Keresés

Részletes keresés

nemo_d Creative Commons License 2000.11.10 0 0 3376
Miért? Miért? Miért? Az ember dolgozik ti meg bulizni fogtok! A kutya életbe!
Előzmény: GALA (3373)
ádi Creative Commons License 2000.11.10 0 0 3375
Előtte is, utána is, közben gólarányt javítunk. :)
Előzmény: GALA (3373)
ádi Creative Commons License 2000.11.10 0 0 3374
Tegnap az asszony (nem legendás, de saját) beállított két színházjeggyel.
- Mikorra szól?
- Jövő szombatra.
- Az Győr, idegenben.
És még ő csodálkozott...

Mindörökké Vasas!

GALA Creative Commons License 2000.11.10 0 0 3373
asziszem iszom ott egy sört...

gc vagyok ?

Előzmény: nemo_d (3372)
nemo_d Creative Commons License 2000.11.10 0 0 3372
Tudtam Ádi, hogy te egy szadista vagy!!!:-)
Előzmény: ádi (3371)
ádi Creative Commons License 2000.11.10 0 0 3371
Nem lesz zárt kapu - ki ne hagyjátok! Sőt gyertek ki ma is a kézi meccsre, majd csak elszállásolunk valahogy. Vagy végigmulatjuk az éccakát...
Előre Kabátpeti bőrére. :)

Gyerünk, gyerünk Angyalföld!

Előzmény: MCsaba_d (3369)
nemo_d Creative Commons License 2000.11.10 0 0 3370
Most mééé köl bosszantani! Azé me dógodzom???:-)

Némó

HAJRÁ VASAS!!! HAJRÁ ANGYALFÖLD!!!

Előzmény: ádi (3368)
MCsaba_d Creative Commons License 2000.11.10 0 0 3369
Sziasztok!
A holnapi meccsen a stadionnal mi lesz? Zárt kapu, vagy mehetünk?
ádi Creative Commons License 2000.11.10 0 0 3368
Conti piros lapjára való tekintettel nekem kell felhívnom a figyelmeteket, hogy ma du. 5 órakor női kézilabda mérkőzést rendeznek, azt hiszem Kiskunhalas ellen. Mi kimegyünk szurkolni, jó lenne, ha minél többen lennénk.
Hajrá Vasas!
patakveer 2 Creative Commons License 2000.11.10 0 0 3367
A labdarúgó NB I állása
1. Vasas DH 1 1 - - 2-1 7 pont
2 Lombard FC 1 - 1 - 2-2 7 pont
3. MTK Hungária - - - - 0-0 6 pont
4. Győri ETO 1 1 - - 3-2 5 pont
5. Ferencváros 1 - 1 - 0-0 5 pont
5. Újpest - - - - 0-0 5 pont
5. Dunaferr - - - - 0-0 5 pont
8. Matáv Sopron 1 - 1 - 2-2 4 pont
9. Videoton 1 - 1 - 0-0 3 pont
10. Debrecen 1 - - 1 1-2 3 pont
11. Zalahús-ZTE - - - - 0-0 1 pont
12. Kispest-Honvéd 1 - - 1 2-3 1 pont

En imádom nézni, gondolom Ti is.

Scab Creative Commons License 2000.11.09 0 0 3366
Sziasztok!

Huszabi!

Én sem mondom, hogy rászolgáltak a továbbjutásra, hiszen nagyon gyengék idén, de azért akármennyire gyengék mégiscsak jobb csapat, mint a Líc!! Legalább elküldik a Serra Ferrert...

Adam17!!

Köszi az infót!

Gyerünk, gyerünk ANGYALFÖLD!

Előzmény: huszabi (3358)
conti Creative Commons License 2000.11.09 0 0 3365
Mivel piros lapot kaptam, nem is írok. Inkább nézem a Roma-Boavista meccset. 1-0 ebben a pillanatban rete: Nakata!!!!!!!!!!!! Forza Magica Roma!!!!!
tot tibi_d Creative Commons License 2000.11.09 0 0 3364
Szevasztok!
Most csak gyorsan,mert hajt az idő!
A vidisek ötöt akarnak vágni nekünk szombaton! Elkapott a röhögés! Inkább ide írom ,mert itt legalább megértik a viccet!!!!!
HAJRÁ VASAS!!!!!!!/a gól totőn 5-1 a tippem,ami szerintem nem túlzó!/
ádi Creative Commons License 2000.11.09 0 0 3363
Szombaton bebizonyítjuk a Vidinek, hogy mi igazoltunk a legjobban, azzal, hogy senkit sem engedtünk el.
Angyalföldi Nagycirkusz, Angyalföldi Nagycirkusz...
Előzmény: ADAM17 (3361)
nemo_d Creative Commons License 2000.11.09 0 0 3362
Piros - Kék Jó Napot Mindenkinek!

Amit Csabi írt az szerintem tényleg jó ötlet! Beszéltünk arról, hogy híres emberekkel interjút csinálunk már ha a Vasasnak szurkol. Azért mert politikus ne legyen már probléma! Természetesen kivéve ha baloldali. Igaz Ádi:-)

Némó

HAJRÁ VASAS!!! HAJRÁ ANGYALFÖLD!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.11.09 0 0 3361
HAJRA VASAS!!!!!

Scab!

MAROTI BELUSKA tudtommal csatar, de minimum tamado.

A szombati meccs elvileg (mar ha a VASAS-Vidire gondolsz) 17.00-kor lesz (de nem teves).

Conti!

Ezennel unnepelyesen kiosztom 2. sarga lapodat, mely termeszetesen egyutt jar egy pirossal. Mindezt rendkivuli fegyelmezetlensegeddel es obszcen "AS ROMA" bekiabalasokkal erdemelted ki, hogy a korito szovegrol ne is beszeljunk.
5(!), azaz 5 hozzaszolas erejeig eltiltalak.

Nemo!

Orulok, hogy osztod a tsadionkettevalasztassal kapcsolatos nezeteimet. Viszont nem lesz semmilyen cirkusz.
Szerencsere nem lesz cirkusz, ha cirkusz alatt agressziot ertunk.
Sajnos nem lesz cirkusz, ha a cirkusz alatt az allohelyi hazai resz elvesztese miatti elegedetlenseg markans kifejezesere gondolunk, pl. telefonok millioi a klubba, a szovetsegbe, ill. a hlaszba meg mindenhova. Vagy nalam komolyabban veheto allohelyiek panaszkodasa, targyalasa az emlitettekkel barmilyen formaban.
De ahogy a Fradikacska, UJpestke, Kispestke elleni meccseken, ugy itt is mindenki (sajnos en se probalok meg tenni semmit) lecovekel majd az ulo oldalon, es max. sovarogva nez a megszokott helye fele, ahol az adott meccsen epp egy zoldike ugral, egy lila vihog, vagy epp egy vidis vakarja a ... fule tovet.
Pedig szerintem se lenne nagy kaland elvalasztani az alloreszt...

HAJRA VASAS!!!

MCsaba_d Creative Commons License 2000.11.09 0 0 3360
Conti!
Nem arra gondoltam, hogy a híres embereket "nyúljuk le", hanem arra, hogy rajtuk keresztül jobban megismernek bennünket, és új források is nyílhatnak, ki tudnánk törni a belterjességből. (Persze a híres ember, ha tényleg szurkoló, és nem csak önreklámból hangoztatja egy klub iránti szeretetét, akkor valamit ő is adhat, de kérni nem szabad semmit.) Ráadásul egy híres emberrel jobban el lehet adni a lapot, szponzorokat is lehetne szerezni azzal, hogy XY-ról lesz az újságban 2 oldalon egy cikk.
Szóval valami ilyesmire gondoltam, persze lehet, hogy csak álmodozom...
geyza_d Creative Commons License 2000.11.09 0 0 3359
Megtaláltam, köszi.

Olyan nagyon nem vagyok elájulva.

VASAS!

huszabi Creative Commons License 2000.11.08 0 0 3358
OFF:

Scab!

Én láttam a meccset(Milan-Leeds) és nem volt "szalonremi",sőt!

A Barcelona meg miért "szegény"? Én spec. nagyon örülök,hogy kiestek. Túl nagy arcuk volt az előző fordulókban,és mire észbekaptak,már késő volt...

OFF vége

Előzmény: Scab (3357)
Scab Creative Commons License 2000.11.08 0 0 3357
Sziasztok!

Geyza!
Én a neten olvastam! Ott van az! Keresd!

Kiesett szegény Barcelona!!! :(( Egyértelmű, hogy a Milannal megelégedett a döntetlennel, bár a meccset nem láttam, de erről meg vagyok győződve!

Maróti, mit játszik? Milyen poszton?

Mégegyszer kérdem: szombaton hánykor játszunk?

Conti!!!

Mit szólnál mondjuk, ha a Róma felajánlaná Tottit és még némi kp-t, hogy elvihesse azt a szőke, technikás srácot 11-es mezben? Elfogadnád?

Csákó!!

Hajrá Vasas!

Előzmény: geyza_d (3356)
geyza_d Creative Commons License 2000.11.08 0 0 3356
Sziasztok!

A Tóth Norbi-anyag csak papíron van? (Mert a neten nem találtam.)

Hajrá Vasas!

TOFE Creative Commons License 2000.11.08 0 0 3355
Hello!

Most eloszor van realis esely egy par napig, hogy aktivabban reszt vegyek a topicban... Uj szamitogepeket vettek a santiagoi Diego Portales Egyetemen, ahol most epp vagyok, es ezek hihetetlenul gyorsak...

A Toth Norbi cikket en is olvastam, es nagyon orultem neki...

Mezeyt meg megkovetem a ki nem mondott ellenerzeseim miatt is, ugy nez ki csak ossze tudja rakni ezt a csapatot...
Mire hazaerek, mar nem csak egyszeruen nyerunk minden meccset, de le is focizzuk az ellenfeleket...

Hajra VASAS!

conti Creative Commons License 2000.11.08 0 0 3354
Csaba!

Köszi az ötleteket, politikusokat biztosan nem fogunk megkeresni, a többi jó. Egyébként, ha Orbán nekünk szurkolna, nem minket b@sztatnának állandóan...
Anyagi támogatás ebből nem tudom hogyan lehetne? Kérjünk pénzt tőlük, hogy szerepelhessenek?

Ádám!

Ez a különbség a NS és a Hajrá Vasas között...
Amíg van valami közöm hozzá, addig nem fognak ilyen kijelentések elhangzani. Tehát, ha Tóth Norbi nálunk nyilatkozik majd, a szíve vágya, álmai netovábbja az AS ROMA lesz!!!

Sajnos mivel Sinko "lelőtte" Norbit, most levehetjük a műsorról. Helyette Kabát Peti mellé Zováth Janit tegyük be, aki szintén a válogatottság küszöbén áll. És párhuzam náluk is van, a kispesti múlt.

Boros Csaba jövő héten lesz a vendégünk a Santa Fében. Némo pontosítja az időpontot.

Maróti ma a nap gólját rúgta az edzésen! Sajnos lemaradtam róla, de több ember beszámolójából tudom. Szombaton úgy néz ki, pados lesz.

ADAM17 Creative Commons License 2000.11.08 0 0 3353
VASAS!!!

MCsaba!

S az altalad emlitettekre visszaterve javaslok egy Orban-Horn vitaforumot az ujsagba VASAS-verzioban.

Valahogy igy:
HGY: Viktor, en bizony a MONIT jatszatnam a jobb oldalon, a SIMEK gyerek meg tul szertelen.
OV: Ugyan, Gyula, a TAMAS mar nem er vissza, ha lekontraznak minket, a PETIE a jovo, es mar ugyis valogatott.
HGY: A bal oldalra ARI meg mindig beferne a kezdobe, helyet kene neki szoritani.
OV: De hat a TOTH NORBI epp kezd formaba jonni.
...

Na nem farasztom tovabb a topicot.

AZERT IS HAJRA VASAS!!!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.11.08 0 0 3352
VASAS!!!

Mcsaba!

Es Vikidal Ur?
Ha mar egyszer tulkorosan is helyet kapott a nagycsapatban, elvarom tole, hogy szurkoljon nekunk : )

VASAS!!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.11.08 0 0 3351
HAJRA VASAS!!!

Rovid leszek.

conti!
Az ujsag hatlapjara javaslom KABAT PETI hatat.
A gyori tura erdekel, szerintem Cselzi nemnormalis Petit is (bar nem merek a neveben nyilatkozni), es sokakat. Jo, ha ujjaszuletik ez a kezdemenyezes, fokent persze a "nincsvisszavonatos" turaknal lenne nagyszeru, es akkor lenne ra nagyobb igeny is.(remelem)

S meg valami csak continak (az az interjubefejezes a fanatikussal nem hagy nyugodni), reszlet a NORBI-interjubol:

"- A Lazional? Latja, ott szivesen jatszanek...Bar sikerulne."

Szoval melyik kulfoldi csapat jut eszukbe?
Melyik romai csapat?

Amugy viszont nem ertem, miert akar valaki kulfoldre menni a vilag legjobb bajnoksaganak legjobb csapatabol, dehat ugy tunik, mindenkinek ez a maniaja ... :(

HAJRA VASAS!!!!!!!

MCsaba_d Creative Commons License 2000.11.08 0 0 3350
Conti!

Boroson kívül még néhány híres szurkoló a jövőre nézve (akár lehetne egy állandó rovat is- még tán egy kis anyagi támogatás is összejöhetne):
Koncz Gábor, Nemcsák, Rudolf Peti, Kézdy György, Szikora, Moldova, Szepesi Gyuri bácsi, Mikó István,Vitray, stb. A politikusok közül: Orbán, Kövér, Horn, bár nem biztos, hogy ők jó reklámot adnának.

Előzmény: conti (3326)
evad Creative Commons License 2000.11.08 0 0 3349
Tulajdonképpen én is, nálam a Nyúl Pista-interjú a király.
Ugyanakkor valami rettenetesen patetikus tud lenni olykor:
„Csoda vagy te sport, csodálatos emberekkel áldott”
(Váczi meglátogatta Pált Balatonfüreden)

Mindazonáltal úgy ír, ahogy a magyar sportsajtóban senki, hiányozna, ha nem lenne.

Előzmény: ádi (3348)
ádi Creative Commons License 2000.11.08 0 0 3348
Kövezzetek meg, én szeretem Sinkovics írásait. Azon túl, hogy Norbi igazán jó fej, a jó cikkhez Gábor is kellett.
Előzmény: majkell (3343)
patakveer 2 Creative Commons License 2000.11.08 0 0 3347
Kösz, Adi!

Valóban említette, hogy valamikor kiruccan a taljánokhoz.

Tud valaki valamit, hogy az x-milliárdos stadionfelújítási programnál a Vasasra is gondolnak-e az illetékesek?

Angyalföld!

Előzmény: ádi (3346)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!