Keresés

Részletes keresés

Új 20-30 Creative Commons License 2018.04.09 0 0 5365

Kiakadnak a pécsiek, amiért "Brüsszel" és az "ENSZ" bevezeti az arab számokat 2019-től...

 

Hajrá Magyarország! Hajrá Magyarok!

 

https://www.youtube.com/watch?v=vbbSE_AMBGo&feature=share

XANTIi Creative Commons License 2018.04.09 -1 0 5364

https://24.hu/tech/2018/04/09/erre-a-szora-kerestek-ra-rengetegen-a-valasztas-eredmenyet-latva/

 

Hajrá magyarok! Aki megteheti hagyja el ezt az Orbanisztánt!

Törölt nick Creative Commons License 2018.04.09 0 0 5363

Már 26 óra 

Törölt nick Creative Commons License 2018.04.09 0 0 5362

25 óra eltelt, egy centi aszfalt se épült.

XANTIi Creative Commons License 2018.04.09 -1 0 5361

Ez  Magyarország. Ilyen emberek választották meg a csuti csüngőhasút újabb 4 évre.

 

http://hvg.hu/kultura/20180409_Nem_kernek_a_pecsiek_az_arab_szamokbol__dobbenetes_valaszok_az_alkerdesre

XANTIi Creative Commons License 2018.04.09 -1 0 5360

Persze. Én költöttem több ezer orvos évi fizetését a falakról is csorgó gyűlölet plakátokra.

Én helyeseltem az őcsényi erőszakot. Szánalmas csicska vagy egy aljas gépezetben.

Ne is foglalkozz velem. Azért én kommentálom majd minden mocsokságotokat ne félj! Értelmes, építő és normális hangot úgysem hall a nagy nyilvánosság tőled sem. Csak a narancsbolsik hazug mantráit.

By!

Előzmény: improduktiv (5359)
improduktiv Creative Commons License 2018.04.09 0 1 5359

Te egy biciklibelsőben élsz és nem !átsz ki belőle. Menthetetlen vagy a megkövesedett gyűlöleteddel. Nem érdekel, amit fröcsögsz

Előzmény: XANTIi (5358)
XANTIi Creative Commons License 2018.04.09 -1 0 5358

A gyűlölködést jobb ha a szátokra sem veszitek és kussoltok ebben a témában. Mert vajon ki tolta tele az országot a kamu migránsozással? Ki uszít 2 éve a menekülők ellen, összemosva mindent? Ki uszított az utolsó pillanatig hazug módon sorosozva közpénzből fizetett óriásplakátokon?

Nemrég pár órára egy balatoni kis faluban jártam. Ember az utcán alig, a kevés őslakos is idős, a szezonon kívüli álmos nap volt. 200 méterenként folyt mindenről a gyűlölet uszítás! Óriásplakátokról, a buszmegálló falairól. Pedig még el sem kezdődött a kampány akkor.

A sosem látott korrupciót meg az nem tudja, látja, aki maga is haszonélvezője vagy teljesen elvakult szektahívő. A hivatalos média kussol vagy hamisít.

De amíg a szegény vidéki nem tud internethez vagy jó kábel tv-hez jutni, addig csak a végtelen közpénzből fizetett "közszolgálatiból" okádott uszítást hallja. A helyi ujságok, a helyi rádiók szintén a fitymasz ocsmányságait tolják csak. Az egyorrú proli nem tudja, mert honnan tudná azt a mérhetetlen pénz eltüntetést, ami az olcsó gázárból magánzsebekbe folyik. Ő örül, ha 4 év után kap egy kis alamizsnát, miközben örülnie kell  reszicsökinek. Mert a MET-es gazemberek sokszorosát lopják el évek óta.

 

Előzmény: improduktiv (5356)
Diótörő Creative Commons License 2018.04.09 -1 0 5357

Vannak dolgok, amik egyszerűen járnak, az nem kegy, mert kap egy város x ft-ot pl. utakra, vagy óvodára.

A befizetett adókból visszaosztanak a befizetőknek. Az Eu-s pénzek is járnak, nem csak Bp. kapja, hanem el kell osztani igazságosan.

Az egész ország kapja. Én ezeket nem is tagadom, engem legjobban az az egyre jobban elhatalmasodó arrogancia bosszant, ami folyik ebben az országban.

Hogy OV nem képes szólni Mészáros barátjának, hogy ne vegyen már több vállalatot magának és ne induljon már több útépítésen, mert csak elég már az a nem kevés milliárd, amit összeszedett. Mondj még egy országot, ahol valaki pár éve még csaptelepeket bőrözött, ma meg övé a fél ország, na persze véletlenül.A min.elnök szomszédnak ehhez semmi köze.

Ez a pofátlan nepotizmus valamikor a középkorban volt, az Európai Unióba ez nem való.

Én voltam a szoc. idejében nyugaton nem egyszer, mindig szégyelltem, hogy honnan jövök.

Most már nem járok sehova sem, de megint szégyellném magamat.

Na én befejeztem a hozzászólásokat.

 

Előzmény: improduktiv (5356)
improduktiv Creative Commons License 2018.04.09 0 1 5356

Nem sírni kell, hanem elgondolkozni: miért vesztett a baloldal? Hátha nem véletlenül nyert a Fidesz? Hátha nem bjrkák és agyhalottak? Hátha hazugság az a skk tolvajozás? Hátha tényleg megy előre az ország? Hátha lehet jó javaslatokat is tenni nem csak gyűlölködni?

Előzmény: Diótörő (5354)
XANTIi Creative Commons License 2018.04.09 -1 0 5355

Avval is volt. De a migráncsos gyűlöletkampány adta el a fitymaszt. A "kevéssé képzett" vidéki kisemberek rettegéssel fenyegetése. Az egész hazug és aljas uszítás.

Persze mit vár az ember egy olyan országtól ahol ép eszű felnőtt lakosság pénzt gyűjtött Isaura felszabadítására........

Innentől csak az a kérdés, ki eléggé aljas felhergelni az alantas indulatokat. Lásd Őcsény.

Ez egy ilyen ország, ilyen vezetést is érdemel. Aki nem így érzi és nem tud változtatni, az vagy drogos, alkoholista lesz, vagy itthagyja ezt a szellemi posványt és elhúz.

Előzmény: Diótörő (5352)
Diótörő Creative Commons License 2018.04.09 0 0 5354

" Sírni csak a győztesnek szabad ", írta egyszer Székely Éva, persze a vesztesnek is lehet és általában így is szokott lenni.

Most nagy szád van ( joggal ) mert így alakult.

Más esetben nagyot hallgatnál.

Előzmény: improduktiv (5353)
improduktiv Creative Commons License 2018.04.09 0 0 5353

Nincs diktatúra, egyszerűen nem ti kaptátok a többséget. Tisztelni kell a mást, ezt szajkóztátok. Hát tiszteljétek!

Előzmény: Diótörő (5352)
Diótörő Creative Commons License 2018.04.09 0 0 5352

A gond szerintem a jelöltekkel volt, mert :

- Szél B. teljesen alkalmatlan egy ország élére és ezt nem is tudta elhitetni a választókkal.

- Vona nem tud rendesen beszélni ( sok alkalma nem is volt ), dadog és aki nem tud szólni a választókhoz, az nem tudja magát eladni   sem.

- Karácsony meg túl fiatal egy ország vezetéséhez.

 

Kellett volna egy közös jelölt, aki hiteles, jó fellépésű, nyeleveket beszél, kikezdhetetlen stb. Azzal talán...

Én csak reggel néztem meg a végeredményt ( így szoktam ) , de amit akkor éreztem az leírhatatlan és ugyan így volt a szomszédom is. Ő azt mondta, hogy ha tehetné akkor eladná a házát és elmenne innen. És én is így érzek, most ezeket kell megint négy ( nyolc ) évig néznem és hallgatnom..

Az ellenzéknek meg semmi értelme sincs esetenként felszólalni a Parlamentben, mert eddig sem volt értelme, ezek után sem lesz még annyi sem.

Egyszerűen diktatúra van, de népakaratból. Ez van.

XANTIi Creative Commons License 2018.04.09 0 0 5351

Ezt is a Nemzet Mészárosa fogja levezényelni? Ő lesz aki csak a nevéért kaszálni fog rajta 10-12 milliárdot? A 20% nem sok ilyen szakértelemért!

Se a 43 se a 60 milliárd (ígéret) soha nem lesz Érdé. Csak a neve felhasználásával fogja az állam kezelni. Érd magától semmit nem tehet. Legfeljebb kérhet.

 

Előzmény: improduktiv (5350)
improduktiv Creative Commons License 2018.04.09 0 0 5350

Még valami: jelenleg 43 milliárd Ft parkol az önkormányzat számláján a Modern városok programra, és nem, nem azért, hogy ellopják, hanem azért, hogy a régóta ismert terveket megvalósítsák. Ehhez jön majd a 60 milliárd útépítésre. Azt gondolom te sem állítod, hogy a jövő hét végéig le lehet aszfaltozni minden földutat.

Előzmény: Törölt nick (5348)
improduktiv Creative Commons License 2018.04.09 0 0 5349

Voltál te az elmúlt 12 évben Érden? Szerintem nem. Vagy vak vagy. No meg ostoba hazudozó. Majd egyszer, ha jókedvem lesz, elsorolom, mi minden épült. Elöljáróban csak a lerobbant egészségügyről: minden háziorvosi rendelőnk megújult, egyet kivéve, azt viszont most kezdték építeni. Lettek új óvodáink, bölcsődénk, csatornánk, rengeteg aszfaltos utunk stb. Ha ez lófax, akkor jó nagy :)

Előzmény: Törölt nick (5348)
Törölt nick Creative Commons License 2018.04.09 0 0 5348

Hazug ígéret volt, tudod, 12 ève lófasz nincs itt.

Előzmény: improduktiv (5346)
Törölt nick Creative Commons License 2018.04.09 0 0 5347

2,5 millió Emőke és Gábor országa vagyunk... Hazudós AA, hol a 60 milliárd?

Előzmény: improduktiv (5346)
improduktiv Creative Commons License 2018.04.09 0 0 5346

Gondolod, hogy ez úgy megy, hogy ott ülnek a sofőrök a volánnál, és ha nyer a Fidesz, indulnak, ha nem, akkor hazamennek? Tudsz még hasonló ostobaságokat írni? (Persze hogy tudsz, a kérdés költői volt.)

Előzmény: Törölt nick (5345)
Törölt nick Creative Commons License 2018.04.09 0 0 5345

Sokan hisznek a mesében. Nyert arageci, nem látom a munkagépeket. Blöff-blöff-blöff.

Előzmény: improduktiv (5344)
improduktiv Creative Commons License 2018.04.09 0 0 5344

A ballib oldal le lett húzva a klotyón :) Hajrá Fidesz 2/3!

Törölt nick Creative Commons License 2018.04.08 0 0 5343

aragcinak nem gratulálok

Törölt nick Creative Commons License 2018.04.08 0 0 5342

Alekosz nőtt a szememben: Csözik.

XANTIi Creative Commons License 2018.04.08 0 0 5341

Ha bejön, az sem lesz egy díszmenet. Minden eddiginél aljasabb vesztesek lesznek.

Ha mégis marad, legalább belül nyugodt leszek, hogy nem rajtam múlt. Többet nem tudok tenni. A gyerekem már külföldön él.

Előzmény: Diótörő (5340)
Diótörő Creative Commons License 2018.04.08 0 0 5340

Hasra ütve ez szerinted mit jelent?

Ennyivel többen szavaznak a fityeszre, netán az ellenzékre?

Engem nagyon felmérgesített az a belinkelt fénykép, ahol aa személyesen ragaszt át egy Csőzikes plakátot.

Ennyire kicsinyes hogyan lehet valaki?

Remélem bejön az adott tipped, mert én már megéltem egy rendszerváltást ( gondolom Te is ), ez lehet az utolsó, ezt nem hagyhatom ki :-)

Előzmény: XANTIi (5338)
XANTIi Creative Commons License 2018.04.08 0 0 5339

Bocsánat! Az országos átlagnál nagyobb, nem a 4 év elöttinél.

XANTIi Creative Commons License 2018.04.08 0 0 5338

Érden most 33.4 % a részvétel, 3,2%-al nagyobb mint 2014-ben!

Törölt nick Creative Commons License 2018.04.08 0 0 5337

4% már leszavazott, bruti!:O

XANTIi Creative Commons License 2018.04.08 0 0 5336

Semmin nem lepődik már meg az ember. De hogy van az a csatorna pénzekkel? Simlicskánál landolt vagy a Nemzet Mészárosánál? Mert tudtommal utóbbi volt a fővállalkozó! Vagy mindketten megsarcoltak minket?

A mi Mészárosunk meg pont olyan becstelen, mint a gazdái ha ilyen akciókban részt vesz.

Előzmény: Törölt nick (5335)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!