Keresés

Részletes keresés

Asszony78 Creative Commons License 2010.05.06 0 0 320
Sziasztok!


Takarítónőt keresnék egy XV. kerületben lévő lakáshoz. 53 nm, 3 szoba. Csak azok keressenek, akik nagyon igényesek a munkájukra, nem dohányoznak! Csak takarításra lenne szükségem, tehát vasalásra, rendrakásra, mosásra egyenlőre nincs szükség. Viszont a takarítás legyen nagyon alapos, mivel nagyon szeretem a tisztaságot. Heti, vagy kéthetenkénti egy alkalomra gondoltam.

Akiket érdekel a dolog, kérem hívjon a 06/30-4455-646 számon!

Kérném, hogy csak komoly érdeklődők keressenek, akik tényleg dolgozni akarnak! Sürgős!
MrsD Creative Commons License 2010.05.06 0 0 319
Köszönöm az eddigi jelentkezéseket!
Kicsit pontosítanám a hirdetést, hogy egyszerűbb legyen a keresés. Tehát a következőre lenne szükségem:
- II. kerületi lakás takarítása (a takarítás szerintem kb. 4-5 óra lenne) +
- vasalás (1-2 óra)

Tehát 6-7 óra munkáról lenne szó, kéthetente 1 alkalommal, pénteki vagy csütörtöki napon reggel 8.30-as kezdéssel. (sajnos későbbi kezdés vagy más napok nem jók)

Aki ebben az időpontban tudja vállalni a munkát, az kérem írjon óradíj vagy fix összeg megjelölésével a következő címre: mariannv3@hotmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2010.05.06 0 0 318
Gyakorlott, fiatalos, megbízható bejárónő vállal lakástakarítást, vasalást, reális díjazásért. Inez54@citromail.hu
MrsD Creative Commons License 2010.05.05 0 0 317
Üdv,

II. kerületi lakásba (95 m2) keresek megbízható, precízen és alaposan dolgozó, nem dohányzó, tapasztalt, referenciával rendelkező takarítónőt kezdetben kéthetente egy alkalommal pénteki napra.
Akit érdekel, kérem írjon a mariannv3@hotmail.com e-mail címre.
ocsua1 Creative Commons License 2010.05.04 0 0 316
Kedves Fórumozó!
Ha olyan takarítónőt keresel aki tapasztalt, megbízható, becsületes, patyolattisztává varázsolja lakásod és mindezt korrekt áron, kérlek keress a cs.erika4@freemail.hu címen. Garantálom, hogy nem fogsz csalódni.

Üdv: Erika
dna24 Creative Commons License 2010.05.03 0 0 315
Kedves családi ház tulajdonosok!

Fűnyírást vállalok a XI kerületben vagy az ahhoz közeli kerületekben.Keressen bizalommal.
Érdeklődni emailben:krisz830809@citromail.hu
dna24 Creative Commons License 2010.05.02 0 0 314
Neked szántam az előző hozzászólásomat limitált széria!
Sokan elégedettek lennének!
dna24 Creative Commons License 2010.05.02 0 0 313
Szia!

Ne aggódj nagyon korrekt vagy!És ne foglalkozz azzal,hogy ő mit gondol!Kár hogy már nem akarsz váltani.Én míg hetente jártam egy helyre minden alkalommal az általános tiszítás(portörlés,porszívózás,felmosás volt a feladatom)és minden héten egy kiegészítő feladat(ablaktisztítás-emeletes volt a ház és egyik alkalommal fent,következő alkalommal lent kellett megcsinálni.;aztán utána gardrób rendben tartása_polcokat teljesen kipakolni kitörőlni;negyedévente pedig a konyhaszekrény.)
Ezek voltak a feladataim kb akkora családi házban mint a tiéd.Mindezt énis 5000forintért vállaltam akkor.Ami szerintem reális ár és simán 5óra alatt meg lehet csinálni!
tollsepr Creative Commons License 2010.05.02 0 0 312
Üdv Mindenkinek!

Veresegyházán a Ligetek és a Revetek környékén takarítást, vasalást ill. bejárónői tevékenységet keresek. Munkám és személyem leinformálható!
limitált széria Creative Commons License 2010.05.01 0 0 311
Köszönöm a véleményeket és az ajánlatokat. Ha váltok, akkor már megvan az utód, egy előd személyében, akivel hosszú évekig rendben ment minden, csak a költözés és a heti 2 miatt búcsúzott el, de közben ő is másképp látja.
ocsua1 Creative Commons License 2010.04.30 0 0 310
Szia!

Most vettem észre, hogy elírtam a mail címem.
Tehát a helyes cím: cs.erika4@freemail.hu

Üdv.: Erika
Előzmény: limitált széria (306)
ocsua1 Creative Commons License 2010.04.30 0 0 309
Szia!

Ha úgy alakul, hogy a váltás mellett döntesz, én szívesen átvenném a munkát. Erika vagyok, munkámra igényes, precíz, abszolút megbízható, tapasztalt hölgy. Hétköznap a délutáni órákban, hétvégén pedig bármikor alkalmas lenne. A cs.erika@freemail.hu-n elérhető vagyok.
tollsepr Creative Commons License 2010.04.30 0 0 308
Üdv Elkeseredett Érdeklődő!

Ideje váltani!
Én boldogan elvállalnám ennyi pénzért, jelenleg vidékről járok be takarítani a II. és a XII. kerületbe! Most is ide indulok.
Van referenciám!


Üdv: Erika


laszloperika@gmail.hu
rorido Creative Commons License 2010.04.30 0 0 307

 

 

  Szia!

 

A kérdésedre válaszolvá,szerintem nemsok munka,nem kevés pénzért.Ha az én volt családomat nézzem,akkor én 5 órára kaptam 5000 Ft-t és 5 perc megállásom nem volt.Ami a legdurvább,hogy néha ezért a pénzért ablakot is puccoltam és rendszeresen vasaltam min.1 órát!

Szerintem nagyon korrekt ez a pénz,ill.a munka sem sok leírásod szerint.

Én keresek takarítást,ha váltást szeretnél szívesen állok a rendelkezésedre.

Elérhetőségem:rorido@citromail.hu

Előzmény: limitált széria (306)
limitált széria Creative Commons License 2010.04.29 0 0 306

Sziasztok,

 

Véleményekre lennék kíváncsi, hogy mennyire sok vagy kevés az, amit fizetek a takarításért és ilyen koncíciók mellett melyik fél az, aki joggal akadhat ki.

 

Budapest, 2 szintes családi ház, 2*65 nm. Nappali 24 nm, hálók és konyha mindegyike kb. 16 nm. 2 kicsi fürdő+wc, együtt sem több, mint 9 nm, és van egy kamra 2 nm. A többi terület előtér és lépcső, utóbbival szinte semmi teendő. 2 ember lakik a házban, nagyon rendetlenek vagyunk. Minden felszerelés és berendezési tágy éven belüli új beszerzés, tehát nem évtizedes koszt kell suvickolni.

 

A munka: szemét összeszedése, söprés/porszívózás, felmosás, utolsó 1-2 napi mosogatnivaló (mosogatógép van). Mosógépből kipakolás, még egy adag berakása, teregetése, tiszta ruha szekrénybe bepakolása. Vasalnivaló elenyésző, nem igényeljük a vasalt holmit, csak amit nagyon muszáj, ez havi néhány darab.

 

Amiket leírtam, azzel 2 és 3 óra közötti idő alatt végez a hölgy. Mindez heti 1 alkalommal történik, fizetek érte havonta 20.000 Ft-ot. A legrosszabb felállással számolva, tehát ha 5-ször jön egy hónapban és 3 órát marad, akkor is több, mint 1.300 Ft-ra jön ki óránként, de már 4 alkalom és az átlagnak tekinthető 2.5 óra esetén 2.000 Ft jut 1 órára. Úgy gondoltam, hogy ez korrekt, de úgy néz ki, hogy csak én tartom annak.

 

Költözés után vagyunk, nem tudtam előre megmondani, hogy heti hány alkalomra lesz szükség. Először megbeszéltük, hogy heti 2 és 30.000, de a 2 össze lett vonva, hogy inkább 1-szer van ott sokáig, mert gazdaságosabb neki így. Közel nem volt itt duplaannyi időt az összevont alkalmakkor, de szépen és gyorsan dolgozott, így nem foglalkoztam vele, hogy ezt hány órában teszi.

 

Berendeztünk, a több doboz kimosott ruha, amitől korábban több munka volt a helyére került és ezután kiderült, hogy tulajdonképpen 1 alkalom, alkalmanként max. 3 óra is elég. Erre ajánlottam havi 20.000-et, amire elégedetlenkedett és azt mondta, hogy annyiért akkor nincs vasalás és az ablakpucolás külön fizetendő - eddig egyáltalán nem volt ablakpucolás, így ez nem merült fel.  De azóta a mosógépnek a közelébe sem megy, már az sem fér bele, hogy kipakolja, amit reggel elindítok.

 

Valószínűleg váltani fogok, de előtte meghallgatnék pár véleményt. Tényleg én lennék a skót vagy heti 1-szer max. 3 órára 20.000 Ft normál piaci ár, amivel más elégedett lenne?

Maryenn67 Creative Commons License 2010.04.23 0 0 305

Takarítást vállalok!

 

 

Bizalmi állásban dolgozó, NEM dohányzó, tisztaságszerető, maximalista, precíz nő mellékkeresetként vállal Budapesten (XX., XXI., XXIII.), valamint Szigetszentmiklós, Dunaharaszti, Halásztelek, Szigethalom, Tököl, Taksony területén lakásosok, családi házak heti takarítását, házi kedvencek ellátását, időseknek bevásárlást. 

 

Ár: lakás heti takarítás: 1.000,- Ft/óra

Családi ház heti takarítása (nagyságtól függően) megbeszélés szerint.

 

Kérem keressenek bizalommal! Telefonszámot e-mailben adok.

 

E-mail címem: sztszt@freemail.hu

Maryenn67 Creative Commons License 2010.04.22 0 0 304
 

Takarítást vállalok!

 

 

Bizalmi állásban dolgozó, NEM dohányzó, tisztaságszerető, maximalista, precíz nő mellékkeresetként vállal Budapesten (XX., XXI., XXIII.), valamint Szigetszentmiklós, Dunaharaszti, Halásztelek, Szigethalom, Tököl, Taksony területén lakásosok, családi házak heti takarítását, házi kedvencek ellátását.

 

Ár: lakás heti takarítás: 7.000,- Ft/alkalom

Családi ház heti takarítása (nagyságtól függően) megbeszélés szerint.

 

Kérem keressenek bizalommal! Telefonszámot e-mailben adok.

 

E-mail: sztszt@freemail.hu

 

keresztmamus Creative Commons License 2010.04.20 0 0 302
Munkájára igényes háziasszony és egyben anyuka vállal takarítást,ablakpucolást,vasalást, esetenként főzést,felolvasást.Hívjon megegyezünk.0620/2010720
ejfeli Creative Commons License 2010.04.20 0 0 301
Sziasztok!
Takarítást, állatgondozást vállalok Budapest területén. 25 éves főiskolás vagyok, 2 kisgyermek édesanyja. Szüleim nagyon betegek (mindkettőjük rákban szenved), őket ápolom, ezért keresek rugalmas, napi 8 órához képest kötetlen állást. Fontos számmra a higiénia és a rend, munkámra igényes vagyok. Nem dohányzok. Írjatok bizalommal: zsedenyi.csilla@freemail.hu
Móni 258 Creative Commons License 2010.04.19 0 0 300

Takarítást vállalok!

 

Budán egy ékszerboltban dolgozom,de mellékállást keresek. Szívesen vállalnék takarítást heti rendszerességgel Budapesten, kivétel XXII.ker.

 

30 éves vagyok,józan életű és nemdohányzó.

Tapasztalatom nincs ,de becsületes vagyok.Ezen az e-mail  címen elérhet: monika.258@hotmail.com

Előre is köszönöm.

 

Maryenn67 Creative Commons License 2010.04.16 0 0 299

Takarítást vállalok!

 

 

Jelenleg bizalmi állásban dolgozó, tisztaságszerető, maximalista, precíz nő mellékkeresetként vállal Budapesten (XX., XXI., XXIII.), valamint Szigetszentmiklós, Dunaharaszti, Halásztelek, Szigethalom, Tököl, Taksony területén lakásosok, családi házak heti takarítását, házi kedvencek ellátását.

 

Ár: lakás heti takarítás: 8.000,- Ft/alkalom

Családi ház heti takarítása (nagyságtól függően) megbeszélés szerint.

 

Kérem keressenek bizalommal! Telefonszámot e-mailben adok.

 

E-mail: sztszt@freemail.hu

 

 

oxygen55 Creative Commons License 2010.04.13 0 0 298

Kedves Fórumozók!

 

II. kerületi lakásunkba keresek megbízható, leinformálható, tapasztalt takarítónőt. Számomra fontos, hogy alapos és precíz legyen, mert nagyon szeretem a tisztaságot, de munka és iskola mellett már a teljes szabadidőm rovására megy. Elsősorban heti rendszerességgel gondolotam, a többit megbeszélés szerint.

 

Amire szükségem lenne:

 

-vasalás

 

-általános szobai takarítás (teljes portalanítás, porszívózás, felmosás) + fürdőszoba takarítás (nagyon picike,WC, mosdó, kád takarítás, szükség szerint csempemosás + konyha takarítás (tűzhely rendberakása szükség szerint, mosogató vízkőtelenítése, pult letörlése, bizonyos időközönként a konyhaszekrény, hűtőszekrény rendbetétele).

 

- néhány havonta nagyobb takarításnál szokásos feladatok (pl. ajtó-ablakmosás stb.)

 

Nappali, konyha, fürdő, hálószoba mellett van egy kis területű tetőtérbeépítésünk, itt egy gyerekszoba és egy háztartási helyiség van, ezekre a fentiek érvényesek.

 

Bérezés megegyezés szerint.

 

 

Akiit érdekel, vagy ha kérdése van,kérem keressen az e-mail címemen: luppo5@vipmail.hu

 

Előre is köszönöm!

 

Asszony78 Creative Commons License 2010.04.06 0 0 297
Sziasztok!


Takarítónőt keresnék egy XV. kerületben lévő lakáshoz. 53 nm, 3 szoba. Csak azok keressenek, akik nagyon igényesek a munkájukra, nem dohányoznak! Csak takarításra lenne szükségem, tehát vasalásra, rendrakásra, mosásra egyenlőre nincs szükség. Viszont a takarítás legyen nagyon alapos, mivel nagyon szeretem a tisztaságot. Heti, vagy kéthetenkénti egy alkalomra gondoltam.

Akiket érdekel a dolog, kérem írjanak emailt az asszony@t-email.hu email címre!
noemi! Creative Commons License 2010.03.30 0 0 296
     Megbízható, precíz, szorgalmas,

     munkájára és önmagára

     igényes fiatal lány takarítást vállal

     Budapest egész területén

     Hívjon bizalommal

     Tel. 0670 266 30 64

Juli.1 Creative Commons License 2010.03.30 0 0 295
Üdv Mindenkinek!

Takarítást/ vasalást/ bejárónői tevékenységet vállalok heti rendszerességgel vagy megegyezés szerintivel, elsősorban az Örs vezér tere, a XIV., a XVI., V.,VI. ker.-ben.
Nagytakarítást egyedileg is vállalok.
Jellemzők:
precíz, pontos, gyakorlott, nem dohányzó, kulturált középkorú nő vagyok, -akinek fontos a megelégedett visszajelzés.
(közép angol nyelvismeret)

Tel: +36-20-4744118
Szilvi2009 Creative Commons License 2010.03.25 0 0 294
Az előzőből kimaradt 1000 Ft/óra és Budapesten a belvárosban, és Budán tudok vállalni munkát.
Halskette Creative Commons License 2010.03.22 0 0 292
Köszönöm a válaszokat! :-)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.22 0 0 291
Szia!
Szerintem az attól is függ,pontosan mekkora a lakás,mit kell benne csinál.
Én általában 5-6 ezer forintért csinálok egy lakást vasalással együtt egy ,nem szoktam órabérben dolgozni,mert mindig azt hiszem,hogy sietni kell.
Általában elég is ennyi idő,de szeretem ha pontosan megvan előre beszélve mit kell csinálni,és nem hozzák át a szomszédból is a vasalni valót csak azért mert nehogy "korán" szabaduljak.
Sajnos volt már rá példa.
Előzmény: Halskette (287)
Gilligan Creative Commons License 2010.03.20 0 0 290
Vasalás nélkül ötezerből megúszod. 4-5 órát legalább ott van általában, gyorsan dolgozik és nagyon szépen. Előfordul, hogy otthon vagyok amikor jön, onnan (is) tudom, meg én háklis vagyok, nekem nehéz megfelelni :))
Előzmény: Halskette (289)
Halskette Creative Commons License 2010.03.20 0 0 289

Köszi, és kb. mennyi idő alatt szokott végezni? Tak.+vasalással?

Elég szép összeg....

Előzmény: Gilligan (288)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!