Keresés

Részletes keresés

Ziptiefan Creative Commons License 2014.12.19 0 0 3218

Eszedbe ne jusson megcsalni. 

Szó sincs róla. 

Valahogy vezesd rá a játékra. 

De amúgy még karácsonyhoz is időben vagy, kérj tőle egy bilincset ajándéknak. 

Ha ez nem megy, továbbra is él az eredeti terv. 

Az, hogy minden nőnek bejön egy érdekes felvetés.

Ez nagyon jó volna, és talán nincs is távol a valóságtól, csak ahogy te is mondtad, soha nem valjátok be.  

Csak nekem nincs szerencsém, hogy az ismerősök közt találjak egy ilyen érdeklődésű hölgyet. 

Veled kapcsolatban pedig eszembe se jutott, hogy emiatt trükköznöd kellene. 

Férjnél vagy. Az egyetlen dolog amiről szó lehet ha egyszer úgy alakul, hogy találkozunk az az, hogy megkötözlek úgy ahogy azt megbeszéljuk, aztán cserébe te is engem. 

Talán furcsán hangzik, de nem még véletlenül sem akarok bele rondítani a kapcsolatotokba. Egy barátnő már nagyon rám férne. De azt majd megoldom valahogy :-) 

No de reméljük, hogy így vagy úgy szerencséd lesz, és hamarosan kötözött sonkát csinál belőled a pasid. 

Ha nem akkor ahogy mondtam, tedd meg helyette előre.

Még annyi, hogy a kulcsot el is dughatod, és akkor nem tud elengedni ha nem akar. Nem tedd el mélyre, hogy ha esetleg simán megy a dolog akkor utánna ne tűnjön fel, hogy amúgy el volt rejtve. Csak dobd be egy fiókba. 

Hirtelen megint ennyi, és itt a link amit ígértem. 

 

http://lovebondage.uw.hu/

 

Én már sokszor ki olvastam az egész oldalt. 

 

No hajrá. :-) 

Előzmény: krisztina6980 (3217)
krisztina6980 Creative Commons License 2014.12.19 0 0 3217

Köszönöm a bókot, kedves tőled. :-)

Én 32 éves vagyok. 

A nyáron még sokmindenben benne lettem volna, mert elég komoly mélypont volt az életünkben, de úgy fest, túl vagyunk rajta. Újra egymásra találtunk a férjemmel, és ebben nagy szerepe van a csodás szexnek, ami azóta is jól működik. És nem érdemli meg, hogy bármit csináljak a háta mögött. Túl jó ember ő ahhoz, és semmivel sem kockáztatnám, hogy elveszitsem. 

Úgyhogy marad a chat. :-)

Bár hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem vagyok kíváncsi rád. Sőt!

Én valamiért azt gondolom, hogy a kötözés minden nőnek bejön, csak nem merik bevallani. Még maguknak sem. Nemhogy a párjuknak. 

Előzmény: Ziptiefan (3216)
Ziptiefan Creative Commons License 2014.12.18 0 0 3216

Köszönöm, és amúgy ezt jól látod, a tervezés jól szokott menni. 

Aztán, hogy egy nővel mit lehet kezdeni az már másik kérdés. 

Neki is akarnia kell. De legalább érdeklődnie a téma iránt. 

Ilyet viszont nagyon nehéz találni. 

Itt a fórumon szerintem körülbelül 80% ban vagyunk pasik.

Te egy áldás vagy. Bármit megadnék egy olyan nőért mint te, még ha csak egymást megkötözni járnánk csak össze akkor is. 

Ritka nagy kincs vagy :-) 

28 vagyok amúgy, mindjárt 29. 

 

Ha pedig tényleg tovább akarsz lépni akkor valamit tenned kell. 

Van egy nagyon jó kis magyar weblap ami a témával foglalkozik. 

Holnap megkeresem. És adok linket. 

Sokkal többet hirtelen nemtudok tenni mint drukkolni. 

Üdv 

Előzmény: krisztina6980 (3215)


krisztina6980 Creative Commons License 2014.12.18 0 0 3215

Hihetetlenül kreatív vagy... minden elismerésem a tiéd! Csak úgy átvillant az agyamon, hogy vajon mi mindent művelhetsz egy nővel, ha a kezeid közé kerül.

Nem mindennapi ember a férjem, és nagyon szeretem. És nyár óta hihetetlenül jó vele a szex. 

De olyan jó lenne új fejezetet nyitni a legtitkosabb vágyaink kapcsán. 

Arra gondoltam, most befejezem az írást, és megajandekozom valami finomsággal. :D

Egyébként ez olyan ritka, hogy egy nőt ennyire érdekeljen a kötözés, vagy csak még kevéssel hozott össze a sors? 

Megkerdezhetem, hány éves vagy? 

 

Előzmény: Ziptiefan (3214)
Ziptiefan Creative Commons License 2014.12.18 0 0 3214

Még egy ötlet, ha szóban nem megy.

A kulcsokat ne is a szobába tedd, hanem valahova az előtérbe, ahol garantáltan megtalálja, és hagyj mellette egy kis üzenetet. Írd le, hogy mit szeretnél és, hogy segítség képpen már készen is állsz. A kulcsokhoz pedig éjfélig / reggelig hozzá nyúlni tilos. 

Aztán sok szerencsét. 

Ziptiefan Creative Commons License 2014.12.18 0 0 3213

Még valami,

Ha megint boltban jártok, és látsz bilincseket akkor kapj fel egyet, és mond, hogy szeretnél egyet, de inkább egy igazit. 

Ott már látni fogod a reakcióját. De ha nem akarsz finomkodni, akkor vágj bele az eredeti terv szerint. 

lycrafiu Creative Commons License 2014.12.18 0 0 3212

Ne haragudj privátban megírom de ide nem mert nem mindenkinek tetszene.

Előzmény: krisztina6980 (3208)
Ziptiefan Creative Commons License 2014.12.18 0 0 3211

Szia,

 

Örülök, hogy tetszik az ötlet. :-) 

Igazából sok veszteni valód nincs, ha beszélni nem mersz a témáról. 

A kérdésedre válaszva pedig, igen ezt ennyire csipjuk, mi pasik.

Ha lenne barátnőm, és a téma csak fele annyira érdekelné mint téged vagy engem, minden nap ezt kellene csinálnia, hogy elengedjem. 

Viszont a játék, és sexshopos bilincsektöl az isten mentsen meg. 

Két dolog tud velük történni. Vagy elszakad a lánc, és szét esik az egész az első használat előtt. Vagy ha kicsit jobb akkor beragad, és szét kell törni, hogy ki szabadulhass. 

Egy igazit mindenképp érdemes lenne be szerezned. 

Az sem sokkal drágább, de egy életre szól ha karban tartod.

U.I.

Ha ez össze jön akkor abban a kivételes helyzetben leszel, hogy akár jóval előre is össze kötözheted magad, és akkor egy teljesen más érzés lesz amikor csak 1-2 óra után érkezik meg a párod. No ez még nagyon a távoli jövő. 

Ha egyszer össze jön érteni fogod. 

Hirtelen ennyi. 

Szerintem így vagy úgy próbálj meg előre lépni. 

Mond meg, hogy szívesebben szopnál ha közben legalább a kezed hátra lenne kötözve / bilincselve. 

Az neki is jó. Rád kattintani a bilincset nem nagy dolog. Pár órára a fogja lehetsz cserében. 

Ezen mindenki csak nyer. 

Hirtelen ennyi. 

Drukkolok, hogy sikerüljön valamit lépni. 

Üdv 

krisztina6980 Creative Commons License 2014.12.17 0 0 3210

Kedves Ziptiefan, nagyon kreatív vagy, köszönöm a tippeket! Elgondolkodom rajta.

A hét vicce, hogy a Tescoban babát akartunk venni a kétéves lányunknak, és a játékosztályon bilincsekbe botlottunk... 3+ volt az ajánlás... bőven benne vagyunk kor szerint is! :D

Tömör fa támlája van az ágyunknak, nem fog menni a hozzáközötős/bilincselős felállás. :-(

Jaj nem tudom, teljesen el vagyok bizonytalanodva. Annyira ciki lenne ezt meglépni, és esetleg felsülni vele... ezért nem merem szóba hozni neki, mert rohadtul kiakadnék rajta, ha nem úgy reagálna, ahogy én várom.

 

Egyik este megint újítottam kicsit: addig szoptam a drágámat, amíg a számban öntötte el a boldogság. És lenyeltem. És teljesen ledöbbent rajta. Még szóvá is tette, hogy még sosem csináltam ilyet. És úgy láttam, nagyon tetszett neki. (Mindez mondjuk hátrakötözött kézzel... hmmm... de jó is lenne...)

Uraim, ez ennyire bejön a pasiknak???

Előzmény: Ziptiefan (3205)
krisztina6980 Creative Commons License 2014.12.17 0 0 3209

A harmadik egyszerűen tökéletes!

Előzmény: Poltorato (3202)
krisztina6980 Creative Commons License 2014.12.17 0 0 3208

Nagyon kíváncsian várom az élménybeszámolókat! :-)

Előzmény: lycrafiu (3204)
interesting?not... Creative Commons License 2014.12.17 0 0 3207

Üdvözletem. Lenne egy olyan kérdésem ,hogy párom meg kérdezte mi az amit ki próbálnék és jó magam ugye mondtam neki hogy ez a love bondage az az a játékos kiszolgáltatottság az ami úgy igen :D (természetesen sexel vegyítve) remélem nem voltam túl közönséges. Szóval mondta ha szeretném akkor nem gond benne van. Nos ez idáig szép és jó csak ,hogy fogalmam sincs hogyan kezdjek bele vagy miként vagy na nem tudom ,hogy így érthető-e a problémám? Mert még szüzek vagyunk ezen a téren =/ Szóval ebben kéne kis út mutatás vagy baráti jó tanács ilyesmi =) Eszközöm nem igazán van hozzá szerintem avagy az én meg látásaim szerint. üdv "valaki"

Poltorato Creative Commons License 2014.12.15 0 0 3206

 

 

                                    

 

 

 

                         

Ziptiefan Creative Commons License 2014.12.14 0 0 3205

Sziasztok,

elolvastam az utolsó pár oldalt.

És gondolkodtam Krisztina esetén. Ha szóban nem megy, mert félsz megmondani, akkor javasolnám 1-2 sima de igazi bilincs beszerzését, majd amikor a párod már majdnem otthon írd meg neki, hogy siessen mert van számára egy kis meglepetésed.

Ha esetleg fém keretes az ágyatok, akkor egyszerűen háton fekve bilincseld oda magad az ágyhoz szét tart karokkal, a kulcsot viszont csak akkor dobd el ha már a szobában van.

Ha nem ilyen az ágy, akkor kötözd össze a lábaidat, és simán bilincseld hátra a kezeidet. Ha megjött add neki vagy simán dobd el a kulcsot. 

Ha ebből nem ért, és úgy kezdi, hogy elenged, akkor legalább tudod, ha nem akkor pedig életed legjobb szexének nézel elébe. 

Nem árt előre fel spigázni sms ben, akkor egyértelmű lesz, hogy mit szeretnél.

Utóbbi felállásban amúgy előre is elrakhatod a kulcsot kicsit odébb, simán össze kötözött lábbal még ha lassan is de tudsz sétálni. Szóval lehet egy asztalon a kulcs kicsit odébb. 

Üdv 

lycrafiu Creative Commons License 2014.12.10 0 0 3204

Szia  Krisztina. Nagyon tetszenek az írásaid. Már csak azért is mert én is imádom az ilyesmit. Volt már benne részem és hidd el akit ez izgat annak ez egy tökéletes szexhez vezet. Már voltam mindkét oldalon,voltam kötözve is és kötöztem is. Nagyon-nagyon jó volt. Ha gondolod beszelgethetunk róla. 

Előzmény: krisztina6980 (3198)
DT4ever92 Creative Commons License 2014.11.23 0 0 3203

Attól vagyok odáig meg vissza, ha csaj csajt kötöz (főleg, ha még fűző is van egyikükön) :D 

Előzmény: Poltorato (3201)
Poltorato Creative Commons License 2014.11.20 0 0 3202

       

 

 

 

                                               Küzdjük le a félelmeinket..

 

 

Poltorato Creative Commons License 2014.11.09 0 0 3201

 

 

                                              

 

 

 

Poltorato Creative Commons License 2014.11.03 0 0 3200

 

 

            

 

 

 

                               Ha nem eléggé szoros, húzzunk még rajta!

 

 

 

 

 

 

justtape Creative Commons License 2014.10.27 0 0 3199

Nna, akkor haladtok ! Így tovább ! :) De én még mindig azt mondom, próbálj lépni, egyelőre akár csak kendővel ..:)

Előzmény: krisztina6980 (3198)
krisztina6980 Creative Commons License 2014.10.22 0 0 3198

Ma megint volt jó kis lefogos szex. :-)

És kaptam a számba egy ujjat keresztbe. Ez nagy dolog, mert éreztem rajta, hogy figyeli a reakciómat. És én csak a boxerjat cibaltam le ébresztőkent. A többi ő volt. :D

Előzmény: justtape (3195)
Poltorato Creative Commons License 2014.10.21 0 0 3197

 

 

                                                

 

                                                                                          

 

 

 

                                    Kicsit időigényes ...de megéri!

 

 

krisztina6980 Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3196

Na ehhez kell némi bátorságot gyűjtenem... :-)

Előzmény: justtape (3195)
justtape Creative Commons License 2014.10.16 0 0 3195

Én vagy azt ajánlanám, hogy beszélj vele, nagyon óvatosan hozd fel neki a témát vagy pedig csak kezdeményezz. Mondtad, hogy talán tetszik ez az egész neki. Kötözd te ki őt ! De csak finoman..egy selyemsál a szemre + kézre, esetleg szájra..és mellette kényeztesd. Ha nem tetszik neki, hülye.. :)

Előzmény: krisztina6980 (3194)
krisztina6980 Creative Commons License 2014.10.16 0 0 3194

Azért akadtunk meg, mert nem merem raszanni magam egy következő lépésre. Lehet, hogy szar duma, de félek attól hogy reagálna. :-(

Elég rosszul viselem, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy én szeretném.

Nagyon szeretném ezt, de most még a félelem erősebb. :-((((

Előzmény: justtape (3192)
krisztina6980 Creative Commons License 2014.10.16 0 0 3193

Szia! Köszi a tippeket. Igazából nem áll messze tőlem, hogy valamibe belebujjak, de a párom első dolga az ilyenkor, hogy mindent levesz rólam. Mondjuk ilyen ruhát konkrétan nem próbáltam még bevetni, amiket írtál. Tetszik az ötlet. :-)

Biztos nem a technikai tudás hiánya miatt nem kötöz meg a drágám, hanem szerintem azért nem, mert nem tudja/sejti, hogy ezt szeretném. 

Képtelen vagyok beszélni erről vele. Nagyon szeretem, de nem tudnám elviselni, ha nem úgy reagálna, ahogy elvarom tőle. 

 

Előzmény: pcurtis555 (3190)
justtape Creative Commons License 2014.10.15 0 0 3192

Miért akadtatok meg ? Mesélsz róla ? 

Próbálok segíteni, ösztönözni, ha tudok ! :)

Előzmény: krisztina6980 (3188)
pcurtis555 Creative Commons License 2014.10.14 0 0 3191

Néhány kép illusztrációként.....

pcurtis555 Creative Commons License 2014.10.14 0 0 3190

Kedves Krisztina ! Tipp vagy ötletként próbáld ki a lycra /spandex fétis és a bondage ötvözetét: az ilyen anyagú overálok, cicaruhák ( catsuit ) és a tornadresszek ( leotard ) általában bejönnek a férfiaknak, a nők már inkább előítéletesebbek, elutasítóak ezzel szemben - legalábbis kis hazánkban ( a neten számos külföldi oldal és fórum is van ). Készítenek láb között cipzárosat, de ollóval is megoldható, így megkötözve a szex-et sem akadályozza a ruha. A ragasztószalag eltávolítása sem olyan kellemetlen a végén.

A kötözős - bondage - játékoknál fontos, hogy legyen bizalom a partnerek között ( de a párkapcsolat alapja is ). A technikát tanulni kell, az egyszerűtől - fantázia kérdése - a bonyolultig. Felmerült bennem a kérdés, hogy a párod esetleg nem attól fél, hogy nem tud kötözni, nem ért a technikához, ezért nem meri bevállalni? Szerintem a legegyszerűbb lenne ha leülnétek és megbeszélnétek egy jó vacsora mellett.

Mindezt gondolatébresztőként és esetleges segítségként írtam ( és tapasztalatból ).

 

 

Előzmény: krisztina6980 (3188)
Poltorato Creative Commons License 2014.10.14 0 0 3189

       

 

 

 

 

 

                                        

 

 

 

                           Csinos!

 

  

 

 

 


 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!