Keresés

Részletes keresés

ooloo Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42180
Ez a topik az eredeti PFT-nek nyílt. Momentán tejköd nick esett be ide arc nélkül, rászóltak (Macs ill. Aragorn), majd az általam személyesen is ismert Aragorn (aki ugye nem GLaszlo) lett ezért megkóstolva. A PFT-topik nem erre való.
Előzmény: Kilroy (42178)
Kilroy Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42178
Nem tudhatod előre, ki vállalná fel esetleg az arcát. Az ilyen esetleges jelöltek viszont nyilván nem akarod, hogy innen elriadjanak... Mellesleg nem csak a PFT van, mint arcfelvállalás...
Előzmény: ooloo (42170)
RontóPál Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42177
könnyű testi sértés magánvádas, súlyosért sem szoktak egyből előzetesbe varrni valakit, persze ügyészsége és bírósága válogatja.
Előzmény: Törölt nick (42172)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42176

A szélsőségek erősítik egymást.

Ahogy Sólyom mondta, se nem-labanc, se 168óra.

Előzmény: stájsz (42173)
Aragorn Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42175

Na, ez a kérdés.

Előzmény: Törölt nick (42172)
Ormossy Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42174

Igen, így van, nem értem én ezt...

 

Előzmény: stájsz (42171)
stájsz Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42173
Juteszembe... ezen a "náci" fórumon nem linkelünk nem-labancos cikkeket. Másutt ez előírás, hogy a page rank-jüket emelni kell közvetlen linkeléssel? Avagy a balos-liberális nickek és portálok adják a náci oldal olvasottságának és idézettségének a 90%-át?
Előzmény: Ormossy (42169)
stájsz Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42171
Te nem értesz valamit, mindössze a lényeget. De ezt itt nem részletezném, mert nem publikusak ezek a dolgok. Emlékeztetőül mindössze: AZS.
Előzmény: Ormossy (42169)
ooloo Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42170
Itt van a téma ... azoknak, akik az arcukkal is vállalják a megszólalásaikat (sajnos, most éppen szó szerint). A többieknek viszont szvsz szigorúan lábujjhegyen.
Előzmény: Törölt nick (42168)
Ormossy Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42169

Szerinted.

Wágner maga vallotta be, hogy azt hitte rendesen moderáltok, de amikor a topicba belenézett, két hátast dobott egyszerre.

Aztán első felindulásában törölte is azon mód a topicot.

Mit nem értesz?

Előzmény: stájsz (42163)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42168
Itt van (még) ez a téma is.
Előzmény: ooloo (42164)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42167
Elméletileg Tomkett folytatni akarja amit elkezdett, legalábbis ezt ígérgette a (másodjára) törölt topikban.
További események várhatóak.
Előzmény: mamicska (42141)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42166
Nem is téged szekáltalak.
Előzmény: Aragorn (42165)
Aragorn Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42165

Ez rendben is van, nem zárt a topik.

Olvasd el, milyen hangnemben szólt be tejköd a sértettnek, oké, megtette, joga is volt hozzá, nekem meg ennyi volt a hozzáfűznivalóm, amihez viszont nekem van jogom.

Előzmény: Törölt nick (42162)
ooloo Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42164
Fel lehet adni a topik eredeti célját, de akkor bármilyen szabály szankció nélkül áthágható lesz. Egy éve innen még hasonló "betévedőt" páros lábbal rúgtak ki ... ha nem root lett belőle azonnal. Változnak az idők...
Előzmény: Törölt nick (42162)
stájsz Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42163
Hát ezt mostan jól eltanáttad... a szarva közt a tőgyit...
Előzmény: Ormossy (42161)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42162
Egy nikk megkeresése és megverése nem csak PFT-kör számára fontos. Valamiért itt van róla beszélgetés de ez éppenhogy az egész fórumközösséget kell hogy felrázza. Már amennyiben van ilyen.
Előzmény: ooloo (42158)
Ormossy Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42161
És miután egy ilyen nagyot tévedtél, a moderátorokat is kibactad a pichába? Tudod, azokat, akik asszisztáltak ehhez...
Előzmény: Wágner úr (42094)
Aragorn Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42160

Pedig szoktam ilyeneket mondani néha, ha valaki nagyon nem érzi, hogy nem jókor, nem jó helyen, kevés infó birtokában túl nagyot akart mondani.

Tejköd meg már nem először jön be úgy, hogy majd ő megmondja a tutifrankót olyanoknak, akik mondjuk évek óta ismerik egymást és az adott problémát. Nem kell arcoskodni egy ilyen ügyben, és akkor majd vele is szépen fog mindenki beszélni.

A mostani beszólása kb. ennyit ért.

Előzmény: Búúús Roooziii (42157)
ooloo Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42158

 

Aki kíváncsi arra, hogy melyikünk kicsoda-micsoda a valóságban, jöjjön el, a PFT mindenki számára nyitott.

 

Ott áll a topiknyitóban. Bizony, ez a topik az ott megjelenő/megjelenni kívánó nicktársaké kezdettől fogva.

Előzmény: Búúús Roooziii (42157)
Búúús Roooziii Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42157

Te lenni GLászló, a topicnyitó?

Ez itt egy zárt klubtopic?

tejköd elmondta véleményét, joga van hozzá.

 

ui. ez volt az első hozzászólásod, ami elfogadhatatlan számomra.

Előzmény: Aragorn (42155)
Aragorn Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42155

Mész innen, te?!

Ez itt nem neked való, menjél feministázni.

Előzmény: tejköd (42140)
tejköd Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42152
Kéccségtelen, hogy nem a Waldorf móccerrel tanultam az olvasást, de azért ha nehezen is, felfogom amit irnak. No szóval a 42133 hsz-edet olvasva csak bátortalanul megkérdezem. ha a Wágner személyesen kondoleál és minden egyes mokkácskádra ad egy édes puszikát, akkor kevésbé fájna a verés???
Ami pedig a másik témát illeti, egész nap igenis rinyálsz, akár feltünt neked, akár nem.
Nem kellett volna kikezdened egy közismerten nem tiszta alakkal, mert köztudomású, hogy még az indiánok is tisztelik az ilyeneket és akkor a mai vitánkra sem került volna sor.
Egyébként a témát a magam részéről befejeztem, mert én is tisztelem az őrülteket.
Előzmény: Törölt nick (42143)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42151
Hát, aki tud erről az esetről abban vagy lesz fék eztán vagy nem. Hogy megkereshetnek azt én eddig is tudtam, most már tény.
Előzmény: mamicska (42141)
stájsz Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42150
Mondd... te ismered egyáltalán az AZS topik történetét?
Előzmény: ayantaqe (42147)
no nay never Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42149
Megismétlem, hogy antiszemitáknak, rasszistáknak, neonáciknak és neonyilasoknak nincs helyük az index-fórumokon!

Többször leírtad, hogy te nem igazán olvasod a polidilit, így izgalmas lehet belegondolni, hogy a fenti kritérium teljesülését hogyan ellenőrzöd?
Tippem:
-Srednikém, vannak nájlonnyilasok a fórumon?
-Ninecsenek, Wágnerem!
Na, akkor nyugalom van, béke, szeretet, hasonlók.

A valódi baj nem is a manifeszt antiizékel és nejlon-fogyóeszközökkel van, mert szerencsére azok annyira idióták tipikusan, hogy igen hamar lemészároltatják magukat.
Ha egy percig is komolyan venném ezt a posványt, akkor azt mondanám, hogy a baj inkább azzal van, amikor a szélsőséges nézeteknek megágyazó vélemények mennek ezerrel a fórumodon úgy, hogy az ezen vélemények ellen szólni próbálókat a khm... ész és általános műveltség terén kihívásokkal küzdő moderátoraid sokszor szisztematikusan legyilkolásszák. Sokszor csak azért, mert valamelyik ideggyenge spanjuk (pld. Geyza) toporzékolva követeli a moderációs topikban. De arra is akadt példa, hogy a moderátorod a civil nikjén elszenvedett, amúgy a polidilin teljesen komilfónak számító apróbb beszólást torol meg hetedíziglen.

Persze ez valahol érthető is, hiszen egy olyan moderátori gárda, amelyiknek a főnöke többször leírta, hogy számára ez a csapat csak kilóra érdekes, egyénként tesz ő rájuk, valamint ha nem a szája íze szerint tevékenykednek, akkor az egész bagázst bassza ki a hóra, szóval egy olyan testület, amelyik kicsit sem érzi azt, hogy ezen neki talán illene legalább formálisan felháborodnia, nehezen hihető, hogy értékelhető erkölcsi tartású tagokból állna, és ez egy eufémia volt, teszem hozzá.

Kétségtelen, hogy ezt lehet így is, hiszen a kattintás darabra megvan, és az is tény, hogy a magyar nyelvű neten nem igazán akad még egy ilyen hely, ahol ilyen remekül lehetne szart kenni.

Mint ahogyan az is kétségtelen, hogy ez, állításoddal ellentétben nem teljesen törvényszerű és egyáltalán nem független a moderátori ügymenettől. Csak ugye sokan tévesen ítélik meg, politikai oldalfüggésre gyanakodnak, holott valójában az okozza, hogy a moderátorok között sok a buta, műveletlen és nem utolsó sorban az erkölcsiség terén is erős kihívásokkal küzdő emberke.

Last, but not least, szardobálásra tényleg remek ez a fórum, ezt el kell ismerni.
Előzmény: Wágner úr (41945)
ayantaqe Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42148
írhatok
Előzmény: ayantaqe (42147)
ayantaqe Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42147
tényleg nem érzed úgy, hogy azzal, hogy épp most törölted azt a topikot, de facto (ha de jure nem is) legitimáltad az IRL támadást karminca ellen, adtál neki egy "értelmet"? mert ha minden marad a régiben (azaz a topic), akkor elég egyszerű az üzenet: hiába vertek meg IRL, URL ugyanúgy ki lesz teregetve a mocskotok. ehhez képest az index bokafosással eloldalgott egy tetves kis náci első röffentésekor. nem tudom és nem is érdekel, ebből mennyi a te döntésed és mennyi jött fentről, de rég rossz, ha egy szerencsétlen médiahack tetű (aka tomcat - bírósági papírja van, h közszereplő, remélem írhatók róla ilyet tiltás nélkül) egy magát szabadnak tartó médiumot kintről tud cenzúráztatni.

p r e c e d e n s . így lesz folytatása, amúgy jó eséllyel nem lett volna. mert attól még, hogy nem látjuk, eltüntetjük, tudjuk, hogy ott van a szar a zsákban. te is, én is, ő is.

túlzó párhuzam lenne, ha a következő az lenne, hogy a tótawét perecelik meg egy odaát nem tetsző cikkért? vagy a szilyt? tovább is van, mondjam még?
Előzmény: Wágner úr (42136)
tejköd Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42142
Ha valakire manapság csupán a származása miatt molotov koktélt lehet dobni, vagy sörétes puskával agyon lehet lőni, akkor én már semmin se csodálkozom.
Előzmény: mamicska (42141)
mamicska Creative Commons License 2009.12.22 0 0 42141
ha valakit a véleményéért meg lehet verni, akkkor a szvc topik összes elrugaszkodott elméjű hozzászólója reszkessen?

viseljék méltósággal, ha pl. KJ rátöri majd az ajtót valamelyikre...ezt nekik mondd.
Előzmény: tejköd (42140)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!