Keresés

Részletes keresés

Zmmplen Creative Commons License 2022.12.31 0 2 7413

Sajnos, nem láttam a döntőt. Akkor jól tippeltetek, miszerint ifj. Schobert lesz a befutó.

Ennek kapcsán eszembe jut, egy rendezvényen a cégem kiállított egy szuper verdát, amit tombolán meg lehetett nyerni. Mondta az egyik kolléga, badarság lenne tombolát venni, mert az autónak már meg van a gazdája. Az fog történni, kihúzzák a nyertest, aki nem lesz jelen, tartják még 8 napig az autót, amiért nem jelentkezik senki. Így is történt.

Jól értem, hogy 17 évesen az ált. iskolát fejezte be a nyertes? Hogy lehetséges ez? Ilyen korban jobb esetben már érettségiznek!? Nem?

Megtanították neki, úgy lehet könnyen sikert elérni, ha a szülők benyomják a műsorba, majd a megbízott celebek szárnyuk alá veszik, teljesítmény nélkül felsétál a parasztházba, egy kis csalás ide-oda, s máris visszanyertem apuciék befektetett pénzét. Nekem ő nem 100-as.

Lehet tudni, a nyereményből mennyit ajánlott fel jótékonysági célra és kinek?

Szapszi Creative Commons License 2022.12.30 0 3 7412

" Valójában Bicske területén van, csak Csabdi felől közelíthető meg. "


Aztamindenségit! :) 
Remélem a Schorbet klán olvassa majd ezt a nagyon fontos információt és nem fognak eltévedni?!:))

(Mármint akkor,  ha nem derogál nekik ez a hely, és ha végül mégsem Mexico lesz a cél.:))

Előzmény: Peti817172M (7411)
Peti817172M Creative Commons License 2022.12.30 -4 1 7411

Valójában Bicske területén van, csak Csabdi felől közelíthető meg.

Előzmény: Szapszi (7410)
Szapszi Creative Commons License 2022.12.30 0 4 7410

" Miért nem bérlik ki például azt a területet, ahol a Farmot forgatták.......... (...... naponta tízszer leszaladni, majd fölszaladni a parasztház ......) "


Óh, jaj nekem! Ha ezt elolvassa a széles mosolyú, alakreformer Réka és a népes alakformáló csapata, akkor agyvérzést kapnak! Méghogy a tábor Csabdin legyen?!

 

Vizuálisan már látom  is, a fejér megyei Csabdi mezőin árkon-bokron, buckákon  szaladgáló celeb féléket. És azt is a ahogy a külterületi parasztház körül  le- és fel szaladgálnak, drágábbnál drágább szereléseikben, amit a kutya sem lát, csak az arra járó birkák, marhák, háááát......

 

Az biztos, hogy ez nem a Mexico (Yucatán-félszigeten, az Atlanti-óceán partján lévő) Royalton Riviera Cancun!  (Fejenként milliókért! )  Jóvanna, a pótágyak azért olcsóbbak a szállodában is!

Node a  csabdi parasztházban is lehet pótágy! Szalmabálából leginkább! És az ingyen van! :)

 

Sőt, olcsóbb lenne a repülő igénybevétele is! A Liszt Ferenc repülőtérről indulhatnak. Ugyanúgy, mint amikor Balira mentek, akár még csoportképet is készíthetnek  a "nagy utazáshoz" Csak most félórás útra mennének. A pilóta lehetne akár Kuki is, hiszen van képesítése. És csupán Siófok-Kiliti repülőtérig kellene vezetni. Onnan turistaúton irány Csabdi! :) 

Mennyivel olcsóbb lenne, mint a mexikói utazás?! Node miről írna, miről szólna akkor a média?!

Hol jön a képbe a Schobert család? Miről lehet dicsekedni a platformokon?! Kit érdekelne így, az egyszerű, mezei alakreform tábor?!  A résztvevők meg pláne!:)

Előzmény: Mazsola0070 (7404)
Ilhilla Creative Commons License 2022.12.30 -2 1 7409

Akit érdekel:

a mai tények pluszban bemutatják, hogyan főzött Réka asszony kocsonyát a családnak Karácsonykor! 

 

Ezért kivonult egy egész stáb? Melyik celeb "érdemelte ki" ezt rajta kívül? R ö h e j !

Ilhilla Creative Commons License 2022.12.30 0 0 7408
Előzmény: Mazsola0070 (7404)
A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2022.12.30 0 0 7407

Állítólag Fischer Gábor nagy kedvence a művésznő. A munkássága!

Előzmény: Mazsola0070 (7405)
csakbámulok Creative Commons License 2022.12.30 0 3 7406

A kormánypárti média védelmébe vette a Schobert klánt de ezen nincs is min csodálkozni. Orbán Viktor öccsével üzlettársak lettek így érthető a segítség.

 

Épp meg akartam kérdezni, kinek mi érdeke fűződik hozzá, hogy így tolják a gyereket, de így már érthető. Szegény kölök, pedig nem lenne teljesen reménytelen eset, de ilyen ősökkel a sok pénzen kívül mi vá rá? Én Lajos fő óvóbácsi és a többiek arcán nem az őszinte örömöt láttam, amikor a gyerek befutott, hanem inkább a "molyogjunk, mert így illik" hozzáállást. Talán az öröm már nem volt benne a szerződésben! No, de ne gonoszkodjunk, inkább lássuk be, amiben a politika csak nyomokban is benne van, ott nem számíthatunk sportszerűségre. Ami pedig a csalást illeti, egyetértek azzal, hogy Dalma észmunkájának köszönhetően rakta ki puzzlet a gyerek, de a legnagyobb segítség a labirintusban volt. Valaki már írta, hogy milyen különös az, hogy Dalma megtalálta a piros tárgyakat, de a sárgákból csak kettőt, a harmadikat csak azután, miután a gyerek kiment. Ez a legnyilvánvalóbb, hiszen nem lehet bizonyítani, mi is történt valójában. De a nézőkön is múlik, meddig tartják életben (vagyis nézik-e) az ilyen gyanús műsorokat!

Előzmény: Lamner (7394)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.12.30 0 3 7405

Ha Spaniccal teszik össze, tuti nyerő, nem kell más, mint hogy a hölgy úgy kitegye a csöcseit stoppolásnál, mint a táncikálós műsorban, és minden versenyt megnyernek, mert nekik tuti azonnal megáll valaki, és addig viszi őket, amíg Spanic mondja...:)) 

Előzmény: A közvetítés hamarosan... (7403)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.12.30 0 3 7404

A 7387-es hozzászólásnál linkelt cikk szerint Rubint azt írta, hogy amikor ifj. Schobert a Farmban szerepelt, ő Balin tartott "Alakreform tábort".

 

Most megint lett volna egy Mexikóban? 

 

Milyen gyakran tartanak ilyen "Alakreform tábort"?

 

Egyébként meg alakot reformálni csak Balin és Mexikóban lehet?

 

Miért nem bérlik ki például azt a területet, ahol a Farmot forgatták, és miért nem reformálnak alakot ott? (Szerintem naponta tízszer leszaladni, majd fölszaladni a parasztházhoz dombnak fel, elég jó alakreformáló eszköz lenne.)

 

Szerintem nagyságrendekkel olcsóbb lenne, mint Mexikóban vagy Balin - gondolom menő szállásokon.

 

Schoberten és Rubinton kívül tart még magyar wellnesedző ilyen helyeken táborokat, vagy ez csak az ő specialitásuk? 

 

  

Előzmény: Ilhilla (7399)
A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2022.12.30 0 1 7403

Norbipapát össze kell rakni egy világsztárral (Spanic kisasszony, vagy Andre Agassi!), a trónörökösök mehetnek együtt. Addig update-anyu vezeti itthon a birodalmat.

Előzmény: Mazsola0070 (7398)
barby03 Creative Commons License 2022.12.30 0 2 7402

Igen, én is arra számítok, hogy Norbi-Lara indulni fog az Ázsia expressz következő évadában, valamint Gáspár Virág és pasija Krisztián is.

Előzmény: Mazsola0070 (7398)
shu14 Creative Commons License 2022.12.30 -2 0 7401

2025=2005

Előzmény: shu14 (7400)
shu14 Creative Commons License 2022.12.30 -2 2 7400

Ha 2025 szeptemberében született, ahogy itt írják, akkor évvesztesként 2012-ben kellett kezdenie, és a nyolc osztályt 2020-ban kellett volna elvégeznie. Tehát volt egy bukott éve.

Előzmény: zeja (7396)
Ilhilla Creative Commons License 2022.12.30 -4 3 7399

Most olvastam, hogy a december 29-től tervezett mexikói alakdeform táboruk elmaradt. (Oka ismeretlen). Ám Mexikót látni kell, lehetőleg ingyen, sőt gázsiért, ezért lehet, hogy igazad lesz! 

Mivel sem Rékának, sem Norbinak nem jó az állóképessége, ezért valószínű, hogy a gyerekek mennek majd!

Előzmény: Mazsola0070 (7398)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.12.30 -1 4 7398

Nem akarok vészmadárkodni, de tartok tőle, hogy ez még csak a kezdet volt a Schobertek TV2-s futtatásából.

 

Ha igaz, jövőre lesz Ázsia Expressz Közép-Amerikában, ezek után elég jó eséllyel lehetne fogadni rá, hogy ott is feltűnnek valakik a Schobert-Rubint Klánból. (A Gáspár Klánból már szinte mindenki volt az Ázsiában, de biztos van még jónéhány Gáspár, aki szeretne szerepelni, így jöhetnek ők is.)

 

Mivel Milliárdosapunak és Wellnessnagyasszony anyunak szerintem az már nem biztos, hogy feküdne, hogy ott bohóckodjanak, meg futkározzanak koszosan, büdösen, hát jöhet például egy Schobert Lara-ifj. Schobert öcsi páros......

 

Aztán persze a mexikói Ázsia Expresszben is történhetnek olyanok, mint az ideiben, jöhet például ott is egy mexikói indiángyerek, aki elsőre bemondja egy négy számjegyű számzáras lakat nyitókódját, vagy Mexikóvárosban is lehet olyan taxis, akinek csak annyit kell mondani, hogy vigyél el minket egy szállodába, és hogy-hogynem, pont abban a szállodában lesz az a szoba amelyet keresnek..... 

Ilhilla Creative Commons License 2022.12.29 -3 1 7397

Igaz, tavaly ballagott, akkor vitte el magával Réka Rómába, jutalomként, mert sikeresen befejezte az általánost. Idén Lara ballagott a középiskolából. 

Előzmény: barby03 (7392)
zeja Creative Commons License 2022.12.29 -2 4 7396

Nem akarom Norbit védeni, de évvesztes és az elmúlt 10-20 évben divat egy évvel tovább járni az óvodát. Sok ismerősöm hagyta/hagyja a gyermekét plusz egy évre az oviban...

Lamner Creative Commons License 2022.12.29 0 4 7395

Ha lenne nekem face meg más hasonlók (nem lesz)  ahol el lehet ezeket érni biztos megfuttatnék pár kényesebb kérdést hogy mégis hogyan is volt ....

Előzmény: Ilhilla (7375)
Lamner Creative Commons License 2022.12.29 -3 3 7394

A kormánypárti média védelmébe vette a Schobert klánt de ezen nincs is min csodálkozni. Orbán Viktor öccsével üzlettársak lettek így érthető a segítség.

 

Előzmény: Mazsola0070 (7387)
Lamner Creative Commons License 2022.12.29 0 4 7393

:)

Az is szép volt mikor ököllel püfölte a nem összeillőt hátha bele tudja verni a másikba.

Előzmény: barby03 (7390)
barby03 Creative Commons License 2022.12.29 -1 2 7392

Rákerestem 2021-ben ballagott az általános iskolából.  Elvileg akkor egy évet bukhatott valamikor. Ki tudja, hogy most a 9. osztály sikerült-e. Amúgy mondta hogy a tanulmányaira költi a nyereményt, ezek szerint jó sok magánórával tervez.... 

Előzmény: Ilhilla (7389)
Magdi60 Creative Commons License 2022.12.29 -1 3 7391

Igen, először mindet felrakta az asztalra és random próbált kettőt összerakni, szélét közepével...

Előzmény: barby03 (7390)
barby03 Creative Commons License 2022.12.29 -1 2 7390

A kép alapján Norbika messziről indult a kirakásnál, tuti elmagyarázták neki hogy ez így nagyon nem lesz jó. Szerintem annyi, hogy nézze meg a Dalmáét kevés volt, nagy részét a stáb rakhatta ki neki. 

Ilhilla Creative Commons License 2022.12.29 -1 2 7389

Miért kell ekkorát lódítania egy anyának? Ha még "csak" 16, akkor még büszkébb? Norbi(ka) egyébként 2005. szeptember elején született, a Farm VIP-et augusztusban forgatták, tehát a srác már majdnem 17 volt! (Ja, de az általánosból az idén ballagott! :D)

Előzmény: Mazsola0070 (7387)
Magdi60 Creative Commons License 2022.12.29 0 4 7388

A kirakósnál Norbi saját elmondása szerint másfél óra hátrányba került. Dalma tényleg másfél órán át, plusz még amíg jött Norbi és megtalálta a saját piros dolgait nem találta meg a sárga három dolgot? Ez még úgy is hosszú időnek tűnik, hogy tudjuk ez egy egész napos feladat, és nyilván ettek-ittak-vécére mentek közben, aztán indították őket az új feladathoz.

Előzmény: Lord Viktor (7378)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.12.29 -2 1 7387
Előzmény: Mazsola0070 (7385)
Magdi60 Creative Commons License 2022.12.29 0 5 7386

Azért még utoljára megtanították mosogatni :-) Ez is valami. Ja, meg kirakósozni :-) 

Előzmény: Mazsola0070 (7385)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.12.29 -1 7 7385

Na, időközben megjelent egy cikk, hogy több kommentelőben felmerült, ifj. Schobert csalással nyert , de persze az írás arról szól, hogy nem volt semmilyen csalás...

 

https://www.origo.hu/teve/20221229-csalassal-vadoljak-a-farm-vip-gyozteset-tv.html?utm_medium=Social&utm_campaign=Origo&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR3e2J5efAHQVFKYBX0AdcXyGpExBxNbp5UWV3U38IZma1sFsRFSNhj0zpk#Echobox=1672320886

 

Úgy tűnik, a nem az ifj. Schobertet és a Schobert Klánt dicsőítő kommentek tényét nem lehet titkolni, hát akkor meg kell magyarázni, hogy nem igazak.

 

Azt írják: "Schobert Norbi megérdemelt győzelme után rengeteg gratulációt kapott és társai is elismerték a teljesítményét, vannak azonban, akik Smaltig Dalmának drukkoltak és csalást kiáltanak."

 

Na most: én baromira nem drukkoltam Smaltignak, meg nem is kiáltok semmit, de amit láttam (és amit itt a topicban többen is kielemeztek, ezért nem ismétlem meg), az nagyon felháborított (de úgy tűnik, sokakat másokat is).

 

De nem csak a döntő, hanem úgy ez az egész, ahogy ifj. Schobert útja teljesen sima volt a döntőig, a beszavazósdi, az elődöntő és a döntő erre az egészre csak feltette a koronát.

Előzmény: Mazsola0070 (7382)
szévike Creative Commons License 2022.12.29 0 6 7384

Vagy nem is olyan hülyék a TV2-nél. A szándék ez is - az is.

 

Mennybe menesztik a sóher családot, de közben bennehagyják a rögöket is.

Igy aztán minden média, minden platform a Farm-ról és a TV2-ről szól.

 

Követik a jól bevált Gábor Zsazsa ars poetikát:

 

"Mindegy, hogy mit, csak irjanak rólam."

 

/Nekem egyébként a gyomrom is forgott ettől az egész norbikálástól, de ez az én bajom,

a lőtéri kutyát sem érdekli/.

Előzmény: Ilhilla (7383)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!