Keresés

Részletes keresés

kiksoka Creative Commons License 2010.06.01 0 0 350
Sziasztok!
27 éves, érettségizett fodrász vagyok, jelenleg itthon Gyes-en a 2 éves picúrommal és takarítást keresek. Dunaharasztin lakom, itt már járok 2 családhoz, ezek mellé szeretnék még párat elvállalni, és nem utolsó sorban megjegyezném, hogy fodrászkodom is házhoz járva Harasztin és környékén. :-)
Érdeklődni a fodrászattal és a takarítással kapcsolatban:
kikso@pr.hu 30/393-00-40 Gabelláné Dia
Szép nappot!
kiksoka Creative Commons License 2010.06.01 0 0 349
...
Maryenn67 Creative Commons License 2010.05.31 0 0 348

Takarítást vállalok!

 

 

Bizalmi állásban dolgozó, NEM dohányzó, tisztaságszerető, maximalista, precíz nő mellékkeresetként vállal délutánonként és hétvégén Budapesten (XX., XXI., XXIII.), valamint Szigetszentmiklós, Dunaharaszti, Halásztelek, Szigethalom, Tököl, Taksony területén lakásosok, családi házak heti takarítását, házi kedvencek ellátását, időseknek bevásárlást. 

 

Ár: lakás heti takarítás: 800,- Ft/óra

Családi ház heti takarítása 1.000,- Ft/óra.

 

Kérem keressenek bizalommal! Telefonszámot e-mailben adok.

 

E-mail címem: sztszt@freemail.hu

marcsi 1954 Creative Commons License 2010.05.29 0 0 347
Bocsánat, de az email címem le maradt: tomsics.ferencne@gmail.com
marcsi 1954 Creative Commons License 2010.05.29 0 0 346
Sziasztok!

Heti 1-2 alkalommal lakástakarítást és vasalást vállalnék Békásmegyeren vagy környékén, 55-éves vagyok és sajnos más munka lehetőségem nincs. Gyakorlattal és referenciával rendelkezem, egy lakástakarításom van, de jó lenne még 1-2.
Ha valaki tud valamit, azt meg köszönném!!! Tel: +36306038960
zseton77 Creative Commons License 2010.05.27 0 0 345

Üdvözlök mindenkit!

Bejárónői, takarítói állást keresek heti vagy két heti rendszerességgel.

Családoknál eltöltött 14 éves gyakorlattal  és "élő" referenciákkal rendelkezem.

Józan életű, precíz, megbízható, nem dohányzó 47 éves hölgy vagyok.

Gépkocsival rendelkezem.  Nem órabérben dolgozom.

Személyes találkozáshoz ragaszkodom! A kölcsönös szimpátia és a korrektség fontos. Nem szeretem a zsákba macskát.

Kati

 email:      reszkir@freemail.hu

 

 

 

Maryenn67 Creative Commons License 2010.05.25 0 0 344
 

Takarítást vállalok!

 

 

Bizalmi állásban dolgozó, NEM dohányzó, tisztaságszerető, maximalista, precíz nő mellékkeresetként vállal délutánonként és hétvégén Budapesten (XX., XXI., XXIII.), valamint Szigetszentmiklós, Dunaharaszti, Halásztelek, Szigethalom, Tököl, Taksony területén lakásosok, családi házak heti takarítását, házi kedvencek ellátását, időseknek bevásárlást. 

 

Ár: lakás heti takarítás: 800,- Ft/óra

Családi ház heti takarítása 1.000,- Ft/óra, vagy fix összegért (nagyságtól függően) megbeszélés szerint.

 

Kérem keressenek bizalommal! Telefonszámot e-mailben adok.

 

E-mail címem: sztszt@freemail.hu

Ritesz76 Creative Commons License 2010.05.24 0 0 343

 

 

 Szia!

 

 Engem érdekelne a munka,nekem van egy pár lakás ahova járok már,de a pénteki napom még szabad.Örülnék neki ha sikerülne.33 éves vagyok,nem dohányzom,autóval közlekedem,itt lakom a XVII.kerületbe ,mindig oda érek idöben.Én is szeretem a személyes találkozot mielött a munka létre jönne,ezt most se bánnám.Hívj és meg tudunk beszélni egy találkozot.

 

 30/419-66-64   Rita

                                       Várom a hívásodat

Előzmény: sophie_1 (340)
ocsua1 Creative Commons License 2010.05.23 0 0 342
Sziasztok!

Erika vagyok, pontos, precíz, abszolút megbízható, munkájára igényes hölgy. Szívesen vállalnám lakások, házak, irodák stb. takarítását hétköznap délutánonként, vagy hétvégén egész nap.
cs.erika4@freemail.hu
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.22 0 0 341
Üdvözlök minden fórumozót!
Gyakorlattal, referenciával, korrekt díjazásért keresek lakás/háztakarítást. Minden segítséget, bizalmat előre is köszönök.
sophie_1 Creative Commons License 2010.05.21 0 0 340

Sziasztok!

Nem dohányzó, tisztaságszerető, precízen és alaposan dolgozó leinformálható, megbízható takarítónőt keresek a XVIII. ker.-Gyál határába, péntek délelőttre, 3-4 órára, hosszú távra.

Megközelíthető: Kökiről a 184-es és a 284-es busszal a végállomásig, onnan kb. 10 perc séta.

A kb. 1002 -es házat 3-an lakjuk, 3 macsekkel. (Aki nem bírja a cicákat az ne is jelentkezzen!)

Amit kérnék: 

általános takarítás amerikai konyhás nappali ( teljes portalanítás, porszívózás, felmosás) + fürdöszoba + WC + előszoba takarítás szükség szerint csempe is, + konyha (tűzhely, konyhabútor áttörlése kívülről, időnként konyhaszekrény rendbetétele).

Félévente nagyobb takarításnál ajtók, ablakok stb tisztítása, függöny mosása vasalása, természetesen a nyagytakarítás plusz pénz.

Amit kínálok: 1000,-Ft/óra

Nagyon fontos a kölcsönös tisztelet és bizalom! 

Maryenn67 Creative Commons License 2010.05.21 0 0 339

Takarítást vállalok!

 

 

Bizalmi állásban dolgozó, NEM dohányzó, tisztaságszerető, maximalista, precíz nő mellékkeresetként vállal Budapesten (XX., XXI., XXIII.), valamint Szigetszentmiklós, Dunaharaszti, Halásztelek, Szigethalom, Tököl, Taksony területén lakásosok, családi házak heti takarítását, házi kedvencek ellátását, időseknek bevásárlást. 

 

Ár: lakás heti takarítás: 1.000,- Ft/óra

Családi ház heti takarítása (nagyságtól függően) megbeszélés szerint.

 

Kérem keressenek bizalommal! Telefonszámot e-mailben adok.

 

E-mail címem: sztszt@freemail.hu

windochb Creative Commons License 2010.05.19 0 0 338

Kedves Csipkéskúti Parittya Vigéc!

Megbízható, nem dohányzó vagyok. ha még aktuális az állás kérem írjon
Előre egyeztetve rugalmas időbeosztás
windoch@indamail.hu
Előzmény: Csipkéskúti Parittya Vigéc (330)
windochb Creative Commons License 2010.05.19 0 0 337
Megbízható, nem dohányzó vagyok. ha még aktuális az állás kérem írjon
Előre egyeztetve rugalmas időbeosztás
windoch@indamail.hu
Előzmény: Csipkéskúti Parittya Vigéc (330)
Maryenn67 Creative Commons License 2010.05.19 0 0 336
 

Takarítást vállalok!

 

 

Bizalmi állásban dolgozó, NEM dohányzó, tisztaságszerető, maximalista, precíz nő mellékkeresetként vállal Budapesten (XX., XXI., XXIII.), valamint Szigetszentmiklós, Dunaharaszti, Halásztelek, Szigethalom, Tököl, Taksony területén lakásosok, családi házak heti takarítását, házi kedvencek ellátását, időseknek bevásárlást. 

 

Ár: lakás heti takarítás: 1.000,- Ft/óra

Családi ház heti takarítása (nagyságtól függően) megbeszélés szerint.

 

Kérem keressenek bizalommal! Telefonszámot e-mailben adok.

 

E-mail címem: sztszt@freemail.hu

tollsepr Creative Commons License 2010.05.19 0 0 335
Üdv Mindenkinek!

Jól jönne egy kis segítség!
Takarítási munkát keresek Veresegyház környékén, ill. Újpesten vagy Rákospalotán.
Tudna valaki ebben segíteni? Jelenleg is takarítok a XII. kerületben, igaz sokat utazgatok de nem esik nehezemre, mert kölcsönös a tisztelet és a bizalom.
rorido Creative Commons License 2010.05.18 0 0 334

 Tisztelt Csipéskúti Parittya vigéc!

 

Rita vagyok,én is keresek takarítást,nem dohányzó ,megbízható,tapasztalattal rendelkező hölgy vagyok.

Ha még nem sikerült választania,szívesen állok a rendelkezésére.

Elérhetőségem:rorido@citromail.hu

ocsua1 Creative Commons License 2010.05.18 0 0 333
Csipkéskúti Parittya Vigéc!

Erika vagyok, nem dohányzó, abszolút megbízható, precíz, gyakorlott, munkájára igényes hölgy. Amennyiben még aktuális, szívesen vállalnám a munkát. Elérhető vagyok a cs.erika4@freemail.hu címen.

Üdv.: Erika
Előzmény: Csipkéskúti Parittya Vigéc (330)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.18 0 0 332
Kedves Csipkéskúti Parittya Vigéc!
Ezen a fórumon is keresek lakás/háztakarítást. Óbudán lakom, ha aránylag jó a közlekedés, szívesen vállalnám.
Üdvözlettel: takaritanek (inez54@citromal.hu)
Előzmény: Csipkéskúti Parittya Vigéc (330)
Csipkéskúti Parittya Vigéc Creative Commons License 2010.05.17 0 0 331
érdekelne
Előzmény: Csipkéskúti Parittya Vigéc (330)
Csipkéskúti Parittya Vigéc Creative Commons License 2010.05.17 0 0 330

XXII.kerületi családi házunkba magára, munkájára igényes, többéves tapasztalattal rendelkező, takarítónőt keresek heti 1x (csütörtökre). A munka kb. 6 óra takarításból és alkalmanként 1 óra vasalásból állna, 6 illetve 7ezer forintért.

 

anzol Creative Commons License 2010.05.17 0 0 329

Budapest és környékén keresek takarítási munkát délutánonként, vagy alkalmanként. Igényesen, precizen dolgozom, nem dohányzok.

e-mail cim: zoltanne586@gmail.com.

anzol Creative Commons License 2010.05.17 0 0 328

Sziasztok!

Én is szívesen vállalnék lakás takarítást! Precizen, igényesen dolgozom. Ha tud valaki munkát ajánlani Budapest vagy könyékén, megköszönném

Juli.1 Creative Commons License 2010.05.16 0 0 327
Takarítást keresek szerdai szabadnapjaimra Bp.területén - precíz, pontos, nem dohányzó, kulturált középkorú nő vagyok, gyakorlattal és referenciával. Tel:06-20-4744118
bell50 Creative Commons License 2010.05.15 0 0 326

Sziasztok !

 

Takarítónőt keresek XX.kerületi kétszintes házba, egyelőre kéthetente 1 alkalomra, 2-3 hónap múlva heti 1 alkalomra.

Megközelíthető a 99, vagy 123-as busszal.

A házat 3 felnőtt lakja + 1 macsek.

 

Napközbeni takarítást vállalót keresek, lehetőleg leinformálhatót.

A ház kb. 160 nm-es. 4 szoba+amerikai konyhás nappali, két fürdőszoba + 1 WC + 1 kamra, lépcsőház, pici előszobával.

 

Amit kérnék:

általános szobai takarítás (teljes portalanítás, porszívózás, felmosás) + fürdőszoba takarítás (WC, mosdó, kád takarítás, szükség szerint csempemosás + konyha takarítás (tűzhely rendberakása szükség szerint, mosogató vízkőtelenítése, pult, étkező székek, letörlése, bizonyos időközönként a konyhaszekrény (félévente) rendbetétele, alkalmanként a kapcsolók, ajtók áttörlése, nem minden alkalommal, csak ha foltosak)

 

Félévente nagyobb takarításnál szokásos feladatok (pl. ajtó, ajtókeret, ablakmosás stb.) Műanyag ablakok vannak. Ezek plusz alkalmak.

 

 

Amit kínálok: 6.000.- Ft/alkalom.

 

Érdeklődni: bellu@freemail.hu-n

Üdv B

Törölt nick Creative Commons License 2010.05.15 0 0 325
Kedves Fórumozók!
Köszönettel vennék minden jelzést, ami takarításra vonatkozik. Ha valaki váltani szeretne, és utódot keres, vagy szüksége lenne megbízható, gyakorlott takarítónőre.
Üdvözlettel: inez54@citromail.hu
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.14 0 0 324
Kedves tollsepr!
Köszönöm biztató szavaidat. Üdvözlettel: Neti54
Előzmény: tollsepr (323)
tollsepr Creative Commons License 2010.05.13 0 0 323
Szia Netti54!

Csak biztatni szeretnélek, hogy ne add fel mert én is erről a fórumról kaptam a lehetőségeket. Többször látogass ide, válaszolj a hirdetésekre és hidd el menni fog!
Én is próbálkoztam máshol de nagyon telített a piac a napi hirdetéseknél és ott nem volt szerencsém.
Sikeres kapcsolatokat, és sok szerencsét !
Előzmény: Törölt nick (322)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.10 0 0 322
Szép napot mindenkinek!
Nagyon megköszönném, ha tudna valaki megosztaná velem, hogyan tudnék takarítást, vasalást találni. Express, Slando portálokon szinte 0 az esély.
Üdvözlettel: Neti54
Maryenn67 Creative Commons License 2010.05.07 0 0 321
 

Takarítást vállalok!

 

 

Bizalmi állásban dolgozó, NEM dohányzó, tisztaságszerető, maximalista, precíz nő mellékkeresetként vállal Budapesten (XX., XXI., XXIII.), valamint Szigetszentmiklós, Dunaharaszti, Halásztelek, Szigethalom, Tököl, Taksony területén lakásosok, családi házak heti takarítását, házi kedvencek ellátását, időseknek bevásárlást. 

 

Ár: lakás heti takarítás: 1.000,- Ft/óra

Családi ház heti takarítása (nagyságtól függően) megbeszélés szerint.

 

Kérem keressenek bizalommal! Telefonszámot e-mailben adok.

 

E-mail címem: sztszt@freemail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!