Keresés

Részletes keresés

m.illion Creative Commons License 2000.04.12 0 0 14
Üdv!

Markov: örülök, hogy nem süllyedtünk el végleg. A topikot azért nyitottam, mert kiváncsi voltam, mennyire ismerik és szeretik itthon ezt a zenét.
Azt kaptam, amire számítottam.
A Radiation albumot nagyon szeretem, bár tény, hogy nem túl barátságos. A marillion.com viszont ezek után szerintem feltűnően vidám. Nekem tetszik, bár a nagy kedvencem a Brave.
Na, igen: a Kayleigh sem akármi.
Az Afraid lemez megvan, de csak kazettán (műsoros).

Üdv:
m.illion

Előzmény: Markov (11)
bonsay Creative Commons License 2000.04.12 0 0 13
Kayleigh rulez!!!!
Markov Creative Commons License 2000.04.12 0 0 12
Tudnátok-e segíteni? Szeretném kiegészíteni a gyűjteményemet, amelyből hiányzik a Seasons end és az Afraid of sunlight. Ugyanez vonatkozik a Pendragon-lemezekre is! Cserealapot szívesen megküldöm e-mailban. Köszi!
Markov Creative Commons License 2000.04.08 0 0 11
m.illion, köszönet a topikért, régóta az egyik legnagyobb kedvencem a banda. A hazai ismertségükkel kapcsolatban is azonosak (fájók) a tapasztalataink.
Bevallom, a marillion.com-ra nem mertem vállalkozni az előző, Radiation lemez után. Akkora volt a várakozásom - és olyat csalódtam, hogy na. Annyira idegen, gépies és szinte érzelmek nélküli a Radiation-anyag számomra (persze csak a korábbi lemezeikkel összevetve!), hogy nem tudok vele megbarátkozni. Ahogy a Rockinformban olvastam, az új lemez ezt a vonalat követi, de azért egy fokkal jobb...
Nem így az eggyel korábbi, This strange engine anyag: nekem talán a legnagyobb kedvencem, annyira szép, hangulatos és egyedi (Hogarth éneke egyenesen csúcs). Persze a Fish-korszak lemezeit is nagyon szeretem.
Ismeritek-e a Pendragont? Úgy emlegetik őket, mint Marillion-epigont. Egyedül a Masquarade Overture lemezük van meg, kifejezetten ajánlott anyag! Az Arena nevü banda állítólag szintén ezen a vonalon mozog, bár őket nem ismerem.

Előzmény: m.illion (10)
m.illion Creative Commons License 2000.04.03 0 0 10
Hallotta valaki az új albumot (marillion.com)?

Vélemény?

Üdv
m.illion

Wickking Creative Commons License 2000.02.19 0 0 9
Üdvözöltem a haveromat a nevedben, Azt mondta ránéz majd erre a topicra, ugyhogy szereztem egy érdeklődőt neked!!!
Előzmény: m.illion (8)
m.illion Creative Commons License 2000.02.17 0 0 8
Köszi Wickking az építő hozzászólást.
Üdvözlöm a haverodat, aki ezt a "gagyi" zenét szereti.
Előzmény: Wickking (7)
Wickking Creative Commons License 2000.02.14 0 0 7
Szasztok!

Szerintem gagyi, de az egyik haverom odavan ezekért az együttesekért.
Nemtom hogy lehetne kigyógyitani belőle?????

Millionszor jobb topicok vannak itt az indexen!!

m.illion Creative Commons License 2000.01.30 0 0 6
Hát igen, a Brave...
Nem egy könnyű darab. Nem is tudom "csak úgy", akármikor hallgatni, ez nálam önálló program.
És mindig nagy hatással van rám.
Hollow man, Paper lies és társai... (brrrr! -valami hideg futkározik a hátamon.)

Tudja valaki, miért szállt ki Fish annak idején a csapatból?

Üdv:
m.illion

Előzmény: Anastajah (4)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.30 0 0 5
vagyunk:)
bar nekem nem kedvenceim, de szeressem, es szoktam hallgatni.
Anastajah Creative Commons License 2000.01.30 0 0 4
Nem lep meg....csodálatos lemez.

Nagyon szeretem őket.Talán a Hogarthos felállást
még egy kicsit jobban ,mint az eredetit Fish-sel.
Emlékszem,a Brave nem nagyon tetszett,sokáig tartott amíg megbarátkoztam vele..de ma már az egyik kedvencem.

Előzmény: lx (3)
lx Creative Commons License 2000.01.28 0 0 3
Bár neked a "ma" tegnap volt, vagyis azóta már holnap van, de itt pl. ma harmadszor fordul a Misplaced Childhood mp3-as listája (rákaptak a kollégák :))

lx

Degeczi Creative Commons License 2000.01.28 0 0 2
Erdekel milyenek lehettek Fish nelkul - egyszeruen el nem tudom kepzelni.
Kben eredetileg Silmarillion volt a nevuk, aligha kell mondani, honnan.
Előzmény: Elpihas (1)
Elpihas Creative Commons License 2000.01.28 0 0 1
Üdv m.illion!

Tábora van e és mennyien vannak akik ismerik, azt nem tudom, de én ismerem és szeretem a zenéjüket. Igaz inkább a régi albumokat, ahol még a Fish énekel. Szóval nem vagy egyedül. :-)))

Előzmény: m.illion (-)
Zoleeebácsi Creative Commons License 2000.01.28 0 0 0
0 embert ismerek (magamat is beleertve) aki hallott volna roluk...
m.illion Creative Commons License 2000.01.27 0 0 topiknyitó
Üdv mindenkinek.
A Marillion egyike a nagy kedvenceimnek, viszont nem ismerek senkit, aki ismerné ezt a zenekart.
Jó lenne, ha megerősítenétek, hogy nem vagyok egyedül.
Van Mo.-on tábora a Marillionnak?

Üdv:
m.illion

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!