Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2002.01.08 0 0 179
Remélem másoknak jobban kezdődött az új év, én kapásból bekaptam egy vírust, így itthon lábadozom..
Na azért történt pozitív dolog is.. alkottam az ünnepek alatt, mégpedig egy saját honlapot, ahol persze az állatvédelemről szóló meggyőződésem is szót kapott...:))
(belinkeltem - na hová?:))

Ria

SÜGÉR Creative Commons License 2001.12.31 0 0 178




BUÉK!

Rianna Creative Commons License 2001.12.31 0 0 177
Rianna Creative Commons License 2001.12.29 0 0 176
Hoppá a link lemaradt..:))
Rianna Creative Commons License 2001.12.29 0 0 175
Egy fokozottan veszélyeztetett állafajról megjelent cikk(em)
Chiricahua leopárd béka
Rianna Creative Commons License 2001.12.22 0 0 174
Boldog Karácsonyt minden erre járónak!
Hátha még 24-ig idetéved valaki..:)))
Rianna Creative Commons License 2001.12.21 0 0 173
Hát csak én írok ide??? :(((

Mindegy, hátha idetéved valaki...

Laposfejű erszényes egér

Rianna Creative Commons License 2001.12.18 0 0 172
Sebaj..
Nyugodtan gyere máskor is.. de írjál is ám!
(vélemény, élmény, ötlet, stb..)
Bölcsőszáj Creative Commons License 2001.12.18 0 0 171
Bocs Rianna, csak kiprosziltam, hogy egyaltalan fel tudok e tenni kepet. ezexerint fel. De akkor a sajat tarhelyemrol miert nem? Bocs nem zavargok tobbet.



Bölcsőszáj Creative Commons License 2001.12.18 0 0 170
>

Bölcsőszáj Creative Commons License 2001.12.18 0 0 169
Bölcsőszáj Creative Commons License 2001.12.18 0 0 168


Mit irjak be, hogy megjelenjen? Nagyon ari!

Bölcsőszáj Creative Commons License 2001.12.18 0 0 167
Bölcsőszáj Creative Commons License 2001.12.18 0 0 166
Anyám meg, hogy "ugyse sikerül", de én megmutattam neki, remélem most végre bejön:




Bölcsőszáj Creative Commons License 2001.12.18 0 0 165
Apám mindig azt mondta, "soha ne add fel fiam!", igy hát:


Bölcsőszáj Creative Commons License 2001.12.18 0 0 164
Na akkor talán most:

Bölcsőszáj Creative Commons License 2001.12.18 0 0 163
Rianna Creative Commons License 2001.12.16 0 0 162
Ok.. akkor lesz mihez csatlakozni tavasszal...
A vadló project nagyon érdekel egyébként, gyerekkoromban az állatkertben találkoztam Hamlettel, a Przewalsky csődörrel. Mindig vittünk neki répát, meg almát - imádta.. Ott lovagoltunk a kísérleti lovardában, az istálló a gazdasági udvarban a konyha mellett volt.. szóval mikor vitték a zöldségeket, egy-egy extra falatot loptunk Hamletnek :))
A többi állatfaj is érdkel ám... tavasztól őszig szívesen megyek terepre is miattuk..:)
Előzmény: Monthy (161)
Monthy Creative Commons License 2001.12.16 0 0 161
Szia Ria!

A vidrák monitorozása rendszerint télen zajlik, gondolom azért, mert éberek télen is és a hóban könnyebb rájuk (lábnyomaikra) akadni, meg nem kavarnak be a téli álmot alvó fajok (de ez csak tipp). De remélem lesz még más állatfaj is: én a hódot, a földikutyát, például mindenképpen meg akarom szemlélni, és a vadlovas meg a viperás project is ott van még, hogy a kisemlősöket, madarakat és ízeltlábúakat ne is említsem.

Előzmény: Rianna (160)
Rianna Creative Commons License 2001.12.15 0 0 160
A tavaszi-nyári-őszi mászkálásban benne vagyok, de sajnos én és a párom is melegkedvelő fajták volnánk, így a téli mászkálás picit (vissza)riasztó. Melegebb időszakokban nincs a vidrásoknak programja, amihez tűrésszinten csatlakozhatunk?

Ria, már nagyon elkényelmesedett :))

hangaroa Creative Commons License 2001.12.14 0 0 159
Hát igen, elég zord ott ilyenkor...
Előzmény: Monthy (158)
Monthy Creative Commons License 2001.12.14 0 0 158
Mindenképpen gyere ha tudsz. Egy hétvége lenne csak.

Én még a Somogyi TVSZ-el és a wwf-el is a közeljövőben akarok találkozni. Pentezug a maihoz hasonló időjárási körülmények mellett talán kutyaszánnal lenne megközelíthető, mással nem:)

Előzmény: hangaroa (157)
hangaroa Creative Commons License 2001.12.14 0 0 157
Mennék szívesen én is! Ha erre jár a Pali, elkapom jól, aztán kikérdezem. Persze, hogy tényleg rá is fogok érni, azt nem tudom. Még a 2000. évi szabadságomból is van, az idei összes, meg még egy kis túlóra is, mégsem tudom kivenni. Ráadásul, ha mondjuk pár napig nem vagyok, reggelente fell kell hívnom a főnökömet, hogy mi az ábra...

Érdemes lenne lemenni Pentezugra is. A Hortobágyi KHT igazgatóhelyettese, aki amúgy kiváló szakember és szivélyes kolléga, invitált is. Bár nem vagyok benne biztos, hogy a tél erre ideális lenne, tavasszal pedig valszeg megint az árvizekkel lesz gond. De az árvíz levonultával mi is levonulhatnánk Pentezugba, testületileg. Tsak emlékeztetőül: a vadlórezervátum van ott.

Azután van egy madárrepatriáló telep is, ugyancsak a Hortobágyon, egészen pontosan Góréson. Egy volt kollégám ott a telepvezető, vagy mi.

Előzmény: Monthy (156)
Monthy Creative Commons License 2001.12.14 0 0 156
Beszéltem a vidrásokkal (Gera Pállal), és úgy tűnik, hogy január második felében lesz a buli (január elején derül ki a pontos időpont.) Felső Tisza és Szamos vidraállományának a felmérése zajlik akkor (a cián miatt is érdekes), ennek egy olyan szakaszához lehetne esetleg csatlakozni, ahol nem zavarunk nagyon. Az utazást és a szállást nekünk kell megoldani, én 2-3 főt valószínűleg le tudok vinni, meg az ingyenszállást (egy hétvége lenne) egy haveromnál is esélyesnek tartom szintén 2-3 főnek. Ha részleteket is megtudok jelentkezem.
Rianna Creative Commons License 2001.12.14 0 0 155
Hoppsz!
Cica szorgoskodott..:))
Íme mégegy erszényeske..

Hátha Hangaroa idecsábíthó véle és kikérdezhető a vidrákkal kapcsolatban..:))))
Rianna Creative Commons License 2001.12.14 0 0 154
Szerintem Hangaroa kellőképp tájkozott a vidra-kérdésben..:))
Előzmény: Monthy (152)
CICA Creative Commons License 2001.12.14 0 0 153
2 fő csatlakozik. :))) Hóban vidrakeresés tökjó. :)))))) fotóapparát biztosítva. :) vidrai szakértelem nulla, lelkesedés 100%. :)))
Előzmény: Monthy (152)
Monthy Creative Commons License 2001.12.13 0 0 152
A kaposvári vidrásokkal fogom kezdeni. Valakinek van valami infója róluk?
Rianna Creative Commons License 2001.12.12 0 0 151
Rianna Creative Commons License 2001.12.11 0 0 150
Nem rossz ötlet..:)
Előzmény: Monthy (149)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!