Keresés

Részletes keresés

Jackopower Creative Commons License 2009.09.21 0 0 681

A bank sem küld minden hónapban értesítést a törlesztő részletről, mégis fizetnek kell havonta, ahogy azt korábban írásban válaltad!

Nem?

 

Vagy nektek úgy van a megegyezés, hogy a közös képviselőnek minden hónapban külön kérvényt kell benyújtania?

Előzmény: Lakó_001 (680)
Lakó_001 Creative Commons License 2009.09.21 0 0 680
Sziasztok!

Ti kaptatok mostanában közös költséges papírt? Én már vagy másfél hónapja nem kaptam, így nem is utaltam semmit, viszont így továbbra sem lesz pénze a közös képviselőnek semmire.
Roan1 Creative Commons License 2009.09.21 0 0 679

Sziasztok!

 

Ha van egy normális háziorvos, engem is érdekelne, jelenleg az én orvosom sincs túl közel...

 

Az előtér világításról tudja valaki, hogyan működik? Van, amikor egyáltalán nem égnek a lámpák, máskor meg fényárban úszik minden. Jó lenne valami átmeneti állapotot találni.

 

Előzmény: Katica_bogár (677)
Jackopower Creative Commons License 2009.09.19 0 0 678

Már csak 4 és fél munkanap maradt...............

:-(

Katica_bogár Creative Commons License 2009.09.18 0 0 677
Szia!

Nekem kerepestarcsai a háziorvosom, gondolom az túl messze van nektek...
Katica
Előzmény: B703 (675)
Jackopower Creative Commons License 2009.09.18 0 0 676

Kaptam egy megkeresést.

Ha szept. 25-ig a lakásvásárig lesz vége  a történetnek akkor Pikkolos leszek.

 

 

B703 Creative Commons License 2009.09.18 0 0 675

A háziorvos probléma tényleg nem érint senki mást?

 

Köszi,

Andi

Jackopower Creative Commons License 2009.09.10 0 0 674

Nekem csak az az egy jó, mert az magasan van és utca fronfi a nagy erkélye. Szóval nem tudok másikat választani.

És tényleg drágábba Mátyás Udvar és a City Center Parknál is.

De tényleg sok hiba volt a lakással, de az nekem tetszik.

De ne fogok 2 millióval többet adni érte. Az a baj hogy 345.000,-Ft a nm ára, míg a legtöbb Piccolosnak 300.000,-Ft körül van.

És mondom hogy sok oylan dolog van benne aminél a banki hitelnél az értékbecslő nem becsülné ennyire az értéket. tehát tényleg nem ér ennyit.

 

Előzmény: Manolya7 (673)
Manolya7 Creative Commons License 2009.09.10 0 0 673
Nekem is minden hamar ment. Alkudtunk is hamar, tárolót nem vettünk. Én közvetítővel voltam, lehet ezen is múlik, és azt hiszem Katica bogár is. Válassz másikat ha nem tetszik az oszlop:) van elég. Érdekelne a környéken hol találtál jobbat és olcsóbbat.
Előzmény: Jackopower (672)
Jackopower Creative Commons License 2009.09.10 0 0 672

Kértem árcsökkentést, mert sok hiba van a kiválasztott lakásban.

(Oszlop a szoba közepén, beázik, rossz ereszelvezetés, csúnya burkolat, nehezen nyíló ajtó stb….)

Arra várok.

 

De addig nem jutottunk el, hogy az 5 nm-es szabad tároló milyen hosszúságú, szélességű.

Ezt konkrétan eddig háromszor kérdeztem meg.

Szóval így nehéz eldönteni, hogy vegyek-e, ha nem tudom hogy befér-e a kondi gépem.

Szóval ilyen kis apróságok vannak.)

 

Jó neked hogy flottul ment.

 

Előzmény: Katica_bogár (671)
Katica_bogár Creative Commons License 2009.09.10 0 0 671

Szia!

 

Hát én nem ültem rajta több hónapot, nem néztem meg 4 fajta építkezést 10 alkalommal, hanem egy nap 5 fajtahelyről egyenként 3 lakás. Aztán kiválasztottam, lefoglalóztam még aznap, 1 hétre rá asszem szerződtünk.

Szóval nem tudom, hogy veled mi siklott félre, de nekem nem ez a tapasztalatom velük.

 

Katica

Jackopower Creative Commons License 2009.09.10 0 0 670

Szerintetek ha 3 hét után se kaptam visszajelzést, akkor zaklassam egy e-mail erejéig, vagy tegyek le  a Piccoloról?

 

Nektek flottul ment?

B703 Creative Commons License 2009.09.10 0 0 669

Sziasztok!

 

Tud valaki egy jó, és megbízható háziorvost akihez be lehetne jelentkezni? Van, akinek szintén aktuális ez a "probléma"?

 

Köszi,

Andi

Jackopower Creative Commons License 2009.09.05 0 0 668

Kezd úgy kinézni a dolog, hogy nem nálatok veszek lakást. Sajnos 2 hét óta, több kérésre sem kaptam ajánlatot. :-(

Pedig a 6-on egy lakást kiszemeltem. de a környék beli lakásokhoz képest is nagyon drága. Kb 2 millióval olcsobb máshol.

Sajnálom, de úgy néz ki hog így lesz ez. Azért még reménykedem. A remény hal meg utoljára. De legalábbis a szept. 25 lakásvásáron kiderül, hogy ki lesz a szerencsés nyerte.

 

Lakó_001 Creative Commons License 2009.09.02 0 0 667
nekem a szám+kulcs megoldás működik.

Nincs valakinek véletlenül egy 10m körüli hosszabbítója, amit tudna nélkülözni ma (szerda), vagy csütörtök este egy fél órára?

Köszi!
Előzmény: RN506 (666)
RN506 Creative Commons License 2009.09.01 0 0 666

Igen, nekem is Err2 a kiírt üzenet.

Mit tegyek?

 

Előzmény: Lakó_001 (665)
Lakó_001 Creative Commons License 2009.09.01 0 0 665
Nekem az volt gyanús, hogy a pizzafutár mindig be tudott csengetni, nekem meg egyszer sem sikerült, de miután megtudtam, hogy kulcsot kell ütni utána, azóta tökéletesen működik, egyszer sem hibázott. Neked SZÁM+KULCS után is Err2-t ír ki?
Előzmény: RN506 (662)
sirpg Creative Commons License 2009.09.01 0 0 664

Sziasztok,

 

Mivel sokan kértétek:

a kedves ügyintéző hölgy elérhetősége:

 

erikapa@freemail.hu

 

 

ide írjátok meg, hogy kb mikor vagytok elérhetőek, majd felhív, és átállítja a meglévő előfizetést társasházira, másnap már úgy ketyeg a számláló.

 

üdv

sirpg

Előzmény: Roan1 (663)
Roan1 Creative Commons License 2009.09.01 0 0 663

Sziasztok!

 

Tudtok abban segíteni, hogy a UPC-s társasház kedvezmény akkor most pontosan hogyan áll? Kint láttam egy listát, de a fórumon meg azt írta valaki, hogy már van...

 

Ha tényleg van kedvezmény, akkor érdekelne a dolog.

 

köszi

 

R

RN506 Creative Commons License 2009.08.31 0 0 662

Igen, úgy próbáltam. Sőt ezt követően a többi variációt. Előtte a kulcs, utána a kulcs, előtte, utána is. Odafenn semmi jelzés nem érkezet. Szerintem megkellene nézetni szakemberrel.

Üdv: R.

Előzmény: B703 (661)
B703 Creative Commons License 2009.08.31 0 0 661

Szia!

 

A szám után kell nyomni egy kulcsot is, akkor fog fenn csörögni nálad a kaputelefon.

Próbáltad már így?

 

Andi

Előzmény: RN506 (660)
RN506 Creative Commons License 2009.08.31 0 0 660

Kedves Képviselő úr!

 

Ezúton szeretném jelezni, hogy a 38. sz. kaputelefon nem működik. Eddig nem próbáltuk, de most már beköltöztünk és szükségszerűvé vált a működése.

Kérem szíveskedjen intézkedni.

Köszönöm.

Üdvözlettel: R

Előzmény: Képvisel (573)
Katica_bogár Creative Commons License 2009.08.30 0 0 659
Sziasztok!

Nekem van a társasházi alapító okiratból egy fénymásolt példányom. A szerződéskötéskor kaptam, melléklete a szerződésnek.... Mint pl a jótállás is...

Katica
Roan1 Creative Commons License 2009.08.27 0 0 658

Sziasztok!

 

Köszi az infót! Pár kérdés:

 

A rossz kaputelefon mit jelent? Mert nincsen kiírva, hogy a szám után kulcsot kell nyomni, így kb. mindenki azt hiszi, hogy rossz a kaputelefon, pedig csak a felirat nem jó...

A nem lezárható garázs mellett remélem valaki elmondta, hogy akkor az autós lakótársak legalább várják meg, míg lecsukódik a kapu?

A félreértések megbeszélése hogy, hol zajlik? Esetleg a kulcs nélküli hátsó udvaron?:)

Kutyás-macskás probléma pontosan mit is jelent?

 

Illetve, felírtam két kérdést a faliújságra, ezekre volt valami válasz (az adószám fel lesz tüntetve a számlákon?)

 

üdv

 

R

Előzmény: sirpg (654)
RN506 Creative Commons License 2009.08.27 0 0 657

Szia!

 

Engem SOS érdekelne a kedves hölgy elérhetősége, ugyanis szept. 1-től szeretnék szerződni. Mennyibe kerül ez a kedvezményes szolgáltatás?

Köszönöm.

Üdv: R.

Előzmény: sirpg (656)
sirpg Creative Commons License 2009.08.27 0 0 656

Sziasztok,

 

Egy kis kiegészítés a UPC-s témához.

Mi már korábban elindítottuk a UPC felé a társasházi csomag igényünket.

Amit már jóvá is hagytak, szóval nem kell aláírásokat gyűjteni, mert ők építették ki a házban a rendszert és már megvan a megfelelő számú előfizető, vagyis a B-ben biztos, mert mi már ezen a kedvező áron netezünk, tv-zün.

 

Ha szükségetek volna egy nagyon kedves ügyintéző hölgy elérhetőségére, akkor írjatok, nekem Ő intézett mindent.

 

További szép napot!

 

üdv: sirpg

 

 

Előzmény: A505 (655)
A505 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 655
Sziasztok,

a lakógyűlésen ígértem, hogy utánajárok a UPC kedvezménynek.
csak egy nyomtatványt kell kitölteni 50%+1 lakásnak, vagyis minimum 55 aláírás kell.

lent a bejáratnál a faliújságra kitűztem, mindenki alá tudja így írni,
ha meg van a szükséges aláírás, beviszem a UPC-be és intézem tovább.

üdv,
sirpg Creative Commons License 2009.08.26 0 0 654

Sziasztok,

 

Pár kiegészítés:

 

-a hátsó kertnél lévő ajtó kulcsos lesz, mert lehet, hogy onnan jöttek be a tolvajok, így ha valaki kimegy, és nem lesz nála kulcs akkor majd tessék "óbégatni"! :))))

-a kaputelefon szar, röviden tömören, kb 15x jöttek már ki javítani de még mindig rossz, valszeg az egész lecserélése lesz garanciába

-a garázskapu garanciális így nem lehet megoldani a lezárás vezérlését (1évig még várni kell)

-beázási problémák, Holding tud róla, de nem találták még meg a beázás okát.. (hááát.....)

-3. emeleti izzócsere :))))))

-NAGYON-NAGYON fizetni kellene a közös költséget, mert állítólag 1,5 milla elmaradása van a lakóknak....  és akkor ugyebár jönnek majd a problémák, fizetési késedelmi díj, kötbér stb.stb.stb...

-Közös képviselő megjegyezte, hogy jó lenne elkezdeni félretenni, mert ami a házban van 4 gázkazán az olyan kicsi, hogy a téli szezonban 24 órás futás okán brutális díjak várhatóak!!!!

- Drága melegvíz díj! megoldás: beruházás napkollektor.... pénz-pénz-pénz...

- jön a kerti sütő, csak majd kell a segítség a beemeléshez

- bringatároló kialakítása valahol...

- bulik miatti félreértések megbeszélése :))))

- kutyás-macskás problémák... :)

- érdemes lenne-e a lakóknak takarítani?......

- garázsba minek ég állandóan a villany... lehetne-e rajta változtatni...

- kaphatunk-e kimutatást, hogy mi mennyibe kerül a lakóháznak

- szóróanyag tárolására kellene egy doboz,

 

ennyi egyenlőre....

- ja még a közös képviselő ígérte, hogy felteszi ide pdf-be a alapító okiratot...

 

üdv

 

 

 

 

Előzmény: Lakó_001 (652)
B703 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 653

Hali!

 

A UPC-hez annyi hozzáfűznivaló, hogy a kedvezményt már elvben megkapta a társasház (én úgy láttam), csak minden lakónak külön kell igényelnie a UPC-nél.

 

De azért kedves UPC-nél dolgozó szomszédok, kérlek erősítsetek meg :)

Előzmény: Lakó_001 (652)
Lakó_001 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 652
Nagy vonalakban erről volt szó a gyűlésen:
- a kiszámlázott közös költség, és rezsi számlák jók, mindenki fizesse szépen be
- nincs pénze a háznak, úgyhogy mindenki szépen hamar fizesse be a hátralékait
- az izzók mindenütt sorra kiégnek, cserélgetik őket
- ahol a mozgásérzékelős lámpák nem működnek, azok garanciálisan cserélendők, csak nem nagyon cseréli őket a kivitelező
- két kukát elgurigattak a szomszéd utcába a kedves őslakosok, esetleg bátor emberek visszagurigathatnák őket
- UPC-nél van társasház kedvezmény, majd utánajárnak, hogy hogy lehet érvényesíteni

Most ennyi jutott eszembe, akinek még eszébe jut valami, írja be.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!