Keresés

Részletes keresés

Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2008.04.13 0 0 183

Valószínűleg az ügynök, akitől vetted, elég szelektív információt nyújtott át neked. Mondhatni csak az AMC csodálatos tulajdonságairól beszélt, más termékek legfeljebb negatív hasonlatként fordultak elő a bemutatójában.

 

Hát itt van a nagy csapda. Ugyanis nincsenek csodák... Az AMC is, a Zepter is - de az összes többi rozsdamentes edény (WMF, Fissler, és a többi jó márka) ugyanolyan 18/10-es inox anyagból készül. A felmelegedés pedig nem attól függ, hogy milyen márkanév van ráírva. :-DDDDDD

 

Lehet a miénkben is olaj (zsíradék) nélkül sütni - de nem érdemes. :-D

 

Egy párszor már leírtam a tapasztalatainkat, listázd ki az Otto-összest. :-)))

Az étel nem attól az egy evőkanál olívaolajtól lesz egészségtelen (ill. annak hiányától egészséges...)  Ráadásul a zsíradék szükséges bizonyos vitaminok oldódásához, és plusz ízeket varázsol az ételekbe.

 

Mi nem tudományosan táplálkozunk, hanem jóízűen és jókat eszünk. :-D

 

Aki pedig 2-3 évnél régebben főz, pontosan tudja, mi hány perc alatt készül el. Nem kell hozzá csipogó. Ha meg mégis, kb. 300 ft-ért lehet kapni felhúzható konyhai órát bármelyik vasedényben. :-)

Előzmény: Sylvice (177)
Sylvice Creative Commons License 2008.04.13 0 0 182
A barátnőm igazán jól főz. Amit nem tudott produkálni a "no name" edényekkel, az a zsir nélküli sütés, víz nélküli főzés. És pont nagy szüksége volt rá, mert egy betegség miatt diétáznia kellett.

Nekem 2 éve van AMC-s késkészletem. Én meg vagyok vele elégedve, igaz, ahogy azt a tanácsadónk is mondta, időnként nem árt rendesen -köszörűvel- is megélesíteni, főleg amelyiket gyakran használjuk. Mondjuk én szerencsés helyzetben vagyok, a párom ért hozzá, meg van hozzá eszköze is. De a 2 év alatt kb 2 szer kellett élezni.

Azt nem hiszem, hogy az AMC-t kevesen ismernék, hiszen régebb óta van jelen Magyarországon, mint a Zepter.

Mikor néhány éve Györben volt egy regionális vevőtalálkozó, megöltöttük a Kisfaludy színház nagytermét. És csak Győr- Sopron és Vas megyéből.
Előzmény: yamahakata (181)
yamahakata Creative Commons License 2008.04.13 0 0 181

Az AMC késkészlettel nem vagyok elégedett, kb 1 hét folyamatos használatig volt borotvaéles, most viszont minden vágás előtt át kell húznom 3-4-szer az élezőn... :(

yamahakata Creative Commons License 2008.04.13 0 0 180

Te is félremagyaráztad most per pillanat a kommentemet... :D

 

Az én igazamat nem kell bizonygatnom, hiszen alátámasztom fotókkal a véleményem! :D

 

Nincs is gond az AMC-vel, de azért valljuk be, nem is egy k**** drága dologról van szó...nem beszélve arról, hogy még nagyon kevesen ismerik kis hazánkban ezt a márkát (talán a Spar akció sokat segített nekik) ennek köszönhető, hogy kevés ez ügyben a megnyilvánulás!  ;D

 

A barátnőd valószínű, hogy más fazekakkal sem fog jobbat produkálni, mert ezek szerint nem a főzés nagymestere! :) Szerinted miért van az, hogy nagyanyáink a zománcos edényekben kifogástalan lakomát csinálnak? Simán lefőznek bárkit a csodafazekukkal együtt.....

 

Csipogóra visszatérve: én jelzés nélkül is azt csinálok főzés mellett amit akarok, hidd el, nem tartózkodom a tűzhely mellett és a leves sem fut ki... :D

 

 

 

 

 

Előzmény: Sylvice (179)
Sylvice Creative Commons License 2008.04.13 0 0 179
Nagyon szeretem, mikor valaki félremagyarázza a dolgokat, csak azért, hogy a saját igazát bizonygassa. Nem a csipogó mondja meg, hogy mikor hagyhatom el a konyhát, de nagy segítség, mert mást is csinálhatok közben, nem kell folyton a tűzhely mellett tartózkodni, elkerülhető, hogy kifusson a leves, vagy odaégessem az ételt. Te még biztos nem jártál úgy, hogy pont főzés közben csengett a telefon, jött át a szomszéd. Van úgy hogy az ember belefeledkezik a beszélgetésbe aztán a kaját dobhatja ki. Anno, az AMC-s korszakom előtt én jártam így. Azóta nem.

Én a Zepterről azért nem is nyilatkozom, mert nem ismerem, de itt a fórumon elég sok rosszat is olvastam róla. Az AMC-ről érdekes módon nincs negatív visszajelzés. Vajon miért? Szerintem mert működik. Nekem a 15 éves edényeim is gyönyörűek, még egyikről sem esett le a műszer. És én csakis az AMC-ről mondok véleményt, mert ezt használom.

Tudod a barátnőm is megvette a boltban a pár ezer forintos csilli villi fazekakat, de nem tudta azt produkálni velük, amit az eredetivel. Aztán az lett a vége, hogy mégis beruházott egy garnitúrára.

Ja és nyaralni is megyünk minden évben, pedig 4-en vagyunk a családban.
Előzmény: yamahakata (178)
yamahakata Creative Commons License 2008.04.12 0 0 178

Válaszolok neked most Otto helyett, ha nem haragszol (én, mint Zepter "tulajdonos").

 

Ismét kaptunk egy fantasztikus hozzászólást olyan embertől, aki nem rendelkezik a szóban forgó készlettel. Köszönjük! "Ha nem elég forró, nem zárja le a hús rostjait, ha túl fűti, elég az egész." Olyan ismerős ez a mondat, nem is tudom hol hallottam... :DDDDDD

Elmondanám, hogy a Zepter edényem UGYANANNYI idő alatt melegedett fel, mint az a "no name-de tartós ;)" készletem amit már jó ideje használok!

 

AMC-m nekem is van, életem egyik legjobb befektetése volt amikor a Sparban "Spar pontok" segítségével megvettem az edényeket potom pénzért (pl azt hiszem 4500 egy jó serpenyő, ami tényleg jó minőségű)... :D

 

Remélem elhiszed nekem, hogy a fedő gombjában levő műszer nélkül is tudom, hogy mikor van kész a kaja, azt pedig kifejezetten nevetségesnek találom, hogy egy csipogó mondja meg nekem, hogy mikor hagyjam el a konyhát, vagy térjek vissza... :DDDDDDDDD

 

Basszus, csinálnék egy jó kis délutánt Zepteres emberkékkel és az edényeikkel...először is a fejükhöz vágnám a frankó készletet, amit anno baromi drágán vettem és irtó gyenge a minősége (lásd fotó), aztán kihívnám őket a 10.000 forintos Fagor kuktámmal (/Zepter kukta) egy főzőversenyre. Szerintem egyikőnk sem fog nyerni (TAPASZTALAT), viszont én a 2 edény árkülönbözetéből elmegyek nyaralni... :DDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

Előzmény: Sylvice (177)
Sylvice Creative Commons License 2008.04.12 0 0 177
Kiváncsi lennék, a boltban kapható "no name" edényt meddig fűtené fel, hogy a zsír nélküli sütés lehetővé válljon?
Ha nem elég forró, nem zárja le a hús rostjait, ha túl fűti, elég az egész.
A Zeptert nem ismerem, nekem AMC-m van már 15 éve (életünk egyik legjobb befektetése). Ezekhez az edényekhez részletes útmutató van, mit hogy kell csinálni. A fedő gomjában lévő műszerre elég egy pillantást vetni, és tudom hogy áll a főzés. A csipogó pedig lehetővé teszi, hogy a konyhát is elhagyjam, jelzi, ha teendőm van az étellel.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (174)
yamahakata Creative Commons License 2008.04.07 0 0 176

A +ígért képek (hőmérős):

 

A kutya vacsorája készül benne... :)

 

Biztos jó a működési elv és technika, mert a kutyuska másfél órán keresztül nyalja a szája szélét... :D

Bár ezt a tevékenységet akkor is felfedeztem, amikor a rozsdás, ütött-kopott zománc-fazékban főztem a kajáját. ;D

 

yamahakata Creative Commons License 2008.04.07 0 0 175

Sue írta: "Fogalmam sincs róla, hogy a Zepter képes-e valóban azokat az előnyöket nyújtani, amit az eredeti főzőrendszer nyújt, mert van, aki elégedett vele, van, aki nem. De végül is - megismétlem - semmi közöm sincs hozzá, ezért nem is izgat különösebben. Az elvet, és a technikát viszont értem, ismerem, és alkalmazom."

 

 

Kedves Sue! Amint látod, ez a kiemelt szöveg szószerint a Te kommented, és ebben a néhány sorban csak 2-szer mondasz ellent saját magadnak. Nyilvánvaló, hogy érdekelt vagy ebben a Zepter üzletben, csak ezt azért szeretnéd titokban tartani, hogy a tárgyilagosság látszatát megőrizd! Ez is a Zepter hülyítési technikájának a része. Ha igaz lenne amit írtál, a kiemelt szöveg elolvasása után mindenkinek világossá válik, hogy nem lehet az, hogy fogalmad sincs róla, de azért érted az elvet, ismered és alkalmazod a technikát.

Ebből fakadóan etikátlannak tartom a hozzászólásodat!

 

Vissatérve az autós példádra, bizonyára neked Ferrarid, Porshe-d, Bentley-d van, mert hát legyünk igényesek és ne alkudjunk meg a Mercedessel, BMW-vel, Volkswagen-el................. :D

 

 

Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2008.04.06 0 0 174

Látom, jártál tanfolyamra, és jól abszolváltad a kifogáskezelés c. tantárgyat. :-DDD

 

Csak az a baj, hogy az érvelés nagyon-nagyon sántít.

 

A computertechnika az utóbbi két évtizedben robbanásszerű fejlődésen ment át - ami viszont nem mondható el az edénygyártásról. :-))))

 

Szokták mondani, hogy ha az autógyártásban is olyan forradalmi változások lettek volna, mint a computeriparban, akkor ma egy autó motorja kb. gyufásdoboz méretű lenne. :-)

 

Az általad egekig magasztalt MLM-es edények semmiben nem tudnak mást, mint egy akármelyik boltban kapható, szintén 18/10-es rozsdamentes acélból, szintén szendvicstalppal készített edény. Igaz, azokhoz nem kell tanfolyamot végezni, és életérzést sem adnak hozzájuk. :-DDDDDDDDDDDDD Viszont emiatt teljesen elérhető áron hozzájuthat bárki - nem kell végigszenvednie az ügynökök tukmálását. :-D

Előzmény: sue19 (171)
yamahakata Creative Commons License 2008.04.05 0 0 173

Kedves sue19!

 

Kérlek mielőtt véleményt írsz, olvasd vissza a hozzászólásokat!

 

Azért nyilatkoztam a Zepter edényekről teljesen reálisan, mert én is rendelkezem 1 készlettel!

 

Te viszont saját bevallásod szerint nem vagy sem az alkalmazottja a cégnek, sem pedig valamely termékének tulajdonosa, CSUPÁN 1 DEMAGÓG a sok közül!

 

Kérlek, majd ha közelebbi kapcsolatba kerülsz a Zepterrel, akkor mond el ugyanazt, amit most. Holnap leutazok vidékre, elkészítem a csodás hiper-szuper Zepter edény TÖRÖTT HŐMÉRŐJÉT, amit természetesen ingyen nem cseréltek garancia ide vagy oda...

 

A Zepter átverést csak azok fogják megtapasztalni, akik próbálták is! HAJRÁ! Itt a lehetőség a beruházásra! :D

Előzmény: sue19 (171)
wdetti Creative Commons License 2008.04.05 0 0 172
Sziasztok!


Eladnám nyereményjátékon nyert Zepter vákuumos tárolórendszeremet, 2 szett van belőle. Személyesen átvehető Bp-en a 16. kerületben, de postázom is :-)

1 szett tartalma: 1 VacSy vákuumszivattyú, 1 db szivattyútartó állvány, 1 db 0.9 literes üvegedény tetővel.
Bontatlanul, 2009. februárig garanciával
Új ára ~ 50,000 Ft, én 38.000 Ft-ot szeretnék érte.

Leírása:
A vákuumos tárolás a legtermészetesebb módja annak, hogy az élelmiszerek frissek maradjanak. A Zepter VacSy tárolórendszerében nem éri levegő az élelmiszereket, így azok hétszer hosszabb ideig frissek maradnak!
A pumpa a VacSy rendszer szíve, amely kiszívja a levegőt az edényekből. Nem egyszerűen az otthoni vákumcsomagolást teszi lehetővé, hanem egy vákumozható tárolóedények teljes választékát kinálja. Az új VGM-010 tökéletesen kombinálható az összes többi Home Art termékkel: a Zepter innovatív Masterpiece Főzőrendszere a multifunkciós fedővel kombinálva lehetővé teszi az edényekben történő közvetlen, hatékony vákuumozást.
A szett tartalmaz még egy VG-011-15 számú 15x15x8.5 cm-es, 0.9 liter űrtartalmú légmentesen záródó üvegedényt is a hozzá tartozó tetővel

Akár ajándékba is :-)

Ha érdekel, írj az e.wallner.bernadett@gmail.com-ra.
Köszönöm, sziasztok
Detti

sue19 Creative Commons License 2008.04.04 0 0 171
Közben eszembe jutott itt még egy példa ezzel a Te véleményeddel kapcsolatban, de tényleg ne sértődj meg, csupán gondolkodásra akarok késztetni mindenkit, aki olvassa.

Volt egy régi kolléganőm, anno a '90-es évek elején, aki föl volt háborodva, hogy számítógépekkel szerelték föl az irodákat. Azt mondta, hogy ez egy marhaság, csupán arra jó, hogy megint lefejjék az embereket valami baromsággal, ami semmivel sem jobb, mint az ő "villany-írógépe," ugyanolyan szép leveleket ír vele, és ugyanolyan gyorsan, mint a számítógéppel...
Mi veszegettük már akkor a számítógépeket, ő meg harsány hangon óbégatta, hogy milyen ostobák vagyunk, mindent beveszünk, és halál büszke volt magára, hogy őt bezzeg nem tudja "megvezetni" senki... Nem tudtuk és nem is akartuk meggyőzni. Joga van úgy értékelni a környező világot, ahogyan látja.

Nos, hát döntsd el magad, hogy az idő őt igazolta-e vagy sem...
Előzmény: yamahakata (166)
sue19 Creative Commons License 2008.04.04 0 0 170
Korábban is írtam, hogy a Zepterről nem tudok érdemben nyilatkozni, nincs hozzá semmi közöm. Ha Te tudod, hogy ugyanolyan anyagból készül, mint a többi, olcsóbb edény, akkor egyszerűen ne vedd meg!

Az viszont tény, hogy vannak dolgok, amit csak a megfelelő eszközzel lehet elérni. Fogalmam sincs róla, hogy a Zepter képes-e valóban azokat az előnyöket nyújtani, amit az eredeti főzőrendszer nyújt, mert van, aki elégedett vele, van, aki nem. De végül is - megismétlem - semmi közöm sincs hozzá, ezért nem is izgat különösebben.
Az elvet, és a technikát viszont értem, ismerem, és alkalmazom.

Amit leírsz, csupán annyit bizonyít, hogy az általad ismert edények azonos minőségűek. Nem pedig azt, hogy nem léteznek azoktól sokkal jobbak!

Olyan ez, mint amikor Mo-on csak a Trabantot, meg a Zsigulit ismerték. Hányszor hallottam, hogy ugyanolyan jók, mint a nyugati márkák... Hát tudod, mindenkinek az igénye szerint...
Előzmény: yamahakata (166)
Zottjoghurt Creative Commons License 2008.03.28 0 0 169
Előzmény: yamahakata (167)
Zottjoghurt Creative Commons License 2008.03.28 0 0 168
Végre egy független empirikus beszámoló attól, akinek van is zepter vájlingja.
Előzmény: yamahakata (167)
yamahakata Creative Commons License 2008.03.28 0 0 167

Főztem én pár éve Zepter kuktában és bizton állítom, hogy az ég világon semmi különbség nincs közte és a Fagor ugyanilyen tulajdonságokkal rendelkező kuktája között, amelyet 2 edénnyel és 1 zárófedéllel alig több, mint 10.000 forintért lehet megvenni! De írhatnék ide más márkájú edényeket is...

Tapasztalatból írok ide, remélem olvassák olyan háziasszonyok, akik jobban meggondolják a Zepter edénykészlet +vételét...

yamahakata Creative Commons License 2008.03.28 0 0 166

Szia!

 

Most írtad le az igazságot! " a főzési technika a lényeg, az edény csak eszköz"

Akkor miért nem főzési tanácsadó szolgálatot üzemeltet a Zepter és nem 500.000 forint nagyságrendű edénygarnitúrát árul, amelyek ugyanazokból az alapanyagokból és elven készülnek, mint a hasonló jellegű, jóval olcsóbb edénygarnitúrák (többrétegű fenéklemez, hőtároló képesség stb)!?!?

 

"De a hagyományos főzési technikához tényleg megfelelnek a régi, vagy olcsó edények is": erről csak annyit, hogy a hő hatására történnek a folyamatok az edényben, amelyet esetleg rövidebb idő alatt és kevesebb energiafelhasználással visz véghez, mint a hagyományos edények. Viszont az azonos technológiával készült más márkájú edények, melyeket a képen is láttál, ugyanezen paraméterekkel rendelkeznek!!! Ezt tapasztalatból mondom!

 

Előzmény: sue19 (164)
carbonara Creative Commons License 2008.03.22 0 0 165
sue19 Creative Commons License 2008.03.20 0 0 164
Még annyival kiegészítem az előző hsz-omat, hogy AMC főzőrendszert is csak annak érdemes vásárolnia, aki hajlandó elsajátítani a főzési technikát, mert az a lényeg! A főzőrendszer csupán eszköz az elv megvalósításához. Tehát előbb az elvet meg kell érteni, a technikát elsajátítani és akkor látható, hogy a főzőrendszer megéri az árát. De a hagyományos főzési technikához tényleg megfelelnek a régi, vagy olcsó edények is...
Előzmény: sue19 (163)
sue19 Creative Commons License 2008.03.17 0 0 163
Nem akarom a Zeptert megvédeni, mert pontosan tudom, hogy milyen, és sok dologban igazat is adok Neked, de amit leírsz, abból azért elég világosan látszik, hogy nem igazán érted az elvet, amit a Zepter - több-kevesebb sikerrel - próbál követni.

Nincs most időm hosszas fejtegetésbe bonyolódni, röviden csak annyit: a hagyományos főzési technikához hagyományos edények kellenek! Csakhogy a hagyományos főzési technika több szempontból is rongálja az élelmiszereket, ezért időszerű lenne kíméletesebb, egészségesebb, gyorsabb és gazdaságosabb főzési technikára áttérni, ehhez viszont megfelelő eszközrendszer kell. Erre találta föl Gárdos András az AMC főzőrendszert, melynek a gyártását 1963-ban kezdték meg. Ezt az elvet próbálja követni a Zepter (1986 óta), és az összes többi modernebb főzőrendszer, persze, a lehetőségeik nagyon korlátozottak, mert az AMC anyagát, technológiáját több szabadalom is védi. Ez az oka, hogy az elvet csak korlátozott mértékben tudják megvalósítani, tehát a rendszerük technikailag nem képes követni azt, viszont ahhoz, hogy hagyományos módon főzzenek benne, hát ahhoz tényleg túl drága!

Remélem, sikerült érthetően leírnom, amit akartam....
Előzmény: yamahakata (162)
yamahakata Creative Commons License 2008.03.14 0 0 162

Most olvastam csak, hogy nem látják itt szívesen a Zepter edények "fikázóit"!

Még mielőtt félreértés lenne, én nem cikizem az edényeket, hiszen valamiért anno megvettem. Egyszerűen csak úgy gondolom, hogy közel sem ér annyit, mint amennyiért árulják.

 

Kb 2-3 éve vett a párom valami "no name" edénykészletet nagyon olcsón (pár ezer forintért), nagyon sok darabos, de én csak 3-at használok minden nap.

Ennek is olyan vastag az alja, a fala, mint a Zepter-nek még soha nem égett le benne semmi.

Még most is tökéletes állapotban vannak!

A leesett hőmérős edényről is csinálok képet a hitetlenkedőknek, de sajnos nem most, mert azt a szettet bedobozoltam és levittem a vidéki házunkba (ne foglalja nálam a helyet).

yamahakata Creative Commons License 2008.03.14 0 0 161

Senkit nem akarok megbántani, de én úgy érzem, hogy kidobott pénz volt amit a Zepterre kiadtam, bár ez már sok éve történt és nem kerültek sokkal kevesebbe a készletek, mint manapság.

 

Kb 4 éve nem használom az edényeket, amelyek egyébként ugyanúgy funkcionálnak, mint bármely más kukta vagy jobb minőségű főző...el is dobozoltam őket (hátha lesz valami hülye, aki megveszi...elnézést).

 

Sparban volt az a pontgyűjtő akció tavaly, WMF serpenyőt vettem (kb 4000 forint volt), de az tényleg edény! Nem ég le benne semmi! Minden nap használom (a tükörtojástól kezdve mindent benne főzök), mégis olyan,  mintha új lenne.

Aztán akcióban vettem 3-4 éve egy Fagor kuktát (kb 10.000ért), ami ér annyit, mint a baromi drága Zepterem. Abba se égett még le semmi...

 

yamahakata Creative Commons License 2008.03.14 0 0 160

Szia! Nálam ugyanez történt! Abba az edénybe csak májat tettünk semmi mást, nagyon keveset használtuk (sajnos nem tudom típusra, hogy melyik).  Kis méretű. Egyszer csak lejött a tetejéről a hőmérő. Próbáltam visszaragasztani, de a funkciója így elveszett...ma pedig már nem is találom...

 

Előzmény: Godzi anyuka (147)
sue19 Creative Commons License 2008.03.05 0 0 159
Most látom csak, hogy velem lett tele a topic! Bocs! De hát AMC ügyekben nyugodtan fordulhattok hozzám!
Kiírok ide egy e-mail címet, ott is kérdezhettek, azt mindennap megnézem, és recepteket, képeket is szívesen küldök.

amc.kapcsolat@gmail.com
sue19 Creative Commons License 2008.03.05 0 0 158
Arról azért van némi információd ugye, hogy az AMC és az Amway nem ugyanaz a cég??? Az AMC = Alfa Metalcraft Corporation. Nem gyárt kozmetikumokat és táplálékkiegészítőket.
Előzmény: Zottjoghurt (141)
sue19 Creative Commons License 2008.03.05 0 0 157
Ez egészen biztos! Ilyet egyetlen cég sem engedne meg! Ez kb. akkora ostobaság lenne, mintha a BMW soron Suzukit gyártanának!
Előzmény: Zottjoghurt (149)
sue19 Creative Commons License 2008.03.05 0 0 156
Nagyon egyetértek Veled, az utánzatok tényleg brutálisak tudnak lenni! És veszélyesek!

Az AMC-nél minden elem nyomáspróbázott, ezért bármelyikre rátehető a gyorsfőzőfedő, amelyikre méretben jó.

A Zepternél ez úgy működik, hogy egy nyomáspróbázott elemük van, a gyorsfőzőfedőt csak erre az egyre szabad rátenni, mert csak ez biztonságos.

Láttam itt lentebb egy képet, még régről, valaki fölrakta, hogy fölrobbant a Zepter edény. Na most, itt nem nagyon történhetett más, mint az, hogy nem nyomáspróbázott elemre tette rá a gyorsfőzőfedőt.

Az ilyen problémák elkerőlésére van az, hogy az AMC-nél kivétel nélkül minden elem nyomáspróbázott. Ezt az alján lévő 2 csillag jelzi.

Előzmény: G.Miki (135)
sue19 Creative Commons License 2008.03.05 0 0 155
Ez egy csúnya történet! Megoldódott már azóta?
Zepter ügyekben kevésbé vagyok járatos, mert az üzletpolitikájuk - mondjuk szalonképesen - nagyon távol áll tőlem, de azért szerintem meg lehet ezt a problémát oldani náluk is.
AMC-s berkekben ilyenkor a kapcsolattartó odamegy a lakásodra, elviszi a meghibásodott terméket, és visszaviszi Neked megjavítva.
Egyébként azt gondolom, egyszerűen gumi cserére lenne szükség... Filléres tétel.
Előzmény: Godzi anyuka (143)
sue19 Creative Commons License 2008.03.05 0 0 154
Most bóklászom itt ezen a fórumon, és - bár ezek régi hsz-ok - igyekszem néhány dologban segíteni, amit én is tudok.
Szóval, az AMC készlethez biztosan kaptál tisztítószert. Az a titka az elemek fényesítésének, hogy szárazon történjen! Ezért nem tudja a mosogatógép kifényesíteni. Eltisztítja, mert amit látsz rajta, az nem a főzési maradék, hanem az anyag reakciója. De természetes, hogy fényesen szeretjük, ezért ilyenkor száraz szivacsra nyomjál egy picit a saját tisztítószeréből, töröld ki vele az elem belsejét - az is száraz legyen - utána öblítsd le és töröld megint szárazra. Leírni hosszabb, mint megcsinálni!
A tisztítószer két komponensű, bármelyiket használhatod bárhol az edényen, de a belsején és az aljzaton a szivacs durva felével dolgozz, a fényes felületeken pedig a puhával.
Előzmény: moncsa05 (134)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!