Keresés

Részletes keresés

Ilhilla Creative Commons License 2019.02.18 -1 5 17540

Csak én akadtam ki azon a "látványos" ünneplésen, amit a győztes körébe beálló Zsuzsura zúdítottak? Milyen kameraállásból közvetítették? Szinte semmit nem lehetett látni, csak az "égből potyogó", túlméretezett szerpentineket! Tragédia volt több alkalommal is a "kamerás produkciója"!

...és a két műsorvezető! Anikó még csak-csak, de Puskás...szánalom ez a fickó! Nem tudom, kinek, a kije, de nem csak zsűritagnak, hanem műsorvezetőnek is alkalmatlan! Hány műsor kell még ahhoz, hogy ezt lássák az illetékesek is?

Spandau11 Creative Commons License 2019.02.18 -4 5 17539

Amint látom, még mindig van néhány megkeseredett, akik nem tudják még most sem elengedni ezt és föleg azt, hogy ki nyert.

Továbbra is nyomják, egyesek a gusztustalan szövegüket, mások a mínuszaikat a háttérböl :)

Na de a lényeg, hogy jól érezzék magukat :))

Előzmény: deluigi (17538)
deluigi Creative Commons License 2019.02.18 0 2 17538

en 4-tol kovettem annyira-mennyire a szeriakat

 

Előzmény: nlion (17536)
Betty.Ford Creative Commons License 2019.02.18 0 2 17537

Nekem ez volt az elso, amit vegig neztem.

Előzmény: nlion (17536)
nlion Creative Commons License 2019.02.18 -3 4 17536

Aki nem tudná ma este 22 órától az RTL+-on ismétlik a VV2-t. Ti láttátok anno a szériát?

Betty.Ford Creative Commons License 2019.02.18 -3 7 17535

Roli, ezert a szar beszolasert kar volt meg egy reget krealnod.

Előzmény: Pusztavilág (17513)
ZodiacX Creative Commons License 2019.02.18 0 5 17534

Ez egy csodalatos megnyilvanulas volt! Nagy gratula es mely reszvetem egyben...

Előzmény: VeronaSzaturnusz (17521)
szulamitum Creative Commons License 2019.02.18 -3 5 17533

Javítás: Ha a másik férfitól féltek is, a csajszikat alázni és párbajra vinni bátrak voltak.

Előzmény: szulamitum (17528)
ZodiacX Creative Commons License 2019.02.18 -1 5 17532

O, te idiota.

Előzmény: Pusztavilág (17513)
Salvor2 Creative Commons License 2019.02.18 -1 6 17531

Csokinak se kellett egy fél nap bent, hogy a farkát lengesse. Szerencsére  kiesett az a majom.

Előzmény: szulamitum (17528)
\"DonMarcel\" Creative Commons License 2019.02.18 -1 1 17530

Norka.Borka 17522 hozzaszolasara

\"DonMarcel\" Creative Commons License 2019.02.18 -1 2 17529

Nem neked szantam bocsi:) Melle ment.

 

Előzmény: szévike (17527)
szulamitum Creative Commons License 2019.02.18 -7 8 17528

Voltak régebben lakodalmak, ahol akár idősebbek is táncoltak az asztalon. Vagy ez: https://www.delmagyar.hu/szeged_hirek/asztalon_jartak_oromtancot_marika_nenivel_-_95_eves_asszonyt_koszontottek_szatymazon/2587594/

Aurélió faszpörgetésén nem volt sajnos, felháborodás. Egy fb oldalon valaki már meztelen táncot vizionált a felső ledobása helyett. A tavalyi unikornis csaj a jakuzziba meztelen ugrott második nap. Az kínos volt, főleg, hogy szegény lány csúnyaságát toldotta meg bevállalósásával.

Zsu hibái ellenére emberibb maradt a többi nőnél. A férfiak - és ne hivatkozzunk arra, hogy mert a benti lányok ilyen-olyanok - cseppnyi tiszteletet nem adtak a nőknek. Ha a másik férfitól féltek, alázni és párbajra vinni bátrak voltak.

Nagy "Rolikátok" és "Huncikátok": a vége felé eszükben jutott kinti csajuk. KARÁCSONYKOR NEM.

 

Előzmény: Törölt nick (17522)
szévike Creative Commons License 2019.02.18 -1 2 17527

Ezt most nem értem. 

Egyik döntős ellen sem fejtettem ki propagandát, csupán a saját benyomásaimat irtam le.

Mit - kit kellene elfogadnom? 

Előzmény: \"DonMarcel\" (17525)
\"DonMarcel\" Creative Commons License 2019.02.18 -3 7 17526

Helyedben nagyon melyre elsullyednek, hogy egy ismeretlen csaladot minositesz. De ezzel onmagad minositetted.

 

Előzmény: Pusztavilág (17513)
\"DonMarcel\" Creative Commons License 2019.02.18 -1 3 17525

Nem az a lenyeg hasson az emberekre? Neki sikerult, fogadd el te is.

Előzmény: szévike (17520)
Morningstar17 Creative Commons License 2019.02.18 -1 2 17524

Tiszteletben tartom a véleményedet. Sokdudu 17503. alatt megírt szerintem mindent. Nincs mit hozzátennem.

 

Minden jót Neked is!

Előzmény: szaffimackó (17496)
Spandau11 Creative Commons License 2019.02.18 -5 5 17523

" itt a fórumon is védtem foggal-körömmel "

 

                       Hazug !

Előzmény: Törölt nick (17522)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.18 -7 5 17522

Minden szavaddal egyetértek! Gratulálok a tisztánlátásodhoz! :-)

 

Én ma reggelre kialudtam a párbaj okozta "traumát" :-) , és arra jutottam, hogy nem sajnálom Zsutól a győzelmet, nyert már gázabb ember is ebben a műsorban, egyedül azt nehéz még mindig megemésztenem (valószínűleg azért hamarosan ez is sikerül), hogy VV történelmet ír, és királynőként hordozzák körbe, mint ELSŐ NŐI VV GYŐZTES..... Ez az aranypecsét túlzás, pontosan azok miatt a dolgai miatt, amiket te is összeszedtél. Számomra egy ilyen lány nem példakép. A Renis párbajt tényleg ügyesen végigtolta, ott nagyon szurkoltam neki, itt a fórumon is védtem foggal-körömmel, de összességében nekem nem hozta azt a szintet sem a játéka, sem az emberi tulajdonságai, sem a női mivolta, amit egy VV történelmet író ELSŐ NŐI NYERTES-től elvárnék (egyesek szerint nem járatta le magát nőként..... az egy dolog, hogy nem dugták meg, de a gusztustalan hájrázós táncok cipőben a konyhapulton, nem épp az igényes nőiesség jellegzetes vonásai). Az ő győzelmébe bejátszott a szánalom, az orrvérzésig hajtogatott "SZÍV-játék", amivel sok bólogató embert meg lehetett vezetni, én mondjuk épp ettől csömörlöttem meg...., és a "taktika" szó lejáratása, amit azokra az emberekre használtak, aki próbált gondolkodni is. Jó kis tömegpszichózis volt ez tulajdonképpen, és ijesztő is látni, hogy mennyire könnyen befolyásol tömegeket, ha valamit sűrűn mondogatnak a fülükbe, akkor is, ha az illető tettei nem mindig vannak egyenes arányban a mantráival.

 

Hozzáteszem, a 9 éved alatt nem volt egyetlen olyan nő sem, akinek szívesen odaadtam volna a nyereményt, és az ezzel járó ELSŐ NŐ-i koronát..... igaz, férfi sem túl sok.

 

Na, hátha a VV 10 meghozza a várt fordulatot! :-)

 

Az új topicban találkozunk, jók legyetek! :-)

 

Sziasztok!

Előzmény: Dávidking (17499)
VeronaSzaturnusz Creative Commons License 2019.02.18 -4 16 17521

Hogy jössz te ahhoz, hogy valakinek az anyját ismeretlenül is derogáld? Milyen értelmi intelligenciád van neked? Már más kommentelő is megtette ezt? Mit képzelnek az ilyen emberek? Belegondoltatok vajon abba, hogy egyes családok milyen körülmények között élnek, hogy mennyi nehézségen mehetnek keresztül? Sokaknak sajnos nem volt lehetőségük tanulni sem, képezniük magukat, mert otthon kellett ápolniuk egy vagy több családtagjukat. Az én apám betegség miatt 40 kg volt, sárgás volt a bőre, haja már kihullott, ha most is élne és én lettem volna az egyik villalakó ott lett volna a nézők között az első sorban és teljes torka szakadtából szurkolt volna nekem és én nagyon-nagyon büszke lettem volna rá és soha nem szégyelltem volna azt ahogy kinéz. Na ez a probléma a legtöbb emberrel sajnos, hogy a nagy önmegvalósításban, materalizmusban elfelejtenek érezni. 

Előzmény: Pusztavilág (17513)
szévike Creative Commons License 2019.02.18 -2 7 17520

Ebben az évadban nekem két "játékos" tetszett: Roli és Adri.

Ők voltak azok, akik próbálták a történéseket irányitani a maguk érdekei szerint.

Ez nem mindig volt szimpatikus, de legalább megpróbáltak gondolkodni.

 

Az ő kiesésük után már annyira nem izgultam, ki fog nyerni.

Greget nem szerettem, mert mindig, mindenkit, mindenkinek kibeszélt és bármilyen szinész volt ő is, de nem tudta az arcáról az utálatot eltüntetni. 

 

Hunor sem volt egy jellembajnok, lapult a tömegben, mindig Roli szélárnyékában nyomult szorosan utána. Ha meg megszólalt, jobban tette volna, ha akkor is hallgat, amikor a lányokat minősitette.

Eddig nem irtam le, de még mindig nem jöttem rá, hogy mitől is szépfiu.

Az arcáról nekem mindig máris szomszéd jut eszembe. Mintha baltával formázták volna. 

A nagy, bozontos szemöldök és a bajusz sem tette széppé.  A lábai X-ben állnak.

Szóval nem értem. Hol a szépség? 

/mielőtt mondaná valaki, hogy ugyan nekem van-e tükröm, akkor mondom, van, és ahogy látok benne én se vagyok szép/

 

 

Zsuzsuval lehet, hogy én sem birtam volna ki százhat napot. Egy dolog, amit a javára irok.

Az utóbbi hetekben többször kellett válaszolni az esélyeket, az ellenfeleket firtató kérdésekre, s

ő minden esetben korrekten válaszolt. Ilyenkor nem magát tolta előtérbe, hanem azt fejtegette, hogy most már mindenki megérdemelné. Ez tetszett. Ugyhogy a legkisebb rossz elvét követve el tudom fogadni a győzelmét. Bár rá SEM szavaztam. 

 

 

Ilhilla Creative Commons License 2019.02.18 -4 6 17519

http://www.blikk.hu/sztarvilag/sztarsztorik/vv-zsuzsu-valovilag-gyoztes-nyeremeny-36-millio/57xpbx6

 

Jaj Zsuzsu! "Óvakodj a törpétől", meg Adritól és Renitől!

Salvor2 Creative Commons License 2019.02.18 -4 14 17518

Zsu akkor nyerte meg, amikor Renit kihívta. Az egész műsorban ez volt a legtökösebb tett. Pedig nagy nyomás alatt volt, még a "bartjától" is kapta az ívet, megijjedhetett volna, hogy Reni túl erős, választhatott volna gyengébbet a végén, de kitartott. Már akkor is azt gondoltam, hogy ezzel megnyerheti az egészet.

Spandau11 Creative Commons License 2019.02.18 -2 6 17517

Ezek az igazi " szellemi fogyatékosak ", akik még mindig ott tartanak, hogy embertelen módon csak szapulni tudják " embertársaikat ".

Az ilynek az igazi negatívumok, amiket ( jelzöket ) másra akasztanak. Lehet ha azt irom, betegek, akkor sem járok messze az igazságtól.

Előzmény: Ilhilla (17515)
Ilhilla Creative Commons License 2019.02.18 -2 0 17516
Ilhilla Creative Commons License 2019.02.18 -3 5 17515

...és emiatt új nick néven regisztráltál?

Előzmény: Pusztavilág (17513)
Ilhilla Creative Commons License 2019.02.18 -6 11 17514

Hááát, győzött -a döntőre maradt háromból- a legjobb és VV történelmet írt: ezentúl úgy fogják mindenhol emlegetni, hogy ő volt az első női győztes!

Sajnos ez a széria a harsány, közönséges, alpári lakók miatt nem nyerte el a tetszésemet, de Zsuzsu személye az első megjelenésekor felkeltette érdeklődésemet és -bár nem követtem az adásokat., rá mindig szakítottam időt, vagy a fórum olvasgatásával, vagy a videók visszanézésével.

Ha volt benne tudatosság a részéről, nagyon jól felépítette magát és végig tudta vinni, amit elhatározott:

- már azok a hatalmas szempillák és körmök a legelején...

- a sírós monológok a nyugiszobában...

- ügyetlenkedése a konyhában...

- a magamat adom, szívvel játszok folyamatos hangoztatása...

 

Nekem egyáltalán nem okozott hiányérzetet, hogy őt nem láttam hol egyik-hol másik férfi takarója alatt ügyködni (jó, volt az a csók Hunorral, de "szűz" maradt), állandóan leittasodva alpári módon viselkedni (lehet, hogy csak lemaradtam a videóról)!

 

A többiek közül talán Roli érdemelte volna meg jobban az első helyet, de ő a végére nagyon elszúrta. A nők közül Zsuzsu volt a legkülönb, a legjobb, a nézők már a legelső szimpátia-szavazásnál mellé álltak.

 

Gregnek esélye sem volt a győzelemre, ha Roli az utolsó párbajnál őt küldi, nem ült volna a top 3-ben.

Hunor elszúrta, nagyon elszúrta! Szerencsére a szerkesztők még a döntőben is bejátszották a "csak csúnyácska lányok voltak itt" szövegét! Ez a srác nem tudja, hogy ilyen szavazásoknál azért nyertek eddig fiúk, mert zömmel nők szavaztak? 

Egyedül Zsófinak sikerült majdnem befogni Aureliót és talán Molnár Anikó hozott még szoros eredményt. A "csúnyácska női szavazók" megbüntették Hunort?

 

Gratulálok a fórumozóknak, hogy kitartottak e rossz széria mellett is, gratulálok Zsuzsunak a győzelemért, remélem jól használja a nyereményt (és nem ad belőle senkinek)!

 

Bízom abban, hogy a "piros kezes-lábas" -amihez hasonlót viselt BB Évi is- nem lesz számára rossz ómen!

 

A VV 10 castingjára fordítsanak nagyobb figyelmet, mert ez a széria a folyamatos trágárkodás, ordibálás miatt sokszor nézhetetlen volt!

Pusztavilág Creative Commons License 2019.02.18 -25 4 17513

A Gyagyás nyert.
Sajnos láttam az anyját (de különösen az a szerencsétlen gyereket, az öccsét) - egy rövid időre rájuk  pásztázott a kamera.
Ekkor döbbentem rá, hogy a Zsuzsu - ami eddig csak erősen sejthető volt -, hogy terhelt a család.
Óriási a felelőssége az RTL Klubnak, hogy ilyen emberekre ruházta a milliókat.
Mert azt kész tényként jelentem ki, hogy a csatorna abszolúte mértékben meghatározója, irányítója a történéseknek.
Majd egyszer elszégyellhetik magukat - amikor láthatóvá válik, hogy ezzel totálisan tönkretettek egy családot.
A Zsuzsu meg már - az elkótyavetyélt milliók után - nem mehet vissza a gépsorra, máshol meg semmire sem alkalmas.
Nagy hiba volt így irányítani a dolgok menetét.

szaffimackó Creative Commons License 2019.02.18 -4 11 17512

Bizony azt én is csak pilláztam, hogy ez  nyomorúlt almafás győző úgy telibe beállt a nyertes elé, hogy alig látszodott, de a lényeg, hogy sokadszorra is el tudja kántálni, hogy vége a vv-ének ! Fajtája és rtl szégyene ez a humanoid ?!  

Írom úgy, hogy nem Zsunak drukkoltam ! Az pedig csak hab a tortàn, hogy kicsivel több időt is lehetett volna szentelni a győztesnek ! Nem egy  truvaj volt fél mp-s konfetti zápor azt helló ! Tesco gazdaságos mi ? Aztán már tuszkolhatják is kifele Zsut az utca ajtón !

Előzmény: yellowcab990 (17510)
ZodiacX Creative Commons License 2019.02.18 -2 7 17511

"Se azt nem mondta, hogy "kint hagytam a picsába".."

 

Oh, dehogynem! Bizony pont igy mondta, kb ugy 0.45-nel:

 

https://rtl.hu/rtl2/valovilag/igy-fogadtak-a-parbaj-gyozteset-a-villalakok-vv9

 

"..se azt hogy "magasabb százalékkal kellett volna nyernem" 

Mikor visszajött, azt üvöltötte, hogy nem vagyok színésznő, és azt mondta, hogy: csak 67/33-mal..."

 

Na, itt most mar nagyon kevered a dolgokat! A szinesznos marhasagot a ciganynes parbajnal mondta, a Roli parbaja utan azt mondta a sello kerdesere, h "hat nem sokkal, 60-40-nel", ime itt:

 

https://rtl.hu/rtl2/valovilag/oriasi-dobbenet-igy-foagdtak-a-vv9-utolso-parbajanak-gyozteset

 

Egyebkent szvsz ebbol a harombol Zsu erdemelte a nyereseget, Greg szora sem erdemes (bar teny, h tok normalisan reagalta le a veszteseget, ami nagy szo, ha arra gondolok, milyen ocsmany volt a kivalasztasanal - bar teny, a megjelenese ijeszto volt, sexshop-okban latni ilyen oltozetu eladokat, sulyos szemelyisegzavara van a sracnak, minimum 5 pszichologus & 20 ev kellene, h valamennyire meggyogyitsak), Hunor nem volt parbajozni, konfliktuskerulo gyava, uritesre hasznalta a noket es lecsunyazta az osszes villalanyt, nyert egy fasza kis robogot, tehat igazsagtalan lett volna megnyeretni vele (bar tokeletes uriemberkent viselte a vereseget, ami nem biztos, h vereseg, sztem hallunk meg rola).

 

Davidking forumtars az 17499-ben sarkalatosan ugyan, de leirta a sajat velemenyet eleg valosaghuen es civilizaltan, ha a masik oldalrol nezzuk, tehat ha te (vagy mas) tamadni akarod azt, akkor egyik kedvenc koltom szerint tedd: "csak pontosan, szepen, ahogy a csillag megy az egen, ugy erdemes"! :-)

Előzmény: yellowcab990 (17509)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!