Keresés

Részletes keresés

CérnaSzáll Creative Commons License 2022.10.07 -1 5 5908

Én évek óta csak ezt az egy tv-műsort néztem, még az adás napján éjjel megnéztem online, vagy másnap délelőtt. Mindig volt olyan páros, aki kifejezetten érdekelt, én bírom Balázst és Kabáton is sokszor szakadtam, az egész műsort egy ilyen vicces-békés-szeretetteljes légkör lengte be. Már a tavalyi évad is inkább a konfliktusokra ment rá, de azért az egész mégis egy intelligensebb szinten ment - ami alá azért csak ritkán mentek. De idén, hogy tényleg CSAK trash párok vannak, akik arra büszkék, hogy életükbe egy könyvet nem vettek a kezükbe .... Nekem ez a stiló nagyon nem jön be, a  múlt hét eleje óta nem nézem, és nem is hiányzik. És hát az itteni kommentek számából úgy tűnik, hogy lehetünk még ezzel így egy páran.

r.tonyo4 Creative Commons License 2022.10.07 -1 4 5907

Tóth Bence fejben elfáradt. Tipikus focista magyarázkodás

r.tonyo4 Creative Commons License 2022.10.07 -3 1 5906

A mostani játék szerint 2021 június 25-én forgatták a mai részt. 

Cappuc Cino Creative Commons License 2022.10.07 -2 4 5905

Ahogy látom, egy pár napja szó sem esik az aktuális műsorban történtekről. Ami azt illeti, nem is történik semmi különös.

 

Enikőék visszajöttek, de minek. Szinte mindenkivel harcban állnak, Daniékat kivéve. Érdekes a taktikájuk, csak jobban megutálják őket a többi párosok.

 

Csilláék meglepő módon új erőre kaptak, ha lehet hinni a versenyekben elért eredményeknek. Részemről nehéz.

 

Béci felesége nagyon nehezen viseli a feladatokat, fizikailag és a betegsége miatt nem is szabad lett volna elvállalnia a szereplést.

Pameláék uncsik, mehetnének már haza.

 

Még mindig Daniék a legszimpibbek nálam, de nem tetszett Bea megnyilatkozása a saját szépségére.

 

Nagyon megrendezettnek tűnik az egész, mint írtátok is többen. Ezt kapjuk, ezt nézzük!

Ilhilla Creative Commons License 2022.10.07 -7 5 5904

Örülök, hogy hangod adtál a felháborodásodnak, én is megírtam itt ezt a kirívó csalást (bár nem neveztem nevén). Annál a játéknál bizony Szabiék előbb végeztek volna, ha nem állítják meg az órát Pameláék hiányos teljesítésénél.

 

Ez a baki  szarvas hiba bennem azt erősíti: előre megtervezett itt minden. Akkor Szabiéknak kellett kiesniük és nekik kellett  visszatérniük (az ő órájukat sem mutatták, a kész csomagolást sem, amit közben láttunk tőlük, elég siralmas volt). 

 

Tegnap is mi történt? Pamela egy jó pár holmit elejtett, amikor megállították az órát, majd felvette azokat és beszámították neki a végösszegbe. Beával viszont -hasonló szituációban- visszatetette Balázs a földre és így végeztek Pameláéknál rosszabb idővel. 

 

Csilláék eddig mindig a középmezőnyben voltak, pár játék óta viszont "szárnyalnak", ami egyszerűen hihetetlen. Nem lehet pl. 5 perc alatt elvégezni a betonkeverős feladatot!

 

 

Előzmény: Yaara (5903)
Yaara Creative Commons License 2022.10.07 -5 3 5903

Most nézem a délutáni ismétlést (az eredeti adásokat csak töredékesen láttam), és döbbenten konstatálom, hogy a Szerdzsó/szercsó (mikor, mi) párosnál a szoba-berendezéses feladatnál konkrétan megállították az órát úgy, hogy a 🌻-s Van Gogh festmény hiányzott a falról!

 

Másnál minden szir-szarnál kötözködött Balázs, ennél NEM akadt fenn, minimum érdekes. De leginkább csalás!!

 

Ráadásul ezt követően jött Sugarloaf-páros kiesése, szal nem babra ment a játék, nagyon nem volt mindegy, hogy kik kerültek a kanapéra  Patrikék mellé. Oké, Sugarloafék visszatértek végül, de na, értitek, ez így nagyon nem volt rendjén. Ennél az időméréses metódusnál amúgy is rengeteg a kérdőjel, az órát nem látjuk, a feladatok egészét sem, és gyakran létja az ember, mennyire lomha, szerencsétlenkedő némelyik páros (például Csilláék!), az idejük mégis kiemelkedő... WTF!? És akkor itt van még egy ilyen ordas hiba pluszban.

 

Engem felháborít az Rtl - nem hogy manipulatív, de egyenesen kamu - eljárása, ez így szimpla átverés. Bocsi, ha már volt róla szó, odáig valszeg nem olvastam vissza...

Ilhilla Creative Commons License 2022.10.07 -7 2 5902

Tóth párosról jut eszembe, mi ez a "Golyóka" becenév egy tündéri kislánynak? Egyébként már a Szercsó is irritált! Zelyke pedig a "csomag"? 

Előzmény: larssen (5901)
larssen Creative Commons License 2022.10.07 0 1 5901

A szereplők száját leggyakrabban elhagyó szó az "egyébként", focista Tóthék már szinte kötőszóként használják minden mondatban. Engem már tavaly a Csuti-féle párosnál is rohadtul zavart ugyanez.

Előzmény: Magdi60 (5899)
r.tonyo4 Creative Commons License 2022.10.07 -2 1 5900

Bónusz : igazándiból

Ezek amúgy azt jelentik, hogy egyébként hazudik, csak most lehet hogy igazat mond. 

Előzmény: Magdi60 (5899)
Magdi60 Creative Commons License 2022.10.07 -3 3 5899

"az az igazság", "megmondom őszintén", "igazából" - de utálom ezeket a felesleges mondatkezdeteket!

Előzmény: Ilhilla (5898)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.07 -3 2 5898

Szerintem ez a lány "élete első nője" és nem tud betelni vele! :-)

 

Éppen az ellenkezőjélt éri el azzal, hogy próbálja magát így beállítani, egyébként a kutya se törődne már azzal, hogy meleg-e, vagy csak biszex!

 

Egyébként úgy van ez, amikor valaki minden mondatát úgy kezdi: "az az igazság", közben pedig hazudik, mint a vízfolyás? 

Előzmény: Apádfüle (5897)
Apádfüle Creative Commons License 2022.10.07 -4 6 5897

Fel nem foghatom, hogy Patriknak miért kell úton-útfélen hangoztatnia, hogy micsoda szexőrült, szuperférfi! Érdekes, hogy George Cloony-tól még sosem hallottam, hogy kivel és hányszor kefélt. 
A villa-életükről is ez a legfőbb mondanivalója? Miért? Se a verseny nem volt érdekes, se a versenytársak? Szexelni otthon is tudtak, nem? Már ha tényleg...

Ilhilla Creative Commons License 2022.10.07 -4 1 5896
Salvor2 Creative Commons License 2022.10.06 -3 1 5895

"Az azonnali szabályváltoztatást pedig az indokolhatta, nem akarták, hogy a többiek szeretetből szánalomból még mindig bent tartsák a tuti veszélyzónás Patrikékat!"

 

Igen, nagyon logikus volt, amit írtál. És a készítők számára szerencsésen be is jött. Bár nem sokat kockáztattak, mert ez a páros elég gyenge volt a fizikai feladatokban.

Előzmény: Ilhilla (5893)
Salvor2 Creative Commons License 2022.10.06 -3 1 5894

Akkor valószínűleg az izületi problémákra szedett szteroid gyógyszertől van Cushing szindrómája (holdvilág arc).

Előzmény: Ilhilla (5892)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.06 -5 2 5893

Ez az évad valahogy annyira kiszámítható.

 

Nem mellesleg: Szabiék csomagolásának végeredményét nem láttuk, szerintem Veronikáék alaposabban és szebben csomagoltak, de annak végét sem mutatták. Ez olyasmi "győzelem" lehetett, mint legutóbb Pataki Zitáéké, mert egyértelmű volt, hogy ezeknek a párosoknak kell visszamenniük, ha "műsort" akarnak. 

 

Az azonnali szabályváltoztatást pedig az indokolhatta, nem akarták, hogy a többiek szeretetből szánalomból még mindig bent tartsák a tuti veszélyzónás Patrikékat!

Előzmény: Salvor2 (5891)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.06 -4 1 5892

Arra gondolhatott Alekosz, hogy Norina terhessége alatt állapították meg, hogy rosszindulatú méhnyak daganata van. Többször kellett megműteni emiatt.

Béci pedig az ízületeivel kínlódik, krónikus betegsége van.

Előzmény: Salvor2 (5890)
Salvor2 Creative Commons License 2022.10.06 -3 0 5891

Szép találat volt mind a kettő.

Előzmény: Ilhilla (5866)
Salvor2 Creative Commons License 2022.10.06 -2 0 5890

 "A családját ért folyamatos hányattatásai-betegségei miatt sajnálom őt."

 

Milyen hányattatásai és betegségei voltak

 

Nagy Alekosz: a Győztes

 

Ő se teljesen százas, ha így írja alá.

Előzmény: Ilhilla (5839)
Apádfüle Creative Commons License 2022.10.06 -3 3 5889

Azt tényleg nem tudhatjuk legtöbb ismerősünkről. :) Nem is tartozik ránk. Remélem, a legtöbb gyereket kényeztetik, óvják, segítik otthon. Nem lehet egész életünkben a gyerekkorunkra hivatkozni. Se a pihe-puha fészekre, se a részeges apára. A gyerekkoráról senki sem tehet, de egy idő után magunk vagyunk felelősek a viselkedésünkért. Szerintem.

Előzmény: gombóc63 (5888)
gombóc63 Creative Commons License 2022.10.06 -5 1 5888

Azt viszont nem tudhatod, hogy otthon az anyja, nagyanyja milyen szintű elkényeztetésben nevelte fel.

Előzmény: Apádfüle (5887)
Apádfüle Creative Commons License 2022.10.06 -3 5 5887

Nagyon sok embert nevelnek fel elvált asszonyok, vagy eleve egyedülálló anyák, és sajnos ez emelkedő tendenciát mutat. De a komplett családok többségében is rendszerint többet foglalkoznak az anyák a gyerekekkel, mint az apukák. Szükség esetén a nagymamák, nagynénik, egyéb nőrokonok és barátnők pesztrálják őket. A pedagógusok többsége is nő, főleg az alsóbb évfolyamokban. Szóval nem lehet erre fogni, hogy Patrik olyan, amilyen. Egyszerűen önző, és mivel mással nem tudja elérni, hogy körülötte forogjon a világ, játssza a kis gyámoltalant, és mindenki anyai/apai ösztöneit megmozgatja. Egy ideig...

 

Előzmény: gombóc63 (5885)
Apádfüle Creative Commons License 2022.10.06 -3 5 5886

Én sem szeretem, ha valaki üvöltözik, se férfi, se nő, de elfogadom, hogy egy ilyen játék hevében, ahol az idő is számít, mindenki sürgeti, hajtja a másikat.

Betti üvöltözését és haragját maximálisan meg tudtam érteni. Ő a férfi kettőjük közül, aki határozott és talpraesett... lenne, ha hagynák. Nem elég a megoldandó, sokszor nem könnyű feladat, nem koncentrálhatja arra az erejét, mert előbb Patrik baba lelkét és önbizalmát kell helyre tennie. Ez a pasas egy valódi energiavámpír, mindenkit mentsen meg tőle az ég. Férfit, nőt, kollégát, barátnőt. Mindig vele kell foglalkozni, őt kell dédelgetni, vigasztalgatni, mert szegény olyan kis esendő. "Utyuli, mutyuli, kicsi baba, szeretünk, ne sírjál!" Rémes. Egy idő után megunja ezt az ember, de addigra már rengeteg időt és energiát elfecsérelt rá.

Mellesleg azért lett olyan rossz az idejük a tegnapi játékban, mert Patrik három eszközt is rossz helyre dobott. Gyakorlatilag kidobta őket a pályáról, ahelyett, hogy Bettinek dobta volna vissza, aki így nem tudta mivel/mibe gyűjteni az anyagokat. Vagyis nem csak mimózalelkű a "pasas", de még kétbalkezes is.

Előzmény: Ilhilla (5883)
gombóc63 Creative Commons License 2022.10.06 -2 1 5885

Talán itt mutatkozik meg, hogy nők nevelték fel.

Előzmény: Apádfüle (5881)
gombóc63 Creative Commons License 2022.10.06 -2 2 5884

Nálánál már csak Bence üvöltése volt visszataszítóbb. Értem én, hogy a játék heve...

Előzmény: Ilhilla (5883)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.06 -5 2 5883

Nekem Betti viselkedése nem tetszett tegnap a játék alatt. Úgy üvöltözött, mint egy igazi fúria! Nem jósolok hosszú életet ennek a kapcsolatnak, nagyon nem illenek össze!

Előzmény: Apádfüle (5881)
Apádfüle Creative Commons License 2022.10.06 -4 0 5882

Azt hittem, az lesz a csattanó, hogy Norina kénytelen feladni a versenyt. Többször mondta, hogy rosszul van, nagyon fáj a nemrég műtött hasa, de Béci csak hajtotta, hogy lapátoljon tovább.

Apádfüle Creative Commons License 2022.10.06 -3 8 5881

Drukkoltam, hogy Pameláék essenek ki, végül mégsem bántam, hogy Patrikéknak kellett menniük. Az utóbbi napokban egyre nehezebben viseltem ennek a nyálas fiúcskának az állandó sértődöttségét és nyafogását. Nem értem, Betti mit eszik ezen a totálisan férfiatlan, alakon. És itt most nem arra célozgatok, mint sokan, hogy Patrik meleg, mert ha az lenne, se lenne semmi köze a viselkedéséhez. Egy elkényeztetett óvodás, állandóan picsog valamiért, mellesleg a párjával is is bunkó és udvariatlan. Visszahúzza, szívja az energiáját. Ezen nem segít, hogy miután kihisztizte magát, "puszi, puszi, Baba, nagyon szeretlek, Baba".

Ilhilla Creative Commons License 2022.10.06 -8 2 5880

Én úgy látom, Bea és Dani szereti egymást, csak most "szoknak össze" igazán, mert eddig sokat éltek távkapcsolatban!

 

Nekem inkább Enikő rajongása túlzott, egy "félistent" akar csinálni Szabiból, akinek -szerintem- esze ágában sincs ezt a rajongást viszonozni, elvenni és gyereket is összehozni. Jó neki így, mert "kéznél van" és a zenekara énekesnőjeként is eddig ő vált be a legjobban. 

Előzmény: lilive (5878)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.06 -5 1 5879

Nem tudták mire vélni Béciék nagy sírás-rívását mikor távoztak Patrikék? Hát én igen! Nem őket siratták, hanem a feszültség jött ki belőlük, mert nagyon féltek, hogy kiesnek!

 

...és Patriknál miért volt ott egy egész "mikrofonos" felszerelés? Csak nem énekelt? Kár, mi ebből semmit nem láttunk!

 

Csilláék szuper teljesítményét ismét nem értem, még Daniéknál (akik könnyebben átadták a dolgokat, mert mindkettőnek hosszú a karja) is jobban voltak? Így hamar összejöhet a pénz a házra!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!