét, plusz a tarháló dumát. A színest ist hívtam, de ott egy szívtelen tördelő kihúzta.
Ma nem túl jó játékkal, de esélyt sem adva nekik bezúztuk a Bányászt. Az eredménnyel, és a játékkal is kiegyezek csütörtökön.
Egyébként 12600 jött össze. Azt hiszem, máskor sem haszontalan kitenni az urnákat. És csinálhatunk neki egy kicsit nagyobb hírverést. Plakátok, stb.

Béka!

Akkor most gazdag vagy???

Májkell!

Nem láttunk!!!

BéKa_d Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3707
Mash!

Nem hiszem, hogy bárki is ne a 3 pontot tartaná célnak a Hungária körúton, ahogy az alapszakaszban is begyűjtöttük... (az első fordulós Loki meccs után megint azt kell mondjam, hogy látatlanba elcserélném a holnapi eredményünket az akkorival...)

Szerintem tényleg van esélyünk a győzelemre; bár valóban lehet, hogy x lesz, de hiszem, hogy nem adunk könnyen egyetlen pontot se (na majd ADAM17-től megkapom a magamét a kishitűségemért...:-)).

HAJRÁ VASAS!

ui.: Gratula a bravúros 3700-hoz...

mash Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3706
:)))
Köszi!!

Nem válaszoltál a kérdésre!
Mtk???
1-1???

Előzmény: csiszi (3705)
csiszi Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3705
A Tiéd--Te nyitottad!
csiszi
Előzmény: mash (3704)
mash Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3704
3700!
mielött lenyulja valakli
Előzmény: csiszi (3703)
csiszi Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3703
Akkor is 2:0,ide.
Kabát(2).
És malacék is nyernek....
Hajrá Vasas!
Előzmény: mash (3702)
mash Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3702
Igazán kaphattatok volna egy picike gólt!!!!
2-1-et tippeltem!!! :)))
:((((........

Mtk ellen mi lesz???

csiszi Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3701
2:0!
Pető(2)
VIVAT!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: patakveer 2 (3698)
BéKa_d Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3700
HAJRÁ VASAS! HAJRÁ VASAS! HAJRÁ VASAS!

Tomicica!!!!

Hát ez jó hir volt.

Patakveer2!

Megy egy mél. Sok bulit és minden jótat Japánba.

HAJRÁ VASAS! HAJRÁ VASAS!

BéKa_d Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3699
Sajnos pont a meccs idejére tettek be egy angol felmérőt és amilyen koca vagyok, arra megyek...:-(

Fél óra múlva kezdünk, kb. két és fél óra múlva vagyok.

hhhhjjjajjjjj.

HAJRÁ VASAS!!!!

ui.: Patakveer2: az nb1.hu-nál jobbat nem tudok ajánlani. Ill. talán MCsabi v. huszabi ide is beirja, hogy mizujs.

patakveer 2 Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3698
Közvetit valaki?

Könyörgöm!

pv.

Előzmény: ádi (3697)
ádi Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3697
BéeM!
Ne Internetezz, hanem indulj, mert elkésel!
Előtte Sántafé?
Vasas!
Előzmény: BéeM_d (3696)
BéeM_d Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3696
Sziasztok!

Szépen növekszik a meccsláz bennem, alig várom már, hogy elindulhassak Pestre.
Az álló átköltöztetésével valóban megszaporodtak a csapat pocskondiázásával foglalkozó szurkolótársaink, pedig előtte is lehetett számtalan "hozzáértő" focirajongó csupaszív ("k.... anyád, hová teszed azt a labdát?")bekiabálását élvezni meccs közben. Ez ma ismét hatványozódna, táborunknak köszönhetően. Csakhogy ma a csapat lelkes, hajtós, időnkénti könnyed és látványos játéka beléjük fojtja majd a szót. Biztos vagyok benne, hogy ma miénk lesz a három pont, csütörtökön pedig az MTK-nak nehezebb dolga lesz velünk, mint szombaton a fradival volt. Ez alatt értem az újabb három pont bekasszírozását is.

Na akkor, most ennyi.

Fel diadalra!

mütyür Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3695
Adi!
Egyetértünk.

A Vasas-Vasas bunyonak - amellett, hogy egy allatsag es agyrem - megvan az az elonye, hogy legalabb klubbal nem fizettetnek akkora buntiket, mintha a vendegekkel verekednenek a tahoink.
Ez a szempont vajon megfordul a fejukben?

...szep a gyozelem, a Vasas gyozelem...

ádi Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3694
Persze, nekem nem ingem, de akié, öltözzön már fel!
Ezt a szerencsétlen helyzetet az álló tábor, és az ülő tábor is egyaránt utálja. Jellemző, hogy néhányszor már csak nagyon kevés választotta el a verekedéstől a két oldal bunkóit. Így hát megelőztük a Vasas-Vendég verekedést, viszont gerjesztettünk sok kis Vasas-Vasas bunyót.

Hajrá Vasas!

Előzmény: mütyür (3693)
mütyür Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3693
Ádi!
Koszonom az infokat!
Remelem nem vetted magadra, de azt hiszem a Vidi meccs utan nem voltam egyedul azzal a velemennyel, hogy ez igy sokunknak nem szorakozas. Egesz meccsen a "faszszopozast" hallgatni es kozben semmi szurkolas. Kiabrandito volt!
A csapat persze mindenert tud karpotolni, de ez nem zarja ki, hogy vegre az allon jol lehataroljanak egy reszt a tribunbol, ahova biztonsaggal berakjak a vendegeket. Ez tenyleg majd' minden palyan megoldott. Meg Kispesten is meg tudtak csinalni, pedig az adottsagok semmivel sem jobbak.
Udv,
mutyur

Hajra VASAS!

ádi Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3692
Mütyür!
1. MTK-Vasas 2000. november 30. csütörtök 17 óra,
Haladás -Vasas (Kupa) 2000. december 3. 16 óra.
2. Igen, velünk kell(!) végignézned. :) A csapat mejd kárpótol.

Hajrá Vasas!

Előzmény: mütyür (3691)
mütyür Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3691
Sziasztok!
Lenne ket kerdesem:
1. Eldolt mar, hogy mikor jatszunk az MTK-val? Maradt a szerda 17 ora?
2. Ma is a nagyon ecceru taborunkkal (tisztelet a kivetelnek!) kell egyutt nezni a meccset?

Nagyon hajra Vasas!

ADAM17 Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3690
HAJRA VASAS!!!

BeKa, az otosfogatod bejon, bar a masik 4-bol csak 2-nek lehet orulni, node ez nem e lapra tartozik : )

A VASAS-PLAKET leverte a Kotort 9-7-re emlekeim szerint, azutan a Recco elleni meccsen aranygollal kaptunk ki 8-7-re a biroktol.

Nehany reszlet az NS-cikkbol, bovebben
www.nemzetisport.hu/s24.html.

"A másfél órás találkozón már a harmadik negyed első percében kipontozták a bírók az angyalföldiek olimpiai bajnokát, VÁRI ATTILÁT,..."

"...Kézben volt a meccs, 7-5-re vezettek a prios-kékek, amikor a bírók hozták fel a hazaiakat. Az utolsó 4 percben 4-szer játszatták emberelőnyben a Reccót, amíg Vargáék támadásainál törént ami történt, néma maradt a síp..."

"..., játék az első gólig. A Recco hozta el a labdát (hogy szabályosan-e, az más kérdés),..."

A kiallitasi arany 13:6.

A meccs szepsegeirol tehat a 2 sportlapban reszletesebben.

Es a vasarnapi meccs:

VASAS-PLAKET - Hania 11-4 (3-2, 3-0, 3-1, 2-1)
A Szines szerinti osszeallitas gollovokkel:
KOVACS Z. - VINDISCH 5!!!, VARGA T. 1, VARI 2, STEINMETZ A. 1, KATONAS, KOVACS R.
+ LEHMANN 2, CZIROK, REX-KISS B., REX-KISS E., FABIAN, BIRO.

PLEZER es BABAY egy meccsen se jatszottak tudtommal, szerintem ok ki se utaztak, lehet, hogy pl. eleve 13-as keret lehet csak, nemtom.

A Bvsc(KEK) es a Ftc(BL) mellett (sajnos a Honved es a Szentes kiestek-LEN) tehat a VASAS is tovabbjutott, 2. helyen (hm...).

Sorsolas a legjobb 8? kozott dec. 8-an tudtommal.

Ma pedig VASAS DANUBIUS HOTELS - Lombard 5-0!!!

HAJRA VASAS!!!!!!!!!

MCsaba_d Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3689
Sziasztok!

A mai meccsre nem tudunk menni, ha lehetné kérni, tegyetek már el két újságot nekem és Csiszinek. Köszi, helyettünk is szurkoljatok!
HAJRÁ VASAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ádi Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3688
Amint játszunk velük, már nem lesznek dobogósok... :)

Ez már a meccsláz!

Gyerünk, gyerünk Angyalföld!

Előzmény: GALA (3687)
GALA Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3687
Egressyről nem változott a vélemény. Van 1-2 csapt és edző ( pl Tornyi ) ,aki kihozza belőle ,amit tud. De intő jel , amit összecsinált az MTKban ...
OO

(a dobogósokkal még nem is játszottunk...)

BéKa_d Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3686
Patakveer!

Bocsánat, bocsánat, bocsánat. Bár nem tudom tökéletesen, hogy miért, de ha a pirostojás megvonását helyezted kilátásba, akkor valami igazán komoi bűnt követhettem el... Battttisssstutttaaaa, vagy az összeged felemlegetése okozott ilyen schock6ást?

Csak nyerjünk! Rossz játékkal, vagy jóval, öngóllal, vagy Thomas egészpályás szólója után, kapushibával, vagy Kabát Peti ollózásával, nekem mind 1, csak a 3 pontot a meccs után a mi pontszámunkhoz adják hozzá.

HAJRÁ VASAS!

nemo_d Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3685
Piros - Kék Jó Napot Mindenkinek!

Fel a ma esti győzelemre. Már várom az újságot is.

Némó

HAJRÁ VASAS!!! HAJRÁ ANGYALFÖLD!!!

ádi Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3684
Karesz!
Én is láttam a képeket nagyítva, és nem tünt fel, hogy életlen. Az lehetett a baj, hogy mire címlapnyira nagyította a tördelő jobban kijöttek a hibák. Az is lehet, hogy még nagyobb felbontással kellett volna szkennelni a címlap fotókat. Azt tudtuk, hogy a tévés képek rossz minőségűek, de jobbak lettek, mint ahogy vártam. Aszittem nem kerülhet bele az újságba. A nagyobb baj szerintem, hogy maradtak hibák a cikkekben, táblázatokban. A tartalmát viszont nem sok kifogás érheti.
A következőre sokkal több időnk lesz, tényleg idejében el kell kezdeni az előkészítést.

Ma délután...

Hajrá Vasas!

Előzmény: karesz4 (3669)
majkell Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3683
Na, akkor ! Hogy is szokták mondani ? Ma csak a gyozelem az elfogadható eredmény !Vesszenek az Unicumok !

Látom Tépé beharangozta az újság 3. számát az NS-ben.

Vasas Ollé !

Májkell

patakveer 2 Creative Commons License 2000.11.27 0 0 3682
Béka!

Nem kapsz piros tooojást...

Üdvözlet minden kedves Vasas-szurkolónak Tokióból, ahol még a metrón is a Lombard elleni meccsünk a téma.

ANGYALFÖLD!
pv.

Előzmény: BéKa_d (3681)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!