Keresés

Részletes keresés

zeuszka Creative Commons License 2003.12.16 0 0 127
Focimeccsen a helyed...

Dán kutatók által bebizonyított tény, hogy azok a férfiak, akik nem szeretik a labdarúgást, 79%-ban latens homoszexuálisok

Előzmény: Ender_Wiggin (126)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.16 0 0 126
"olyan szintű szarhalom ami nemhogy a filmgyártás de az emberiség szégyene is kb, ami után memóriatörlő injekciókat kéne osztani a mozikijáratoknál, hogy még teljes életet élhessünk utána"

Áhh, ez volna a részedről a kultúrált vita? (Arról nem is beszélve, hogy krég kolléga NEM LÁTTA A FILMET)...

Joh, maradj a saját értékrendednél.. Ha egyáltalán a "tökállat, és a töxszar vazze" kijelentéseket értékrendnek lehet tekinteni...

Én az ilyeneket suttyóknak nevezem... Focimeccsen a helyed...

Előzmény: krég (121)
Nyelvtanrendőrség Creative Commons License 2003.12.16 0 0 125
nííííííííííínóóóóóóóó

A Nyelvtanrendőrség lecsap a típushibákra! Körülvettük az épületet, jöjjenek ki felemelt kézzel! Ender_Wiggin, Nikita, le vannak tartóztatva a kulturált szó többrendbeli hibás leírásáért, szálljanak be a rendőrautóba! A többiek oszoljanak, kérem, nincs itt semmi látnivaló!

Előzmény: Ender_Wiggin (113)
Supernovablaster Creative Commons License 2003.12.16 0 0 124
Már nem azért, de te kezdtél el fikázni mindenkit, mert 17 évesen már ellógtál egy hosszú hétvégére a csajoddal, a többiek meg csak otthon ültek és tanultak, a szerencsétlen flótások.
Előzmény: Ender_Wiggin (116)
krég Creative Commons License 2003.12.16 0 0 123
látod én próbálok vitázni, te meg jössz ezekkel a szar poénokkal :-)))
Előzmény: Ender_Wiggin (120)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.16 0 0 122
Amilyen az adjonisten.. Tudod? Engem is ki lehet hozni a béketűrésből, és az ilyen idétlen libáknak mint te vagy, sajnos sikerül is..
Előzmény: Nikita (119)
krég Creative Commons License 2003.12.16 0 0 121
sőt továbmennék, ha nem gond, szóval és akartál belemenni részletekbe hogy ez azért az meg azért, ide nem így kellett volna, azt egy kicsit nem találták el, stb stb, ugye hogy nem? és azért mert az egész egy olyan szintű szarhalom ami nemhogy a filmgyártás de az emberiség szégyene is kb, ami után memóriatörlő injekciókat kéne osztani a mozikijáratoknál, hogy még teljes életet élhessünk utána, najó egy kicsit talán tulzok de nézd ezt el nekem, sziamia
Előzmény: krég (117)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.16 0 0 120
Akármennyire is közhely, én meg tudom magyarázni, hogy miért nem tetszik az ami nem tetszik.

Ez szubjektív, de hát 1 film, (vagy akármi más, 1 autó, 1 festmény, 1 nő) hogy tetszik e, vagy sem, -az egyén részéről persze-, mindenképpen szubjektív.

Ha te nem találsz szavakat, akkor javaslom olvass többet, ha meg nem tudod kifejezni az érzelmeidet, akkor talán keress fel 1 pszihológust...

Előzmény: krég (117)
Nikita Creative Commons License 2003.12.16 0 0 119
Ender,
a te hozzászólásaid a kultúráltság szintjén vannak? Olvasd már vissza magad! Te vagy itt az egyetlen, aki folymaatosan anyázik mindenkire.
Előzmény: Ender_Wiggin (113)
Matyika_ Creative Commons License 2003.12.16 0 0 118
Pedig -mint tudjuk-, csak az ellenség lehet okosabb nálad, mégis, mire megsemmisíted, meg is szereted...

Ez kitől van? Szeretném idézni egy második világháborús tanulmányomhoz.

Előzmény: Ender_Wiggin (113)
krég Creative Commons License 2003.12.16 0 1 117
na heló, itt vagyok , intelligensen fogunk vitázni ok? jó lesz, tök jó lesz, na figyi, mondom, szóval
hasonló esetet fogok vázolni, íme, például amikor te megnézted a pizzás című filmet, utána találtál szavakat arra hogy mennyire kínosan szar? ugye? ne mer én sem
Előzmény: Ender_Wiggin (112)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.16 0 0 116
Miért van az hogy akik beszólnak, azok kivétel nélkül, ugyanabba az 1-2-3 topikba írnak rendszeresen... Csak nem igazam van ebben is? Hogy 1 eléggé szűkös elszigetelt társaságról van szó? Nem csak önmagában azért mert ugyanaz az érdeklődésük, hanem mert semmi egyebet nem hajlandók elismerni? Csak ha szembe találkoznak más identitással, akkor nyíltan gyalázkodni? (Ill. próbálkozni)...

Hm?? Mibe hogy semmi értelmes választ nem fogok kapni..

Előzmény: Törölt nick (114)
krég Creative Commons License 2003.12.16 0 0 115
najó... de fejtsd ki...
észérvekkel, érted, ne csak vagdalkozzál itten
Előzmény: Törölt nick (114)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.16 0 0 114
ultra..ultra...ultragáz vagy Ender Wiggin.
Előzmény: Ender_Wiggin (112)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.16 0 0 113
1ébként példaértékű a nagypofájúak számára, hogy LEHET kultúráltan vitázni, ellenkező vélemények esetén is.

Hálás vagyok érte...

Pedig -mint tudjuk-, csak az ellenség lehet okosabb nálad, mégis, mire megsemmisíted, meg is szereted...

Előzmény: Julian Delphiki (110)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.16 0 0 112
Mazer Rackham óta te vagy az első... És valószínüleg az utolsó...

Én nem azokat a bizonyos "alapvető kritériumokat" keresem a filmekben. Nem, szakmai, művészi szemmel tekintek a filmre, hanem a saját értékrendem szerint. 1ébként valóban igazad van, nem kell propagálni, de én nem is tettem. Én csak azt hangoztattam hogy nekem mennyire tetszett (Talán még azt hogy az ismerőseim között is mindenkinek), és azt hogy miért.

Ami fikázás, anyázás zajlik annak nem én vagyok az okozója hanem a "kedves" topiktársak, akik viszont eddig 1etlen magyarázattal, érvvel nem szolgálatak. Csak annyival hogy "szar és kész", sajnos ez nekem kevés. Ez valami ordas suttyóságra vall, azoktól akik fensőbbségesnek érzik magukat, mert ők művészfilmeket néznek, vagy a jóisten tudja miért...

Erősen faramuci úgy gondolom.

(Ne feledd hogy az ellenség kapuja lent van...);-)

Előzmény: Julian Delphiki (110)
Nikita Creative Commons License 2003.12.16 0 0 111
:-))))))))
Kiköptem a kólámat, úgy röhögtem az ajánlatodon.
Előzmény: krég (102)
Julian Delphiki Creative Commons License 2003.12.16 0 0 110
Ender, hallgass ide.
Mint az egyetlen élő ember bizonyítottan okosabb nálad, had mondjak valamit.

Teljesen felesleges neked (mondjuk az ellened acsarkodóknak még inkább) itt anyázni. Csak nem kéne hangoztatni, hogy ez mennyire óriási és hatalmas film. Mert nem az. Ahhoz, hogy valami az legyen, kell néhány alapvető kritérium, amit ez a film messze nem teljesít.

Mond inkább azt, hogy neked, nagyon, de nagyon tetszett, mert azt kaptad amire vágytál, kellemes emlékeket ébresztett benned, élvezted, akármi.

Nem csak egy jó film tetszhet valakinek. Pl én remekül szórakoztam két hete a Spykids 3Dn, mert pont azt kaptam amire számítottam. Pedig 14 éves kor felett nagy gagyi.

Amúgy vega voltam, csak nem bírtam kihagyni a nickes poént. ;)

(Amit kutya nem fog érteni aki nem olvasta a OSCtól a shadow sorozatot...)

Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.16 0 0 109
"nekem még tart"

Ezek szerint folyamatosan 17 éves vagy? Áhh... Klassz lehet...

Menj el, nézd meg, fizetem oks?

Előzmény: krég (108)
krég Creative Commons License 2003.12.16 0 0 108
JAAAAA

Krég!
ender!


Megnéztem a fényképedet, és állítom hogy 17 évesen, nyári estéken, te sem az egyetemre gyúrtál...

remek megállapítás!


És állítom azt is hogy a mai napig emlegeted azokat a perceket...

így igaz

Buffalo-tól függetlenül, tényleg nincs... 17 évesen én is blues-bandában zenéltem, és fejkendőt+bakancsot hordtam...
És ku**a jól tudtam érezni magam, nagyon sajnálom hogy elmúlt...

nekem még tart

Nincs Igazam?
de de de igen

na megyünk?

Előzmény: Ender_Wiggin (106)
Supernovablaster Creative Commons License 2003.12.16 0 0 107
Én 17 évesen még soha nem távolodtam el 2 km-nél messzebbre a krishna falutól, ahol felnőttem. Alkoholt, drogot nem fogyasztottam soha, a szexről is csak azért tudom, mi, mert egyszer később, amikor a Padhvarisna Updshakinál voltunk a tanítótársaimmal Indiában (szamárháton mentünk oda), akkor meglestem két elefántot, ahogy párosodtak, hi-hi-hi.
Ezért nem is nézek filmeket, mert olyan, mintha mindegyik más világban játszódna, ilyen sci-fiszerűek, értitek.
Előzmény: Ender_Wiggin (80)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.16 0 0 106
Lásd 53. és 63. hozzászólások...
Előzmény: krég (104)
zeuszka Creative Commons License 2003.12.16 0 0 105
apám azt mondta, hogy ezt a szemetet ne nézzem meg. persze nem is tudnám, mert terepgyakorlatunk lesz a hétvégén (katonai suliba járok)
Előzmény: Ender_Wiggin (103)
krég Creative Commons License 2003.12.16 0 0 104
mi is volt a kérdésed? megpróbálok válaszolni, esküdj
Előzmény: Ender_Wiggin (103)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.16 0 0 103
Majd ha válaszolsza kérdésemre... Bár nem is tudom minek kéne történnie ahhoz hogy a 7végémet ilyen búbánatos aszott majmokkal töltsem...

Moszkva tér.. aaaaaaz igen.. Hogy is van ez? Próbálom megérteni.. Tehát ami vidám az már 1ből szar? Vagy mi? Nem értem ezt a kaptárészjárást sajna...

1ébként elenyésző kisebbség vagytok úgy tűnik. Már most több embertől hallottam hogy mennyire klassz film, mint ahány ember ebben a topikban valaha is lesz...

So? Várom a "gyöngyszemeket"...

Előzmény: krég (102)
krég Creative Commons License 2003.12.16 0 0 102
én egyszerű elme vagyok, legalábbis remélem, csak nyomom itt a blues-t a haverokkal

na de figyeljen már mindenki, rég volt jó ötletem, mármint ami szerintem jó, most szerintem van egy, mégpedig, most figyeljetek, nem egyből lefikázni, na mondom, tessék, szóval: menjünk el mind együtt megnézni ezt a filmet a hétvégén, komolyan én szeretném, ender, miccósz?

Előzmény: Ender_Wiggin (80)
AlomGomba Creative Commons License 2003.12.16 0 0 101
jaja, kult :)
Előzmény: Palmer Eldritch (100)
Palmer Eldritch Creative Commons License 2003.12.16 0 0 100
Hát ezt nagyon beraktam a kedvencek közé. Köszi gyerekek, jól szórakoztunk ezen a késő esti időpontban ... persze nem a filmről beszélek :)
AlomGomba Creative Commons License 2003.12.16 0 0 99
:)))
Előzmény: Nikita (26)
elefantkillah Creative Commons License 2003.12.16 0 0 98
"Szívből kívánom hogy soha ne tudd meg hogy milyen klassz tud lenni 1 ilyen kaland... Hogy soha ne érezd a felhőtlen, gondtalan szabadságot, a bulik, és a szerelem ízét... " mit egy pöttyös regény
Előzmény: Ender_Wiggin (48)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!