Keresés

Részletes keresés

Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 118
Akkor itt van másképp.

(ugye mindenkinek megvan a saját kis keresztje. :)

szilvácska Creative Commons License 2001.06.22 0 0 117
Én sem látom a képet !
Úgy utálom ezeket a kurva kis kereszteket !
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 116
Nem látod a képet?
Tehát akkor a következő megállapítást tehetjük.
A papírból hajtogatott csikóhal álcázórendszere tökéletes.
Olyan tökélyre fejlesztette a mimikrit, hogy teljesen beleolvad az index felületébe.

Én is úgy beleolvadnék már valaki felületébe.
És ne tessék semmi rosszra szocializálni.

Előzmény: zoorka (114)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 115

ebben a topikban csak asszimilálódni szabad :)
Előzmény: Night Hunter (113)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 114
nem látom a képet :(
Előzmény: Night Hunter (113)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 113
Akkor a függőlegest meg a vízszintest már tudjuk.
És mi a keresztrejtvény megoldása?

HUSZ-ra meg ne gondoljon senki. Nekem 21-em van.
És most akkor eben a topicban tilos asszcializálódni?

Újabb adalék a topichoz:

Szenzációs leleplezés!
A csikóhalak nem természetes úton szaporodnak, hanem papírból hajtogatják őket.


Előzmény: zoorka (112)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 112

nahááát...rossz az, aki rosszra gondol, vagy vmi ilyesmi..:)

én itt arra gondoltam, hogy a csikóhalat nem lehet úgy meglovagolni, mint egy eccerű lovat, mer az vízszintes, a csikóhal meg függőleges.

nnnnnaaaaa. és ne tessenek semmi HUSz-ra asszocírozni :))

Előzmény: szilvácska (111)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.21 0 0 111
Hát igen...ezt én is csak álnéven mertem volna beírni...:)
Előzmény: z o o (110)
z o o Creative Commons License 2001.06.21 0 0 110
hmmm.

az a bajom, hogy lecsúsznék róla. merhogy függőleges.

Előzmény: Night Hunter (109)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.21 0 0 109
A csikóhalon van nyereg.
Vízszínű.

Igen szimpatikusak azok a lányok, akik szeretnek lovagolni. :)

Előzmény: zoorka (108)
zoorka Creative Commons License 2001.06.21 0 0 108
én igazából még sosem mondtam nektek, hogy mi a vágyálmom: szeretnék csikóhalon lovagolni.

csak nem tom, milyen színú nyereg illene hozzá.

Előzmény: Night Hunter (107)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.21 0 0 107
ON

A csikóhal vízben él.

OFF

szilvácska Creative Commons License 2001.06.21 0 0 106
OFF
zoorka, már meg ne sértődj: igen, láttalak!
De tudom, hogy mindig jó okod volt rá, csak úgy, kedvtelésből sosem tennél ilyet, tudom !
ON
Előzmény: zoorka (105)
zoorka Creative Commons License 2001.06.21 0 0 105

off
szilvácska, noha tisztelem a csikóhalak iránt érzett hallatlan szenvedélyedet, de az offolókat nem szeretem - láttál már te például engem offolni?? ;)))

on

Előzmény: szilvácska (104)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.21 0 0 104
OFF
Hunternek üzenem, hogy kurvára örülök, és nem gondoltam, hogy tud meglepetést okozni, de tudott ! :))))
ON

OFF
Bocs zoorka, hogy offoltam egy kicsit a topicodban !:)
ON

szilvácska Creative Commons License 2001.06.21 0 0 103
Granulálok !
zoo, mostmár egyenesen elkerülhetetlen a topictali :))
Előzmény: zoorka (102)
zoorka Creative Commons License 2001.06.21 0 0 102
köszönöm, köszönöm, köszönöm a gratulációkat a 100 hozzászólásos topikomhoz! :)
Előzmény: szilvácska (101)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.21 0 0 101
Hűjazannyát, miket tudsz te !:)
Előzmény: zoorka (100)
zoorka Creative Commons License 2001.06.21 0 0 100

1 0 0 ! ! !

zoorka Creative Commons License 2001.06.21 0 0 99
99
zoorka Creative Commons License 2001.06.21 0 0 98
98
zoorka Creative Commons License 2001.06.21 0 0 97
97
zoorka Creative Commons License 2001.06.21 0 0 96
jééé, magadon kívül voltál?
Előzmény: Night Hunter (95)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.21 0 0 95
Sajnos még nem kerültem meg, pedig már nagyon keresem önmagam.
Előzmény: szilvácska (94)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.21 0 0 94
Szerintem se, de hogy jön ez ide ?
(Na végre, hogy megkerültél !:)
Előzmény: Night Hunter (93)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.21 0 0 93
Nem szép dolog az e-mail-es árulkodás. :))
Előzmény: szilvácska (92)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.21 0 0 92
Igen, a Hunti olyan, mint a trójai faló ! Először úgy csinál, mintha értene a témához, és amikor már elhiszed, hogy tényleg, akkor meglepetésszerűen hirtelen szétoffolja a topicot !
Emlékszel, az elején ide is milyen ártatlanul beillesztette azt a fotokópiát ? :)
Előzmény: zoorka (91)
zoorka Creative Commons License 2001.06.21 0 0 91

Nájti letűnt a csikóhalak virágos mezejiről.. :(

na persze előbb jól szétoffolta ezt a szakmai topikot! ;-)

Előzmény: szilvácska (90)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.21 0 0 90
Remélem, jól leápoltad, zoo !:)
Na, akkor legalább neked jó volt, nekem már ez is öröm !:))))
Hol van Hunti ? Ő is ápol valahol ?
zoorka Creative Commons License 2001.06.21 0 0 89
nos, kedves topiktársak, nagyon Ltűntetek ám!!

/miközben én otthon ápolgattam a csiklóhalaimat/..

Előzmény: szilvácska (88)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!