Keresés

Részletes keresés

littlestar Creative Commons License 2001.05.03 0 0 57
Móni!

Ha kell, emailben meg tudom adni egy varrónő címét, számát, én is nála csináltatom és abszolut nem drága, egy garnitúra 2200Ft, szerintem érdemes inkább csináltatni, így te határozod meg a fazont és az anyagot is.

LS

Előzmény: Moni_n_plus_1 (54)
Moni_n_plus_1 Creative Commons License 2001.05.03 0 0 56
Az idő, az önneveles, meg egy jól megválasztott hapsi megoldja a problémát :-))
Bár én nem vagyok szakértő, mert még mindig túl gyakran van rosszkedvem miatta... Mert ha az idővel nő, a jól megválasztott pasiról meg kiderül, hogy mégse az... akkor marad ez a topic Hát éljen soká! :-)))
Előzmény: littlestar (52)
RedSnake Creative Commons License 2001.05.03 0 0 55
...
Nocsak. Ha megszólal valaki, akinek nagy melle van, sőt leírja az azzal kapcsolatos érzéseit, tapasztalatait, akkor rögtön le kell ugatni. Hmmm.

Nekem 110 a mellbőségem. Nem kicsi, de nem vagyok kis növésű, így 'elmegy' rajtam.
Nem szép és nem őrült kemény. Nem is vagyok fiatal.

És a melltartó nekem is igenis nagy gond. Ha nem akarok protézist venni, akkor sokat kell járnom utána és mélyen kell pénztárcába nyúlnom.

De ha nem érdekli a T. topiklakókat a nagy mellű nők magánvéleménye, akkor talán nem kellene kérdezni.

Moni_n_plus_1 Creative Commons License 2001.05.03 0 0 54
Köszönöm mindenkinek a bíztatást, és felhívnám figyelmeteket arra a 'NÉHA' szócskára.
Sok belémnevelt álszemérmes elhallgatáson kellett túllépnem, ahhoz hogy elfogadjam. Ahhoz hogy szeressem, meg kellett tapasztalnom a jó oldalát is. Szeretem a melleimet. Kivéve, ha éppen teljesen hason szeretném aludni; mikor fáradt vagyok, és nem tudom kihúzni magam; vagy mikor melltartót akarok venni.
Ezzel úgy tűnik minden nagy mellű nőnek problémái vannak :-))
A kedvenc fehérneműboltom még a Felina szaküzlet a Ferenc körúton. Tartanak F-est, igaz csak fehéret, és néha feketét, sőt valahol olvastam, hogy van már G-s is. Alig várom, hogy legyen végre időm elmenni, és felpróbálni... A remény hal el utoljára :-)) vagy célbaveszek egy fehérneműszabászatot, már éppen ideje lenne :-))

Az oldalt fekvés már nem okoz különösebb problémát: az alsó egész jól megtartja a felsőt :-)) Így leginkább akkor alszom, ha átölel... Hmmm... ezt most inkább hagyjuk, még valaki megró :-)) Általában csak hasra fekve tudok elaludni. Ez annyival módosult, hogy kicsit féloldalasan fekszem, és kezem-lábam kissé magam alá húzom az ellentétes oldalon.

Törölt nick Creative Commons License 2001.05.03 0 0 53
1 méter 4 cm, az már nem semmi.
Végre itt a tavasz és előkerülnek az eddig rejtegetett kicsi-nagy keblek ...
Előzmény: littlestar (52)
littlestar Creative Commons License 2001.05.03 0 0 52
Én legalább hangoztatok valamit, nem úgy mint te, aki semmi érdemit nem tud hozzászólni, csak kritizál, most éppen engem, hogy milyen témához mit szólok hozzá. Nincs kedvem többet vitázni veled, sem ezt a topicot is szétOFFolni miattad.
Egyébként mindenki magából indul ki alapon olvasd el mégegyszer az utolsó mondatodat. És elhiheted a mellbőségem (sajnos) 104 cm. Ez van, hidd el, én is jobb szeretném, ha kisebb lenne. Viszont akkor nem lenne mit hozzászólnom eme topichoz.

LS

Előzmény: shirez (51)
shirez Creative Commons License 2001.05.03 0 0 51
eleget hangoztatod ahhoz, hogy mindenki el tudja könnyen vizuálisan képzelni, mekkora melleid lehetnek esetleg (na, persze ezt könnyű képernyőn keresztül elhinteni, lehet irl nagy, csak hát talán feleúgy sem néz ki, mint ahogy a tulaj sokat sejtetve hirdeti...)
Előzmény: littlestar (49)
littlestar Creative Commons License 2001.05.03 0 0 50
Szalka!

Hogy sikerült meggyőznöd magad? Mert én egyenlőre csak az árnyoldalait látom.

Jogaülés???? :)

LS

Előzmény: szalka (46)
littlestar Creative Commons License 2001.05.03 0 0 49
Örülök, hogy ebből a pár szóból: nekem sem kicsik a méreteim így látatlanban is ennyi dicsérő jelzőt találtál rá.
Igazán köszi, növelted az önbizalmam!
Már érdemes volt megszólalnod:)))))))))))))))

Hálás LS
:)

Előzmény: shirez (48)
shirez Creative Commons License 2001.05.03 0 0 48
valaki már ugorjon rá kicsiboly céltáblaként kínálkozó szép, nagy, kerek, kemény, összenyomhatatlan, sajátnövésű, millói vénusz típusú, gömbölyű, óriási, duzzadó melleire, hátha végre elégedetten befogja a kicsi nyelvecskéjés szájacskáját..
Előzmény: littlestar (45)
Moni_n_plus_1 Creative Commons License 2001.05.03 0 0 47
Azt ugyan nem, de a space-szel voltak problémáim :-))
Előzmény: Törölt nick (40)
szalka Creative Commons License 2001.05.03 0 0 46
Nem tudom hagy eves vagy , de szvsz majd eljon az az ido is amikor majd buszken viseled oket es orommel gondolsz rajuk :-)
Regebben bennem is ugyaneme erzesek kavarogtak foleg kamaszkoromban de meg az egyetemen is.
Aztan lassan elmultak, persze meg elojon egy-egy rohadt eletbe miert nem lehet sehol szinesben E -s melltartot venni kifakadas :-) De azert mar az esetek nagyreszeben orulok nekik , es eddig minden pasim dijazta, de meg hogy :-)
Ennek ellenere szerintem sem gaz a hason alvas, oldalt alvasnal mar jobban zavarnak. De ez olyan hogy en joga ulesben is kenyelmesen erzem magam, valakinek meg ez halalosan kifacsart :-)
Előzmény: Moni_n_plus_1 (43)
littlestar Creative Commons License 2001.05.03 0 0 45
Móni!

Azt hiszem nagyon is át tudom érezni a helyzetedet, mivel nekem sem éppen kicsik a méreteim és igenis, akárki, akármit mond, elég sok nehézség van velük, kezdve onnan, hogy elég nehéz normális melltartót találni és az is ide jön, hogy a hason fekvés is nehézkes és ha az embernek az átlagnál nagyobbak, akkor elég nehéz elhitetnie saját magával, hogy ez igenis jó dolog (nekem sem igazán sikerült még).
Szóval Móni, fel a fejjel, valaki csak van aki megnyugtat téged is, hogy ez igenis jó ahogy van. Velem is próbálkoznak:)

LS

Előzmény: Moni_n_plus_1 (43)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.03 0 0 44
Nem lenne jobb, ha inkább sajnálgatás helyett inkább szeretgetnélek eme kellemes tulajdonságaid (és persze az egyéb erényeid) miatt??? :-)
Előzmény: Moni_n_plus_1 (43)
Moni_n_plus_1 Creative Commons License 2001.05.03 0 0 43
Sokáig gondolkodtam, hogy válaszoljak-e egyáltalán...
Ha nem tetszik, a stílusom... hát ez van.
De a hasonfekvés igenis rohadtul kényelmetlen tud lenni ebből nem engedek. Ez meg gyerekesen hangzik :-(( de mit tegyek ha így van...
Már elfogadtam, hogy ekkorára nőtt, de nehéz küzdelem volt. Ezt szeretnéd inkább olvasgatni??? mert én utálok effélét írni. Szelíd iróniával tekintek középiskolás éveimre is, mikor reszketve figyeltem, hogy mikor hagyják végre a növést a melleim. Főleg mert senkit sem ismertem hasonló "adottságokkal". Mikor Samantha Fox divatba jött, mély megnyugvással vettem tudomásul, hogy nem kell a Dunának mennem...
Mindezt pedig nem azért írtam le, mert sajnáltatni akarom magam, bár bevallom sokáig inkább sajnáltam magam a melleim miatt, mintsem örültem volna nekik (és ez utóbbi néha még mindig nehezen megy).
Előzmény: caixa (38)
leha Creative Commons License 2001.05.03 0 0 42
a nem beszólás már megy, de hogy lehet diszkréten nézelődni, amikor a nők olyan gyorsan elhordják az irhájukat, hogy a férfiember csak kapkodja a fejét
Sheme Creative Commons License 2001.05.03 0 0 41
Nem csak nézelődnék...
Előzmény: papagáj (39)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.03 0 0 40
Biztos mindig leverted a babokat ;-P
Előzmény: Moni_n_plus_1 (37)
papagáj Creative Commons License 2001.05.03 0 0 39
hm, diszkrét nézelődés

Előzmény: caixa (38)
caixa Creative Commons License 2001.05.03 0 0 38
"Egyébként ha ki akarod próbálni, milyen, vegyél két kilós sót, kötözd magadra. Próbálj meg nem felbukni mindenben (amit nem látsz a dudoroktól), és egyenesen járni, hason fekve aludni... Mondjuk úgy 24 óra hosszat :-))
Jó szórakozást! :-))"

Nem tudok erre mas szot: baromsag...!

Egyreszt, egy mell sulya sosem lesz egy kilos, meg ha nagyon nagy sem. Masreszt nem olyan textura, tehat pl. a hason fekves sosem lesz gond:)

Most en nyalaskodjak azzal, hogy "Na, talaljatok ki, honnan tudom, mi a dorges"? :))))))))))

Cxa

P.s.: Egyebkent, nem tudnanak legalabb neha diszkreten nezelodni a pasik?:)))
Vagy legalabb ne szolnanak be, mar az is tovabblepes lenne:)))

Előzmény: Moni_n_plus_1 (29)
Moni_n_plus_1 Creative Commons License 2001.05.02 0 0 37
A lépések még rémlenek, de 0 alkalommal nem vertek meg :-((
(Ez most szabályos nullázás volt, vagy ilyenkor már nem illik?)
Előzmény: Törölt nick (36)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.02 0 0 36
Maradjunk a sakknál... Azt legalább valamikor régen tudtam :-)))))
Előzmény: Moni_n_plus_1 (35)
Moni_n_plus_1 Creative Commons License 2001.05.02 0 0 35
Most teniszezünk vagy vívunk? :-))
Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.02 0 0 34
Ha az a kislány még _emléxik_ Samantha Foxra, akkor nem lehet olyan nagyon kislány... :-P
És akkor a méretekről még nem is beszéltünk :-))))))

Előzmény: Moni_n_plus_1 (32)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.02 0 0 33
Ez jóóó :DDD
Előzmény: cherge (15)
Moni_n_plus_1 Creative Commons License 2001.05.02 0 0 32
Enyje-bejnye! hát szabad ilyet mondani egy kislánynak? :-))
Előzmény: Törölt nick (31)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.02 0 0 31
Utóbbi esetben csak szólj bátran, arra még jó vagyok :-))))))))))))
Előzmény: Törölt nick (30)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.02 0 0 30
Ezesetben nem értem, hol a probléma?
Vagy ez a "Megnézném..." kezdetű szöveg nem a kétkedés, hanem a vágy jele volt? ;-P
Előzmény: Moni_n_plus_1 (29)
Moni_n_plus_1 Creative Commons License 2001.05.02 0 1 29
Nos...

gzsoltx: :-))

aurorix: :-)) ...azért nekem is van szünet a két mellem közt, valamit alul, felül, és oldalt is van egy kis sáv, ahol az izom hozzáférhető.

Terminator2000: maradj is csak a (próba-) cseresznyénél :-)) bocsi, ezt nem hagyhattam ki.

libidó: nos én emlékszem Samatha Foxra, meg arra is, hogy volt akkor tájt egy ilyesfajta "énekesnő" fekete kivitelben is (talán Sabrina?), és arra is, hogy a Bravo szerint 100 körül volt mind a kettő. Nekik legalább valódi volt (vagy nekem legalábbis annak tűnt). Persze nem is nagyon érteném meg, azt aki ekkorára nagyobbítja a sajátját...

Na azt találjátok ki, miért emlékszem! :-))

Egyébként ha ki akarod próbálni, milyen, vegyél két kilós sót, kötözd magadra. Próbálj meg nem felbukni mindenben (amit nem látsz a dudoroktól), és egyenesen járni, hason fekve aludni... Mondjuk úgy 24 óra hosszat :-))
Jó szórakozást! :-))

Moni_n_plus_1 Creative Commons License 2001.05.02 0 0 28
Én eddig úgy tudtam, hogy a mellet egy bőrizom tartja, ami az áll alatt kezdődik a nyakon. És hogy emiatt van, hogy amikor felemeljük a karunkat, a mell kissé megemelkedik...
Ezzel nem kívánom vitatni a gyakorlatok hasznosságát: ami jó, azt nem kell kritizálni :-)
Tetszenek.
Előzmény: szalka (11)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!