Keresés

Részletes keresés

Tulipántoss Creative Commons License 2021.08.22 0 1 28

Tulajdonképpen mi történt Zalánnal? Nagyon megsebesülhetett?!

Azt figyeltem, hogy dobálják a köteleket, közben nagy összevisszaság van, majd azt, hogy megtörtént a baj. Vagy én voltam figyelmetlen?!

Ilhilla Creative Commons License 2021.08.22 -5 2 27

A  "sors fintora", most őt vágta fejbe a faág!

 

Sajnos ezzel az egyenként is  hatalmas egójú társasággal nehéz dolga lesz, ahányan vannak, annyifélét akarnak. Egyiküknek sem volt annyi esze, hogy ne álljanak mindannyian az ág alá, ami a fizika törvényénél fogva éppen rájuk esett!

Előzmény: kelso82 (25)
Ilhilla Creative Commons License 2021.08.22 -1 1 26

Abban a Survivorban láttad, amelyiket Iliász nyerte!

Előzmény: kelso82 (25)
kelso82 Creative Commons License 2021.08.22 0 0 25

Udvozletem minden kedves index forumosnak.

Nezem a musort.

 

Ezt a ferit hol lathattam mar? Melyik tipusu bulvar kereskedelmi valosagshowban? Valahonnan ismeros a foszer. Rtl klubos farmban lehetett? Vagy vmelyik vv hez kotheto? Mondjuk katonahet pl vagy ilyesmi.

 

A masik mentor, a zalan a multkori farmban volt es nyerte. Ra emlekszem. O az, aki rohogott a szoke csaj sulyos serulesenel (megvan, vivi)

De szep teljesitmenyt nyujtott ott, ezt elismerem. Marmint nem nevetseges csapatvezetonek.

Ilhilla Creative Commons License 2021.08.22 -6 2 24

Az első kritika: számomra nagyon zavaró a hangos zene, nagyon kell fülelni, hogy értse az ember, mit mondanak a játékosok és Nóra!

Ha választani kell: első látásra a "szarvasok" csapata a szimpatikusabb, talán amiatt, ahogy az instruktoraik megnyilvánultak. Nagyon ellenszenves volt, ahogy "betyársereg" Feri egyből kritizálta a csapatát: "van kicsi, magas, sovány, kövér... stb."

subbee84 Creative Commons License 2021.08.22 0 0 23

Elkezdődött. 

Elhaym1 Creative Commons License 2021.08.18 0 0 22

Ő nem versenyző, hanem csapatkapitány lesz. Ő segített kiválasztani a helyszíneket még januárban és már képek alapján nagyon szépek, veszélyesek. 

Előzmény: kelso82 (17)
Elhaym1 Creative Commons License 2021.08.18 0 0 21

Gondolom a Survivor nagyobb cím, mint a Nyerő páros, ezért kezdik ilyen hamar. 

Előzmény: kelso82 (18)
Elhaym1 Creative Commons License 2021.08.18 0 0 20
szévike Creative Commons License 2021.08.18 0 0 19
kelso82 Creative Commons License 2021.08.15 -3 0 18

Jah mar latim a kezdesi datumokat:)

 

Fura h mar aug vegen elkezdik a survivort adni.

Oktober kornyekere szamitottam

Előzmény: Elhaym1 (9)
kelso82 Creative Commons License 2021.08.15 -3 0 17

Jah es ki az a szereplo a totemben akit nagyon kedvelsz?

Előzmény: Elhaym1 (13)
kelso82 Creative Commons License 2021.08.15 -3 0 16

Melyek ezek a datumok amiket emlitesz? Augusztus vagy szeptember 30 a survivor startja?

 

Előzmény: Elhaym1 (13)
Elhaym1 Creative Commons License 2021.08.15 0 1 15

Arra én is kíváncsi leszek. Totemben van, akit nagyon kedvelek és kíváncsi vagyok a Survivor civiljei között lesz-e olyan, mint ő.

Előzmény: Tulipántoss (14)
Tulipántoss Creative Commons License 2021.08.12 0 2 14

Oké, köszönöm a tájékoztatását (az eddigieket is, mert idő hiányában, nekem  igen jól jönnek ezek az ismertető linkek! :))

Akkor  ha jól értettem, lesz a két műsor között félórás " elcsúszás. " A fórum visszaolvasás után már éreztem, hogy lesz gond a két műsor közel egy időben történő vetítése között.

De a félóra eltolódás miatt,  lehet egy kicsit majd "ugrálni" a két csatorna között. Így az "ugrálás"  ( + a fórumok olvasása ), nekem arra lesz jó, hogy képben legyek pont!)

Ezek szerint, én is ezt a műsort nézem.

(Kivétel, ha a Survivor civil csapata nem valami csúcsszuper fejekből áll majd?! :)

Előzmény: Elhaym1 (13)
Elhaym1 Creative Commons License 2021.08.12 0 2 13

Én ezt, mert itt legalább van olyan szereplő akit nagyon kedvelek, meg ez újdonság. A Survivort majd megnézem a Moston, az nekem reklámmentes, a TV2 play nem. Mondjuk sokat fog számítani, hogy milyen lesz a Totem első 6 része. Ha nagyon jó, akkor nem biztos, hogy átkapcsolnak majd a Survivorra 30-án. Főleg, hogy  a Totem akkor is 20:40-kor kezdődik, a Survivor viszont csak 21:20-kor. 

Előzmény: Tulipántoss (12)
Tulipántoss Creative Commons License 2021.08.12 0 3 12

Bizony bizony nem kell ahhoz világgá szaladni és utaztatni egy hatalmas stábot, hogy szép helyeket lásson a néző. Örülök, mert jó lesz látni, hogy itthon, ebben csöppnyi kis országban is vannak szebbnél szebb, gyönyörű helyek. 

És igen, maradt a döntés, hogy ezt, vagy a másik kezdődő műsort nézi az ember?! 

(  És ezt  most már nem  a szép tájak, vagy azok hiánya fogja meghatározni. )

Elhaym1 Creative Commons License 2021.08.12 0 3 11

A  műsor részletes menete:

A Totemben két hétfős kalandor csapat verseng egymással: A Szarvasok és a Farkasok. Mindkét csapatot egy-egy tapasztalt instruktor vezeti. Az instruktorok együtt élnek a szereplőkkel, személyre szabottan nyomon követik a teljesítményüket, és fenntartják a csapatok közötti tisztességes versenyt. Kihívások elé állítják őket, szembesítik a gyengeségeikkel és utat mutatnak a fejlődés felé.

Az útra azonban rálépni könnyű, rajta maradni annál nehezebb.

A kalandor csapatok célja, hogy sikeresen felkutassák, a saját csapatuk hét misztikus kincsét, majd behelyezzék azokat a hegy szirtjén álló Totem oszlopuk megfelelő helyére. A hét kincs a hét versenyciklust jelenti. Ezeknek a versenyeknek mindig van egy győztes és egy vesztes csapata. Az a csapat, amelyik alulmarad a versenyben, elveszít egy játékost az adott ciklus végén. A kiesés párbaj útján történik.

A párbaj vesztese elhagyja a Totem hegyet és nem folytathatja a kincskeresést.

A hetedik és egyben utolsó versenyciklus végére már csak a két legrátermettebb kalandor marad a versenyben mindkét táborból. A legjobbaknak csapaton belül össze kell fogniuk és így kell megküzdeniük az ellenfél csapat két legjobbjával, mert csak együtt nyerhetik meg a 10 millió forintos főnyereményt.

Elhaym1 Creative Commons License 2021.08.11 0 3 10
Elhaym1 Creative Commons License 2021.08.04 0 1 9

Az egyik csapatkapitány nagyon szépeket ír a műsorról.

https://www.instagram.com/p/CSFNATLjYtM/

 

Az első adás.

 

Aug.22  20:00 - 21:45

 

Utána meg félórában bemutatják, hogy készült a műsor. 

Mazsola0070 Creative Commons License 2021.08.03 0 0 8
Ilhilla Creative Commons License 2021.08.02 -5 0 7

Nem tudom, a "luxusfeleségek és egyikük lánya" mit fog tudni hozzátenni a műsorhoz, érdekes lesz.

 

Hamvai PG és Busa Pista előttem teljesen ismeretlen, de majd megismerem.

Előzmény: Elhaym1 (4)
Törölt nick Creative Commons License 2021.08.02 0 0 6

Törölt nick Creative Commons License 2021.08.02 -1 0 5

Horváth Csenge miatt biztos, hogy nézem majd! Ő olyan kis csini lány! :)

Előzmény: Elhaym1 (4)
Elhaym1 Creative Commons License 2021.08.02 0 0 4

Végül akiket írtam tényleg benne lesznek. Szőke Zoltán szereplése viszont meglepett.

 

A Szarvasok instruktora az Exatlonban is látott Novák Zalán lesz, az ő csapatában az alábbiak lesznek:

 

  • Szőke Zoltán
  • Csősz Boglárka
  • Leo
  • Hamvai PG
  • Baronits Gábor
  • Oczella Eszter
  • Oczella Krisztina

 

A Farkasokat a taktikai tréningeket tartó Varga Ferenc instruálja, vele az alábbiak versenyeznek:

  • Varga Viktor
  • Völgyesi Gabi
  • Krausz Gábor
  • Horváth Csenge
  • Ekanem Bálint Emota
  • Szabó Dóri
  • Busa Pista
Előzmény: Ilhilla (3)
Ilhilla Creative Commons License 2021.07.31 -2 1 3

Nem biztos, hogy "sportos" szereplők lesznek, gondolj csak bele, hogy az Ázsia Expressz 1-2-ben sem csak sportolók voltak és ez a műsor -állítólag- annak a magyar változata, mert nem tudtak a covid miatt Ázsiába menni 3. évadot csinálni.

Előzmény: Elhaym1 (2)
Elhaym1 Creative Commons License 2021.07.31 0 0 2

Jó lesz látni, hogy itthon is vannak gyönyörű helyek.

 

Abban azért biztos vagyok, hogy itt a sokszor szerepelt celebek nem fognak szerepelni. Itt fontos, hogy gyorsak és sportosak legyenek. Emiatt inkább sportolókra, Exatlonosokra, színészekre tippelnék. Pl. Baronits Gábor, Oczella Eszter, Krausz Gábor, Novák Zalán típusú szereplőkre számítok.

Előzmény: Ilhilla (1)
Ilhilla Creative Commons License 2021.07.31 -6 2 1

Ugye, hogy nem kell ahhoz Ázsiába, vagy Dominikába utaztatni egy hatalmas stábot, hogy szép tájakon, izgalmas vetélkedőt csináljanak.

Hogy kik a versenyzők? Nyilván azok, akiket a csatorna más műsoraiban is rendszeresen láthattunk már és van bennük némi ügyesség, kitartás és kalandvágy.

 

...és a műsort ki más vezethetné, mint a "mindenes": Ördög Nóra.

Előzmény: Elhaym1 (-)
bakibaby Creative Commons License 2021.07.31 0 0 0

T0tem.

Előzmény: Elhaym1 (-)
Elhaym1 Creative Commons License 2021.07.31 0 0 topiknyitó

A TV2 hétfőn bejelenti  a versenyzőket, addig is az első két ajánló alapján már lehet tippelgetni.

https://tv2play.hu/totem/uj_kalandra_hiv_a_taj_totem_

 

 

https://tv2play.hu/totem/lelegzetelallito_kuzdelem_a_vadon_kincseiert_totem_hamarosan_a_tv2_n

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!