Keresés

Részletes keresés

littlestar Creative Commons License 2001.05.07 0 0 80
:)
Előzmény: Törölt nick (79)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.07 0 0 79
Nem lehetne résztvennem a következő mérésen???

Megelégszem a 99-el is.

Előzmény: littlestar (70)
littlestar Creative Commons License 2001.05.07 0 0 78
Kipróbálom, hátha így jobb lesz. köszi!

Egyébként csináltatni szvsz tényleg megéri, te mondon meg a színt, anyagot és kb. felébe kerül, mint boltban megvenni. És ha nem vagy olyan löki, mint én, akkor pont passzol is rád:)

LS

Előzmény: RedSnake (76)
RedSnake Creative Commons License 2001.05.07 0 0 77
Érdekes. Engem eddig nem hozott össze olyan férfiúval a sors, aki 'odáig lenne' a méreteimért.
(Nem vagyok extra méret, de nem is sorolható a kicsi kategóriába.)
Előzmény: Törölt nick (74)
RedSnake Creative Commons License 2001.05.07 0 0 76
LS,
Felpróbálom. Kényelmes és 'normális' melleim vannak benne, megveszem. Hazaviszem, otthon megint felveszem és mocorgok benne. Mindent csinálok, amit egyébként máskor, magyarul: használom. És amikor már nem húz tovább lefelé, akkor jön a másik 2 kéz: kell valaki a hátam mögött, aki megfogja, megnézi, hogy mennyit tud összemarkolni belőle úgy, hogy még ne vágjon be, de már tartson.
Leveszem, megtűzöm, megint felveszem, hordom, és ha OK, csak akkor jön az olló.

Ha csak beveszek belőle, akkor mindig ott egy kupac anyag a hátamon - azt nem szeretem. És nem is szép.

Csináltatni még nem próbáltam, és időnként el lehet csípni jó formájú cicibugyikat C méretben is.
Ja, és a Ferenc krt: Bahama üzletben is érdemes körülnézni.

Előzmény: littlestar (72)
littlestar Creative Commons License 2001.05.07 0 0 75
Köszi! Ez tényleg jót tesz picit az önbizalomnak!:)))
Előzmény: Törölt nick (74)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.07 0 0 74
Én imádom a nagymellű nőket, semmi okuk arra, hogy szégyelljék adottságukat, sőt legyenek büszkék rá! Önbizalmukat erősitse a méret, higgyétek el sok férfi szeretne ilyen társat. Ezzel szemben a gyakorlatban - sajnos - még nem volt szex. kapcsolatom ilyen nővel, pedig mit nem adnék, ha a Sors összehozna eggyel.
Hála istennek jön a jó idő, igy talán jut valami a szemnek, ha már a kéznek semmi :-(
littlestar Creative Commons License 2001.05.07 0 0 73
Ha érdekel neked is el tudom küldeni a varrónő címét.

LS

Előzmény: RedSnake (71)
littlestar Creative Commons License 2001.05.07 0 0 72
Köszi!

Igen, ez is egy picit baj, hogy ha a szorosabb kapocsra teszem, már bevág picit. De ennek ellenére lehúzza.

Te hogy nézed meg, hogy mennyit kell bevenni, ill. be kell-e?
Mert amikor felveszem, akkor egész jól néz ki és tart is, de kb. negyed óra után fent ill. lent van az "egész" :)

LS

Előzmény: RedSnake (71)
RedSnake Creative Commons License 2001.05.07 0 0 71
Igen, ezért.
Én is vehetek bármilyet (D-kosarast alig kapni, ha igen, az is olyan, hogy inkább kösz-nem), az első az, hogy szét kell szerelnem és kb. 3-3 centit kiszednem mindkét oldalpántból, a csatok mellett.
Ennél szerencsésebb, ha elöl kapcsost veszek, abból hátul 'csak' kivágni kell egy darabot.
De még mindig inkább szétszedem, minthogy gusztustalanul álljon a hátamon!
Arról nem beszélve, hogy akkor elöl egyáltalán nem tart semmit.

Vigyázz, ha szűkíted a pántot, nehogy túl szoros legyen, mert a hurkák sem szépek.

Előzmény: littlestar (69)
littlestar Creative Commons License 2001.05.07 0 0 70
Arra is gondoltam, hogy eddig sima L-eset csináltattam, és most megmértem, C-s kosár kellene. Talán ez?

LS

UI:az 53-ban az utolsó mérés eredményét mondtam, ami kb. 1 éves. Most megmértem pontosan, 99 cm. Azért ez sem épp kicsi, igaz gzsoltx?:)

littlestar Creative Commons License 2001.05.07 0 0 69
Biztos nem írtam el, sőt 2200-ért nem csak melltartót, de bugyit is kapsz:)
Fürdőruhát is csinál, nem tudom pontosan mennyi, de az ismerősöm tavaly 2800-ért csináltatta, gondolom most 3000 körül lehet, én a héten csináltatok egyet, majd beszámolok.
Egyébként mitől van az, hogy akármilyen melltarót veszek, a melleim állandóan előrehúzzák, a hátulja feljön és gyakorlatilag majdnem ugyanolyan állapotban van (tehát csak épphogy megemeli egy picit), mint nélküle. Valaki azt mondta, hogy túl nagy oldalt. Lehet, hogy ezért?

Köszi!

LS

Előzmény: Moni_n_plus_1 (62)
Gentleman Looser Creative Commons License 2001.05.07 0 0 68
Irigyseg, alszentseg, a divatos nezetek vallasa, benyalas mas topictarsnak...ilyenek. Tudod, minden nagy mellu csaj, es minden nagyfarku pasi tudja, hogy nem a technika a fontos :-)
Ok azok, akik cinkosan osszemosolyognak :-D
Előzmény: htz (66)
Gentleman Looser Creative Commons License 2001.05.07 0 0 67
Nem akartam szetzuzni. Csak azt mondom, van akinek a kicsi mell tetszik (lenyegesen kevesebben vannak ugyan ok, mint azt itt allitjak, de ugye az alszentseg... :-)
Az, aki meg van elegedve a sajat kicsi mellevel, az keressen olyan pasit, akinek ez tetszik. Ne pedig ugy probalkozzon, hogy nagynak akarja feltuntetni, ami kicsi, esetleg el akarja rejteni, hogy kicsi. Mert igy ket szek kozott fog a pad ala esni.
Előzmény: caixa (64)
htz Creative Commons License 2001.05.06 0 0 66
Van egy másik topic,ahol a férfiak méretét taglalják.Hogy tetszik ez a nőknek vagy nem.Én elmondtam a saját tapasztalataimat,miszerint a nőknek igenis tetszik a nagy méret.Hát amit én ott kaptam.Ezután én lettem a topic ősellensége.Hogy én csak egy hősködő,kérkedő alak vagyok,akinek biztos csak pár centis szerszáma van,de a fórumban megpróbálja elhinteni a nagyságáról szóló híreket.Itt ugyan nem ennyire rossz a helyzet,de azért pár sorral odébb szintén megkóstoltak valakit.Nem értem miért fáj bárkinek is az hogy valakinek nagy méretei vannak és ebbéli tapasztalatait megosztja másokkal is.Ha már az a téma.
Előzmény: shirez (51)
zs0m Creative Commons License 2001.05.05 0 0 65
Én spec. teljesen ki vagyok békülve a pici, tündéri cicikkel is. A lényeg, hogy szép legyen, meg jól álljon a viselőjének. Hogy az ösztöneim azt mondják rá, ok! Semmilyen dologban nem szeretem, ha úgy előre deklarálni kell: hogy én, ugyan még nem láttam nőt életemben téliruha nélkül, de mégis, szóba sem jöhet olyan, akinek N+1 cm-nél kisebb átmérőjű keblei lennének. Minden méret tud szép lenni, nyilván nem extrém esetekre gondolok.
Jó voltam, caixa?
Előzmény: Gentleman Looser (63)
caixa Creative Commons License 2001.05.05 0 0 64
Gentleman kedves,

Ne zuzd mar meg a nok felenek onbizalmat..:)
Nem szep toled:))

Cxa

Gentleman Looser Creative Commons License 2001.05.04 0 0 63
Hat ez igazan dicseretes. Foleg az utolso mondat tetszett, el se tudtam kepzelni, hogy valakinek az a baja, hogy nagy a melle. Nekem inkabb az szokott szanalmasan hatni, amikor valaki a kis melleit probalja nagykent feltuntetni, holott neki sem ez kene a celja lenni, hanem hogy olyat keressen, akiknek a lapos kivitel a nyero (allitolag ilyen is van).
Előzmény: szalka (58)
Moni_n_plus_1 Creative Commons License 2001.05.03 0 0 62
Persze, hogy érdekel.
2200? biztos nem írtad el? hosszú idő óta nem volt ennyiért melltartóm...
Előzmény: littlestar (57)
littlestar Creative Commons License 2001.05.03 0 0 61
Bocs!

szóval:

mivelhogy _néha_, ezért nem túl meggyőző....
:)

LS

Előzmény: littlestar (60)
littlestar Creative Commons License 2001.05.03 0 0 60
Azt azért nem mondom, hogy megőrül értük... vagy jól titkolja. De azért néha (NÉHA!) szokta mondani, hogy szépek. De, mivelhogy , ezért nem túl meggyőző. Dehát, ez van, belátom, el kell fogadnom:)

LS

Előzmény: szalka (58)
littlestar Creative Commons License 2001.05.03 0 0 59
Hát a "hapsi" rendben van, bár nem tudom, kimondottan megkkorát szeret, de még nem emelt kifogást. És ha tette is volna, mit tudok tenni... nem igaz? :))

LS

Előzmény: Moni_n_plus_1 (56)
szalka Creative Commons License 2001.05.03 0 0 58
Hat elsokorben ugy hogy dicsertek sokat-sokat :-) Aztan mikor honapokig latod erzed, hogy megorul a dologert a pasid akkor valahogy beledivodik, hogy nem is olyan rossz ez :-)
Aztan a kovetkezo pasi is , meg vegul a mostani is megorul a dologert :-)
Kulonben meg az egyetem vegetol kezdve gyokeresen megvaltozott az oltozkodesem. Azelott szegyelve a dolgot minnel nagyobb minden bovebb orias polokban/puloverekben jartam, hogy takarjon- meg amugyis az "laza". Aztan az elso munkahelyemen, ahol ugye mindenki tip-top fel volt oltozve en is elkezdtem (es mar penzem is volt ra) adni az oltozkodesemre. Vagy fel eveig minden szabad penzemet abba oltem, hogy megfelelo minosegu es mennyisegu "melltartoparkom" legyen, meg minosegi felsoim.( A Felina markabolt tenyleg nagyon jo- furdoruhat is erdemes onnan beszerezni) Egyszeruen beletorodtem, hogy ekkora es akkor mar hozzuk ki belole a legjobbat :-) Akinek nagy melle van es noies alakja az ne akarjon lapos noknek valo fius oltozkodest bevetni, mert csak szanalmas lesz, inkabb nevezzen be a noiesebb ruhadarabokra

Előzmény: littlestar (50)
littlestar Creative Commons License 2001.05.03 0 0 57
Móni!

Ha kell, emailben meg tudom adni egy varrónő címét, számát, én is nála csináltatom és abszolut nem drága, egy garnitúra 2200Ft, szerintem érdemes inkább csináltatni, így te határozod meg a fazont és az anyagot is.

LS

Előzmény: Moni_n_plus_1 (54)
Moni_n_plus_1 Creative Commons License 2001.05.03 0 0 56
Az idő, az önneveles, meg egy jól megválasztott hapsi megoldja a problémát :-))
Bár én nem vagyok szakértő, mert még mindig túl gyakran van rosszkedvem miatta... Mert ha az idővel nő, a jól megválasztott pasiról meg kiderül, hogy mégse az... akkor marad ez a topic Hát éljen soká! :-)))
Előzmény: littlestar (52)
RedSnake Creative Commons License 2001.05.03 0 0 55
...
Nocsak. Ha megszólal valaki, akinek nagy melle van, sőt leírja az azzal kapcsolatos érzéseit, tapasztalatait, akkor rögtön le kell ugatni. Hmmm.

Nekem 110 a mellbőségem. Nem kicsi, de nem vagyok kis növésű, így 'elmegy' rajtam.
Nem szép és nem őrült kemény. Nem is vagyok fiatal.

És a melltartó nekem is igenis nagy gond. Ha nem akarok protézist venni, akkor sokat kell járnom utána és mélyen kell pénztárcába nyúlnom.

De ha nem érdekli a T. topiklakókat a nagy mellű nők magánvéleménye, akkor talán nem kellene kérdezni.

Moni_n_plus_1 Creative Commons License 2001.05.03 0 0 54
Köszönöm mindenkinek a bíztatást, és felhívnám figyelmeteket arra a 'NÉHA' szócskára.
Sok belémnevelt álszemérmes elhallgatáson kellett túllépnem, ahhoz hogy elfogadjam. Ahhoz hogy szeressem, meg kellett tapasztalnom a jó oldalát is. Szeretem a melleimet. Kivéve, ha éppen teljesen hason szeretném aludni; mikor fáradt vagyok, és nem tudom kihúzni magam; vagy mikor melltartót akarok venni.
Ezzel úgy tűnik minden nagy mellű nőnek problémái vannak :-))
A kedvenc fehérneműboltom még a Felina szaküzlet a Ferenc körúton. Tartanak F-est, igaz csak fehéret, és néha feketét, sőt valahol olvastam, hogy van már G-s is. Alig várom, hogy legyen végre időm elmenni, és felpróbálni... A remény hal el utoljára :-)) vagy célbaveszek egy fehérneműszabászatot, már éppen ideje lenne :-))

Az oldalt fekvés már nem okoz különösebb problémát: az alsó egész jól megtartja a felsőt :-)) Így leginkább akkor alszom, ha átölel... Hmmm... ezt most inkább hagyjuk, még valaki megró :-)) Általában csak hasra fekve tudok elaludni. Ez annyival módosult, hogy kicsit féloldalasan fekszem, és kezem-lábam kissé magam alá húzom az ellentétes oldalon.

Törölt nick Creative Commons License 2001.05.03 0 0 53
1 méter 4 cm, az már nem semmi.
Végre itt a tavasz és előkerülnek az eddig rejtegetett kicsi-nagy keblek ...
Előzmény: littlestar (52)
littlestar Creative Commons License 2001.05.03 0 0 52
Én legalább hangoztatok valamit, nem úgy mint te, aki semmi érdemit nem tud hozzászólni, csak kritizál, most éppen engem, hogy milyen témához mit szólok hozzá. Nincs kedvem többet vitázni veled, sem ezt a topicot is szétOFFolni miattad.
Egyébként mindenki magából indul ki alapon olvasd el mégegyszer az utolsó mondatodat. És elhiheted a mellbőségem (sajnos) 104 cm. Ez van, hidd el, én is jobb szeretném, ha kisebb lenne. Viszont akkor nem lenne mit hozzászólnom eme topichoz.

LS

Előzmény: shirez (51)
shirez Creative Commons License 2001.05.03 0 0 51
eleget hangoztatod ahhoz, hogy mindenki el tudja könnyen vizuálisan képzelni, mekkora melleid lehetnek esetleg (na, persze ezt könnyű képernyőn keresztül elhinteni, lehet irl nagy, csak hát talán feleúgy sem néz ki, mint ahogy a tulaj sokat sejtetve hirdeti...)
Előzmény: littlestar (49)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!