Keresés

Részletes keresés

joc39 Creative Commons License 2017.06.12 0 0 12

Ez biztató lehet és közelebbit irsz magatokról?

Előzmény: LTvedtél? (11)
LTvedtél? Creative Commons License 2017.06.12 0 1 11

Emma imádja, ha matatnak rajta. Én ki nem állhatom a masszírozást (gondoltam nem is miattam írtad :-))

Egyébként szex közben minden sokkal könnyebben elfogadható, fölfokozott állapotban sok mindenre hajlamosabb az ember.

Ezért van az, h ha csak pusztán ujjheggyel cirógatom Emmát kiterjedten, fölsóhajt, h ezt bírná napokig és igazán elkelne még egy pár kéz....

Egyébként Bp. környékiek vagyunk.

Előzmény: joc39 (9)
notrun Creative Commons License 2017.06.12 0 0 10

Szerencsés vagy, hogy voltak igényei a csajaidnak. Én csajomnak minden (majdnem) jó amit felhozok, de ő egyszer sem kérdezett vagy nem hozott be semmilyen igényt szexuális téren. Pedig próbáltam kipuhatolni...

Előzmény: albatros59 (6)


joc39 Creative Commons License 2017.06.12 0 0 9

Szia egy kellemes masszázs során minden megoldódna szerintem merre vagytok az országban?

Előzmény: LTvedtél? (8)
LTvedtél? Creative Commons License 2017.06.12 -1 2 8

Tizenkét éve vagyunk házasok. Mindketten elváltak, mindketten hoztuk a korábbi életünk "örökségét".

Az első években a kapcsolat frissessége sodrában simán rávettem az egyébként gátlásos Emmát, h strandon a tömegben, tavon csónakban, plébánián, kocsiban rendszeresen ...stb.

Ő több évnyi kitartással rávett, h magamnak csináljam a szeme láttára. Lehet, h ez másoknak semmi, de nekem nem volt természetes, ahogy Ő sosem csinálta előttem magának sosem.

 

Kb négy éve próbáltam előhozakodni a többes szex gondolatával, hatalmas ellenállásba ütközve. De hamarosan rávettem néhány találkozóra  harmadiknak jelentkező pasikkal.

"Bosszúból" előállt azzal, h ha már belépne egy ffi. harmadikként, akkor az legyen biszex és kíváncsi lenne mit kezdhetne velem ill. elvárna tőlem némi együttműködést. Elviekben már nem tiltakoznék ellene, de eleinte (és ha konkrétan belegondolok ) kirázott tőle a hideg, mert teljesen hetero vagyok.

 

Volt idő, amikor kerestünk párokat, utóbbi időben hangsúlyt helyeztünk az enyhe biszex beállítottságra.

Emlékszem, néha úgy kellett odavonszolnom a találkozóra Emmát, bár mikor elindult a beszélgetés, már sokkal és fesztelenebb lett a légkör.

 

Viszont az egymásra hangoltság (egy húron pendülés) hiányában nem találtunk eddig sem párt, sem szoló pasit alkalmasat.

Viszont abban mindketten egyet értünk, h emberileg is szükségünk van a megfelelésre. Akár közös program, akár  néhány napos nyaralás , közös időtöltés esetén már sokkal gördülékenyebben vennénk az átmenetet a közös intimitásra.

Egy Jó Beszélget Creative Commons License 2017.06.10 0 2 7

Főzzön ebédet!!

albatros59 Creative Commons License 2017.06.08 0 1 6

Engem mindenre rá tudtak venni csajok. Amit megtanultam az egyiktől megtanítottam a következőnek.

Ha fogékonyak vagyunk arra, hogy kipróbáljunk új dolgokat, bármire rávehetők vagyunk. 

forgione1 Creative Commons License 2017.06.06 0 1 5

Akkor péntek este nem teljesítettél!

Nekem ágyba is hozta a reggelit..... igaz már ebéd idő volt, mire felébredtem :-)

Előzmény: stillman (2)
bestlover Creative Commons License 2017.06.06 -1 0 4

Nekem lenne ötletem!Keresek is hozzá partnert!Ha érdekes lehet, adj mail címet!

Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2017.06.05 0 0 3

Hogy ez eddig miért nem jutott eszünkbe?

De te kipróbálhatnád magadba...

Előzmény: Qqberci (1)
stillman Creative Commons License 2017.06.05 -3 11 2

Szombat reggel próbáltam rávenni hogy csináljon reggelit nekem, de azt mondta ez olyan perverz hogy képtelen rá. Pedig jólesett volna. 

Qqberci Creative Commons License 2017.06.05 -1 2 1

Nehezen de becsúszott...

 

 

Nem csodálom... Trabanttal nem próbáltátok?...

Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2017.06.04 -2 2 0

Volt pár ilyen.

Az egyik amikor kértem hogy milyen lenne ha ráülne a kocsi sebváltó karjára...ha nem is egyből de megtette amivel meglepett! :)

Nehezen de becsúszott...

Törölt nick Creative Commons License 2017.06.04 -2 0 topiknyitó

Milyen perverz dologra tudtátok rávenni a párotok, amit nem gondoltatok róla hogy megcsinálja?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!