Molnár Zsolt elmondta, azzal egyetért, hogy Soros Györgyhöz köthető szervezetek Magyarországon és más európai államokban is próbálnak befolyást gyakorolni egy-egy országra és annak közéletére, de azt állítja, hogy ez a demokratikus társadalomrendbe belefér.
Összegezve a dolgokat, elmondhatjuk, hogy eredményes volt az elmúlt néhány hét. Szépen eljutottunk a támogatások letagadásától addig, hogy a "demokrácia" része lett az, ha külső, idegen hatalom pénzén, magyar szervezetek és pártok képviselik a támogató politikai érdekeit.
Ez a hülye Vona, meg a libbant ballibsik azt hitték, hogy ha összeadják az eredményeiket, leválthatják a fideszt. Erre mi történik? A Jobbikból 4 % ment a fideszhez, dem még a maszop is csökkent 1 %-kal. Így a fidesz 5 % plusszal jött ki a buliból, az ellenzék meg csak bámulhat ki a fejéből. Ezt visszacsinálni már nem lehet. Vona ballibsi csicska marad, a ballibsikre meg ráég Vona a "náci".
Három, a Welt 2000 Kft.-vel megkötött szerződés (2007, 2008, 2009) is a 2007–2013 közötti uniós költségvetési ciklus alá tartozik, ezért most ezeknél léphet fel az Európai Bizottság.
Az uniós pénzek pályáztatásának és szétosztásának informatikai rendszerére kapott 18 milliárd forint visszafizetését helyezheti kilátásba az EU: Brüsszelben durva hibákat találtak a magyar projektnél. Külön kínossá teszi a történetet, hogy ezt a rendszert azóta a kormány kidobta az ablakon, és egy másikat fejlesztett ki. Pár éve a magyar állam kivásárlással szerezte meg az informatikai szoftvert kidolgozó céget. A vállalkozás egyik tulajdonosa a szerződéskötés utáni napokban meghalt.
Az ellenzék elemezte, hogy miért nincsenek a kanyarba se.
Azért, mert ilyen arcok vannak köztük és az emberek többsége sosem fogja visszaengedni a hatalomba ezt a nemzetrontó ballib bagázst és inkább fintorogva, de behúzza az X-et Orbánékra vagy otthonmaradásával meghagyja a hatalomban a fideszt.
"Ám mégis maradtak a fenti pártok képviselői, hogy megfejtsék, miért nem sikerül évek óta növekednie Orbán ellenzékének. A helyzet ugyanis úgy fest, hogy bármennyire is gombamód szaporodnak, osztódnak, kiválnak az ellenzéki pártok, a torta nem növekszik, a szavazók egyik pártról a másikra keringőznek. És most januárban megérkezett az így is összetett, bonyolult képletbe a Momentum."
Egy nemzeti radikális pártból egy migránspárti pártot csinált, amely Gyurcsányékkal és a szocialistákkal együtt most éppen Soros György érdekeit szolgálja