Keresés

Részletes keresés

hakijani Creative Commons License 2011.12.12 0 0 6721

Sziasztok.  Hátha valaki tud segíteni !Lessátrat keresek ajánlatokat emailban várom.A bolti kilőve nagyon drágák:(:(:( .Köszönöm!

seeman Creative Commons License 2011.12.11 0 0 6720

Akad olyan is. Tessék:

 

Előzmény: tomcat#01 (6712)
seeman Creative Commons License 2011.12.11 0 0 6719

Pontosan! :)

Előzmény: deko-terv (6714)
Moris721 Creative Commons License 2011.12.11 0 0 6718

Valaki itt a fórumon küldött egy linket ahonnan le lehet tölteni az első részt.De az tényleg kezdő szint!

Előzmény: cs.g. (6717)
cs.g. Creative Commons License 2011.12.11 0 0 6717

kezdőknék én leginkább ezt az írást ajánlanám szíves figyelmükbe

Előzmény: bepi81 (6667)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.11 0 0 6716

Nagyon jó!

Előzmény: Moris721 (6715)
Moris721 Creative Commons License 2011.12.11 0 0 6715

Hercegprímás utca....

deko-terv Creative Commons License 2011.12.07 0 0 6714

"körül kell nézni itthon egy kicsit:"

A nagyságos fejedelem utcájában?

Előzmény: seeman (6711)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.06 0 0 6713

Köszi.

Csak rajtad múlik:-)

Előzmény: tomcat#01 (6709)
tomcat#01 Creative Commons License 2011.12.06 0 0 6712

Az itthoni képekkel megvárom a havat, úgy mégis csak szebb :-)

Előzmény: seeman (6711)
seeman Creative Commons License 2011.12.06 0 0 6711

Csak körül kell nézni itthon egy kicsit:

 

seeman Creative Commons License 2011.12.06 0 0 6710

Nem kell Bécsig menni:

 

Előzmény: tomcat#01 (6709)
tomcat#01 Creative Commons License 2011.12.06 0 0 6709

Uhh, ez nagyon jó kép! Én holnapután nézek ki a bécsi adventi vásárra, remélem lesznek jó képeim :-)

Előzmény: Törölt nick (6708)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.06 0 0 6708

Erre ördögnek mondják öket

 

Előzmény: 95xf (6707)
95xf Creative Commons License 2011.12.06 0 0 6707

Azok busó(járó)k nem ördögök:)

Angyalka is téli párnázattal van már, ahelyett, hogy rendes ruhába lenne:J

Előzmény: Törölt nick (6706)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.06 0 0 6706

Angyalka éas az ördögök:-)

Előzmény: Törölt nick (6705)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.06 0 0 6705

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 6704

Jó fotó! :)

Viszont az alanya már az egyik '99-be nkészült videóklippben is szerepel.... :-/ 

Előzmény: motoros68 (6699)
motoros68 Creative Commons License 2011.12.05 0 0 6703

Igen igen .Akkor ugyan az a nénike!Sajnos egyre többel találkozom ha bemegyek a belvárosba.Itt a XVIII.ba nem nagyon van !

Előzmény: seeman (6702)
seeman Creative Commons License 2011.12.05 0 0 6702

Ugyanaz lesz! Andrássy út? Operaház környéke? Mert akkor stimmel... :-)

Előzmény: motoros68 (6701)
motoros68 Creative Commons License 2011.12.05 0 0 6701

Szia! Talán a néni is ugyan az???.../látom a boton hogy nem!/

Előzmény: seeman (6700)
seeman Creative Commons License 2011.12.05 0 0 6700

Minek az a nagy kapkodás? Ez is tavaszi:

 

Előzmény: motoros68 (6699)
motoros68 Creative Commons License 2011.12.05 0 0 6699

Sziasztok!

Még tavasszal készítettem.

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 6698

eechalhoub Creative Commons License 2011.11.29 0 0 6697

Egy kis minimalizmus: 

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.28 0 0 6696

 

 

stuksza Creative Commons License 2011.11.28 0 0 6695

Én meg GIMP-et használok. Szűrők/Dekor/keretezés menüben található.

Előzmény: Moris721 (6692)
Moris721 Creative Commons License 2011.11.28 0 0 6694

Köszönöm a tippet!Letöltöttem,kipróbáltam,szerintem ez pont nekem való! :)

Előzmény: tomcat#01 (6693)
tomcat#01 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 6693

Én egy 'AMS Photo Effects' nevű programot használok ehhez, de biztos lehet PS-ben is csinálni.

Előzmény: Moris721 (6692)
Moris721 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 6692

Habár nem idevágó téma.de......hogy csináljátok ezeket a szép kis képkereteket PS-ben?Ha egyszerűen le lehet írni kérlek osszátok meg velem!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!