Keresés

Részletes keresés

Buvolix Creative Commons License 2015.01.02 0 0 915

Erről a címről van valakinek tudomása, hogy működik-e még ?

köszi

Előzmény: faithful lover (908)
delevény Creative Commons License 2015.01.02 0 0 914

Sziasztok !

Új vagyok errefelé. Érdeklődni szeretnék, hogy van-e valakinek felesleges, eladó cb-6000 erényöve?

Gay Leather Creative Commons License 2015.01.01 0 0 913
Ha megszerzi barim. Beszamolok
Előzmény: J.Bound (910)


Gay Leather Creative Commons License 2015.01.01 0 0 912
Hali.hogy birod?
Előzmény: fejerboy1989 (911)
fejerboy1989 Creative Commons License 2015.01.01 0 0 911

Sziasztok. Buék :) Én Tegnap kaptam meg postán kinkystore-ról a DeLuxe erényövet. Nagyon jó, csak a gyűrű kicsit kicsi..meglátjuk hogy bírom benne...ma kezdődött a bezártság.. Sziasztok. :)

J.Bound Creative Commons License 2014.12.31 0 0 910

csak amit magam gondolok.

Azt, hogy hosszú távon nem hordható, mivel lezárja a végbél nyílást. De úgy hiszem pár órán keresztül lehet hordani. Ez az eszköz annak szerencsés, akinek ritkán kell "nagy dolgot" inzéznie. :)

Hozzá teszem, mi is beszeretnénk egy ilyent szerezni a párommal. De, hogy mennyire lenne kihasználva, azt nem tudom. Azt viszont gondolom, hogy nem lehet kiszedni a popsiból ha le van zárva lakattal. Mivel abban az állapotban szétnyitva pihen és csak kevesen tudnak akkorára tágulni, hogy esetleg kicsusszanjon.

De mindenképpen érdekes eszköz és izgalmas lehet egy ilyennel a popsiban.

Előzmény: Gay Leather (905)
Poch Odon Creative Commons License 2014.12.30 0 0 909

Szia Buvolix!

 

Nem olyan körülményes az! Ha van rá mód, jelezd az eladónak, hogy mekkora összeget írjon a számlára.

A vámkezelés csak az alábbi összegek túllépése esetén történik meg: http://www.posta.hu/vam

Ha mégis beleszaladsz, ki kell tölteni az oldalon feltüntetett nyilatkozatot. Ide én beírtam a termék

nevét (pl.: CB-6000) és a megjegyzés rovatba, hogy "szexuális segédeszköz". Nem kérdeztek semmit,

kiszabták az ÁFA-t (ezúttal korrekten a szállítás díját nem vették bele), amit megfizettem és kézhez kaptam

a csomagot. Gyors az nem volt, az egyszer tény. Három nap alatt ért Mo-ra Arizonából, és egy hét telt

el mire lezajlott az ügymenet. Nem a világ fejlettebb részén élünk, ezt tudomásul kell venni ...

Lehet gyorsítani az eljárást, ha mondjuk DHL-lel rendeled a cuccot, de az általában drágább is.

Meg kell nézni, hogy melyik külföldi postai cégnek, melyik az itthoni végpontja (pl. USPS - Posta MPL)

 

A hazai felhozatal valóban szegényes, vagy ha találsz is valamit a weboldalukon, hamar kiderül, hogy

rendelésre hozzák be, ami sokszor 2-3 hét. Akkor már egyszerűbb, ha te magad rendeled meg ...

 

A tisztálkodás és méret problémában hasonló cipőben járok. Mivel nekem is az átlagnál vastagabb

a péniszem, nem tudom megoldani, hogy a cső és a bőr közé víz kerüljön, és a fityma alatt sem tudom

megmosni. Nincs mese, két naponta le kell venni a cuccot egy fürdés erejéig. Próbára most rendeltem egy

az itt pár hozzászólással lejjebb belinkelt 3D nyomtatott erényövet, ami csőméretre jónak tűnik, és a fitymát

felhúzott állapotban is képes befogadni, legalábbis a képekről nekem ez jött le. Kényelmesebb konstrukciónak

látszik, és a zárszerkezete is fejlettebb, mint ez a béna lakatos megoldás. Majd meglátjuk!

 

üdvÖdön

Előzmény: Buvolix (906)
faithful lover Creative Commons License 2014.12.30 0 0 908

Jól emlékeztem, ez a cím:

http://kinky-store.com/

Előzmény: faithful lover (907)
faithful lover Creative Commons License 2014.12.30 0 0 907

4-5e Ft-os tételnél erre jó esélyed van, hogy simán átjön. 10e Ft felett már biztosan számíthatsz kérdésekre. (mindkét esetben valós értékről beszélünk és nem szállítóra írt értékről)

 

Kínából jövő cuccoknál be szoktak hazudni összegeket, de ha a vám röntgen alá rakja és valaki ugyanilyen cuccnál megremegett a keze és elmondta a valós értéket, akkor úgyis kiderül a turpisság és szorongatni fognak.

Amerikaiak nem nagyon szoktak himihumizni, főleg a nagy boltok nem. Meglesz a valós érték a papíron is....

 

A hazai boltok szintén kínából rendelnek, amit nagy árréssel adnak tovább, vagy egy helyi nagykerből veszik a cuccot, de ott a minőség elég kétséges és mire te elégedetten kattintasz egy jónak gondolt árra, ott a láncolat árrése és az ÁFA miatt valami silányt fogsz kapni.

Ha valakinek van ezzel ellentétes tapasztalata, akkor welcome :)

 

Mindezeket az alapján mondom, hogy nagyon sok általános, műszaki és intim cuccokat is rendeltünk már külföldről.

 

Volt itt egy srác Kinky store, vagy valami hasonló néven és elkezdett valami webshopot ezzel kapcsoltban, de nem tudom, hogy csinálja-e még.

 

 

Egyébként szerintem vállald be, ha kérdezősködnek. Legyenek ők zavarban, de nem lesznek. Napi szinten megy át a kezükön mindenféle érdekes dolog. 1 vagy a sok közül.....

 

Előzmény: Buvolix (906)
Buvolix Creative Commons License 2014.12.30 0 0 906

köszi az infókat.

 

Ajjaj, azt hittem, hogy nem ilyen körülményes ez a külföldről rendelés... :(

 

Valami tipped esetleg, hogy elkerülhető legyen ez a sok macera ?, hogy nekem csak annyit kelljen csinálnom, hogy neten keresztül a bankkártyámmal fizetek és 2-3 héten belül minden egyéb tevékenység nélkül és magyarázkodás nélkül egyszerűen csak csenget a postás és átveszem ?

---

Esetleg valaki az itteni fórumozók közül ismer magyarországi weboldalt, ahonnan széles körűen lehet erényöveket, BDSM eszközöket rendelni ?, mert pl. szexshopok oldalain csak 1-2 típust láttam. Tehát kicsi a választék BDSM eszközökben, vagy csak én nem ismerem az oldalakat.

 

köszi

Előzmény: faithful lover (890)
Gay Leather Creative Commons License 2014.12.30 0 0 905
Igen.hasonlot mutatott barim.tudsz rola valamit?
Előzmény: J.Bound (904)
J.Bound Creative Commons License 2014.12.30 0 0 904
Előzmény: Gay Leather (895)
Gay Leather Creative Commons License 2014.12.30 0 0 903
Hy.erdekelne. Irj mailt asinel@freemail.hu ra.kosz
Előzmény: electrion91 (900)
Gay Leather Creative Commons License 2014.12.29 0 0 902
Cb 6000 van. Elferek ha nem vagyok merev.s tisztalkodas is mdgy.
Előzmény: Buvolix (901)
Buvolix Creative Commons License 2014.12.29 0 0 901

Ha te ilyen jól el tudod végezni a tisztálkodást, akkor neked a péniszed jobban elférhet az övben vastagság szempontjából.

 

Nekem CB6000 S-es övem van és vastagságra épp elfér. Viszont hosszúságra nem ér teljesen végig. Tehát a végén én is alkalmazni tudnám azt a módszert, hogy az erényöv végén tusolok be vizet és a farkam végét megmosom, de ez meg azért nem jó módszer, mert nem vagyok körülmetélve.
Így, ha rajtam van az erényöv, akkor a fitymát nem bírom visszahúzni a tisztálkodás végett.

 

Valaki más hasonló gondokkal ? :)

Előzmény: Gay Leather (889)
electrion91 Creative Commons License 2014.12.29 0 0 900

Előzmény: electrion91 (899)
electrion91 Creative Commons License 2014.12.29 0 0 899

sziasztok!

Eladó egy a képen látható új erényöv.
3 (40,45,50mm-es) gyűrűvel.
7,5cm-es csővel, 3,5cm-es belső átmérővel.

Ha kell postán maradóra is fel tudom adni.

Ára: 6000+pk

Gay Leather Creative Commons License 2014.12.28 0 0 898
Hali. S milyen az erenyoved?tapasztalat?
Előzmény: faithful lover (897)
faithful lover Creative Commons License 2014.12.28 0 0 897

:D

Előzmény: Poch Odon (896)
Poch Odon Creative Commons License 2014.12.27 0 0 896

... de az már egy másik topic :)

 

üdvÖdön

Gay Leather Creative Commons License 2014.12.26 0 0 895
Barim kitalalta hatsom is le akarja zarni valami analpluggal. Ki tud rpla valamit?
Gay Leather Creative Commons License 2014.12.24 0 0 894

du 4 kor lekerült, fürdés és szex....

Gay Leather Creative Commons License 2014.12.22 0 0 893

cb 6000  van. de vennénk más típust akinek van eladó irjon. köszi

petipeta1000 Creative Commons License 2014.12.22 0 0 892

szia Poch Odon!

igazából nem tudom pontosan melyik méretre lenne szükségem esetleg tudnál küldeni e-mailban képet róluk és egy leírást hogy melyiknek mekkora a mérete? és akkor ott megbeszélnénk a továbbiakat. petipeta100kukacgmail.com 

 

Előzmény: Poch Odon (891)
Poch Odon Creative Commons License 2014.12.22 0 0 891

Szia petipeta1000!

 

A CB6000-es csövet már eladtam, de a KSD-G3-ból még megvan a B és C méret. Neked melyikre

lenne szükséged?

 

üdvÖdön

 

 

Előzmény: petipeta1000 (886)
faithful lover Creative Commons License 2014.12.21 0 0 890

Ha mákod van simán átjön a vámon. Ha kicsit van mákod, akkor bekérik a tranzakciót amivel igazolod a tényleges értéket, erre kiszámolják az ÁFA-t és az esetleges vámot (értéktől függ, hogy raknak-e rá vámot, vagy áfa-t), majd kihozzák házhoz. A legrosszabb eset pedig amikor meg kell magyaráznod hogy mi az ami a csomagban van :D

 

A vámosok csomagvizsgálóval 3D-ben látják, ezért elvileg fel sem bontják, de ha szivatni akarnak, akkor több emberen keresztül kell magyaráznod a cucc funkcióját (e-maiben).

Ez különösen, akkor lehet igaz, mikor "fun toy" felirat van rajta :D :D

Előzmény: Buvolix (887)
Gay Leather Creative Commons License 2014.12.21 0 0 889

szevasz.

a cső közepe az összeillesztésnél repedt meg, de ugy hogy becsípte szerszámom azon részét. na megragasztottuk, de vettem itt egy csövet. most az van rajtam. tisztálkodás tusfürdő s vízel jól átöbblítettem, törlés, hajszárítóval...

Előzmény: Buvolix (887)
Buvolix Creative Commons License 2014.12.21 0 0 888

Szia !

 

Eltört ? Hmm... Hogyan ?

Csak azért kérdezem, hogy én mire vigyázzak, hogy ne törjön el. Vagy csak nagyon szerettél volna már állni és szétfeszítette ? :)

 

Egyébként te sokáig voltál bezárva. Hogyan tudtad megoldani az erényövben a pénisznek a mosását, tisztítását ?, mert 2-3 nap után azért már szükséges lenne.

kösz

Előzmény: Gay Leather (881)
Buvolix Creative Commons License 2014.12.21 0 0 887

Sziasztok !

 

Erről a vámos "szerencsétlenkedésről" írnátok bővebben légyszíves ?

 

Én is szeretnék rendelni egy ilyen lentebbi, külföldi internetes weboldalról, de pont a vám az, ami miatt még nem tettem meg, mert nem látom át a dolgot.

 

köszi

Előzmény: Poch Odon (875)
petipeta1000 Creative Commons License 2014.12.21 0 0 886

Helló engem érdekelne a KSD-G3 az erényövhöz. plusz érdeklődnék hogy a cb 6000 es cső eladásra került e vagy sem?? 

Előzmény: Poch Odon (884)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!