Keresés

Részletes keresés

Bogyó 2 Creative Commons License 2009.01.02 0 0 16
Furcsa nekem, hogy Magdi fórumában ilyen kihalt a helyzet. Pedig népszerűnek tűnik.

Na, mindegy, inkább kíváncsi lennék mi a véleménye az embereknek Magdi új lemezéről. Első hallásra nem nagyon ragadt meg, kicsit az előző folytatásának érzem, bár mindenképpen összeszedettebb ez az album. Előrelépés, de sajnos nem elég nagy. Ugyanakkor többszöri hallgatás után kicsit kedvezőbb a véleményem mint első hallásra.
Nem mondom, hogy csalódás amit Magdi a Megasztár után csinált, de még nagyon útkeresőnek tűnik. Én is ezt a rockos, de érzékeny dolgot vártam tőle, de valahogy nem az igazi, valami izgalom hiányzik a dalokból, ezen a lemezen is a beugrók (Belezvai-Winchester) dalai tűnnek a legjobbaknak, igaz mindkettő lassú, valakinek kell írnia dögös számokat is. Igazi jó dögös dala nincs Magdinak továbbra se.
De mit gondoltok?
soundtrack Creative Commons License 2008.12.04 0 0 15
De a hangja ott van!
Előzmény: orbiter (14)
orbiter Creative Commons License 2008.11.29 0 0 14
Igaz, az első önálló lemeze sem volt egy nagy durranás, de azt még megbocsátottam neki. :-)
Előzmény: orbiter (13)
orbiter Creative Commons License 2008.11.29 0 1 13
Egy héttel ezelőtt megvettem Magdi új cd-jét. Hazafelé a kocsiban meghallgattam, itthon betettem a többi lemez közé, és azóta nem kívántam meg, hogy ismét meghallgassam. Ez gáz. Valamit nagyon elszúrtak ezen a lemezen, csak még nem tudom megfogalmazni, hogy mit (kénytelen leszek újrahallgatni).
soundtrack Creative Commons License 2008.11.28 0 0 12
Rúzsa Magdi filmzene lett! Kaméleon rulez. www.kameleonfilm.hu
DeeDee83 Creative Commons License 2007.05.13 0 0 11
A német nem volt gyenge.
Előzmény: Faramir74 (10)
Faramir74 Creative Commons License 2007.05.13 0 0 10
Gratulálok Magdinak a remek szerepléshez Friderika után másodszor került magyar a legjobb 10-ben, igaz a NOX is nagyon megérdemelte volna a sikert. Legalább a második legjobb szerb lány nert Ha MAgdi a szerb és Marija a magyar, akkor Magdi nyer A szavazás nemzetek szerinti, ezért sem itt sem a Miss World ben soha nem nyerhet magyar, mert mi vagyunk a világ legrosszabbul lobbyzó nemzete, és ez meglátszik És a zsüri szövegíró-díjáért is gra Az elődöntőben második lett Amit nem értek a beloruusz, aki a svéd után a második legrosszabb volt (az elődöntővel együtt a dán , osztráék, svéd után negyedik legrosszabb) hogy lehetett hatodik A harmatgyenge német, spanyol, angol is helyére került, viszont nem értem a tehetséges írek, illetve az euro-disco műfajban kimagasló DJ Bobo lepontozását (igaz e műfaj nem a kritikusok kedvence, de a spanyolok, beloroszok, oroszok mögött végezzen az unfair, ps én mindenevő vagyok és egyszerere tudom szeretni Magdit és DJ Bobot! A spanyolok és a belorsuszok nagyon cikikvoltak
Bogyó 2 Creative Commons License 2007.01.11 0 0 9
A' nem olyan biztos. Sokan mondták ez Oláh Ibolyára is. De Gáspár Laci is ismert még, Tóth Vera meg minden TV-ben megfordul, így ő is megmaradt a köztudatban. Lassan már három éve volt a döntő, de Ibolya még itt van a rádiókban két lemez után, amik elég jól fogytak magyar viszonylatban. Magdinak is elég sok a támogatója, nyomják. Közben meghallgattam a lemezét, tényleg elég gyenge eresztés, de szerintem van a csajban kurázsi, kár leírni.
Az persze egészen más hogy ki mit szeretne.
Előzmény: négyeshatos (8)
négyeshatos Creative Commons License 2007.01.11 0 0 8
Ja, a megafrászt is végigordibálta.....sikerrel persze.
1-2 év és sehol sem lesz. :DD
Előzmény: juventino24 (7)
juventino24 Creative Commons License 2007.01.10 0 0 7

A Magdit sajnálnám, ha eltűnne a süllyesztőben, mert szerintem kiemelkedik a sok balfasz közül (pl. Gáspár Laci, Caramel, Tóth Vera és tsai.)

Tény, hogy a következő albumára sokkal kevesebb lassú szám kell. Neki a rock áll jól. De nem lassan.

Előzmény: négyeshatos (6)
négyeshatos Creative Commons License 2007.01.08 0 0 6
Fárasztó dolog ez és én már nagyon unom. :D

1-2 év és sehol sem lesznek...
Előzmény: Hierro Nyh. (5)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2007.01.08 0 0 5

Nem hiszem, erre ott volt a Döntőben elhangzott dalok album.

 

De ha már említed: nem egyszer volt már, hogy rádióban egymás után elhangzott Magditól a Most élsz és Gáspár Lacitól a Zene nélkül mit érek én?

Előzmény: négyeshatos (4)
négyeshatos Creative Commons License 2007.01.07 0 0 4
Remélem a Most élsz című Máté Péter dal nem lesz fönt a lemezen, rosszul vagyok, ha elkezd szólni az autórádiómban.
Azonnal el kell kapcsolnom.
Ez a kedvenc számom M. Pétertől, de ez a csaj teljesen lehangol az agonizáló mindjártbelehalok "előadásmódjával".
Amúgy drukkolok neki, jöjjön össze az élete...
Pár év múlva úgyis kiderül, hogy volt-e mögötte valódi érték, vagy csak kellett egy percemberke, akiről olcsón cikkezhetnek a bulvárlapok.
Bogyó 2 Creative Commons License 2006.12.13 0 0 3
Nahát!

Idáig még nem volt topic Rúzsa Magdiról?
Én még nem hallottam a lemezt, de nem írnak róla túl jókat!
juventino24 Creative Commons License 2006.12.10 0 0 2

Nagyon jó ez a lemez. Le a kalappal!

Mondjuk sajnáltam volna ha egy ilyen "HANG" egy szar, átlagos albumot ad ki.

Nem csodálom, hogy döntögeti a rekordokat.

A Csak a zenével nem tudok betelni. Ha nem ezzel a számmal fogja kezdeni a koncerteket, az elég nagy balgaság lenne. :)

Jumping Jack F. Creative Commons License 2006.12.03 0 0 1

Szerintem szenzációs lemez lett,kompromisszumok nélküli,olyan ami abszolút illik Rúzsa Magdi egyéniségéhez.

 

 

 

castropia Creative Commons License 2006.12.03 0 0 0
m0gdi lemz, hol lehet letölteni?
DegeneraBocsinka Creative Commons License 2006.12.03 0 0 topiknyitó

Megjelent az új, önálló lemez.

Az biztos, hogy Rúzsa Magdi nem köpte szembe saját magát, mert a divatirányzatok ellenében valódi rock-lemezt készített.

Már csak az a kérdés, hogy a közönség mit fog szólni ehhez.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!