Keresés

Részletes keresés

Coolplay Creative Commons License 2006.04.15 0 0 192
Kössz
-Survivor Creative Commons License 2006.04.15 0 0 191
kerdezd meg bimbamhangot ( harangszo alias ragika)
asszem O is fotos.
es szeleskoruek az ismeretei a temaban.

.
Előzmény: Coolplay (190)
Coolplay Creative Commons License 2006.04.15 0 0 190

Köszi, Deák úrnak írtam egy e-mailt de nem kaptam választ

Esteleg úgy gondoltam hogy van itt valaki akinek  fotos ismerőse van és tudja mi a pálya...

-Survivor Creative Commons License 2006.04.15 0 0 189

"....Kiváncsi lennék hogy hogy a fotósok ott mennyire élnek meg...."

kerdezd meg tole.

http://www.photodeak.com/

 

esetleg talalsz tobbet.

http://gimagine.com/

 

.

Előzmény: Coolplay (188)
Coolplay Creative Commons License 2006.04.15 0 0 188
Imserirtek new yorki fotosokat? Kiváncsi lennék hogy hogy a fotósok ott mennyire élnek meg....
4400 Creative Commons License 2006.03.24 0 0 187
Csak magamban tunodom , hogy vajon az itt elofordulo  illegalisan itt tartozkodo kedves honfitarsaim kozul vajon hanyan jonnek szavazni elsejen?
-Survivor Creative Commons License 2006.03.12 0 0 186
hehehe.....
hajbakaptok azon, hogy milyen NYC.
lokottek! :-))
szvsz generator kollega ugyan a sotetebb szemuvegen keresztul lesi NYC-t es kisse sarkit, de azert van benne igazsag. :-))
NYC-iek!
nemsokara itt a nyar. ki lehet mozdulni abbol a szemetdombbol. NY state szebbnel szebb es kellemesnel kellemesebb helyekkel var benneteket!

S.
4400 Creative Commons License 2006.03.01 0 0 185

Marc.17-ig be kell kuldeni a nyomtatvanyt, aki szavazni akar!

http://www.nemenyi.net/media/Valasztas/1/Valasztas1.html

era417 Creative Commons License 2006.02.20 0 0 182

 Break, Te egy Isten(no) vagy! KOSZONOM!!!!!!!!!!!!!!!

 

Előzmény: break (181)
break Creative Commons License 2006.02.19 0 0 181

kiirva hogy magyar étterem sehol a világon nincs.

 

Nehany ellenpelda. Azert mert meg nem talalkoztal vele, ezek leteznek...

 

1. Los Angeles:

http://losangeles.citysearch.com/profile/321778/studio_city_ca/hortobagy_hungarian_restaurant.html

 

2. Chicago:

http://www.paprikashrestaurant.com/

 

3. London:

http://www.allinlondon.co.uk/hungarian-restaurants.php

 

4. Connecticut, Florida, Michigan, New Jersey, Ohio, Oregon, Pennsylvania...

http://www.hungarianbookstore.com/restaurants.htm

 

5. Kina

http://app1.chinadaily.com.cn/star/2002/0905/di25-1.html

 

6. Kanada

http://www.showmetoronto.com/tour%20queen%20west%20restaurants.htm

 

7. Hong Kong

http://www.worldexecutive.com/cityguides/hong_kong/restaurants.html

 

Előzmény: Törölt nick (179)
era417 Creative Commons License 2006.02.19 0 0 178

Ja, es meg annyit, hogy bejartam es eltem a vilagnak nehany csucskeben...........

Nem te vagy az egyetlen, aki utazik!

Előzmény: Törölt nick (175)
era417 Creative Commons License 2006.02.19 0 0 177

 Csak annyit akartam meg mondani neked, hogy le vagy szarva. Vidd a keserusegedet mashova!

Igaza van Maacees-nek!

Szerintem is elj ott, ahol jol erzed magad , es erezd jol magad ott ahol elsz!

Kulonben olyanna valsz ,mint AC/DC

Előzmény: Törölt nick (175)
era417 Creative Commons License 2006.02.18 0 0 174

 Wow, koszi a menut! Szimpatikusan nez ki, meg fogom latogatni! Van olyan jo, mint a Chadwick's  Brooklynban? ( Ha nem ismered, feltetlenul keresd meg legkozelebb Bayridgeben a 3. Ave es assz'em tan a 84-85. Utca.

Az Unintelligens teljesen magyaros, hidd el! Az anyukam magyar tanar ) megis egy

 L-lel irtam! De koszi !

Egyebkent remelem osztod a velemenyem..............

 

Előzmény: Törölt nick (173)
era417 Creative Commons License 2006.02.18 0 0 171

Arulj el nekunk valamit; Ha velemenyed szerint olyan szerencsetlenseg magyarnak lenni- mint bemutatkozo lapod mondja- akkor mi a fraszt csinalsz MAGYAR ujsagokkal, MAGYAR weboldal MAGYAR  foruman???????? Miert kell szapulnod a magyarokat es elhordani minket mindennek? Menj vissza oda ahonnan jottel. Csak azert mert BESZELSZ magyarul, az meg nem jogosit fel semmire! Viszont akkor megiscsak erdekelhet , hogy mi van velunk!
TI " amerikaiak" kinyalhatjatok a MI "MAGYAR" hatsofelunket!

Igen, en New Yorkban lakom. Meseld el, hogy az miert olyan borzaszto dolog ?!  Eltel itt ? Van valami rossz elmenyed ? Meg ha van is, latvan szemelyisegedet, nem hiszem, hogy New York hibaja lenne! De ha meg eltel itt , az feltetlenul nyilvanvalova teszi, hogy miert lehet eme fantaszkus vilagvarosnak barmi rossz hire is! Ez egy teljesen mas vilag itt, tuti, hogy nem mindenkinek valo! Itt csak az erosebbje eli tul a versenyt---ezek szerint TE nem vagy koztuk!
Igen, magyar vagyok! Nem verem a mellem hazafiassagbol, de buszke vagyok ra. Amire nem vagyok buszke, az az ilyen bunko, bekepzelt, onhitt, uninteligens emberek, mint TE vagy, akik mar azzal is terjesztik rossz hirunket, hogy beszelnek magyarul. Az  asszociacio tul eros!

Nagyon sajnalom, hogy meg mindig nem felejtettel el magyarul- dolgozzal ezen, jo?! Gyakorold a masik 3 nyelvet, amit olyan tokeletesen beszelsz- vagy azokat is csak arra hasznalod, hogy az odavalosiakat gyulolod?

Hey, "semmilyennev..." Ne torodj vele, hogy MR Paraszt mit mond! En total angol tudas nelkul jottem ki, es emlekszem, hogy eleinte voltak problemaim- csupan mert az agyamnak az angolra kellett a hely. Ne izgulj, minden vissza fog jonni. Addig is emlekezz a jo oreg viccre : "nem beszelni madzsar anymore....." Gratulalok az 5 nyelvedhez!

"Jujjj" , szabadalmaztatsd a talalmanyodat, es ne hagyd, hogy barki is lebeszeljen rola! (El tudnad intezni a galambokat eloszor?) Ahogy igy elnezem "AC/DC"-nek semmi nem tetszik- eresszunk egy ijjat a fenekebe?!

Szivesen beszelgetnek a tobbiekkel is -csak iktassuk ki aramfejlesztot!

Előzmény: Törölt nick (170)
era417 Creative Commons License 2006.02.18 0 0 169

De szepen irtad le New Yorkot ! Te is itt laksz?

 

Es ezek az elobb emlitett ettermek hol vannak?

Előzmény: Törölt nick (168)
era417 Creative Commons License 2006.02.18 0 0 165

Have you ever heard the word " Asshole"????

Előzmény: Törölt nick (164)
jujjj Creative Commons License 2006.02.17 0 0 163

van egy találmányom ami 50szer olcsóbbá teszi az íjjal történő madárvadászatot.

prototipus van.Ilyet még nem szabadalmaztatot senki.

Akit érdekel írjon!

miklosmadar@freemail.hu

Mumu Creative Commons License 2006.02.16 0 0 160
Takacs szakacs is visszajott Amerikabol,ahol vendegloje allitolag ,mert a nevet sem tudom igen ismert volt. Most vett nyugat MO-n egy szolleszetet es megnyitja majd a vendeglojet ,olyan slow food stilusban.
Előzmény: era417 (157)
semmilyennevnemmaradt Creative Commons License 2006.02.16 0 0 158

Nem tudom igazan,hogy mi a fene baja van,hogy ennyire felkapja a vizet,de lehet,hogy az,hogy nem tud magyarul vitatkozni senkivel?

Isteni csoda ON, hogy 4 nyelven beszel, es megkerdezhetem, hogy milyen szinten? Es Onnek hany evebe telt, mig azokat a csodalatos 4 nyelvet megtanulta? Meg talan On azert sem felejt el semmit, mert aktivan hasznalja oket. En meg nem arrol beszeltem, hogy TOTAL elfelejtem a magyart, csak azt, hogy  a beszedet nem akarom kicsit sem elfelejteni, mert irassal nincs gondom.

(Mert miert ne gyakorolnam, ha van lehetoseg a gyakorlasra?)

Es nem hiszem ha mondjuk ON egy hosszabb idon belul nem hasznal egy On altal beszelt 4 nyelv kozul vmelyiket, meg mindig ugyan ugy beszeli az a nyelvet.

Es minden tiszteletem a felesegee, aki 7 nyelvnel tart mar!(en eddig csak 4 nyelvnel jarok, de az 5. mar kozeledik)

Előzmény: Törölt nick (156)
era417 Creative Commons License 2006.02.14 0 0 157

Hello Mindenki!

 Látom a kedélyek elég viharosak errefelé!  Igy 15 év után NY-ban örülök ha magyar szót hallok, de nem biztos, hogy oda is megyek. Nagyon sok, nagyon rossz tapasztalatom van az itteni magyarokkal, ami NAGYON  fáj! A nyelvről: szerintem ha nem használsz valamit, abból fogsz vesziteni. Most ez alatt azt értem, hogy néha bizony hirtelen nem ugrik be egy-egy szó magyarul, még ha el nem is felejted a nyelvet.  A Mocca-ról beszeltek a 2nd Ave-n? Elköltözött? Nem tudtam, köszi!

semmilyennevnemmaradt Creative Commons License 2006.02.12 0 0 155

hat mondjuk ugy,hogy masodik nyelvem a magyar,mar fel eve kint vagyok es meg egy felevet leszek kint,es korulottem senki nem magyar.De most miert kell azon ragodni,hogy en el vagy nem felejtem a nyelvet? csak szimplan kerdeztem azt,amit kerdeztem!

Es hogy tetszik a hoeses?

Előzmény: Törölt nick (154)
semmilyennevnemmaradt Creative Commons License 2006.02.12 0 0 153

Jaaa,es miert irtad,hogy csalodni fogok?

Előzmény: Törölt nick (151)
semmilyennevnemmaradt Creative Commons License 2006.02.12 0 0 152

Persze,hogy azert jottem ki,hogy angolul megtanuljak valahogy. Es azert kerdeztem,hogy hol vannak a magyarok,mert egy,azt hallotam,hogy nagyon sok magyar el itt,new yorkban, ketto,hogy amiert en nem vagyok anyaszult  magyar,ezert  ha hossabb ideig nem beszelek magyarul,attol tartok,hogy felejtek!

Azert koszi a valaszod!

Előzmény: Törölt nick (151)
semmilyennevnemmaradt Creative Commons License 2006.02.11 0 0 150

VAN olyan szorakozo hely,vagy csak siman hely,ahol lehet egy magyar emberre ralelni?csak mert mar regen beszeltem magyarul,es az mar hianyzik egy kicsit! koszi!

semmilyennevnemmaradt Creative Commons License 2006.02.11 0 0 149

koszi szepen!

En a Qcc-nak a port of entry programjaba akarok.ez egy szimpla nyelvtanfolyan,csak attol tartottam,hogy majd izelni fognak a vizum ert,hogy I-20-s legyek.de akkor ezekszerint nem kell...

Koszi!

szal a 2. av.van az etterem.koszi! eddig interneten is kerestem,de mind hiaba!

koszi!

Előzmény: Törölt nick (148)
semmilyennevnemmaradt Creative Commons License 2006.02.10 0 0 147

sziasztok!

 

 szeretnem megkerdezni,hogy new yorkban hol van magyar etterem?lehetoleg ne long islanden vagy baffaloban,nem ilyen messzire gondoltam!

koszi! es meg egy kerdes. B1/B2 visas ember,ha akar egy tanfolyamra beiratkozni,beiratkozhat?mondjuk angol tanfolyam.

Koszi!

4400 Creative Commons License 2006.02.05 0 0 146

Remelem Apr.elsejen mindenki jon szavazni.

Informacio itt:

http://www.nemenyi.net/media/Valasztas/1/Valasztas1.html

 

See you there!

taki1975 Creative Commons License 2006.01.29 0 0 145
Szevasztok! Érdeklődnék valaki nem látna-e szívesen 10 napig New-Yorkban? Csak kérdés nem kell rajta felháborodni! Köszi
forumokra Creative Commons License 2006.01.17 0 0 144
Termeszetesen a kutyi repulojegyet mi fizetnenk (azert is mennek ki en a repuloterre), es minden szukseges papirt is "mellekelunk" hozza.  Minden legitarsasag (malev is) 120 USA dollart ker a Budapest - New York utra egy kutyanak. Tavaly en vittem ki megbizasbol egy kutyust Floridaba, es tenyleg semmi problema nem volt. 3 nyelvu hatosagi allatorvosi igazolas + microchip ez minden. A papirt elolvastak, de a kutyara ra se neztek. Az en beleptetesem a fenykepezkedessel meg ujjlenyomatokkal tovabb tartott... :-)
Előzmény: Törölt nick (143)
forumokra Creative Commons License 2006.01.16 0 0 142
Segitseget kernek New York-ba utazoktol,hogy vallalnak-e egy 9 honapos vizsla lany kutya kivitelet. A kutyi a csomagterben utazna repulon, minden szukseges papirt elintezunk, tehat semmi gond nem lenne vele. Az atszallasnal sem adjak ki a kutyat, csak NY-ban. En itt kivinnem a kutyust Ferihegyre es NY-ban pedig varna a leendo, szinten magyar gazdi.A cargo-s szallitas horribilis osszeg, nem tudjuk vallalni. Elore is koszonom, ha jelentkezne valaki.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!