Keresés

Részletes keresés

Poch Odon Creative Commons License 2015.02.10 0 0 977

Szia Katinka!

 

Ne aggódj a hajnali merevedések miatt! Minden izgalom kontrollálható. Elég valami szexuálisan undorító dologra gondolni, vagy csak elterelni a gondolatokat,

és máris csökken a merevedés mértéke. Persze gyakorlat kell hozzá, de aki fiatal korában dolgozott azon, hogy ne menjen el olyan gyorsan, annak ismerős

lesz a technika :)

Bocsánat, ha félreérthető voltam. Az övet teljesen levenni nem lehet, tehát ilyen szempontból tökéletes a félrelépések megakadályozására. Kiszökés alatt

az önkielégítés lehetőségét értettem, ami azért nem utolsó szempont ebben a játékban :)

Sokkal jobban fogsz nevetni akkor, amikor kiteljesedik a játék, és mindketten megtapasztaljátok a benne rejlő lehetőségeket ...

 

üdvÖdön

Előzmény: katinka80 (976)
katinka80 Creative Commons License 2015.02.10 0 0 976

Szia Mindenki!

 

Köszi a válaszokat!

Krumplisfank: a hajnali merevedéssel kapcsolatban úgy értettem a kérdésemet, hogy mivel az nem kontrollálható, így ha jól sejtem, nem tudja elterelni a gondolatait, és így "lelohasztani" magát, szóval szükségszerűen végig kell szenvedje, amíg nem csillapodik? Ez mennyire megszokható, vagy mennyire elviselhető fájdalom lesz neki? Persze, ha otthon van, akkor "kezelésbe" tudom venni :), nem kínozni akarom...

Ödön: azt gondolom, ha erényövben lesz a párom, nem is kell dolgozzon azon, hogy elterelje a gondolatait a kis "exéről", szerintem rá sem fog merni nézni, egyrészt ugye mert a csaj is tudja, hogy lebukott nálam, másrészt meg szerintem marhára fog tartani tőle, hogy valaki észreveszi akár csak az erényöv körvonalait a nadrágon keresztül is. Ezzel a szökéssel mindig összezavarsz! Mondjuk, ha teljesen nem tudja levenni, és nem tud más csajjal hetyegni - egy félig fent lévő erényövvel felszerelkezve gondolom senki sem vágna bele ilyesmibe -, akkor nem olyan tragédia a dolog, bár a kapott tanácsok alapján az önkielégítés lehetőségét sem akarom neki megengedni. Én anno úgy értelmeztem ezt a szökést,  hogy teljesen le tudod magadról szerelni, és vissza is tudod venni úgy, hogy a szerkezet le van lakatolva, de akkor örülök, hogy tévedtem.  :) Jó a kép, amit belinkeltél :) - én is attól tartok, hogy ha felszerelem a páromra az erényövét, akkor nem fogom tudni megállni nevetés nélkül.

 

Gay Leather Creative Commons License 2015.02.09 0 0 975
Már szabadulnék. Vasárnap jön haza barim remelem lekerül...


Törölt nick Creative Commons License 2015.02.09 0 0 974

Sziasztok! 

Lenne esetleg valakinek eladó cb6000S erényöve? Néztem interneten, de egy kicsit sokallom az árát; viszont ha lenne itt valakinek megunt, már nem kellő, esetleg a fiókban jóideje pihenő "készüléke" kevesebbért, szívesen megvenném :) Köszönöm!

faithful lover Creative Commons License 2015.02.08 0 0 973

uhhh csak most figyeltem fel erre a képre... :)

 

uhhhhh..... 

Előzmény: Poch Odon (950)
Gay Leather Creative Commons License 2015.02.08 0 0 972
Ma barimmal vásároltunk. Természetessen bezárva voltam, farmert vettem. Elado srac nagyot nezett...
Elroberto Creative Commons License 2015.02.08 0 0 971

Eladó az alábbi két Új CB-6000-es erényöv.

Érdeklődni: elrobi@freemail.hu

krumplisfank Creative Commons License 2015.02.07 0 0 970

Sziasztok!

 

Találtam egy videót egy cb6000-hez csatlakoztatható kiegészítőről.

Bármennyire is mazochista vagyok ezt azért nem merném beválalni, és a feleségem sem hiszem hogy ilyennek akarna kitenni engem.

 

http://biqle.ru/watch/90790118_164650608

Poch Odon Creative Commons License 2015.02.06 0 1 969

Szia Katinka!

 

Ha a CB6000 jó méretre, akkor rendben lesztek. Igen, a merevedések kellemetlenül fogják majd érinteni, de pont erről is

szól ez az egész. Meg kell tanulnia visszafogni magát! Ha merevedéskor el tudja már terelni a gondolatait, akkor egy csábító

kolléganő már semmiség lesz :) Ne aggódj, majd megoldja.

A szökés nálam egyszerű, csak jó sok babaolaj kell hozzá, és ebből kifolyólag a visszabújás is megy. Persze, a golyók maradnak,

tehát nem lehet az övet teljesen levenni, de egy önkielégítéshez elég. Szerintem ezzel nem kell foglalkoznod, amíg nem ismeri

a technikáját, ha meg rájön, vagy megtalálja az interneten, úgy is kiderül.

Most negyedik napja vagyok bezárva az új ketreces övembe (pár hozzászólással lejjebb pont annak a képe van belinkelve), és

mit mondjak? Valóban hozzá lehet érni a péniszhez, de ez legalább olyan őrjítő. Ugyanis csak azt érem el vele, hogy felizgatom

magam, de elmenni semmiképp nem tudok, pedig már próbálkoztam mindennel. Ellenben ezt egyáltalán nem kell levenni,

tökéletesen meg lehet benne oldani a tisztálkodást.

 

üdvÖdön 

 

Előzmény: katinka80 (966)
krumplisfank Creative Commons License 2015.02.06 0 0 968
Szia Katinka

Atért írtam neked a reggeli merevedéssel kapcsolatban amit írtam mert mondtad hoy előfordul hogy elutazik néhány napra ilywnkor bizony igen ezzel a kellemetlenséggel együtt kellmajd élnie, de mikor otthon van melletted az ágyban nyilván nem tud félrelépni a kulcs meg a te kezedben van eldöntheted higy hagyod hogy lehűtse magát és visszafeküdjön vagy szabadon enbeded reggelig amikor indul dolgozni.
Előzmény: katinka80 (966)
csikar11 Creative Commons License 2015.02.05 0 0 967

Szia ! Megmértem pontosan a méreteket  a felső görbülete 7.5 cm alsó 4 cm  átmérő 3.2 cm. wuux7306@gmail.com címen a többit.üdv

Előzmény: TDod (965)
katinka80 Creative Commons License 2015.02.05 0 0 966

Sziasztok!

 

krumplisfank: köszönöm a választ! A leírásoddal kapcsolatban most azon kezdtem töprengeni, hogy akkor ha rajta lesz az erényöve, ezek a hajnali merevedések, amik ugye önkéntelenek, szóval nem tudja kontrollálni folyamatos problémák lesznek? Fájdalmat direkte nem akarok okozni neki, de egyre többen írjátok, hogy több napig hagyjam rajta. Én eredetileg csak úgy terveztem, hogy naponta addig kell viselnie, amíg távol van tőlem. Most már kezdtek meggyőzni, hogy ennél többet érdemel, meg úgy lesz hatásos, ha folyamatos kontroll alatt van. De lehet ezt csinálni a hajnal merevedések ellenére is? Vagy ezzel egyszerűen meg kell tanuljon majd együtt élni?

Előzmény: krumplisfank (964)
TDod Creative Commons License 2015.02.04 0 0 965

Szia, engem érdekelne, ha a méretek (7,5 / 3,5) pontosak. Vettem egy ilyet:

 

 

ami a leírás szerint 10 / 3,6, de a valóságban - a görbületet is figyelembe véve - 12 / 4. Szerettem volna ha "félárbócon" is belefeszül, de így sajna nem.

 

Előzmény: csikar11 (952)
krumplisfank Creative Commons License 2015.02.03 0 0 964
Szia Katinka!

Én egy CB6000 erényövet hordok, feleségem őrzi a kulcsot. Saját tapasztalatom alapján egy ilyen jól beállított övvel elérheted a célod, nem is túl laza de nem is túl szűk gyűrűt kell megtalálni távtartót is hasonlóképpen és így én ha valahogyan nagy kínszenvedések árán át is tudnám préselni a golyóimat a győrű és a ketrec közöt úgy hogy ne törjön el, vissza biztosan nem tudnék bújni.
Egyébként pedig ha már megszokta 2-3 napot simán ki lehet bírni.levétel nélkül, csak ne merjen más csajokat nézeetni vagy bármilyen módon stimulálni.magát mert hamar ráfázik, az öv megbünteti keményen, ill a hajnali merevedéskor nem bizos hogy nyugottan fog aludni :)
remélem tudtam segíteni.
Előzmény: katinka80 (963)
katinka80 Creative Commons License 2015.02.02 0 1 963

Sziasztok!

 

Bubuka és Ödön! Köszönöm a sok segítséget! Bevallom kicsit nyugtalanít, hogy Ödön leírása szerint ki lehet szökni, meg vissza is lehet bújni az övbe. Gondolom, ha páromnál ezt tesztelni akarom, akkor a teljesen ernyedt állapotban kell megtennem, ugye? Semmi esetre sem akarok kockáztatni! A 2-3 naponta való levétellel nem lesz gond. Gyakorlatilag az esetek többségében csak fél napot kell eltöltsön benne, amikor elmegy otthonról, és amint hazaérek leveszem róla. Egyébként hétvégén tudattam a párommal, hogy a méretvétel az előző hét folyamán azért történt, mert erényövet fog hordani, hogy elejét vegyük egy jövőbeni elgyengülésének, ami újabb félrelépést szülne. Láttam rajta, hogy nem tudja komolyan beszélek e, de mikor leültettem a gép elé, hogy akkor most megrendeljük már teljesen nyugtalan volt, de az előző napi beszélgetések miatt nem próbált alkudozni. Ezzel kellemes csalódást okozott, meg is mondtam neki, hogy a szememben ez egy igazi férfihoz illő bátorság, és nem az, hogy egy másik nővel ágyba bújik. Végül két övet rendeltettem vele magának: egy CB6000-es jelűt, amit többen is ajánlottatok, meg egy kis karikákból álló fajtát - gondolom, erre írtátok, hogy ketreces... A méretezés szerencsére nem okozott gondot - de majd viselés közben dől el. Most várjuk (legalábbis én, ő szerintem kevésbé), hogy megérkezzenek.

bubuka81 Creative Commons License 2015.02.01 0 0 962

Szia Katinka!

 

Ahogy Ödön is írta, a ketreces övben érinthető a pénisz. Ez merevedést, vérbőséget okoz, csak a ketrec nem engedi a növekedést. Ez kicsit kellemetlen, de inkább izgató, mint fájdalmas élmény. A vérbőséggel együtt viszont megnő az érzékenység is, + ez a fokozott izgalom elég ahhoz, hogy a makk (amihez a ketrecesekben szuperül hozzá lehet férni)stimulálására bekövetkezzen a magömlés. Nem tudom, mennyire egyénfüggő, nálam működött. Persze az is igaz, hogy a szabad élménytől nagyon messze van az érzés.

A visszabújással is vitatkoznék. Szétszedett állapotban is gyakorlat kell hozzá, hogy viszonylag gyorsan fel lehessen adni/venni. Szerintem összerakva, puha farokkal lehetetlen visszatalálni pl. a műanyag cső részébe, a kemény meg nem fér bele. Ha valahogy sikerülne mégis, az rengeteg idő, kérdés hogy megéri-e a fáradtságot és a kockázatot, ha mégsem menne.

Hogy hol vásárolj? A magyar webshopokat nem javaslom, mert irreálisan drágák. A vatera jó, bár a választék kimerül párféle ketreces fémben, egy bőrben, és a cb6000-ben. Ebay hasonló lehet, azt nem ismerem ilyen szempontból. A külföldi gyártó vagy forgalmazó oldaláról is érdemes, de ott esetleg számolnod kell a vám körüli macerával, lásd néhány régebbi bejegyzést. Én nem vetném el azt a lehetőséget sem, hogy pl. innen vegyél valakitől használtat, főleg amíg nincs konkrét elképzelésed. Nem  lestrapáltakat árulnak, hanem mérethibásakat, számukra kényelmetleneket, és nagyon jó áron. Ha a higiénia zavar, maximum kifőzöd használat előtt.

Előzmény: katinka80 (959)
Poch Odon Creative Commons License 2015.01.30 0 1 961

Szia Katinka80!

 

Azt gondolom, hogy fegyelmezésre valóban nem jó az öv a szó klasszikus értelmében.
Ebben az esetben sokkal inkább nevezném egy akarat megnyilvánulásának. Ahogy írtad,
nem kötelező viselni, de akkor nehezen hihető, hogy mindent megtenne azért, hogy veled
maradhasson. A sub vonallal vitatkoznék. Persze, kézenfekvő, hogy a legtöbben ilyen
indíttatásból viselnek övet. Léteznek azonban más kiindulási pontok is! Nálunk például
egy kicsit túl őszintére sikeredett beszélgetés kapcsán derült ki, hogy minden nap
önkielégítek, miközben a rohanó élet (munka, gyerekek) miatt lecsökkent a közös
szexuális élményeink száma. Erre született megoldásként az öv, hogy csak a páromhoz
kapcsolódhassanak az ilyen irányú örömeim ) pont erről a mechanizmusról szól az írás,
amit most elküldtem neked - hangsúlyozom még nincs kész!). Ettől nem érzem magam
alárendeltnek a kapcsolatban, mert együtt akarunk megjavítani valamit, ami nem olyan,
mint régen. Gyakorlatilag nálatok is hasonló a helyzet (majd kiderül!).
Az öv kiválasztásához a következők a tapasztalataim. Türelem kell hozzá, az biztos.
Most a negyedik övnél tartok, de az utolsó még nem volt rajtam csak egy éjszakát.
A legelterjedtebb talán a CB3000, CB6000-es sorozat. Ez egy műanyag csöves öv, sok
beállítási lehetőséggel. A gyűrűje valóban kényelmetlen, de van megoldás arra,
hogy jelentősen javíts ezen a helyzeten. Érzésre olyan, mint ha megszűnne az ember
pénisze, ugyanis semmilyen inger nem éri benne. Ez igazán őrjítő tud lenni egy idő
után, de sajnos ez azzal jár, hogy 2-3 naponta le kell venni, mert a tisztálkodást
nem lehet benne tökéletesen elvégezni. Vannak a kalitka szerű övek, melyekben ez
kevésbé probléma, ellenben részlegesen megérinthető, ingerelhető a hímvessző. Az,
hogy ez az inger elegendő e egy orgazmushoz személyenként változik. Nekem még nem
sikerült semmilyen övben eljutni az orgazmusig. A kiszökéssel az a tapasztalatom,
hogy amiből eddig ki tudtam jönni, abba vissza is tudtam bújni. A módszert leírom, ha
érdekel. Szerintem az, hogy koppan egy öv nem probléma, ugyanis így folyamatos
odafigyelést igényel, hogy az ember nem kerüljön kellemetlen helyzetbe, de ez csak
segít fenntartani a gondolatot, ami a kulcsőrzőhöz köti. Ha folyamatosan rád gondolna,
szerintem nem lenne nagy probléma :) A felhelyezés sem egyszerű, első nekifutásra
mi is bénáztunk egy sort, de vannak módszerek, melyeket itt a fórumon leírtak már
többen is, de szívesen segítek.
Szóval, ha megvannak a méretek, akkor tudunk ötleteket adni, azután pedig tényleg
marad a kísérletezés. Ez az egész rengeteg izgalmas játékra ad lehetőséget, és ki
tudja, lehet, hogy túlhaladtok a büntetésen, és valami jó sül ki belőle!?

 

 

üdvÖdön

Előzmény: katinka80 (959)
Gay Leather Creative Commons License 2015.01.30 0 0 960
Én már szabad szeretnék lenni. Holnap lesz egy hete hogy rajtam van.
katinka80 Creative Commons License 2015.01.30 0 1 959

Sziasztok!

 

Bubuka, köszi a véleményt, infokat, nagyon hasznos volt, és sok téren megnyugtató!

Az világos, hogy nem lesz kényelmes számára az erényöv, és valójában nem is akarom fegyelmezni vele, nekem az a fontos. hogy megelőzzek egy újabb félrelépést. Ami a sub hajlamot illeti, bár néha szereti, ha nálam van az irányítás, de direkt nem sub hajlamú. Rákényszeríteni nem fogom az erényövet, ahogy azt sem kényszerítettem rá, hogy velem maradhasson a történtek után, ez az ő döntése volt. Ha akarja, nem kell hordania az erényövet, persze ekkor alighanem elválnak útjaink. Azok után amit tett velem az a minimum elvárásom vele szemben, hogy minden olyan dologban engedelmeskedjen, ami a hasonló esetek bekövetkezését megelőzheti. Ezt így el is mondtam neki már, és tudomásul is vette, pontosan tudja, hogy miért járatom most bugyiban.

A leírásoddal kapcsolatban egy kérdésem lenne. Írtad, hogy van olyan erényöv, ami ketrec szerű, de ebben önkielégíthet. Ezt nem teljesen értettem. Nem úgy van, hogy erényövben nincs merevedés, vagy ha van az elég kényelmetlen? Akkor viszont hogy tud masztizni benne? Viszont így belegondolva azért ennek a modellnek is megvannak a maga előnyei, legalább ki tudja ereszteni a "gőzt", ha már régóta be van szára a ketrecébe. Külön köszönöm, hogy írtad ezt a számozott plombát a műanyag verzióval kapcsolatban, mivel a párom havi rendszerességgel kell külföldre utazzon a munkája miatt!

Az nagyon megnyugtató, amit írtál, hogy ha nem jó a méretezés, akkor ugyan ki tud szökni, de nem tud visszabújni. Akkor szóval rögtön lebukik!

Lehet, hogy a vége két erényöv lesz: kap egy ketrecest, meg egy műanyagot.... Egyébként tegnap megvolt a méretvétel Ödön útmutatása alapján, nézett rendesen, hogy mit akarok tőle a vonalzóval :), de amikor mondtam neki, hogy a végleges megoldáshoz kell a mérete, hogy ne kelljen bugyiban lenni már együttműködőbb volt. Arra vonatkozóan, hogy hol vásároljam meg számára a "férfiasságának a börtönét" mit tudtok ajánlani? Érdemes vaterán, ebay-en vagy ilyen helyeken venni, vagy inkább az erre specializálódott oldalakról jobb rendelni?

bubuka81 Creative Commons License 2015.01.29 0 1 958

Szia Katinka!

 

Véleményem szerint az erényövvel nem fogod elérni a célod. Ez egy szexuális játékszer, ami fegyelmezésre akkor használható, ha a párod is benne van a játékban. Ahhoz pedig elég erős sub hajlammal kell rendelkeznie, és a leírásod alapján én nem ilyennek gondolom. Egyszer lehet, hogy rá tudod adni, mert bánja bűneit, meg talán izgatja is, milyen érzés lehet, de akinek nincs ilyen beállítottsága, az másodszor már erősen tiltakozni fog, mert... nem nevezhető kényelmesnek. A felhelyezés pedig nem olyan gyors és egyszerű, hogy az akarata ellenére is ráadd.

 

Ha az előbbiekben nem rettentettelek el, és kitartassz a tervednél, akkor a válaszaim a kérdéseidre:

 

Semmiképpen ne válassz bőrből alsónadrág-szerűt, mert az az ürítést elöl-hátul meggátolja -> nem hordható folyamatosan.

A következők mind hordhatók napi rendszerességgel, akár huzamosabb ideig is, de kell "szoktatási idő".

Fém. Sokféle típust árulnak: amelyiknél gyűrűkből áll a péniszketrec, ott a gyűrűk között tudja ingerelni magát. Partnernő ellen jó, masztizás ellen viszont nem véd. Van cső-szerű is, abban esélytelen a játék, de nehéz, ha véletlenül hozzáér valamihez, még nadrágon keresztül is koppan, és a fémdetektor is jelzi. (A műanyagnál a lakatot elvileg nem, de adnak hozzá számozott plombát is, repüléshez az javasolt.) Húgycsőbe dugható végűt ne válassz: rövid távon is egészségtelen.

A műanyag (pl. a CB3000, 4000, 6000, 6000s) szintén jól véd, és könnyű is. Hátránya, hogy szintén koppan, és - bár törhetetlennek írják - a tizenezrekért árult kínai másolatok gyakran elrepednek. Nekem a heregyűrűk törtek sorban el, de ha lejjebb olvasol, láthatod, hogy valaki a cső részével járt így. A CB sorozat másik problémája (legalábbis számomra), hogy a heregyűrűk szögletes keresztmetszetűek, és hiába krémezem, ahogy a zacsi nő és összehúzódik, kellemetlenül fájdalmas.

A szilikonból készült könnyű, biztonságos, nem törik és nem koppan. Hátránya viszont, hogy nehezebb felvenni (nem csúszik), és valamennyi erekciót enged. Na meg az, hogy a Vaterán kb fél éve nem kapható. :)

 

Ezek az erényövek, ha jól van megválasztva a méret, kulcs és roncsolás nélkül nem vehetőek le. Ha a kényelem miatt nagyobb gyűrűt, nagyobb távtartót választassz, meg lehet szökni belőle, de visszabújni lehetetlen. A méretvételhez lehet méregetni is, de úgyis csak többszöri próbálkozásra lesz meg a megfelelő, ami egyben biztonságos és kényelmes is.

 

Merevedés: izgalmi állapotban a pénisz belefeszül az erényövbe, de mivel általában a herék mögé van rögzítve az öv, megnőni nem tud. A szilikonos enged egy kis mozgást, a többinél az összes látható változás, hogy a has alja feszül.

 

Tisztálkodás: nem egyszerű. A víz belefolyik, fülpucolóval be is lehet szappanozni, de ha a fityma előrecsúszik, alatta nem lehet rendesen megmosni. És megtörölni sem lehet. Marad az, hogy neked kell megmosni, ami jó játék, ha a párod is benne van, de ha nem, akkor nem tudod visszaadni rá.

 

Vizelés: magát a műveletet nem akadályozza, csak irányítani nem lehet rendesen, ezért ülve kell. Utána egy kis papírral a maradék kitisztítható. Valójában ez okozza a legkevesebb kellemetlenséget.

 

Remélem, tudtam segíteni. Ha van még kérdésed, írj bátran.

Előzmény: katinka80 (954)
katinka80 Creative Commons License 2015.01.29 0 1 957

Szia Ödön!

 

Nagyon köszönöm a válaszodat!

Hogy párom félrelépése amiatt történt volna, hogy nem tartottam a kezemben a gyeplőt, vagy nem foglalkoztam volna vele eleget... Lehet, de szerintem inkább az az oka, hogy a párom annyira gyenge jellem, hogy amikor adódott egy lehetőség, rögtön lecsapott rá, és szerintem élvezte, hogy ágyba vihet egy másik nőt - gondolom a tiltott gyümölcs effektus. Nem is tudom, hogy képzelte, mert korábban már amiatt is kapott tőlem párszor, hogy amikor együtt mentünk valahova, akkor is megfordult pár csaj után. Remélem, hogy az erényöv viselésével ez a magatartása is meg fog változni, nagyon ráfér, hogy önuralmat és megtartóztatást tanuljon!

Köszönöm a méretvétellel kapcsolatos útmutatást, ezt ma meg is ejtem! Lehet, hogy páromban csak most fog tudatosulni, hogy komolyan gondoltam, hogy erényövet fog viselni :), mert bár amikor mondtam neki, hogy maradhat velem, ha hajlandó óvintézkedéseket tenni, illetve azokat elfogadni, hogy többet ez ne forduljon elő, akkor rögtön mondta, hogy természetesen. Ma szerintem abban a hitben van, hogy ez le lett tudva annyival, hogy bugyiban kell legyen. De azt hiszem, hogy az erényöv a minimum, amit megérdemel azért, amit tett!

Ez a repteres dolog most elgondolkodtatott... Ha az erényöve műanyag, akkor is fém lakattal zárul, vagy nem? Egyébként meg annyira nem izgat, hogy mi lesz vele a repülőtéren. Oldja meg, emiatt fájjon az ő feje!

Ez a tamagocsis hasonlat tetszik :). Lehet, hogy én inkább valami háziállatot mondtam volna. Gondolom sokkal figyelmesebbé, előzékenyebbé is fog válni, tudva, hogy rajtam múlik, hogy mikor szabadulhat.

A kiszökést illetően mivel párom nem önként vállalja a bezártságot, én tartok tőle, hogy meg fogja próbálni leszerelni magáról. Ezért kérdeztem, hogy vajon teljesen le tudja e venni magáról, és utána vissza tudja e rakni magára, ha nincs hozzá kulcsa. Remélem, hogy nem. Én azt akarom, hogy ha rátettem, akkor addig rajta is maradjon, amíg úgy nem döntök, hogy leveszem róla.

Szóval csak ülve fog tudni pisilni :)! Ez tetszik, mert mindig elfelejtette lehajtani az ülőkét pisilés után... Akkor ez a probléma is megoldódik - két legyet egy csapásra :)!

Ha megteszed, hogy átküldöd az említett útmutatót, meg a tippeket, hogy hogyan tudom megelőzni, hogy a párom le tudja venni magáról az erényövét, akkor azt is köszönöm! E-mailem: kati800530[kukac]outlook.hu

Még egy kérdés: konkrét erényövet tudtok mondani, amit tapasztalatból ismertek, és ajánlotok?

Poch Odon Creative Commons License 2015.01.29 0 1 956

Szia katinka80!

 

Ha erényövet viseltetsz a pároddal - azon túl, hogy valóban nehezen megy majd neki a félrelépés -, még egy érdekes kalandban is részed/részetek lehet.

Semmikép nem szeretnék a magánéletedben vájkálni, de szerintem egy régóta fennálló párhuzamos viszony azt jelzi, hogy nem tartod teljesen a kezedben

a gyeplőt, ha szabad ezzel a fogalomzavarral élnem. Az övvel megvalósítható orgazmus megvonás, orgazmus kontroll azonban egy teljesen új színt vihet

a kapcsolatotokba. Elkezdtem írni (legfőképp hölgyeknek) külföldi források alapján egy hosszabb útmutatót a dolog működési mechanizmusáról, de még csak

kb. az 1/3-a van kész. Ha érdekel szívesen átküldöm neked privátba.

Az öv kiválasztásáról röviden. Először is szükséged lesz a párod péniszének ernyedt állapotú méretére. Igazából három méret lényeges, a hímvessző hossza

- ezt egy egyszerű vonalzóra fektetve tudod megmérni -, illetve a vastagságára, és a herezacskó és a hímvesszőt körülvevő gyűrű átmérőjére. A CB sorozat

eleve több gyűrűt tartalmaz, ezért sokan kezdenek ezzel. A másik ok, ami miatt egy műanyag övet ajánlanék elsőnek, hogy említetted a párod külföldi

utazásait. A reptéren ugyanis egy fém övvel a fémdetektornál kínos magyarázkodásba torkolhat az utazás, ami nem biztos, hogy baj, ha egy kicsit büntetés

jellege is van a dolognak :).

Ha a párodnak átlagos méretű a szerszáma, akkor viszonylag egyszerű dolgod lesz. Ha nem, akkor már nem árt a tapasztalat. Sajnos, vagy nem is tudom :)

Nálam ez utóbbi eset áll fent, ezért tudok segíteni!

Igen, az öv részlegesen vagy teljesen meggátolja a merevedést, ami egy idő után (egyéntől függ) az orgazmus megvonással együtt frusztráltságot eredményez.

A tisztálkodás mikéntje öv függő. Vannak olyanok, melyek 2-3 naponta szükségessé teszik a levételt és megmosást, és vannak olyanok, melyek

huzamosabb ideig hordhatók, a tisztálkodás bennük megoldható. Arra azért készülj fel, hogy ha ezt komolyan akarod művelni, akkor sokkal többet kell

foglalkoznod a pároddal ezen a téren, egy kicsit olyan lesz, mint egy tamagocsi :)

Sokan férfi oldalról maguk is részt vesznek a játékban (a te eseteden ez még nem biztos, hogy így van), ezért nem is próbálnak kiszökni, hiszen valahol

önként vállalják a rabságot. Engem mindig is izgatott, hogy kiszökjek, ezért mostanra felgyülemlett egy kis tudásom a témában, tehát tudok segíteni abban,

hogy a párod ne tudja levenni az övet.

A pisilés meg csak szokás kérdése. Eddig állva történt, most majd ülve fog. Ez a játék - nagyon is komoly játék -, egyébként is sok változást hoz az ember

életébe, meg kell majd változtatni szokásokat.

 

Remélem tudtam segíteni!

 

üdvÖdön

Előzmény: katinka80 (954)
bandolesa Creative Commons License 2015.01.28 0 0 955

Érdekes, amúgy ennek mennyi az ára? Nem lehet drága?

Előzmény: Poch Odon (949)
katinka80 Creative Commons License 2015.01.28 0 1 954

Sziasztok!

A segítségeteket, tapasztalataitokat szeretném kérni erényövvel kapcsolatban. Röviden a lényeg, ami miatt úgy döntöttem, hogy írok a topicra: múlt héten kiderült, hogy páromnak régóta viszonya van az egyik kolléganőjével. Amint megtudtam - persze véletlenül -, szakítani akartam vele, de ő konkrétan sírva kérte, hogy bocsássak meg neki, és ne hagyjam el, és bármit megtesz, hogy velem maradhasson. Bár a bizalmam örökre megingott benne, de sajnos még mindig szeretem, így két napnyi gondolkodás után úgy döntöttem, hogy együtt maradunk, de biztosra akarok menni, hogy amíg velem él, addig nem hetyeg más nőkkel. Jelenleg ezt úgy próbálom biztosítani, hogy bugyit viseltetek vele, de mivel a munkahelyen ezt akár le is cserélheti, így ezt nem tartom tényleg jó módszernek. A neten a témában keresgélve találtam rá a férfiaknak készült erényövekre, és én ebben látom a megoldást - amikor megy munkába, vagy bárhová, ahol nem vagyok vele ráadom, és biztos lehetek benne, hogy nem kavar mással. Viszont annyi féle van, hogy nem igazán igazodok ki köztük. Tudnátok segíteni, hogy melyik az, amit napi rendszerességgel lehet hordani, és akár fent hagyhatom rajta több napig is - ha pl munka miatt külföldre megy? Illetve érdekelne, hogy ez tényleg működik, mármint úgy értem, ha egy pasin erényöv van, akkor azt a kulcs nélkül nem tudja levenni, és merevedni sem tud? Amit még szintén szeretnék megkérdezni, hogy ha mondjuk több napig fent kell legyen az öve, akkor a tisztálkodás mennyire megoldható, illetve úgy általában a vizelésben nem akadályozza?

Előre is köszönöm a segítségeteket, ha válaszoltok! Az e-mail-em publikus, akár oda is küldhetitek a válaszokat!

Gay Leather Creative Commons License 2015.01.27 0 0 953

hali. jól néz ki :)

Előzmény: Poch Odon (949)
csikar11 Creative Commons License 2015.01.27 0 1 952

Előzmény: csikar11 (951)
csikar11 Creative Commons License 2015.01.27 0 0 951

Sziasztok ! Eladó képen látható új erényöv . 7.5 cm belső átmérő 3.5 cm gyűrű 44 mm.

Ára : 7000.Ft + Posta   Postán maradón 790-Ft 

Poch Odon Creative Commons License 2015.01.27 0 0 950

Poch Odon Creative Commons License 2015.01.26 0 0 949

Sziasztok!

 

Erről az övről tud valaki valamit?

 

 

üdvÖdön

faithful lover Creative Commons License 2015.01.21 0 0 948

Kitartás :)

Előzmény: krumplisfank (946)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!