JuveFan1897 Creative Commons License 2019.04.03 -2 0 211025

Sajnos nem attól lesz több esélyünk, ha mindenki bizakodik. Én inkább realista vagyok, így egy pozitív eredmény kellemes csalódás lesz. Ha meg jön a papírforma, akkor nem kell csalódni.

Előzmény: LokiFan16 (211024)
LokiFan16 Creative Commons License 2019.04.03 0 0 211024

Ebben is van valami. De attól még ráérünk siránkozni mondjuk az első meccs után. Addig legalább álljunk úgy hozzá!

Előzmény: JuveFan1897 (211022)
LokiFan16 Creative Commons License 2019.04.03 0 0 211023

Pontosan! De már egyből kongatjuk a vészharangokat...

Előzmény: Sestakert (211021)
JuveFan1897 Creative Commons License 2019.04.03 0 0 211022

Az a baj hogy én már nem hiszek a mesékben. Ki van ez találva, a Fradi lesz a bajnok, a Vidi meg a kupagyőztes.

Előzmény: LokiFan16 (211020)
Sestakert Creative Commons License 2019.04.03 0 2 211021

Szoros meccseket játszunk velük mostanában, hátha megfordul a szopó sorozat. Két döntetlen is elég lehet.

LokiFan16 Creative Commons License 2019.04.03 0 0 211020

Jogos egyébként. Ilyen oldalról is lehet nézni, két meccs alapján talán sanszosabb. Juve ne adjuk már fel egyből...

Előzmény: pippolinó (211017)
JuveFan1897 Creative Commons License 2019.04.03 -1 0 211019

Szép volt, jó volt reménykedni egy döntőben. Kár érte.

Mapé Creative Commons License 2019.04.03 0 0 211018

B+!

pippolinó Creative Commons License 2019.04.03 0 0 211017

Szerintem még inkább most lesz esélyünk ellenük 2 meçcsen továbbjutni.

Zolika. Creative Commons License 2019.04.03 0 0 211016

B@sszameg.

Creative Commons License 2019.04.03 0 0 211015

Faszom.... ebből nem lesz kupadöntő.... :-(

Zolika. Creative Commons License 2019.04.03 -1 0 211014

Most mindenképp el kellene kerülni a Videotont, két meccsen nem sok sanszunk lenne, de a döntő az más.

Előzmény: OnlyLoki (211012)
Creative Commons License 2019.04.03 0 0 211013

Az (is) megismételhetetlen...

OnlyLoki Creative Commons License 2019.04.03 0 0 211012

Akár megismétlődhet a 2001-es kupadöntő. Amit hol játszanánk? Igen, ismét az üllőin...

Előzmény: LokiFan16 (211008)
Creative Commons License 2019.04.03 0 0 211011

Annál igen, de csak egy egészen kicsivel. Meccs után meglátjuk a sorsolást, jó lenne megcsípni a Soroksárt.

Előzmény: losik (211010)
losik Creative Commons License 2019.04.03 0 0 211010

Kicsivel több mint az Újpest elleninek. :)

Zolika. Creative Commons License 2019.04.03 0 0 211007

Rutinosan beosztja az erejét. Így jó? :)

Előzmény: LokiFan16 (211005)
pippolinó Creative Commons License 2019.04.03 0 0 211006

Jó lenne az Újpesttel játszani a kupadöntőt...:)

LokiFan16 Creative Commons License 2019.04.03 0 0 211005

Értem mire érted, hogy de ő meg nem fut, de ez így azért elég komolytalan kijelentés. :)

Előzmény: Zolika. (211003)
Creative Commons License 2019.04.03 0 0 211004

Úgy rémlik nem magára mondta, hanem valahogy úgy, hogy a többiek nem voltak frissek. De mindegy, nem hónapokig játszanak három naponként, hanem egy hónapban egyszer, milyen sportoló az, aki ennyit nem bír? Tudom más, sportág, más igénybevétel, de a DEAC jégkorongosai kétnaponta, sőt sokszor naponta játszottak a rájátszásban.

Zolika. Creative Commons License 2019.04.03 0 0 211003

Ráadásul Takács nyilatkozta, aki a két meccsen összesen egy félidőt játszott. De nézzük a többieket, vastaggal, akik egy félidőnél többet kaptak mindkét meccsen.

Nagy S. - Bényei, Kinyik, Pávkovics, Ferenczi - Jovanovic (Csősz 81.), Tőzsér, Haris (Takács T. 86.) – Szécsi, Bódi, Varga K. (Zsóri 83.)

Kosicky - Kusnyír, Kinyik, Pávkovics, Barna – Jovanovic (Varga K. 46.), Tőzsér, Haris, Bódi – Zsóri (Takács T. 53.), Szécsi (Csősz 77.)

Közülük Tőzsérnek (33) lehet lassabb a regenerálódása, de ő meg nem fut, szóval nincs mit kipihenni (és így is a jobbak közé tartozik). A többiek 25, 22, 22, 28, 24 évesek. Nem

tudnak három naponta játszani?

Előzmény: Té (211002)
Creative Commons License 2019.04.03 -1 0 211002

Ezt soha nem fogom megérteni, hogy van pofája akár játékosnak, akár edzőnek erre hivatkozni.

Előzmény: Sestakert (211001)
Sestakert Creative Commons License 2019.04.03 0 0 211001

A meccs utáni nyilatkozatában látszott rajta, hogy még mindig idegállapotban van az első félidőtől. Csúnya alibi lehetett jó, hogy nem láttam. Takács szerint nem voltak frissek a hétvégi meccs miatt.

Előzmény: Zolika. (210999)
Zolika. Creative Commons License 2019.04.03 0 0 211000

Én nem értek hozzá, de ősszel a züllőin jól játszott kezdőként. Szerintem is több van benne.

Előzmény: cassano71 (210998)
Zolika. Creative Commons License 2019.04.03 -1 1 210999

Szerencsére Bandi bá hozzám hasonlóan felhúzta magát az első félidőben látottakon és nem volt elájulva a meccstől, mint itt páran. Így van esély valami változásra.

Én sem várok BL szintet (az egy másik sportág), de felháborít, hogy az első gólig egy orbitális alibi volt megint, hátha kihúzzuk meló nélkül alapon. Tudom, taktikai csata volt...

Előzmény: Sestakert (210995)
cassano71 Creative Commons License 2019.04.02 0 0 210998

Nagyon szép volt. Ezért szoktam mondani, hogy őt meg kellene kockáztatni egy másik szerepkörben ( ezért hülyének néztek már páran amúgy ), képességei alapján több mint egy szimpla védekező középpályás.

U19-ben fentebb játszott és a srác ha nem csak azt az utasítást kapja, hogy menj be 5-10 percre és szerezz labdát meg védekezz, akkor nagyon jó a rövidpasszos játékban és elég jól lő kapura is emlékeim szerint. Csak ahhoz kell labdát kapjon na meg olyan taktikai utasítást is mert ugye jelenleg kimerül abban, hogy védőfeladat + hogy ha Kusnyir vagy Haris fellép a támadással akkor ő belép azonnal mögéjük, hogy védekezzen és nem megy fel a támadásokkal.

Aztán lehet kevésnek találtatna arra hogy teljes meccset játsszon és támadófeladatot is kapjon, akkor ok, de edzőmeccseken én megpróbálnám a nyáron és akkor látnánk mi a helyzet.

Előzmény: Mapé (210993)