Keresés

Részletes keresés

alkotasu Creative Commons License 2012.10.23 -1 0 9

Ja, de nem válaszoltál erre a kérdésemre:

 

"Gátlástalanul verhetnek át másokat. Ez így jobb szerinted?"

Előzmény: Operator (6)
alkotasu Creative Commons License 2012.10.23 -1 0 8

Ettől nem tartok. Ha nem verek át senkit, nem adok okot arra, hogy mocskoljanak. A Macerán sem volt olyan partnerem, akivel végül ne tudtam volna valamiben megegyezni. Pedig pont a legutóbbi alkalommal volt némi vitám az eladóval. Nota bene: ott kötelező értékelni. Én ott kétszer értékeltem negatívra: egyszer valaki villámáron elvitte asineimet, majd utólag, látatlanban akart alkudozni. Amikor erre nem volatm kapható, eltűnt az első licites illető. A második esetben valaki olyan portékát hirdetett hibátlanként, amit pár héttel korábban vett hibásnak hirdetettként. Amikor megkaptam az árut, beugrott a korábbi hirdetés. A szándékosság számomra ezek után nyilvánvaló volt.

 

Persze előfordulhat egy-egy elmebeteg, de az egyrészt nem jellemző, másrészt a véleménye sem mértékadó a nagy számok törvénye alapján.

Előzmény: Operator (6)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.23 0 0 7

Töményen?

Leszrom ahogy eddig is leszrtam....

A gyűjteményemből megmaradt 3-400 db kisautón kívül oly sok minden köt a modellezéshez hogy nagyon érdekel hogy ki mit ugat....

Előzmény: Operator (6)
Operator Creative Commons License 2012.10.23 0 0 6

Egészen addig vagy ilyen "liberális", ameddig nem téged vesz a szájára valaki, neadjisten hamis vádakkal...

 

Akkor mit fogsz csinálni?

Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.23 0 0 5

Énfelőlem aztán nyugodtan ordibálhat ,dobálózhat ,visítozhat ,mocskolódhat. Azt csinál amit akar... Addig sem a börze topicban teszi.....   :)))))))))))))))))))))))))

Előzmény: alkotasu (4)
alkotasu Creative Commons License 2012.10.23 -1 0 4

Derék, hogy ezt a topikot létrehoztad, de legyen annyiban igaza Operátornak, hogy itt véletlenül se mocskolódás, sárdobálás legyen, hanem higgadtan lehessen leírni, ha valami jól működött, vagy éppen, hogy nem. Tehát ennek jó lenne megjelennie a topikleírásban.

Előzmény: Törölt nick (-)
alkotasu Creative Commons License 2012.10.23 -1 0 3

(A rend kedvéért, és azért, hogy mások is értsék a diskurust, ide másolom a hozzászólásomat:

 

alkotasu válasz | megnéz 2012.10.23 11:42:17 (77026)

"Nagyon könnyen be lehet sározni igaztalanul másokat"

 

Nem gondolnám, hogy ez történne. Viszont így olyan emberek is itt vannak, akinek semmi helye. Gátlástalanul verhetnek át másokat. Ez így jobb szerinted?

 

Ha piac van, akkor ott rendet kell tartani, ha másoknak nem, akkor az ott adóknak-vevőknek. De az nem működik, hogy a sanda szándékúak nyudodtan ülhetnek a fenekükön, mert semmi bajuk nem lehet.

Előzmény: Operator (77025)  )

 

Én is itt vagyok. Akkor mi az álláspontod a feltett kérdésemre? Illetve hogyan látod a véleményemet?

Előzmény: Operator (2)
Operator Creative Commons License 2012.10.23 0 0 2

Nos itt vagyok, megtárgyalhatjuk.

JonyBravo Creative Commons License 2012.10.23 0 0 1

:-)

Törölt nick Creative Commons License 2012.10.23 0 0 0

1

Törölt nick Creative Commons License 2012.10.23 0 0 topiknyitó

Tessék lehet megosztani.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!