Keresés

Részletes keresés

Nakayama Creative Commons License 2010.03.16 0 0 284

Vasalási munkát keresek. Minőségi munka! Otthonában, előre megbeszélt időpontban.

 

tollsepr Creative Commons License 2010.03.11 0 0 283
Üdv Mindenkinek!

Kérlek írjátok meg, hogy mennyire hasznos ez a Fórum! Keresnek minket, érdeklődnek? Tapasztalatok!?
Zsuzska55 Creative Commons License 2010.03.10 0 0 282
wiesen@freemail.hu helyesen az emailcímem.
Zsuzska55 Creative Commons License 2010.03.10 0 0 281
Sziasztok!
Én egy 25éves lány vagyok,és takarítói munkát keresek.Nem áll távol tőlem a takarítás,mivel otthon is vannak kötelezettségeim,szeretem is csinálni,és a legjobbra törekszem,maximalista vagyok.Akit érdeklek írjon a wiesenv@freemail.hu emailcímemre
Zsuzska55 Creative Commons License 2010.03.10 0 0 280
Sziasztok!
Én egy 25éves lány vagyok.Takarítói munkát keresek,mivel otthon is takarítok,és szeretek is,ezért nem áll távol tőlem.Szorgalmas vagyok,szeretek dolgozni,maximalista vagyok,a legjobbra törekszem.Akit érdekel írjon nekem a wiesen@freemail.hu emailcímre.
v.ica Creative Commons License 2010.03.08 0 0 278
Az állás hírdetéssel kapcsolatban érdeklődnék.
60 éves vagyok, de fiatalos lendülettel takarítok. A XVIII. kerületben lakom és több helyen is takarítok a városban. Amennyiben referenciát szeretne, szívesen megadom az általam takarított lakások tulajdonosainak telefonszámát, ahol leinformálhat.
Várom válaszát.

Üdvözlettel: Vágó Jánosné Ilona
borbaala7x7 Creative Commons License 2010.03.07 0 0 277
37 éves nő családi házak, lakások, irodák takarítását vállalja Budapesten. Számlaképesen, akár erkölcsivel, referenciával.

Napi, vagy nagytakarítás, rendszeresen, vagy akár alkalmi jelleggel.

Gyermekfelügyeletet, állatgondozást is szívesen vállalok.

06/70/317-8227
vyvy22 Creative Commons License 2010.03.04 0 0 276
Szia.Érdekelne a takarítás ha még aktuális.Itt lakom a 18ban közel Gyálhoz.Jelenleg gyesen vagyok és jól jönne egy kis plusz.Hívj bizalommal tel:0630547-9787 Szántai Tündi
Előzmény: Ginger0707 (270)
lábtörl Creative Commons License 2010.03.04 0 0 275
Renszeres és alkalmi takaritást vállalok a Csepel szigeten.
Vigeland Creative Commons License 2010.03.04 0 0 274
20 éves diáklány (Corvinus) takarítást vállal péntekenként.

Alapos, igényes és megbízható takarítás, vasalás, rendrakás. Garanciával :)
Elérhetőség: kollojanka@yahoo.com
tollsepr Creative Commons License 2010.03.03 0 0 273
Üdv Mindenkinek!

Jól jönne egy kis segítség! Takarítási munkát keresek Veresegyház környékén, Újpesten vagy Rákospalotán. Tudna valaki ebben segíteni?
Jelenleg is takarítok a XII. kerületben igaz sokat utazgatok de nem esik nehezemre, mert kölcsönös a tisztelet és a bizalom.
Ginger0707 Creative Commons License 2010.03.02 0 0 272
Elnézést kérek mindenkitől aki az e-mail címemre írt, csak most volt időm megnézni, néhány napon belül válaszolni fogok minden kedves érdeklődőnek.
Köszönöm az érdeklődést.
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.01 0 0 271
Írtam E-mailt!
Előzmény: Ginger0707 (270)
Ginger0707 Creative Commons License 2010.02.27 0 0 270
Megbízható, lelkiismeretes segítséget keresek(csak takarítás, ill. nagytakarítás) nem túl nagy családi házhoz, a XVIII. kerület és Gyál határába, heti egy alkalommal, péntek délelőttre. Állatbarát előnyben:-)
csillan Creative Commons License 2010.02.26 0 0 269
Fiatal, kisgyerekes család megbízható, leinformálható, önmagára és munkájára igényes takarítónőt keres heti 1 alkalommal történő takarításra Budapesten, a XXII. kerületbe. Visszajelzést, érdeklődést a csilla.nagyapati@citromail.hu e-mail címre várok. Köszönettel!

Törölt nick Creative Commons License 2010.02.23 0 0 268
Megbízható,referenciával,erkölcsivel rendelkező,közgazdaságit végzett,fiatal nő takarítói állást keres.Vállalok magánlakások,családi házak,kisebb irodák,napi-illetve nagytakarítását,alkalmanként,illetve rendszeres jelleggel.
Hétköznap,vagy hétvégén.
Bérezés megegyezés szerint.
E-mail cím:Nebetta@gmail.com
neusz Creative Commons License 2010.02.23 0 0 267
 

Sziasztok!

 

 

Önmagára és környezetére igényes, érettségizett, főiskolai tanulmányokat folytató nő vagyok.

Gyermekfelügyeletet, magánlakások, kisebb irodák takarítását vállalom Budapesten.

 

 

Üdv: Joli

 

+36 20 982 1809

dorogi vállalkozás Creative Commons License 2010.02.20 0 0 266
Üdv.Mindenkinek!

Dorogon és környékén takarítási munkákat vállalok.Számlaképesen,megbízható személyzettel.Többet tudhat meg vállalkozásomról a

www.takaritovallalkozas.hupont.hu

weboldalon.

A zavartalan mindennapokhoz elengedhetetlen,hogy mindig rendelkezzem megfelelő létszámú alkalmazottal,hogy a hirtelen jött munkát is eltudjam vállalni.Ezért adatbázisomba keresek jelentkezőket,hogy amint munkát kapok,egyből felvehessem a kapcsolatot a leendő munkatársaimmal.Ha munkát keres alkalmit vagy hosszútávút kérem küldjön egy fényképes önéletrajzot,fizetési igény megjelölésével a takaritoceg@postafiok.hu e-mail címre.

Köszönöm!
edocska75 Creative Commons License 2010.02.18 0 0 265
Kedves Mindenki !

Egy 30-as és egy 40-es hölgy takarítást vállal a 17 kerületben.Szóba jöhet még vasalás is.
Nem vagyunk tapasztalatlanok , komolyan és sürgősen munkát keresünk!
"Egyéb szolgáltatás" szóba sem jöhet ! Komolytalanok kíméljenek!
Köszönöm!
lábtörl Creative Commons License 2010.02.14 0 0 264
Üdvözlöm, Szigethalmon lakom és vállalnám ha még aktuális. Anna
Előzmény: Dettiti (258)
vyvy22 Creative Commons License 2010.02.13 0 0 263
Szia.Olvastam hogy keresel takarítónőt aki tudna segíteni.Én nem messze lakom gyakorlott takarításban jártas vagyok.Nekem is van 3 gyermekem tudom mit jelent ha segítenek.Szívesen tudnám vállalni a takarítást így nekem is megfelelne.Hívj ha aktuális még.Köszönöm.0630/547-9787Szántai Tündi.
Előzmény: Dettiti (258)
marcsi426 Creative Commons License 2010.02.09 0 0 262
Szia Dettiti!
A menyem a 16 hónapos unokámmal van GYES-en. Van egy hely, ahova heti egyszer jár takaritani, és keres még "takaritani valót" a környéken. Csepelen lakott, mielőtt ide költözött a XXII.ker-be. Ahova jár, meg vannak vele elégedve. Én is jó szivvel ajánlom! (Anyós ilyet ritkán tesz! :-DD) Ha érdekel, irj a marcsi426@citromail.hu-ra és megadom az elérhetőségét.
Előzmény: Dettiti (258)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.09 0 0 261
Szia!
Írtam e-mailt.
Előzmény: Ginger0707 (228)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.09 0 0 260
Megbízható,erkölcsivel,referenciával rendelkező fiatal takarítónő állást keres.
Magánlakásoknál,családi házaknál.Napi vagy nagytakarítás,rendszeresen vagy csak alkalmi jelleggel is.
Közgazdaságit végeztem,dajka szakképesítésem van.
Bérezés megegyezés szerint.
E-mail cím:Nebetta@gmail.com
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.09 0 0 259
Megbízható,referenciával,erkölcsivel rendelkező,közgazdaságit végzett,fiatal nő takarítói állást keres.Vállalok magánlakások,családi házak,napi-illetve nagytakarítását,alkalmanként,illetve rendszeres jelleggel.
Hétköznap,vagy hétvégén.
Bérezés megegyezés szerint.
E-mail cím:Nebetta@gmail.com
Dettiti Creative Commons License 2010.02.09 0 0 258
Csepel legszélére keresek valakit, aki havonta 2X illetve ünnepek előtt tudna jönni pakolni, takarítani. 3 kicsivel vagyok itthon, a napi rutinra futja az energiám. Feladat lenne: takarítás (fürdőszoba, sütő, ablakok, szőnyegek stb.), de ehhez ugye előbb valamekkora rendnek kell lennie. Gyerekszerető, rugalmas, rendszerező képességgel rendelkező embert keresünk, szívem szerint leginkább kismamát. Aki csepeli és van jó embere az is írjon! Dettiti
marianna_m Creative Commons License 2010.01.27 0 0 257

Takarítást vállalok!

 

Tisztelt Háziasszonyok!

 

Megbízható, precíz, munkájra és önmagára igényes, nem dohányzó nő takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalom: -Egyszeri nagytakartást/heti általános takarítást(mindenestül)

               -Mosást, vasalást

               -Bevásárlást, főzést

               -Gyerekfelügyeletet

               -Idős/beteggondozást

               -Állatgondozást

 

Külföldi(orosz, egyéb szláv) csaláoknál is. Anyelvi szintű orosz tudással rendelkezem.

 

Kérem írjanak bizalommal!

 

E-mail : sziszalilo@gmail.com

 

 

dna24 Creative Commons License 2010.01.09 0 0 256
Családi házak,lakások takarítását vállalom.Jelenleg 15hónapos kislányommal vagyok itthon gyesen.Budapesten több családnál takarítottam már akik meg voltak velem elégedve.Referenciával rendelkezem.Megbízható és lelkiismeretes embernek tartom magam.
Heti,vagy kétheti alkalomra keresek takarítást!A többit emailben! Kérem következő email címre írjon:dna24@citromail.hu
haztartasi Creative Commons License 2010.01.08 0 0 255
Elfoglalt hölgyeknél, kismamáknál, (diák)lányoknál, családoknál takarítási és más házimunkát vállalok - Budapesten (esetleg környékén).
Teljes körű takarítás, rendrakás, vasalás, ágyneműk, bevásárlás, ügyintézés, stb. Gyakorlattal, szorgalommal, precíz munkával. Megbízható, leinformálható, rugalmas, gyermek és házi kedvenc-szerető srác vagyok. Mindenféle káros szenvedélytől mentesen, az egészséges életmód szellemében, akár saját autóval is.

Telefon: +36-302030-995

dna24 Creative Commons License 2009.12.26 0 0 254
Kedves vicaavril!

Találtál már valakit a takarításra?Engem érdekelne kérlek ha nem írj és írok énis neked.
email címem:dna24@citromail.hu

ui:Nem messze lakom onnan!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!