Keresés

Részletes keresés

makinyaki Creative Commons License 2017.03.03 0 0 90

Szia ez valószinűleg azért van mert nem aktiváltad az email címed.

Előfordul az ilyen.

Hasznos infók wordpress weblap készítés-hez itt

Előzmény: ryzsy (88)
ryzsy Creative Commons License 2017.01.20 0 0 88

Hallottatok már ilyen hibaüzenetről? Sehol sem találom, mit kellene csinálnom.
"A fiók jelenleg nem aktív. Egy adminisztrátornak kell aktiválnia, mielőtt belépne."

Mona-Myrtill Creative Commons License 2016.12.01 0 0 87

Sziasztok kedves Csoporttársak,

segítséget szeretnék kérni, elkészítettem a weblapomat és a portfólió ("Meine Kunstwerke") részt szeretném úgy megoldani, hogy a kategóriák („Alle Kunstwerke”, „3D”, „Gemälde”...) ne egy oldalon ömlesztve legyenek, hanem  kategóriánként külön-külön oldalon. Például a „Gemälde” kategória csak a „Gemälde” oldalon jelenjen meg.

http://www.meinekunstwelt.de/meine-kunstwerke/

 

Kérném szépen, aki segíteni tudna, írjon az emailcímemre: myrtillcica@hotmail.com

 

Előre is nagyon köszönöm a segítséget.

break Creative Commons License 2016.11.23 0 0 86

Ha jol csinalod ebirja.

 

Nezd meg, hogy milyen nagy websiteok is wordpress-en futnak (e.g. CNN, New York Times, az ebaay blogja, Rolling Stones....):

http://winningwp.com/examples-of-big-name-brands-and-businesses-using-wordpress/

 

Persze ezeket profi csapatok hoztak ossze hosszan tarto (es sok penzbe kerulo) munkaval. Szoval megoldhato minden a wordpress-szel csak jol kell csinalni. :-)

Előzmény: mekxa77 (85)
mekxa77 Creative Commons License 2016.11.15 0 0 85

Sziasztok, infót és segítséget szeretnék kérni.

 

Szeretnék egy nagy tartalmú több oldalas weboldalt létrehozni.

Kérdésem a következő:  wordpress oldal elbírja egy a több oldala s több funkciós tartalmat. Mint chat + Video szerkesztő, + apróhirdető oldal.  Stb. nagyon sok felhasználóval. Az oldal mondjuk, folyamatosan pörög.  

 

Csúnya és álomszerű hasonlat lesz. Mint pl. a facebook 20%-os kihasználtságnál.

 

A tényleges kérdésem. Elbírja a wordpress motor.  Vagy keresek másik megoldást.

 

Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget.

mlnrblzs Creative Commons License 2016.09.06 0 0 84

Sziasztok!

 

A Wordpress Recontre plugin pontos és működőképes telepítéséhez keresek egy hozzáértőt. Félig már megcsináltam, de néhány dolog valamiért nem működik benne. Fizetés megegyezés szerint. Sürgős lenne. A gyorsaságot és korrektséget értékelem és további megbízások is lehetségesek.

Jelentkezni e-mail-ben: m-design@m-design.hu

 

Köszönöm!

kadbar Creative Commons License 2016.08.22 0 0 83

Segítségeteket akarom kérni egy sablon testreszabásához.

Oldalam címe:http://bp-busz.square7.ch/PC/wordpress/

Ilyennek kéne kinéznie:http://bp-busz.square7.ch/PC/K%e9perny%f5felv%e9tel%20(1).png

ilyen paddingekkel.http://bp-busz.square7.ch/PC/K%e9perny%f5felv%e9tel%20(2).png

 

Előre is köszönöm

Fergabor1 Creative Commons License 2016.07.28 0 0 82

Lehet, hogy furcsa a kérdésem, tán nem is idevaló.

Minden működik, csak valamit nem értek. Web programozás, php ismereteim magas szintűek, ha nem is profi programozói szintűek.

A kérdésem érdekében tegyük fel, hogy az abc.hu websiteon létrehoztam egy WordPress blogot, xyz a blog neve. Azaz az indítás abc.hu/xyz.

Ha létrehozok egy oldalt, melynek internet cime qwerty, akkor az abc.hu/xyz/qwerty -t begépelve az oldal kifogástalanul megjelenik, mintha a abc.hu/xyz -ről választottam volna ki az oldalt.

Amikor ftp kezelővel nézem az abc.hu tartalmát (feltéve, hogy ott valamennyi lap a szerver által megszabott mappába kerül, ez hol www, hol html_public, hol más), megtalálom az xyz mappát, benne a WordPress php, és egyéb fájljait, almappáit. Viszont sehol nem találom meg a qwerty mappát, holott alapesetben a qwerty mappában lévő index.php (vagy index.html, stb) kellene, hogy létezzék.

Valaki árulja el nekem, hogy hol találom meg a qwerty mappát? Vagy hogyan jut el a rendszer ahhoz a fájlhoz, ami a qwerty lap tartalmát megjeleníti?

FG

gaborm86 Creative Commons License 2015.11.30 0 0 81

Sziasztok!

Röviden, aki nem tudná a Dellmont egy Voip szolgáltató, én pedig viszonteladójuk lettem.

Egy olyan megoldást szeretnék, hogy aki regisztrál a WP oldalamon, annak a regisztrációja jöjjön létre a Dellmont-nál is, ill. ha belép az oldalra, akkor lássa a felhasználó az egyenlegét, híváslistáját, stb., ami a Dellmont adatbázisában van.

Ehhez van egy webAPI leírás is, ill. el is lett kezdve az API megírása, de aki csinálta nem ért a WordPress-hez.

Előre is köszönöm a segítséget.

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.03 0 0 80

Szia!

.tk azt hogy csináltad az ingyenes vagy fizetös?

Ha ingyenes akkor azt holtudom megcsinálni?

Előzmény: Vitalshop (79)
Vitalshop Creative Commons License 2015.09.30 0 0 79

Sziasztok!

http://vitalwebshop.tk/

Szeretném kérni a véleményetek erről.

Min kellene változtatnom, milyennek találjátok az oldalt.

Első webshopos próbálkozásom.

ISZSZ Creative Commons License 2015.08.27 0 0 78

Lang_Levente sikerült megoldani a weboldaladat?

Steve Baxx Creative Commons License 2015.07.15 0 0 77

látom nem sokan értenek itt a WP hez.

Előzmény: Steve Baxx (76)
Steve Baxx Creative Commons License 2015.07.14 0 0 76
Előzmény: Steve Baxx (75)
Steve Baxx Creative Commons License 2015.07.14 0 0 75

sziasztok véleményt szeretnék kérni erről a worldpressbe készült honlapról.  www.pinpost.london

Lang_Levente Creative Commons License 2015.07.09 0 0 74

Hello

Egy olasz etterem weblapjat kellene megcsinalni. Semmi extra vegulis, atkuldom a kepeket, az etlapot, meg egyeb infokat es az alapjan szepre meg kellene csinalni, ugy mint ahogy a template "bemutatojaban" is van. Mert en letoltottem ezeket a templateket, felraktam oket, de hat nagyon messze van attol, mint amit en lattam az oldal live preview-jaban. Vagom, hogy ki kellene tolteni, meg hasonlok, de azt se tudom hova nyuljak.

Szoval szuksegem lenne valakire, aki ezt meg tudna nekem csinalni IGENYESEN. Ilyen tessek-lassek modon osszedobott minoseg nem erdekel, azert egy minimalis szeperzeke legyen a fejlesztonek, Photoshop tudas sem hatrany.

Aki ezt elvallalna, az kerem kuldjon egy ajanlatot, meg 1-2 referencia munkat a leventesxm@gmail.com email cimre.

Tehat template megvan, valami ilyesmi: http://bliccathemes.com/pronto/demo1/ . (Nem biztos, hogy pont ez). Erre szepen megcsinalni a menut, about us, contact, services, gallery-t. Meg ilyen "like" buttont, meg hasonlokat. 

Termeszetesen a templatet, hostingot, domaint en fizetem, csak magara a munkara kernek ajanlatot. Ha jo lesz, van meg sok ilyen melom:)

Koszi

GourmetBox Creative Commons License 2015.06.09 0 0 73

Sziasztok, kb. két hetes, projekt alapú wordpress+woocommerce setupolási munkára keresünk kreatív, ügyes programozót. Egy webáruházat kellene létrehozni wp sablon alapján woocommerce bővítménnyel és különböző extra pluginekkel. A munkát akár holnap elkezdhetjük a belvárosi irodánkban, a fizetség pedig 200.000 Ft/két hét. A sablont és bővítményeket természetesen mi fizetjük! Referenciát mindenképpen szeretnénk látni előzetesen. Ha érdekel, vagy ismersz olyat, akit érdekelhet kérlek írj az info@gourmetbox.hu-ra! Köszi! 

hellsing Creative Commons License 2015.03.26 0 0 72

'reggelt!

 

Frissen telepítettem localhostra WP-t és nem enged be. A un/pw pofon egyszerű (tesztkörnyezet saját gépen) és 100%, hogy nem gépelem el, nincs a caps lock bekapcsolva, stb. De ha megadom a un/pw párost, azt írja ki, hogy nincs jogosultságom az oldal megtekintéséhez.

 

Már legalább 25× telepítettem WP-t localhostra és élő szerverre és soha nem futottam ilyen hibába. Mi a túró ez?

morZsolt Creative Commons License 2015.02.02 0 0 71

Sziasztok!

Átvettem egy wordpress alapú weboldal fejlesztését és a probléma azzal kezdődött, hogy az oldalról kezdtek eltűnni a form-ok, és a logo-k. Majd amikor ki akartam javítani, már nem működött az oldal szerkesztője sem, az avia layout builder. A wordpress legújabb verziója van fent, és Enfold template-el építették fel, ennek a verziója 2.6.2 (a legfrissebb Enfold 3.0.2). Hogyan tudnám a szerkesztőt működésre bírni? A válaszokat előre is köszönöm.

 

 

Nagy Virág Creative Commons License 2015.01.14 0 0 70

Sziasztok!

 

Olyan menürendszer készítésében akadtam el, hogy ahogyan a felső főmenüsorban lépegetünk a bal oldalsó oldalsávban mindig új egyéni menüként definiált almenűsor jelenjen meg, és akár ily módon a felső menüsor menüpontjaihoz más és más widgetek tartozzanak a bal oldalsávban, attól függően melyik menüpontot választjuk.

Az eddigi kinézetekben alapértelmezettként fix tartalmú oldalsávok vannak.

 

Előre is köszönöm segítségeteket!

New Bart Creative Commons License 2014.09.29 0 0 69

Kérdezd meg a tárhely szolgáltatót, lehet, hogy a szerveren volt valami módosítás, ami ezt okozza!

Előzmény: joaska (68)
joaska Creative Commons License 2014.09.04 0 0 68

Sziasztok!

Van egy nagyon nagy gondom.

 

Készítettem egy weboldalt wordpressben.

Ingyenes sablon, pár plusz pénzes szolgáltatás.

 

Nos, elkészült az oldal, aztán az egész wordpress bekattant.

 

Ez alatt azt kell értni, hogy:

- nem tudok képeket feltöltni az oldalra

- nem tudok linkeket létrehozni az oldalon

- más a stratisztika sem működik

 

Sík ideg vagyok ettől.

 

Egyszerűen mintha elszaródott volna az egész. Egyedül sima szöveges oldalakat/postot tudok létrehozni.

 

Van valakinek valami tippje hogy oldjam meg ezt a problémát?

Előre is nagyon köszi!

zsoo3 Creative Commons License 2014.07.27 0 0 67

Honlapkészítés..

http://keszites.com 

 

Wordpress, Joomla,

webshop,

responsive websablon,

HTML5, CSS3

saFi8647 Creative Commons License 2014.07.20 0 0 66

Sziasztok!

 

Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy egy reszponzív weboldal készítésekor egy konkrét képet kell beillesztenem a tartalom hátterének.

Mivel wordpressről van szó, a tartalom mérete/mennyisége az eltérő oldalakon változik.

Van egy divem a tartalmi résznek, ebben van két divem kb 60% és kb 40% a paddingok miatt nem egészen ennyi.

Ha egy képet css-ben be akarok állítani háttérnek, akkor nem adhatok meg %-os értéket a width és height tulajdonságoknak, mert akkor nem jelenik meg a kép.

Emiatt egy img megoldással betettem a háttérképet a tartalmak elé z-index 1 és position relative tulajdonságokkal.

A tartalmat pedig feltoltam mínuszos maggin top értékkel.

Az img-nek beállítottam a százalékos szélességét, így tökéletesen működik a reszponzív tesztnél.

 

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom megcsinálni img-vel, hogy a képet HA elfér, akkor ismételje y tengelyen? :/

Ha background ként lenne beállítva css-ben akkor nagyon sok lenne a macera a reszponzív résznél, hogy mindig akkora legyen a kép amekkora az ablak.

Vagy nem jól gondolom?

 

Várom tanácsaitokat.

 

Üdv

András

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.19 0 0 64

Localhoston van, így sajnos nem tudok hozzáférést biztosítani!

 

De, köszi a felajánlást! :)

Előzmény: break (63)
break Creative Commons License 2013.10.14 0 0 63

Ez egy fizetos theme. Ha ingyenes lenne, vagy lenne hozzaferesem akkor pontosan meg tudnam neked mondani, hogy mit hol kell  kiveni a kodbol.

Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.13 0 0 62

Bocsi, a kép előzőleg kimaradt! :)

 

http://postimg.org/image/54l8mfkht/ 

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.13 0 0 61

Sziasztok! :)

 

My College theme-ben, hogyen lehet a következő három problémát megoldani?

(A képen számokkal)

 

1. A (főoldalon legalább) a bejegyzéseknél és az oldalknál is a publikálás időpontját, szerzőjét és egyéb ilyen megjegyzését, hogyan lehet eltávolítani? A cím maradhat.

 

2. Hogyan lehet beállítani, hogy a főoldalon (és, esetleg máshol sem) a bejegyzések ne lógjanak bele a jobb oldalsávba?

 

3. Ezt a hírleveles feliratkozást, hogyan lehet likvidálni? :)

 

A válaszaitokat előre is köszi szépen! :)

Danyboy88 Creative Commons License 2013.10.05 0 0 60

Igen, ilyennek kéne lennie.....

 

Ezek szerint lehet hogy csak a Chrom-al van valami gondom?

Előzmény: break (59)
break Creative Commons License 2013.10.05 0 0 59

Nalam siman egymas mellett voltak a gombok Chrome-on (WinXP):

Előzmény: Danyboy88 (58)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!